Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#4941 Lapserdak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 14:03

Жирнюче сербське кіно, всім раджу!

Цитата

В Белграде группа гей-активистов собирается провести гей-парад. Полиция отказывает им в защите и они обращаются к хозяину охранного агентства - националисту и ветерану всех конфликтов на территории Югославии Лимону с просьбой защиты - за деньги.
Лимон не может найти бойцов на это задание среди своих и вместе с гей-активистом направляется в места боевой славы - Боснию, Хорватию и Косово чтобы набрать команду из бывших врагов.

• 0

#4942 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.02.2012 – 12:45

Дівчина з тату дракоши - ну мені подобається Фінчєр, тому критикувати не можу, але слабенько, імхо
Перелом - ось тут мощно, Хопкінс і Поєхавший намана так заінтрігували
Крейзі ступід лав - знову Паєхавший, але тут він оче няшний був, я би був бабою так дав би йому. да і кіно норм
  • 0

#4943 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.02.2012 – 22:09

Перегляд дописуKatod (31.01.2012 – 15:49) писав:

кажеш я чіпляюсь, але як це перекласти по іншому?
The Girl with the Dragon Tattoo - конкретна дівчина з драконячим татуюванням?
думаю малась на увазі назва книжки та шведської екранізації, там Чоловіки, які ненавидять жінок

Перегляд дописуKatod (31.01.2012 – 15:49) писав:

і да, саундтрек там гарний, Резнор постарався, звичайно, і не постарався
таке враження, що він має таку купу семплів, що зліпити з них саундтрек до нового фільму дуже просто, зліпив все зо купи, от і маєш :)
до речі музика просто неймовірно гармонійно влилась у фільм. шведській екранізації такого саундтреку дуже бракує. може тому і дивитись її нуднувато, на відміну від Фінчерової.
  • 0

#4944 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 22:34

доречі, нещодавно переглянула цю дівчину з татуюванням дракона в американському виконанні.
і чесно кажучи підбір акторів не сильно порадував у порівнянні з шведським варіантом. цей блондинистий недобонд з губами-бантіком якось дратує. і якась лісбет дуже стрьомна у них вийшла.
музичне оформлення таки плюс величезний.
і ще я не подужала весь фільм з першого разу подивитися і заснула десь посередині. ну бо сюжет вже був знайомий, тому було нуднувато.
таки шведський фільм краще, тим більше шо я вже всю трилогію міленуім переглянула, тому він якось більш цілісно сприймається.
  • 1

#4945 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 23:00

Перегляд дописуNeorlandina (09.02.2012 – 22:34) писав:

і чесно кажучи підбір акторів не сильно порадував у порівнянні з шведським варіантом. цей блондинистий недобонд з губами-бантіком якось дратує. і якась лісбет дуже стрьомна у них вийшла.
мене от шведський більше дратував. і Лісбет фінчеровська просто копія тієї з книжки. бо шведська якийсь мужиковатий гігант.

Перегляд дописуNeorlandina (09.02.2012 – 22:34) писав:

музичне оформлення таки плюс величезний.
і ще я не подужала весь фільм з першого разу подивитися і заснула десь посередині. ну бо сюжет вже був знайомий, тому було нуднувато.
таки шведський фільм краще, тим більше шо я вже всю трилогію міленуім переглянула, тому він якось більш цілісно сприймається.
я ще тільки другу книгу читаю, тому не дивилась далі.
але от засинала я під шведську версію. бо під фінчерову я навіть очима блимати боялась. може то ефект кінотеатру? хоча ні. передивлялись разом ще вдома, то практично така ж реакція.
  • 0

#4946 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 23:12

ну це цілком зрозуміло, що перший варіант, що довелося переглянути подобається більше. тим паче, що там аж такої суттєвої різниці в сюжеті між ними не було.

доречі, цікава штука - в американському фільмі був епізод, де лісбет готує собі вермішель швидкого приготування (рамен, очевидно, типу мівіни) - вона просто кидає брикет вермішелі в миску, заливає водою з-під крану та ставить в мікрохвильовку. для нашого глядача то дуже дивно, але насправді шведи ніколи не п.ють кип.ячену воду, чи з фільтру, бо у них вона надзвичайно чиста з крану тече. підземні води там якісь, шведські товариші розказували.
  • 0

#4947 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.02.2012 – 23:49

я дивилась шведський варіант цього фільма. І так, назва була не та
  • 0

#4948 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:42

передивився всі частини Гаррі Поттера, успєх
  • 1

#4949 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 21:14

Перегляд дописуNeorlandina (09.02.2012 – 23:12) писав:

ну це цілком зрозуміло, що перший варіант, що довелося переглянути подобається більше. тим паче, що там аж такої суттєвої різниці в сюжеті між ними не було.

доречі, цікава штука - в американському фільмі був епізод, де лісбет готує собі вермішель швидкого приготування (рамен, очевидно, типу мівіни) - вона просто кидає брикет вермішелі в миску, заливає водою з-під крану та ставить в мікрохвильовку. для нашого глядача то дуже дивно, але насправді шведи ніколи не п.ють кип.ячену воду, чи з фільтру, бо у них вона надзвичайно чиста з крану тече. підземні води там якісь, шведські товариші розказували.
ну не знаю. дивилась шведську двічі. перший раз в рік випуску. але так і не додивилась стало нудно. другий дійсно після перегляду американської версії і таки до кінця але знов мало не заснула. але порівнявши ще й з книжкою то американська ближче до істини. хоча один вагомий момент тут упущено – мати Лісбет.
а воду в усій Європі кажись так п’ють прямо з крану. принаймні у Франції і Німеччині теж.

Перегляд дописуОлеська (09.02.2012 – 23:49) писав:

я дивилась шведський варіант цього фільма. І так, назва була не та
ну шведські фільми точно за назвами романів назвали. а тут певно щоб відрізнялось перейменували.
  • 0

#4950 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.02.2012 – 21:36

Перегляд дописуЗимова Дівчина (10.02.2012 – 21:14) писав:

а воду в усій Європі кажись так п’ють прямо з крану. принаймні у Франції і Німеччині теж.
ой нє
українська навіть "смачніша" ніж тутешня.

по темі - дивилася "Один День" з Енн Хеттеуей, чимось зачепив, але щоб сильно сподобався - такого не було. Переглянула б іще раз, під настрій
  • 0

#4951 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 10:38

дивився вчора "Отже Війна", пішов ізза того що в ньому знімався Том Харді, він там найартестичніший з усіх тих дерев"яних акторів, але фільм сам це рекламне гімно
звичайно, кому цікавий Том Харді, можете проклікати (нажаль в кінотеатрі цього не зробиш)
  • 0

#4952 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.02.2012 – 16:32

Bite me(1 cезон) - близько десятка серій, кожна з яких йде хвилин 8-10. Зомбіапокаліпсис, 3 задрота, якісь тьолкі.. кажуть, шо то комедія.

Mary and Max(мультфільм) - історія дружби по переписці 8-річної дівчинки Мері(Мельбурн) та 44річного єврея Макса(Нью-Йорк). Місцями дуже доставляє, листи,які вони один одному пишуть - шикаааарні), разом з тим переживаєш їхню самотність і "нікомунепотрібність". Весь мульт виконананий в темних тонах, лише кілька яскравих кольорів було.
  • 0

#4953 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 25.02.2012 – 17:00

Вчора дивився 3 Мушкетерів якогось голівудського розливу з отою курвою жидо-київською.
Не подумайте, не з власної волі, то таке в маршрутці показували.

Я не знаходжу слів за які б не отримав відсотків щоб описати оце.
Назвати цей примітив, набір штампів і банальностей гівном - надто м'яко.

Щиро шкода людей які заплатили за це гроші.
  • 0

#4954 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 25.02.2012 – 23:33

Ще під враженням від хлопців у котрих очі горять
"Пірати Кремнієвої долини"
http://www.youtube.c...1&v=tI6mjl1gzzk
  • 0

#4955 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 10:27

про "Дівчину з тату дракона"... Мені дуже сподобалась книжка, але на фільмах - буквально засинала.
Єдине,що безперечно сподобалось, - образ Лісбет в обох версіях (європейській і голлівудській)
  • 0

#4956 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.02.2012 – 12:31

Вчора подивилась "Китайські похорони". Давно скачала, та чомусь постійно відкладала в довгий ящик той фільм. Насправді досить непоганий фільм.
  • 0

#4957 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 22:11

дивився сьогодні "Закохані в Київ", короткометражки про Київ, тільки дві більшменш оптимістичні
але інші, це просто жах, концентрована дипресія, після перегляду цих фільмів, складається враження, що жити в цьому місці неможливо, це якись соціальний постапокаліпсис. Це світ соціальної конкуренції. Місто Київ це не місто в яке всі хочуть їхати, бо тут затишно, якщо ти в Києві, то в тебе просто не залишається вибору

якщо є бажання, то можна продивитися, щоб бути знайомим з сучасним відчизняним кінематографом
  • 0

#4958 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 26.02.2012 – 22:21

Перегляд дописуKatod (26.02.2012 – 22:11) писав:

якщо є бажання, то можна продивитися, щоб бути знайомим з сучасним відчизняним кінематографом
я так помітив шо більшість українських короткометражок це суцільний депресняк
  • 0

#4959 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 23:39

Е, та ну, ви "Арабески. Мудаки" дивилися? рекомендую, якшо знайдете.
  • 0

#4960 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 26.02.2012 – 23:49

Перегляд дописуNeorlandina (26.02.2012 – 23:39) писав:

Е, та ну, ви "Арабески. Мудаки" дивилися? рекомендую, якшо знайдете.
це якраз та меншість
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних