Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#4881 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.12.2011 – 22:22

А хто Висоцького грав?
  • 0

#4882 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 22:36

Хоча це і досі нібито тримають в таємниці,але всі знають, що це Безруков.

зіграв нормально. Наскільки це було можливим зіграти Висоцького. Але сам фільм для мене виявився слабуватим, наче Висоцький там взагалі в тому фільмі нє прі дєлах,а так, поряд крутився.
  • 0

#4883 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:39

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 22:36) писав:

Хоча це і досі нібито тримають в таємниці,але всі знають, що це Безруков.

зіграв нормально. Наскільки це було можливим зіграти Висоцького. Але сам фільм для мене виявився слабуватим, наче Висоцький там взагалі в тому фільмі нє прі дєлах,а так, поряд крутився.
Так і думала, що Безруков.

Ну так краще за Висоцького його-самого ніхто не зіграє.)
  • 0

#4884 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 15.12.2011 – 22:47

i 

Сенсоріка, усне попередження за п.п. 2,2,2

• 0

#4885 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 18.12.2011 – 17:22

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 09:16) писав:

Вогнем і мечем.
Аж гидко дивитись..
Я сприймаю цей міні-серіал, як велику образу всьому українському народу.
Богун-Божевільний аморальний звір, який водиться з чаклунками і переможений миршавеньким пацючком волопиздовським, чи як там його.
Хмельницький, бачте, веде війну через ворожнечу із крахуйським, чи як там його.. І по фільму враження складається, що війну він програв одразу майже.
Жирний лях, вічно п"яний, в"яже богуна, хвастається що міг його вбити. В епізоді де він в стодолі десь 5 козаків зарубав на місці. Далі когось там глечиком прибив на битві, прямо комедію.
Абзац, все це гидко! Ненавиджу єжи гофмана! :rolleyes:
Пропоную оголосити його персоною нон-грата в україні а самих ляхів прирівнювати за огидністю до москалів. :prapor3:
:cool2: Монументально.
А цього гострослова за що хоч заблокували? Одразу відчувається цікава і неординарна особистість.
Фільм згаданий дивився, враження і висновки аналогічні.
  • 0

#4886 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2011 – 19:38

Ще не додивився але дуже захоплює серіал "Месть" (Помста) (16 серій). Режисер: Владімір Янковській
Жанр: драма, кримінальний фільм.
  • 0

#4887 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень

Відправлено 18.12.2011 – 19:42

Перегляд дописуTopper (18.12.2011 19:38) писав:

Ще не додивився але дуже захоплює серіал "Месть" (Помста) (16 серій). Режисер: Владімір Янковській
Жанр: драма, кримінальний фільм.
о, бачила його. крутий, якраз в моєму стилі)
  • 0

#4888 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.12.2011 – 10:10

Кунфу Панда 2
чобі рулить)
  • 0

#4889 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.12.2011 – 17:29

Перегляд дописуЧортеня (18.12.2011 19:42) писав:

о, бачила його. крутий, якраз в моєму стилі)
Сьодня додивився. Як на мене - справедливий кінець. Тільки я думаю, що актуальную була б ще друга частина. Доречі, деякі моменти правдоподібні до тих, які відбувались на заводі з середини червня по-теперішній час!

P.S. В моєму також :rolleyes:
  • 0

#4890 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.12.2011 – 09:02

American Horror Story. серіал-ужастік про будинок населений якоюсь нєваабразімою фігньою. кожна серія починається з розповіді про смерть(вбивства) минулих власників будинку. і сюжет серії побудовний на тому, як родина,яка живе в тому будинку зараз, намагається оминути проступки минулих власників. але ця родина ще не шарить, шо там дім з привидами,і шо сусідка,покоївка і хлопчик-псіхопат насправді не такі вже і люди.
паралельно з цим розігрується якась сімейна драма.

родина переїжджає до нового будинку, щоб почати нове життя після зради чоловіка і втрати матір.ю дитини. чоловік працює психіатром і приймає пацієнтів прямо у себе вдома. пацієнти час від часу сходять з розуму(можливо,під впливом будинку) і намагаються когось вбити(деякі обмежуються собою). родина виховує доньку-підлітка,з якою теж виникають певні проблеми. начебто зустрічається з пацієнтом свого батька- молодим хлопцем, теж підлітком. здається,він не живий,але вона цього не знає.
покоївку дружина бачить старою скромною жінкою,а чоловік - молодою і звабливою сучкою,яка постійно намагається скочити йому на члена. собсна, так і є, бо покоївка по ходу привид вбитої колись в цьому домі тьотіньки.
також в них є дивна сусідка з донькою дауном. донька начебто бачить тих привидів. принаймні постійно попереджає людей про смерть,якшо вони будуть біля того будинка. сама ж вона не проти там тусуватися і часто без дозволу туди проникає. матір в неї якась відьма-садистка.

зупинилася на серії про Хелоуїн,сосбна, навіть її не додивилася бо самій дивитися сцикотно(

а так-то я не з лякливих,да.
  • 0

#4891 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 20.12.2011 – 19:22

Ось скачав Квадрологію Футурами. Передивився вже три фільми. Особливо смішним виявилась Гра Бендера, їхня пародія на Володар Перснів....
  • 0

#4892 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.12.2011 – 19:33

Перегляд дописуСенсоріка (20.12.2011 08:02) писав:

American Horror Story.
в мене сьогодні на парі друзі між собою якраз його обговорювали, я зразу тебе згадала) всі погодились, що класний серіал)
  • 0

#4893 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 13:37

Black Mirror , британський міні-серіальчик Чарлі Брукера, скоадається всього з трьох між собою нічим не зв.язаних серій.

я поки шо переглянула лише першу серію- The National Anthem.

Сюжет такий: всіма обожнювану принцесу Сюзанну(між іншим, нічо так дівчинка, і платтячко оте її зелене просто потрясне) викрадають. Тим часом на ютубі і взагалі в інтернеті розповсюджується відео, зняте викрадачем. На відео ридаюча принцеса благає щоб її визволили. Викрадач,вочевидь, підказує їй що казати, тобто, щоб вона озвучила його умови,але сам вголос цього не каже, бо надто вже вона здивувалася, таке враження,ніби він написав,а вона прочитала. Ну не суть. Кароч, умова лише одна, стосується вона прем.єр-міністра Британії,який має трахнути свиню, і мало того, зробити це в прямому ефірі. Там ще якісь уточнення, типу "шоб він не зупинявся" і тд. Статися це має о 4 годині дня.
Єстєсно, шо вся ця інформація швидко розповсюдилася за допомогою ЗМІ.

чим закінчилося не розказуватиму. конкретно ця серія присвячена впливу ТБ і інтернету на людину.
  • 0

#4894 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 25.12.2011 – 22:41

"Код даВінчі" - лайно...
  • 0

#4895 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.12.2011 – 23:10

"Ёлки 2". Посміялись на роботі.
  • 0

#4896 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.12.2011 – 02:05

Перегляд дописуMiguel (25.12.2011 22:41) писав:

"Код даВінчі" - лайно...
підтверджую! +1
  • 0

#4897 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.12.2011 – 06:59

Подивилась свіжими очима "Тіні забутих предків" Параджанова. Колись більше подобалось, правду сказати. Тепер різала око ота сцена у церкві, де Палійчук починає голосно сміятись з багача Гутенюка і його підтримують інші. Де і коли би в церкві хто голосно сміявся?! До того ж, по Коцюбинському, Гутенюк не був багачем, просто ті два роди ворогували. Потім сцена загибелі Марічки - теж змінена і неправдоподібна, на тій скелі, де вона ніби-то стояла, хіба би птах сів, а не овечка і людина могла зайти. Ооо, сцена купання Івана перед весіллям - щось я таке ніколи не чула, щоб жінки купали парубка, хоч я не з гуцулів, то хто-знає, але в Коцюбинського точно такого нема.

А позитивне - ну те, що фільм про Україну і поставлений (у 1964-му) -в часи "сліянія культур у єдіную савєтскую", що багато показано про побут, звичаї і одяг гуцулів. І ще дуже мило було слухати правдиві сільські голоси, так чисто і з такими інтонаціями, як то говорять по селах. Відправа у церкві і читання дяків - теж Параджанову вдалося правдиво схопити. І захоплення Палагни мольфаром, то як Коцюбинський теж пише, що гуцули не сильно тим переймалися, бо "раз жиєм і треба набутиси".

І тут я не можу втриматись, щоб не зацитувати вже з книжки, так мені то сподобалось:

"На Маланки до маржини у загороду приходив сам бог. На високому небі ясно горіли зорі, люто тріщав мороз, а сивий бог йшов босоніж по пухкому снігу і тихо одхиляв двері кошари.
Прокинувшись вночі, Іван наслухав і, здавалося, чув, як лагідний голос питає маржинку: "Ци ти, худібка, наїжена, напоєна добре? Ци сокотить тебе газда?" Радісно блеяли вівці, веселим риком обзивались корови -- газда доглядає їх добре, сумлінно, поїть, годує і навіть нині вичесав шерсть. Тепер пан-біг напевно обдарує його новим приплодом.
І бог давав приплід. Овечки мирно котились, чинили ягнички, корови щасливо уположались.
Палагна вічно заклопотана була своїм ворожінням. Палила поміж маржиною ватру, аби вона була світуча, красна, як боже світло, аби до неї не мав приступу злий. Вона робила, що тільки знала, аби худоба була така тиха, як корінь в землі, така манниста, як у потоці вода. Вона так ніжно промовляла до неї:
-- Ти меш годувати мене і мого газду, а я тебе буду шанувати, щоб ти легко спала, щобис рідко рикала, щоби тебе чередінниця не пізнала, де ти ночувала, де ти стояла, щоби тебе хто не урік...
Так йшло життя худоб'яче й людське, що зливалось докупи, як два джерельця у горах в один потік."
  • 0

#4898 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.01.2012 – 14:25

Endhiran(Робот)

індійське кіно. неймовірно вражаюче індійське кіно!
з суто їм характерними піснями і танцями і РОБОТАМИ.
жанр незрозумілий(мені).
і фантастика, і бойовик, і драма там присутня. і взагалі там як завжди про любов.
але так відзнято як комедія якась.

там текст(переклад) пісень грандіозний(я з сабами дивилася).

ті,хто зняв цей фільм, явно якісь наркомани)
  • 0

#4899 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень

Відправлено 01.01.2012 – 14:44

[quote name='Сенсоріка' post='742323' date='1.01.2012 14:25']Endhiran(Робот)

індійське кіно. неймовірно вражаюче індійське кіно!
з суто їм характерними піснями і танцями і РОБОТАМИ.
жанр незрозумілий(мені).
і фантастика, і бойовик, і драма там присутня. і взагалі там як завжди про любов.
але так відзнято як комедія якась.

там текст(переклад) пісень грандіозний(я з сабами дивилася).

ті,хто зняв цей фільм, явно якісь наркомани)[/quote]
Що ж треба курити щоб таке знімати? Та й щоб дивитися таке треба теж курнути щоб зрозуміти смисл фільму, Брєд кароче.
  • 0

#4900 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.01.2012 – 21:32

Про що говорять чоловіки - лайно (хоча було кілька цікавих моментів).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних