Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#5081 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.01.2013 – 14:25

Перегляд дописуmurko (09.01.2013 – 13:42) писав:

що це по суті епілог до Володаря перснів, але історія ж зовсім інша,
пролог, вибачте. що це я
  • 0

#5082 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.01.2013 – 14:42

Перегляд дописуФабрегас (09.01.2013 – 13:51) писав:

цікаво почути ваші думки, хто бачив або читав?
бо мене особисто дуже здивували відгуки... от сиджу і думаю хто дурний? )) автор, режисери, сценаристи, рецензисти - чи я? )))))))
Бачив. З усіх екранізацій Пратчета цей мені сподобався найбільше. Загалом за внучку Смерті.
Мабуть ти просто не так сприймав саму ідею твору - гумористичного фентезі.
Зображення
  • 0

#5083 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.01.2013 – 15:15

Перегляд дописуNameless One (09.01.2013 – 14:42) писав:

Бачив. З усіх екранізацій Пратчета цей мені сподобався найбільше. Загалом за внучку Смерті.
Мабуть ти просто не так сприймав саму ідею твору - гумористичного фентезі.
напевно так.. я просто не був готовий до такого фарсу))

гумористичного? )) мм... а де там був гумор?

Повідомлення відредагував Фабрегас: 09.01.2013 – 15:17

• 0

#5084 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 15:40

Перегляд дописуФабрегас (09.01.2013 – 15:15) писав:

гумористичного? )) мм... а де там був гумор?
Ну, це сатира, місцями стьоб і пародія на класичне фентезі. Треба буде якось ще книжки почитати.
Пошукай у інтернеті пісню про їжачка, авторства Пратчета. Кумедна.
  • 0

#5085 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 15:46

Перегляд дописуNameless One (09.01.2013 – 15:40) писав:

Ну, це сатира, місцями стьоб і пародія на класичне фентезі. Треба буде якось ще книжки почитати.
Пошукай у інтернеті пісню про їжачка, авторства Пратчета. Кумедна.
наприклад Самий Лучший фільм - теж стьоб і пародія, але гумором там і не пахне...
от мені чомусь цей Санта-Хрякус нагадав фільми з розряду Самий Лучший Фільм, Скері Муві, Ржевський проти Наполеона і т.д.
  • 0

#5086 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 16:14

Перегляд дописуФабрегас (09.01.2013 – 15:46) писав:

наприклад Самий Лучший фільм - теж стьоб і пародія, але гумором там і не пахне...
от мені чомусь цей Санта-Хрякус нагадав фільми з розряду Самий Лучший Фільм, Скері Муві, Ржевський проти Наполеона і т.д.
Некоректне порівняння. У "Санта-хрякусі" не було такої пошлості, як у наведених тобою прикладах. Ніхто там нікому членом у вухо не тикав.
  • 0

#5087 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 16:16

Перегляд дописуNameless One (09.01.2013 – 16:14) писав:

Некоректне порівняння. У "Санта-хрякусі" не було такої пошлості, як у наведених тобою прикладах. Ніхто там нікому членом у вухо не тикав.
якщо забрати пошлі жарти - тоді один в один))
  • 0

#5088 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 16:25

Перегляд дописуФабрегас (09.01.2013 – 16:16) писав:

якщо забрати пошлі жарти - тоді один в один))
Якщо забрати пошлі жарти з Скері муві, то залишаться одні титри.
  • 0

#5089 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.01.2013 – 16:30

Перегляд дописуNameless One (09.01.2013 – 16:25) писав:

Якщо забрати пошлі жарти з Скері муві, то залишаться одні титри.
maybe maybe....
  • 0

#5090 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 10.01.2013 – 00:22

Як відомо з російських фільмів можна дивитись лише драми. Саме в деяких зразках цього жанру можна знайти певний смисл.
Хто хоче завантажитись у драматичний двогодинний депресивний артхаус - перегляньте х/ф "Жити" і особливо на ніч. Це не банальні жахи комп. графіки а реальні жахи російської провінції на соціальну тематику.
  • 0

#5091 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2013 – 18:19

Перегляд дописуmurko (09.01.2013 – 13:42) писав:

подивилася "The Hobbit: An Unexpected Journey" (аби не виникло срачки щодо "Хоббіт" чи "Гоббіт")
у фільмі я нарахувала 2 жарти про наркотики, і 1 жарт про кишкових паразитів. Торіна, короля гномів, зобразили істеричкою. навіть не так, я весь вечір називала його одним словом - "мудило", хоча книжкового Торіна я люблю. Радагаста зобразили неврівноваженим наркоманом з гніздом на голові. навіть Гендальф і той викликав в мені дивні почуття. це наче і Гендальф, а з іншої сторони і не Гендальф. саундтреки такі-сякі, я розумію, що це по суті епілог до Володаря перснів, але історія ж зовсім інша, історія про величних гномів. як такої величі я не побачила і не почула. я чекала на цей фільм, але не такими в моєму уявленні є ці гноми, не такою є ця історія.
враження, наче Джексон вирішив тупо зрубати бабла.

П.С.: сподобалися кам'яні велетні.
П.П.С.: в принципі, перша частина Володаря перснів мені теж не сподобалася, може далі буде ліпше.

я якось писала довгий і детальний допис, але у мене закінчився тоді інтернет.
тоді скажу коротко, бо влом зараз писати багато:
читала цього літа хобіта в оригіналі (дитяча мрія моя збулася) і персонажі там таки неоднозначні. особливо торін. але кіно поки не бачила, хоча планую. принаймні ті матеріали зі зйомок, що я бачила раніше, мені дуже сподобалися. гном.ячі бороди це взагалі шось.

про фільми власне
вчора переглянула "американського психопата". на п.ятірочку за п.ятибальною шкалою.
сподобався крістіан бейл дуже й дуже. не кубіками на пресі як можна було б подумати. грою перш за все. там наче й нема інших акторів крім нього. і персонажів теж.
єдина претензія до себе - чому я його не бачила раніше?
  • 0

#5092 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 11.01.2013 – 19:50

Перегляд дописуNeorlandina (11.01.2013 – 18:19) писав:

я якось писала довгий і детальний допис, але у мене закінчився тоді інтернет.
тоді скажу коротко, бо влом зараз писати багато:
читала цього літа хобіта в оригіналі (дитяча мрія моя збулася) і персонажі там таки неоднозначні. особливо торін. але кіно поки не бачила, хоча планую. принаймні ті матеріали зі зйомок, що я бачила раніше, мені дуже сподобалися. гном.ячі бороди це взагалі шось.
у фільм вони кілька сцен вставили, яких у творі, звісно ж, не було. і це показало Торіна не з ліпшої сторони. в книжці він мене так не напрягав.
коротше, подивишся сама, бо я тут вже достатньо наговорила.
може я просто психована, це теж може бути.
  • 0

#5093 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2013 – 19:53

нє, ну не виключено шо я сама плюватимуся через кілька днів на нього. дуже навіть ймовірно. я й на трилогію теж плювалася.
спочатку. потім забила і подивилася як просто красиве і цікаве кіно.
і якось воно мені сподобалося навіть)
  • 1

#5094 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 13.01.2013 – 00:32

"Вбити священика" - старий фільм (1989), але сподобався, про польського священика Єжи Попелушко
"Один день" - фільм з Хетевей і Стьорджесом, гарно знятий
"Патруль" (2012) - сподобався
"Крутий чувак" (2012) - наодинраз
"Клин клином" (2012) - про пожежника, стандартний бойовик на один раз
"Black Dog" (1998) - старий бойовик з погонями на грузовиках
"Малхолланд Драйв" - гарний фільм, треба дивитися ще
"Хоробрий портняжка" - добра легенька казочка для дітей
"Beverly Hills Ninja" - стара комедія про ніндзю-невдаху
"Ананасовий експрес" - угарна комедія
"Злидні" - російський мультик 2005 року, про гуцулів, мульт супер
"Шостий день" (2000) - фантастичний бойовик зі Шварцом, про клонування, сподобався
"Хмарний атлас" - сподобався
"Марс атакує!" (1996) - комедія (чорний гумор та сатира) Тіма Бертона, залік
  • 0

#5095 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.01.2013 – 01:10

Щойно додивилась 1+1, сподобався. Роберт де Ніро чудово зіграв паралітика)) Фільм наче сумний і все таке, але вони жарти про того інваліда в такій формі подали, що я просміялась майже до кінця. Ну не те щоб "бугага", а просто усміхалась мабуть упродовж всього фільму. Знято грамотно, можна передивлятись, з диску не стиратиму)
От що стру (точніше, вже стерла) так це новий фільм про Білосніжку та мисливця. Тому що це таке збочення, що я не знаю чого й додивлялась. Весь фільм перед нами зі своїм привідкритим ротом дівчина з Сутінків, її режисери знову заставили з обриву в океан стрибати, рішили мабуть що це в неї найкраще виходть, а ще іноді мучитись в агонії, стогне дуже переконливо, ніби зараз коньки відкине. Дзеркало королеви (Шарліз Терон, мрмрмр) обкурилось речовин і переконує королеву, що ця дівчина з сутінків за неї красивіша. Дзеркало чомусь золоте, та й не дзеркало воно зовсім, я б таке на металобрухт здала. Мисливця грає Тор з фільму…"Тор") Ще якийсь кучерявий дяб невідомо для чого впихнутий в сценарій. На 7 гномів взагалі виділено хвилин 15 всього фільму. В діснеєвському мультику характери блакитних пташок і зайчика були краще розкриті, ніж в цьому фільмі - характери гномів. Коротше, мрачнота в сірих тонах, під кінець - бойня, звичайно, при чому ця сама Білосніжка на ній воює так ніби все життя на коні проскакала і з мечом тренувалась. Королеву вбиває тим же прийомом, який показав їй Тор, поки вони в лісі кудись там йшли. Зупинився, каже - "Давай я тобі щось покажу. Отак короче береш кинжал, блаблабла, вганяєш в серце". Вона така зразу "нєнєнє в мене нічого не вийде…" і все! І вона вже капєц яка воїтєльніца, куди там Ксені і Габріель.
фільм маразм, дивіться мультик 40якогось там року, там і сюжет і спецефекти і всі діла.
  • 1

#5096 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 13.01.2013 – 06:38

Перегляд дописуКрихітка (13.01.2013 – 01:10) писав:

Щойно додивилась 1+1, сподобався. Роберт де Ніро чудово зіграв паралітика)) Фільм наче сумний і все таке, але вони жарти про того інваліда в такій формі подали, що я просміялась майже до кінця. Ну не те щоб "бугага", а просто усміхалась мабуть упродовж всього фільму. Знято грамотно, можна передивлятись, з диску не стиратиму)

1+1 (Недоторкані)
Хотів якраз про це і написати, теж дивився. І бажання є дивитись знову. (Не дарма ж він 4й в списку Кінопошук)
Хоча трагедія - але більше хочеться сміятись, аніж плакати.
Але там нема ніякого де Ніро :wink2:

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 13.01.2013 – 06:39

• 1

#5097 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 13.01.2013 – 11:38

ой, це вже я наплутала, my bad

Повідомлення відредагував Крихітка: 13.01.2013 – 11:39

• 0

#5098 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 00:10

подивився "Готель Трансільванія" )) прикольний мульт

якраз скачав сьогодні... і це був Франсуа Клюзе а не де Ніро )))

От що стру (точніше, вже стерла) так це новий фільм про Білосніжку та мисливця. Тому що це таке збочення, що я не знаю чого й додивлялась. Весь фільм перед нами зі своїм привідкритим ротом дівчина з Сутінків, її режисери знову заставили з обриву в океан стрибати, рішили мабуть що це в неї найкраще виходть, а ще іноді мучитись в агонії, стогне дуже переконливо, ніби зараз коньки відкине. Дзеркало королеви (Шарліз Терон, мрмрмр) обкурилось речовин і переконує королеву, що ця дівчина з сутінків за неї красивіша. Дзеркало чомусь золоте, та й не дзеркало воно зовсім, я б таке на металобрухт здала. Мисливця грає Тор з фільму…"Тор") Ще якийсь кучерявий дяб невідомо для чого впихнутий в сценарій. На 7 гномів взагалі виділено хвилин 15 всього фільму. В діснеєвському мультику характери блакитних пташок і зайчика були краще розкриті, ніж в цьому фільмі - характери гномів. Коротше, мрачнота в сірих тонах, під кінець - бойня, звичайно, при чому ця сама Білосніжка на ній воює так ніби все життя на коні проскакала і з мечом тренувалась. Королеву вбиває тим же прийомом, який показав їй Тор, поки вони в лісі кудись там йшли. Зупинився, каже - "Давай я тобі щось покажу. Отак короче береш кинжал, блаблабла, вганяєш в серце". Вона така зразу "нєнєнє в мене нічого не вийде…" і все! І вона вже капєц яка воїтєльніца, куди там Ксені і Габріель.
фільм маразм, дивіться мультик 40якогось там року, там і сюжет і спецефекти і всі діла.
:facepalm: що ж ти цю тему не читаєш - я про цей фільм тут писав відносно недавно

Перегляд дописуФабрегас (03.09.2012 – 09:24) писав:

"Білосніжка і мисливець" ... повна какашка... діалоги ніякі, все банально... часто від часу бридко
яка цільова аудиторія фільму - не зрозуміло

доречі про Білосніжку якщо вже зайшло...
"Білосніжка і помста гномів" із Джулією Робертс в рази прикольніше кіно)))) я отримав задоволення)

Повідомлення відредагував Фабрегас: 14.01.2013 – 00:12

• 0

#5099 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 11:47

Перегляд дописуФабрегас (14.01.2013 – 00:10) писав:

якраз скачав сьогодні... і це був Франсуа Клюзе а не де Ніро )))

:facepalm: що ж ти цю тему не читаєш - я про цей фільм тут писав відносно недавно
я вже виправилась

і шо? :))

я на слово нікому не вірю, тим більше що у нас (судячи по дівчатам з флуду) смаки різняться
але видать, не в цьому випадку)
  • 0

#5100 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 14.01.2013 – 15:04

"Тормоз" - кінцівка фільму вражає
"Трикутник" - просторово-часовий контінуум, і все таке інше