Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#4401 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Франя

Відправлено 08.12.2010 – 14:51

Перегляд дописуПластун (8.12.2010 14:44) писав:

Він просто не боїться визнати очевидне.

так Ви уявіть, кіко він лайна перелопатив тільки за останній час... :)
  • 0

#4402 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 08.12.2010 – 15:02

Перегляд дописуmmykolaj (8.12.2010 14:51) писав:

Ну є люди які вільний час витрачають на перегляд фільмів художніх. Таких немало.
А оскільки фільми лайно, то відповідно коло замикається.
  • 0

#4403 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.12.2010 – 16:38

Перегляд дописуПластун (8.12.2010 13:44) писав:

Ну чому ж. Я не вважаю "Нікчемний Я" лайном.
  • 0

#4404 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 17:26

Перегляд дописуКрихітка (8.12.2010 16:38) писав:

Ну чому ж. Я не вважаю "Нікчемний Я" лайном.

Я кажу не про конкретний фільм, а про те що сьогодні нормального кіна не знімають.
А якщо знімають то ніхто його не бачить ібо неформат, а на торентах і файлообмінниках такого не люблять.
  • 0

#4405 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 17:48

А я вважаю що на вкус і цвєт фломастєра нєт) Наприклад, у відео Рени є дофіга фільмів які я глянути і не наважусь ібо стрьомно якось, а вона от любить сюрреалізм. Нема якогось єдиного критерію "хороший" фільм та "поганий" фільм. Це все дуже вже суб"єктивно. Вважає Мігель той мульт лайном - ок, думку поважаю, але не підтримую). Та й вся полеміка.
  • 0

#4406 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.12.2010 – 21:11

Подивився на днях Пила7 - приємні враження і відкрив для себе нові експеременти над брехунами. Колись знадобиться :) Бажаю всім!
  • 0

#4407 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 09:36

''Соціальна мережа''- сподобався.ще й головний герой на знайомого дуже схожий.Треба буде і йому порадити
''EASY A''- потраченого часу не жаль,але подивитись і забути.
  • 0

#4408 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.12.2010 – 09:53

"Останній Володар Стихій", М. Найт Ш'ямалана
нічо такий) для відпочинку мозку після важкого трудового дня - якраз те що треба ) чекаємо продовження
  • 0

#4409 niavka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 09.12.2010 – 16:46

Останнім часом мені кортіло переглянути фільми про Різдво. подивилась комедію "Ідеальне Різдво". Тупа до божевілля. Ну як казочка для дівчат-підлітків піде.
а хтось знає ще якісь новорічно-різдвяні комедії, крім "С легким паром" и "Сам вдома"? Порадьте))))))))))))
  • 0

#4410 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.12.2010 – 20:10

подивився Скот Пілігрім Проти світу, цікаве кіно про... небуду розказувати про що, але знятий дуже прикольно, мені здається це одна з найцікавіших робіт 2010 року
знятий в стилі дуже ціквому, знятий по канадському, головне щоб ізза нього не було канадськоамериканської війни :ggggg:
  • 0

#4411 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 20:34

Диявол
" не фонтан, но брызги есть "

Перегляд дописуniavka (9.12.2010 16:46) писав:

а хтось знає ще якісь новорічно-різдвяні комедії, крім "С легким паром" и "Сам вдома"? Порадьте))))))))))))
Сім'янин, Пережити Різдво.
  • 0

#4412 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 11.12.2010 – 02:37

Перегляд дописуКрихітка (8.12.2010 10:48) писав:

А я вважаю що на вкус і цвєт фломастєра нєт) Наприклад, у відео Рени є дофіга фільмів які я глянути і не наважусь ібо стрьомно якось, а вона от любить сюрреалізм. Нема якогось єдиного критерію "хороший" фільм та "поганий" фільм. Це все дуже вже суб"єктивно. Вважає Мігель той мульт лайном - ок, думку поважаю, але не підтримую). Та й вся полеміка.
а шо там за фільми, приблизно по жанру?
  • 0

#4413 Kwodon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Поділ

Відправлено 11.12.2010 – 10:35

Останній фільм, який я подивився був Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Знятий краще ніж попередні але помітні кіноляпи:ggggg:
  • 0

#4414 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 10:38

Перегляд дописуKwodon (11.12.2010 10:35) писав:

Останній фільм, який я подивився був Гаррі Поттер і смертельні реліквії. Знятий краще ніж попередні але помітні кіноляпи:ggggg:

Шо, не реалістичний?
:ggggg: :)
  • 0

#4415 TpakTopucT

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень
  • Місто:Banderstadt

Відправлено 11.12.2010 – 10:57

1. Пила 7 - так собі... під пиво, як то кажуть, піде...
2. Гола правда - ну що тут можна ще сказати... МИЛОдрама)))
3. Початок / Inception - фільм бомба... ІМХО
  • 0

#4416 Kwodon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Поділ

Відправлено 11.12.2010 – 11:00

Перегляд дописуПластун (11.12.2010 10:38) писав:

Шо, не реалістичний?
:ggggg: :)
Так не реалістично те, що зимою не йде з рота пара.
  • 0

#4417 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 11:05

Перегляд дописуKwodon (11.12.2010 11:00) писав:

Так не реалістично те, що зимою не йде з рота пара.

Вони ж чарівники.
От закляття наклали і все - нема пари. Не палишся.
  • 0

#4418 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 11.12.2010 – 11:13

Перегляд дописуAmarok (11.12.2010 01:37) писав:

а шо там за фільми, приблизно по жанру?
ем. дивився "Голова-ластик" або "Порожденный"? Другий не рекомендую дивитись під час прийому їжі.

Цитата

Сюжет: Бог стар и безумен, он потрошит себя бритвой в заброшенном доме, одинокий и никому не нужный. Мать Земля дождавшись смерти, сделала его ещё теплому телу минет и оплодотворила себя семенем. Далеко в пустыне, она родила уродливого Сына Земли — Плоть на Кости, где его подобрали прокаженные и отправились с ним в странствие.

Описание:
"Ты, зачатый семенем больного, распотрошившего себя и ныне мертвого бога; ты, такой беспомощный и жалкий, терзаемый болью и влекомый сквозь чужое настоящее пуповиной матери-земли; прах ты есть и в прах обратишься, выродок, ты уже мертворожденный и гниющий, ты – человек. Чрево исторгло тебя, небеса отвергли тебя. Умри же теперь, ибо нет более никаких миров, кроме этого, нет и не будет другого умирания, которое ты называешь жизнью, кроме данного ныне. Вечное возвращение – это другие, придущие после тебя."

nomnomnom)
цікаво, що режисер коли знімав, для ще сильнішого псіхічеського ефекту перезнімав кожен кадр на плівку, тому зображення у фільмі таке нечітке і мерехтить.

Цитата

Считается, что сюжет является альтернативной историей сотворения мира, при этом сам Мериге упоминал, что первичным вдохновением послужили образы, которые он видел, находясь в состоянии клинической смерти после автокатастрофы, в которую попал в возрасте 19 лет.

Имён и диалогов в фильме нет, фильм чёрно-белый (практически без полутонов), визуальный ряд строится на оперировании образами боли/страдания и прочей пакости Автор утверждал, что работа над каждой минутой итогового фильма (хронометраж – 70 с лишним минут) выливалась в 8-10 часов времени. «Порождённый» предполагался первой частью трилогии, но из-за отсутствия финансов ей не стал (во всяком случае пока).

Фильм не рекомендован к просмотру лицам до 18 лет и людям с психическими расстройствами

Цитата

Под это видео покончили с собой 460 человек — только во время 90-х…

под суицидальный блек-металл — группа Silencer.

Поскольку Nattramn и Leere никогда не давали интервью, не выступали вживую и не поддерживали сайт, биография группы крайне скудна. Известно лишь то, что группа образовалась в 1995 году, в 1998 выпустила демо Death — Pierce Me и одноименный альбом в 2001, после выхода которого Nattramn`а положили в психиатрическую больницу Växjö Psychiatric Ward, где он начал работу над новым проектом — Diagnose: Lebensgefahr. При записи вокала он резал себя, чтоб ярче передать всё безумие и боль текстов песен.

Вокалиста этой команды положили в психушку, через пару месяцев он покончил жизнь самоубийством; немецкая студия заключила с ними контракт; после записи первого (и последнего альбома) президент компаниии повесился, гитарист этой группы перерезал себе сонную артерию, вокалист вскрыл вены, остальные участники «безвести пропали».

• 0

#4419 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.12.2010 – 16:23

Перегляд дописуmmykolaj (8.12.2010 11:49) писав:

рекордсмен світу з часу потраченого на споглядання лайна? :ggggg:
Ні, рекордсмени працюють асенізаторами... А ще блізькі до рекорду ті хто дивиться трансляції з Верховної Ради...

Перегляд дописуПластун (8.12.2010 14:44) писав:

Це просто моя особиста думка)

Перегляд дописуmmykolaj (8.12.2010 14:51) писав:

аж страшно уявляти.

Перегляд дописуКрихітка (8.12.2010 17:48) писав:

Справді. В кожного є свої погляди, свої уподобання, настрій, і своя особиста думка. Я не є великим поціновувачем кіномистецтва, (щойно намагався знадати прізвище якогось режисера і нікого крім Поранського не згадав) я не намагаюся запам'ятати прізвища великих кіноакторів та їхню фільмографію, я не вникаю в процеси створення фільмів, не намагаюся осягнути особливості світогляду (або те що вони курять) режисера і сценариста, і т.д. і т.п. і бла-бла-бла. Я прости дивлюся фільм, він мені або подобається, або не подобається. І мені повіг всі "великі" імена які задіяні в цьому фільмі чи є причетними до його зцомок, мені пофіг міліони і міліарди доларів потрачений на цей фільм, мені пофіг оскари і всі решта нагороди. В мене є своя думка.
Особливо мені не подобається коли хтось мені розповідає щось типу "Та ти не шариш - то ж класний фільм, то ж тонке мистецтво, то не для всіх..." - брєд! Особли весело виглядав якийсь момент, коли два чудіка зняли якийсь ролик на мобільний телефон і той ролик зайняв перше місце на якомусь мего-кінофестивалі "дляфссобінніх", і виходить якийсь критик з розовим волоссям в фіолетових штанах і в окулярах з товстою салатовою оправою (типічний клоун) і підерастичним голосом заявляє ще "це мего, це космо, це бомба, це нове пришестя, це сюпер, це початок нової ери...". А потім журналісти питають тих двох "режисерів" як вони зняли цей "фільм" а вони кажуть "Та ми, ги-ги, тіпа просто поржати хотіли... вот і зняли той гон.. ги-ги". От таке то лайно)))
  • 0

#4420 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2010 – 19:36

Перегляд дописуПластун (8.12.2010 17:26) писав:

Я кажу не про конкретний фільм, а про те що сьогодні нормального кіна не знімають.
А якщо знімають то ніхто його не бачить ібо неформат, а на торентах і файлообмінниках такого не люблять.

не згодна. пересильте себе і зайдіть на рутрекер (колишній торентсру). є і артхаус, і експериментальне, і треш.
піратська бухта, щоправда, ще крутіша в цьому плані. але там в основном англомовне все.

по темі: передивилися вчора "Гадкие лебеди" + перечитала книжку за якою знято.
думка про фільм змінилася. проте тільки в кращу сторону.
сюжет змінено місцями кардинально. але за атмосферність фільму я згодна пробачити все))) рідко кому вдавалося зробити щось краще за книгами Стругацьких.

ще дивлюся корейський серіал "Мері не ночує вдома", кумедний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних