Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#4981 M.L

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2012 – 19:55

28 дней спустя шикарний фільм
  • 0

#4982 Szefowa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2012 – 17:10

люди в чорному B) B) B)
  • 0

#4983 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.06.2012 – 21:37

Подивилась "Чудове століття" - турецький серіал про Сулеймана Пишного та Роксолану. Трохи лажанулись турки з історією, зокрема щодо Роксолани, яка в них чогось росіянка і зветься Олександра ла Роса (взагалі з фонаря взяли), сам її образ, але ще більше приколюють записки з російською сучасною мовою для Роксолани. Але загалом серіал розкішний - і зйомки, і гра акторів.

Зараз дивлюсь нашумілий бельгійський серіал "Матрьошки". Жорстковато. Але що є, те є.
  • 1

#4984 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 26.06.2012 – 00:35

2012 нарешті глянув.
"Післязавтра" краще було і оригінальніше і через те що там Нью-Йорк показали
а так то хоч і Холлівуд але виглядує якось аж занадто просто і примітивно і заїжджано. Найбільший ляп сюжету який мене обурив це те що наш АН назвали "It's Russian"
До речі з апокаліптичного жанру єдиний гарний фільм який недавно дивився це австралійський Arctic Blast (про озонову дірку, на такий сценарій я ще не натрапляв), на Netflix знайшов

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 26.06.2012 – 00:37

• 1

#4985 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.06.2012 – 04:04

Перегляд дописуОлеська (25.06.2012 – 21:37) писав:

Подивилась "Чудове століття" - турецький серіал про Сулеймана Пишного та Роксолану. Трохи лажанулись турки з історією, зокрема щодо Роксолани, яка в них чогось росіянка і зветься Олександра ла Роса (взагалі з фонаря взяли), сам її образ, але ще більше приколюють записки з російською сучасною мовою для Роксолани. Але загалом серіал розкішний - і зйомки, і гра акторів.

Зараз дивлюсь нашумілий бельгійський серіал "Матрьошки". Жорстковато. Але що є, те є.
Обидва фільми зацікавили, як зможу дістати - обов*язково подивлюсь!
  • 1

#4986 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.06.2012 – 12:47

Міні-серіал "Забуті дівчата". Операторська робота - хороша. Але я не фанатію від "знервованої камери", трохи це дратує. І розв'язка ніяк не пов'язана з усіма попередніми серіями. Не раджу.
  • 0

#4987 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 26.06.2012 – 13:46

Вчора ввечері вирішила подивитися фільм "Телепорт". Подібного кіно дуже багато, а мене вразити важко, тому воно мені і не зачипило. Одна тільки думка промайнула - а було б непогано так само стрибати.. :)
  • 1

#4988 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 02.07.2012 – 00:38

Men in Black 3 3D
нарешті подивився! напевно через те що цей фільм уже місяць як крутять в кінотеатрах то 3D плівка якась дуже рідкіска в НЙС на даний момент (прийшлось їхати аж в центр на Times Square)
гарний sequel. як завжди з гумором і було пару 3D ефектів.

єдине сумне це те що Томмі Лі Джоунс дуже зістарився, і відповідно і його персонажа агента К так зобразили... по атмосфері особливо в кінці здається що це вони так закруглили історію Людей в Чорному...типу всьо кінець

прикольний момент був коли у фільмі сказали що агенту Джей требуде відправитись в Coney Island і потім коли досить яскраво показали те місце то що в мене що в хлопця котрий сидів збоку мене була однакова реакція типу "ооо рідний Коні Айленд" :D

p.s. додаткового ефекту додавало те що події розвертались в Манхеттені (мідтаун і нижній) і ти сидів якраз дивився той фільм в мідтауні Манхеттену :)
  • 0

#4989 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.07.2012 – 09:41

Перегляд дописуJim diGriz (02.07.2012 – 00:38) писав:

Men in Black 3 3D
нарешті подивився! напевно через те що цей фільм уже місяць як крутять в кінотеатрах то 3D плівка якась дуже рідкіска в НЙС на даний момент (прийшлось їхати аж в центр на Times Square)
гарний sequel. як завжди з гумором і було пару 3D ефектів.

єдине сумне це те що Томмі Лі Джоунс дуже зістарився, і відповідно і його персонажа агента К так зобразили... по атмосфері особливо в кінці здається що це вони так закруглили історію Людей в Чорному...типу всьо кінець

прикольний момент був коли у фільмі сказали що агенту Джей требуде відправитись в Coney Island і потім коли досить яскраво показали те місце то що в мене що в хлопця котрий сидів збоку мене була однакова реакція типу "ооо рідний Коні Айленд" :D

p.s. додаткового ефекту додавало те що події розвертались в Манхеттені (мідтаун і нижній) і ти сидів якраз дивився той фільм в мідтауні Манхеттену :)
вчора скачав.. поглянем
  • 0

#4990 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.07.2012 – 13:57

золовка(їй майже 17років) фанатіє від британського "Шерлока", майже вмовляла його глянути. І я такі спромоглася на це!
Конан Дойль би плакав. Хоча мені сподобалося як вони сучасні технології в серіалі використовували.
Взагалі, закохалася з першої серії, ви лише погляньте на светр Ватсона! ну ухтишечка ж! простіше нема куди, але як елегантно і няшно ^_^
Зображення
  • 1

#4991 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.07.2012 – 14:56

мені сестра перед переглядом порадила забути взагалі що там Дойль писав, того що це буде суцільний батхерт а не насолода від перегляду
  • 0

#4992 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.07.2012 – 15:06

мультик Brave - класний мульт. дуже сподобався. і ефекти файні, і музика офігезна)
  • 0

#4993 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.07.2012 – 15:12

а мені було пох, патамушта я того Дойля читала в такому віці, шо запам.ятати суті його рассказіков дуже важко. В більш зрілому(ага, років у 10бгг) читала "Собаку Баскервілів", так шо лише її і пам.ятаю з творчості письменника. Написане автором і те, що зняли режисери відрізняється на 99,9%, але шось жодного батхерту не відчула. насолоджувалася переглядом.

шоби не офтоп, то дивилася давненько, місяці 3 тому, але дуже раджу.
Gyeo-wool-na-bi/The Winter Butterfly(2011), я б у кінці фільму навіть розплакалася б, якби тоді саме не обідала.
фільм Південної Кореї про Північну. В центрі сюжету мати з сином, бідні, голі і вічноголодні, як і більшість населення їхньго,здається, села. Ну або то місто таке убоге - там незрозуміло(чи я не запам.ятала). Білш-менш шикують лише військові падлюки.
Син ходить до лісу збирати дрова, які матір потім намагається продати, часто майже задарма, та ще й з доставкою на власній спині. З сином вони часто говорять про їжу, улюблена їхня тема- курятина, син дивується чи справді є люди, які колись їли її і питає в мами яка вона на смак. Собсна, фільм приправлений наркоманськими фантазіями на тему. Одного разу син не повертається з лісу(бо впав і знепритомнім, а коли прокинувся,то виявилося, шо він не може йти, бо в нього зламана нога). Матір фактично зійшла з розумі очікуючи сина. вона оббігала усіх з питаннями чи вони не бачили його, але її всі посилали, особливо військові.
Коли ж син все-таки дійшов додому, матір вже була тойво. ну вона наче обрадувалася поверненню, але дах там канкрєтна поїхав. Зважаючи, шо і вона і син і так постійно голодували,а тут ше такий стрес, то вони майже не стояли на ногах. Син прихворів і наче як спав. Жінка знесилена сиділа в кутку кімнати, коли раптом побачила як до їхньої халупи зайшов собака і почав пити воду(діжка там якась стояла чи миска). Матір накинулася на неї і задушила. А там і приготувала. І така щаслива, шо зараз же сина нагодує і тд.
кінець фільму був очікуваним(може хтось теж здогадався чим закінчилося), та все мене вразив.

Повідомлення відредагував Сенсоріка: 03.07.2012 – 15:23

• 0

#4994 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 05.07.2012 – 03:11

Prometheus 3D IMAX

Фактично крутий рімейк на "Чужого" в 3D.
І якраз сюжет в стилі класичної наукової фантастики, менше стрілялок а більше самого сюжету.
Кінцівка фільму якби натякає що буде sequel так як незавершена.

Коротше, мені сподобався.
Рекомендую дивитись як мінімум в 3D.
  • 0

#4995 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 05.07.2012 – 08:45

мульт Марсу потрібні мами - нічо такий) не розумію чому він провалився в прокаті... мені сподобався

Люди в чорному 3 - думав черговий фіговий сіквел.. а виявилось досить пристойно)
  • 0

#4996 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.07.2012 – 12:16

Піаністка, 2001

фільм начебто серйозний і печальний. а ще кумедний. весь час я перебувала в непонятках.
для людей, що страждають пошуком глибокого змісту.
  • 0

#4997 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 22.07.2012 – 00:39

The Dark Knight Rises
Гарне закінчення трилогії, Нолан не підвів!
  • 0

#4998 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 22.07.2012 – 07:01

The Dark Knight Rises
початок якось дуже розфілософствували, затягнули трохи
якось не дуже веселий сіквел, сам Бетмен трохи розчарував, млявим його якось зобразили (то йому хребет головний антигерой переломав, то якась дура ножа в бік всадила і щось мало він поганців бив)
спецефектів теж не дуже багато було
але загалом як на заключний сіквел то нормально :)

Ted
тут без коментаріїв, якраз добре розвеселило і в стилі Family Guy (так як творець автор Family Guy) :D

P.S. і так, після кривавого пятничного інцинденту в Колорадо як головний поліцай Нью-Йорку сказав щоб патрулювали всі кінотеатри міста де проходить премєра (щоб недопустити вибриків всяких копіпастерів придурків які захочуть повторити), так і було (одне авто з одним поліцаєм булопід кінотеатром). Gotham City все-таки :)

Повідомлення відредагував Jim diGriz: 22.07.2012 – 07:30

• 0

#4999 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 22.07.2012 – 08:25

Перегляд дописуJim diGriz (22.07.2012 – 07:01) писав:

Спойлери закривати не вчили? Тим паче в Україні його «нормально» показуватимуть лише з 26-го числа.
  • -1

#5000 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.07.2012 – 10:10

я теж ходив вчора на Бетмена, найкращий фільм з тих що очікувались цього року. Сюжет, акторський склад і їхня гра, динаміка і насичення атмосфери, все в найкращих традиціях Нолана
і здається, це не кінець трилогії, кінець був відкритий, і бетмен не помер, яправді цьому я так зрадів, як мала дитина
вийшов з кіно з чудовим відчуттям, що побував в цікавому видуманому світі

Перегляд дописуҐвинтик (22.07.2012 – 08:25) писав:

Спойлери закривати не вчили? Тим паче в Україні його «нормально» показуватимуть лише з 26-го числа.
тобто, зараз в нас показують якусь скорочену версію?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних