Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#4961 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 10.03.2012 – 23:27

подивився " Джек і Джилл", фільм просто жахливий, єдине що зацікавило як в таке лайно потрапив Аль Пачино.
  • 0

#4962 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.03.2012 – 23:35

5 сезонів серіалу "Теорія великого вибуху". Пре нереально.
  • 1

#4963 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 17.03.2012 – 12:09

"Білосніжка: Помста гномів". Така собі мила казочка на один раз:)
  • 0

#4964 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 20.03.2012 – 08:24

"Підняти Титанік" - лайно
  • 0

#4965 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.03.2012 – 15:20

Мігель, тобі потрібно перед тим як дивитися фільми хоча б рейтинг глянути або якісь відгуки почитати, рекомендації там, а то взагалі смаку немає

Perfect sense - класне кіно про кінець світу і любов на його фоні
  • 0

#4966 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.03.2012 – 17:27

Перегляд дописуTeo (20.03.2012 – 15:20) писав:

Мігель, тобі потрібно перед тим як дивитися фільми хоча б рейтинг глянути або якісь відгуки почитати, рекомендації там, а то взагалі смаку немає
Та то в друга сиділи, пивце свіженьке дегустували, поцикали пультом, купилися на назву, то й подивилися цю беку...
  • 0

#4967 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.03.2012 – 08:20

"Велика прогулянка" - старий-добрий фільм.
  • 1

#4968 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.03.2012 – 14:57

Нє, Мігель, ну справді, складається враження, шо ти дофіга бухаєш і весь час дивишся якесь лайно. В тебе шось хоороше в житті є? оО

We need to talk about Kevin - глянула за порадою Нео. Здаэться. шо фыльм - це кошмар для чайлд-фрі, в якої є дитина. Хоча, насправді. там не лише мама дивна, там хлопчик такий, шо будь-яка людина з ним би капєц як намучилася. А виріс би все одно монстр.

Ше глянула Mr. Nobody - чесно, прєлєсті фільму не зрозуміла. Вочевидь, такі високі рейтинги через дівчаток, які кип.яточком сцють по Джареду Лето. Чувак впродовж всього фільму помирає, крутить романи з кількома жінками і все ніби різні його життя. Нічіво нє паняла.
пс. В окулярах той Лето й справді нічо такий.
  • 0

#4969 Olenka93

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 15:25

Недавно подивилася "Вікі,Крістіна.Барселона". Порадила подружка глянути. Як на мене,нічого особливого. Люблю щось більше з сюжетом,змістом.
  • 0

#4970 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2012 – 18:45

"Жила-була одна баба". Російський. Паралельно якраз читала "Солодку Дарусю". Різні країни, але дуже перегукуються дві історії з життя.
  • 0

#4971 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 21:41

Имітатор - нічого так, про чувака, який імітував відомі вбивства і крейзануту чувіху, яка іиєла колись психологію маньяків в рот. годно, можна глянути любителям такого.
Клас - о, ну тут рівень значно вище ніж в попередньому фільмі, хоча і різні історії. про цапа відбувайла у класі та про чувака, який захищає його, але що з цього буде то предсказуємо
  • 0

#4972 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2012 – 09:28

Дивився вночі "Відступники" Скорсезе
класний фільм, зразу затягує і тримає в напрузі, кінець, звичайно я б хотів щоб був не такий
треба було, щоб всі хароші були разом а поганих наказали, так щоб іншим не хотілось
напевне на це був спародійований саузпарк про те, як хлопці були поліцейськими :)

якось я мало написав, треба більше

в цій кртині просто купа безвиході, сумнівів і психологічної напруги, яка шматками відлущується від екрана, не стікає, бо така концентрована, що проходить з газоподібної фази в тверду

Повідомлення відредагував Katod: 02.04.2012 – 09:42

• 0

#4973 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.04.2012 – 16:18

отож, мені було нудно і я вирішила переглянути якийсь якісний фільм жахів, або містику. І знайшла фільм 2012 року, у якому знявся в головній ролі (жертви) Деніал Редкліф ( Гаррі Поттер) - "Жінка в чорному". Взагалі-то фільм непоганий, багато готики, містики, гарних похмурих декорацій. Раджу.)
Зображення
  • 0

#4974 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 18.04.2012 – 16:40

Шестиструнный самурай

Читав луркмоар і випадково наткнувся на статью про цей фільм, й вирішив глянути. Нічо так.
  • 0

#4975 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 09.05.2012 – 13:58

«Місто загублених дітей» (La cité des enfants perdus (1995))
Дуже хороша казочка Жан-Пьєера Жене. Щоправда, дітям я би не рекомендував дивитися, бо буде як в анекдоті: Дитинство — це та щаслива пора, коли біжиш вночі з туалету і радієш, що тебе по дорозі нічого не з’їло.

«Недоторканні» (Intouchables (2011))
Драма про паралізованого багатія і молодика, що жив на соцзабезпеченні. Варте перегляду.

«Привіт, Джулі!» (Flipped (2010))
Про наполегливу вольову дівчину і трохи невпевненого в собі хлопця. Він їй страшенно подобається, вона йому... він знічений її наполегливими атаками. Але герої дорослішають, змінюються...

«Воїн» (Warrior (2011))
Уже друга спортивна драма, яка пролетіла поза нашим кінопрокатом (першою була «Боєць»). Трикутних складних стосунків між обома братами і їхнім батьком. Том Харді неслабо накачався — йому ще у «Воскресінні Темного лицаря» треба було грати м’язами :).
  • 0

#4976 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2012 – 19:52

недавно дивилася "три метри над рiвнем неба" - плювалася весь фiльм. не знаю, може стара версiя фiльму краща, але ця просто жахлива, починаючи вiд бибору акторiв, iхньоi "гри".. та шо тут казати, весь сюжет - страшная бяка: малолiтня мажорка зустрiчае "поганого хлопця". спочатку ненавидить його, а згодом закохуеться в те нагле приставуче чмо. i весь фiльм вони сваряться. якби ж сварки були справедливими, але нiфiга, таке враження нiби у неi або повнiстю вiдсутнiй мозок, або постiйно пмс. пацанчiк теж iдiот - не вчиться, не працюе, сидить на шиi у.. старшого брата, здаеться, у вiльний - тобто весь - час створюе собi i всiм проблеми.
а все тому, шо колись побачив, як його мама зраджуе татовi з якимось мужиком. кстатi, авторовi сусiдньоi теми тре порадити переглянути з коханою пiдлглою це кiно бгг
потiм вiн позбавляе ту малолIТню дуру цноти, вони знову сваряться. можливо потIм помирилися, але вони так часто i нудно сварилися, шо я не запам.ятала. в кiнцi фiльму вони нарештi розбiглись.

а написала я такий довгий вiдгук тому, шо хтось ту пicяв кип.ятком вiд цього сопливого кIна для 12рiчних дiвчаток.

фiльм, назву якого я не запам.ятла, з актрисою з попередньоi блювотини. там вона теж грае школярку, яку постIйно розводять на секс i кидають, а вона не врубаеться чого ж ii, таку няшу, знову кинули. не пам.ятаю чим закiнчилося. не впевнена, шо взагалi додивилася.

прочитала "Чуже обличчя" Кобо Абе, переглянула однойменний фiльм(1966р)- про людину, якому зробили обличчя-маску, щоб приховати власну "обезображенность". згодом маска "захоплюе" того чоловiка i впливае на його думки та вчинки.

"Море всерединi" , "Зупинка в Швейцарii - обидва фiльми на тему "евтаназii". Перше кiно однозначо "сильнiше", але в принципI обидва змушують задуматися.

"Розлучення Надера та Симiн" - здаеться, драма, але я сприйняла як комедiю. Подружжя не може розлучитися та подIлити доньку. По ходу фiЛьму вони вирIшують ще стопiцот проблем, головна з яких - чи посадять чоловIка до тюрми за те, що вiн нiбито штовхнув iншу жiнку,яка ще й була вагiтною, зi сходiв. собсна, саме ця сюжетна лiнiя й зацiкавила. з ким залишилася донька в кiнцi фiльму не сказали, кста.

а ше не осилила "Lоst Highway" Девiда Лiнча. Додивилася, але .. ну нiяк. ще й головна героiня заважала. чого ii таку стрьомну взяли.
  • 0

#4977 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 02.06.2012 – 11:13

«Залізне небо» / Iron Sky (2012) — арт-хаус з натяками на блокбастер, чи блокбастер з натяком на арт-хаус про місячних нацистів. Доволі незвичний фільм, комусь може здатися не дуже політкоректним, ги.

Повідомлення відредагував Ґвинтик: 02.06.2012 – 11:13

• 2

#4978 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.06.2012 – 20:34

Перегляд дописуСенсоріка (21.03.2012 – 14:57) писав:

Нє, Мігель, ну справді, складається враження, шо ти дофіга бухаєш і весь час дивишся якесь лайно. В тебе шось хоороше в житті є? оО
Нє, я. чесно, майже не зловживаю... тільки деколи вживаю....
Ну от включи телевізор в будній день о 18:00-21:00.... то ж стрілятися хочеться.... :wacko:

"Феномен" - добрий такий фільм...
  • 0

#4979 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2012 – 10:25

в попередню п"ятницю ходив на Прометея
думаю, цей фільм потребує окремої теми, бо це конфлікт логіки і почуттів. Почуття, тому що це фільм про няшних алієнів, а логіка тому що Рідлі Скотт уже не торт

хоча, от глянув на імдб Прометей має 7,9, це не так вжей погано
  • 0

#4980 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2012 – 14:55

Перегляд дописуMiguel (05.06.2012 – 20:34) писав:

Ну от включи телевізор в будній день о 18:00-21:00.... то ж стрілятися хочеться....
а в мене його нема)
я сама вирішую що мені дивитися.

Цитата

Криниця для спраглих(1965)

Ця метафорична, алегорична, символічна оповідь з багатьма темами, головною з яких видається драматичне життя літнього Левка Сердюка, селянина-філософа. Односельці насміхаються з його піклувань про колодязь, що забезпечує водою усе село, нащадки, заклопотані власними справами, не згадують ні про батька, ні про могилу матері. Старий живе згадками та роздумами: про те, як його близькі полишили рідний дім, про смерть сина-військового, про те, як сучасний безжалісний світ вторгається у сільське життя, позбавляючи людей первісної чистоти своєї ідентичності. Левко викликає синів до села
з міста, але відчуває їхню душевну віддаленість і не знає, як їх наблизити.

Фільм вимагає і закликає не миритися з процесом втрати моральних цінностей, бо можна втратити людське.

Жанр: Кінопритча
Тривалість: 73 хв.
Країна: Україна
Кіностудія / кінокомпанія: Київська кіностудія імені О. Довженка
Режисер: Юрій Іллєнко
У ролях: Дмитро Мілютенко, Лариса Кадочникова, Феодосія Литвиненко, Ніна Алісова, Джемма Фірсова

http://kinoprostir.c...pragly-h-2.html

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 7

0 користувачів, 7 гостей, 0 анонімних