Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#3981 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 18.04.2010 – 16:46

«6:66 Death Happen» — фільм, тайського виробництва. Жустик. Про що, я так і не врубився. Дивився у напівсні :) Начебто журналістка Дао стає свідком вбивства. Вона встигає сфотографувати злочинця. Кілер відправляється на її пошуки, і тут починається містика...

Перегляд дописуkompman (18.04.2010 17:38) писав:

"Полювання на колишню" - Головний герой – Майло, колишній поліцейський, а зараз мисливець за головами, що займається розшуком збіглих злочинців. Він отримує завдання знайти і відправити до в'язниці журналістку Ніколь, що втекла з-під застави. Іронія ситуації в тому, що Ніколь – колишня дружина Майло.

Дивився цю фігню. Мило. Не прилівник віл прикментика милий, а мило — жаргонне слово.
  • 0

#3982 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.04.2010 – 18:00

"Легка поведінка"/ "Easy virtue"

Жанр: Комедія
Режисер: Стефан Элліот
Актеры: Джесіка Біл, Бен Барнс, Крістін Скотт Томас, Колін Ферт, Кімберлі Ніксон, Кетерін Паркінсон

Щось не сприйняв її, як комедію в класичному розумінні. Скоріш драма, боротьба легкомисленого, розбещеного способу життя з запеклим консерватизмом.

Повідомлення відредагував ----: 18.04.2010 – 18:01

• 0

#3983 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 18:47

immortal beloved - шедевр !!
  • 0

#3984 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.04.2010 – 19:40

Перегляд дописуBHAAD (14.04.2010 23:05) писав:

Аватар. цей "шедевр". примітивний дитячий фільм. нічім тут захоплюватися :) навіть шкода витрачених 2.5 години

Перегляд дописуkukusja (16.04.2010 17:01) писав:

Підтримую. Окрім графіки нема на що дивитись. Заїжджена тема. Американці як завжди показують самих себе "у всій красі" (нагадало те, як вони вирубують ліси Амазонки) і нічому на цих фільмах не вчаться. Сумно.

Модний нині тренд - поплюватись на Аватара. Якщо не поплювався - все, ти попсовик і не січеш фішку сучасних контркультурщиків.

Перегляд дописуAmili (16.04.2010 23:32) писав:

"Як тренувати мого дракона" - гарний мультик, але нічого особливого. Позитивний, цікавий, веселий. Дивитися :)

То Ви не там його дивились.
Ми щойно повернулись з безкоштовного відвідування його в Аймакс - це просто подвійне задоволення :)
  • 0

#3985 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.04.2010 – 20:45

Гуд бай Ленін http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%...%BD%D0%B8%D0%BD!

Класний фільм, смішний і печальний одночас)
  • 0

#3986 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.04.2010 – 17:11

Перегляд допису-=VJ=- (18.04.2010 20:40) писав:

Модний нині тренд - поплюватись на Аватара. Якщо не поплювався - все, ти попсовик і не січеш фішку сучасних контркультурщиків.
Ти помиляєшся, принаймні щодо мене. Перед тим, як подивитися фільм, я чула відгуки тільки від свого брата, чию думку дуже ціную, і його відгуки були дуже схвальними. Більше я нічого не чула про фільм, навіть до цих пір не слідкую за критикою щодо цього. А свою думку сформулювала виключно після перегляду фільму, і я не винна, що, як виявляється, таку думку маю не лише я!
  • 0

#3987 Sunny_Day

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 20:30

"ідеальна пара"-класний фільм,отримала задоволення))
  • 0

#3988 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 19.04.2010 – 21:21

"П'ятий вимір" - Нік, американський емігрант, володіє здібністю до телекінезу. Він ховається в Гонконзі від могутньої організації, яка хоче експлуатувати його дар в своїх цілях. Незабаром молода людина зустрічає свою колишню кохану і знайомиться з дівчинкою Кессі, здатною передбачати майбутнє. Вона бачить, що лише разом вони зможуть вижити і порушити плани зловісної корпорації.
  • 0

#3989 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:26

Перегляд допису-=VJ=- (18.04.2010 20:40) писав:

То Ви не там його дивились.
Ми щойно повернулись з безкоштовного відвідування його в Аймакс - це просто подвійне задоволення :)
О, то певним акторам таки заважає сцена?
Відкриття.

Ой...
Спуск2 - фіґовенько, більше пореготати; Неймовірний пане Лис - сміялися; Герой мегамаркету - нещастя, вбити вечір; Погані хлопці - нічьотак, зважаючи на час виходу; Погані хлопці2 - після втечі на Кубу починається суцільна маячня, а доти нещастя, вбити вечір; Ді, мисливець на вампірів - нещастя, вбити вечір; Інкасатори - дурня.
Наче все згадав.
  • 0

#3990 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:47

Перегляд дописуzav (19.04.2010 23:26) писав:

О, то певним акторам таки заважає сцена?

Можна розшифрувати?
  • 0

#3991 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 21.04.2010 – 08:41

Вчора подивилась "Доріан Грей". Дуже страшне кіно!!! В свій час мене страшно нажахала книга. І навіщо такі жахіття створювати? Цікаво, як почуваються актори після такого фільму і сам режисер? Кошмари по ночам не сняться? Хто дуже вразливий - не раджу дивитися цей фільм на самоті і на ніч, як я це вчора зробила, в деякі моменти мало не вмерла від страху :).
  • 0

#3992 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:рай

Відправлено 22.04.2010 – 04:58

з серії -- "Острів любові"-- Сон. серія фільмів про вічне.. про кохання. різне й дивне.. часом вірне, часом мінливе, як море. часом підступне і жорстоке аж до вбивства.. зачепило. наше, близьке й рідне. раджу до перегляду.
  • 0

#3993 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 21:49

"Милі кості" - Фільм розповідає про переживання чотирнадцятилітньої дівчини, згвалтованої і убитої маніяком-сусідом.
Спостерігаючи за життям домочадців з небес, героїня мріє про прості підліткові радощі і жадає помсти душогубу.
  • 0

#3994 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 25.04.2010 – 15:17

"Володар Бурі" - Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри.
Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
  • 0

#3995 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.04.2010 – 11:58

Перегляд дописуkompman (25.04.2010 16:17) писав:

"Володар Бурі" - Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри.
Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
це сюжет, а щось більше?
можливо фільм мав би викликати якісь переживання, а виходить він в глядача викликав апсолютно механістичне запам"ятовування і компіляцію того, що побачив, і користувач вирішив "о-я-це-розповім-на-форумі", і так саме подумав, без пауз, без інтонацій, а з паузами в секунду між кожним словом, саме так і написав

я теж бачив це кіно, і там таки показували те, що пише користувач (я недалеко втік від його опису:cool2:)

але всетаки дивно, за що фільму дали оскари?
думаю, були фільми в 2009 році, які були і напруженими, і повні людських переживань, і всього того що необхідно дійсно гарному фільму, а тут, дали якомусь військовому фільму, в якому написано між стрічок "будь миротворцем - вбивай поганих"
мені тільки Міністрі сподаобалась
  • 0

#3996 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 26.04.2010 – 13:54

"План Б" з Джей Ло
  • 0

#3997 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.04.2010 – 14:00

Перегляд дописуSiGrey (26.04.2010 14:54) писав:

"План Б" з Джей Ло
а " План А " з Хуй Ло не дивився?
для модерів - в даному випадку слово Хуй вживається як фамілія спортсменки зі Сходу
  • 0

#3998 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.04.2010 – 14:28

Перегляд дописуTeo (26.04.2010 14:00) писав:

а " План А " з Хуй Ло не дивився?
для модерів - в даному випадку слово Хуй вживається як фамілія спортсменки зі Сходу
Шкода, що в китайській нема відповідників іншим матюкам. От би я виговорився.
  • 0

#3999 Фіфочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.04.2010 – 14:41

французький фільм "Амелі" (2001 р.) нарешті подивилася. I like it!!!!!!! :cool2:
  • 0

#4000 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 26.04.2010 – 14:51

Перегляд дописуkukusja (21.04.2010 09:41) писав:

Вчора подивилась "Доріан Грей". Дуже страшне кіно!!! В свій час мене страшно нажахала книга. І навіщо такі жахіття створювати? Цікаво, як почуваються актори після такого фільму і сам режисер? Кошмари по ночам не сняться? Хто дуже вразливий - не раджу дивитися цей фільм на самоті і на ніч, як я це вчора зробила, в деякі моменти мало не вмерла від страху :cool2:.

дуже страшне кіно?
першу половину фільму плювалася на відстійну екранізацію книги а під кінець взагалі заснула.
тарантіна вам гидкий, оця фігня вам страшна... том і джері не надто криваві для вас?

по темі:
"Король комедії" - черговий витвір дуету Скорсезе-Де Ніро. досить таки неочікуваний розвиток сюжету. не люблю дивитися фільми з такими головними персонажами, але цей нічо так.

"Джеймс та гігантський персик" - режисер Генрі Селік. половина фільму - лялькова анімація, на якій власне і спеціалізується режисер. та й розшукала цей фільм тільки тому, що зацікавилася його творчістю. загалом - непогано. єдине що несподобалося - забагато співають))) я розумію що фільм дитячий, але з екранізації книжки Роальда Даля робити мюзикл - це вже зайве. всю атмосферність фільму псують ці "бродвейські" пісеньки. Ренді Ньюмана на палю!

"Метелик" або "Папіллон" не знаю як у перекладі краще. Дуже довгий фільм, десь 3 години. почала дивитися коли було десь так перша ночі, коли закінчила - за вікном вже посвітлішало.
Сюжет надто закручений, режисери ледве втисли всі найголовніші події з книжки в ці три години. Але вони старалися. Врешті процес перегляду фільму залишає по собі відчуття подібні до тих, що показано в ньому самому - таке собі тюремне ув.язнення на кілька годин, котрі здаються вічністю. та кінцівка, котра, здається вже ніколи не настане. і коли бачиш фінальні титри - це здається так само неймовірним як і кінцівка цієї історії. Катарсис від перегляду гарантовано.
Дастін Хофман просто чудовий.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних