Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5672

#3961 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.04.2010 – 11:46

Перегляд дописуyoung (4.04.2010 11:40) писав:

"Найкращий татко"..
фільм 2009-го року, у головній ролі Робін Вільямс..
очікував, що буде якась пласка комедія з а-ля смисловим підтекстом, а виявилося, що це доволі сильна стрічка з трагікомічним гумором..
раджу..
Цікавий фільм, сама недавно дивилась)
  • 0

#3962 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:рай

Відправлено 06.04.2010 – 15:35

"Колишній барабанщик"- немає поки українською, проте є саби.. важкий фільм, не для кожного. якщо хтось надумає дивитись - то прошу додивлятись до кінцівки, бо саме там роз"язка. й по завершенні перегляду у кожного виникне своє бачення проблеми. для мене це той фільм який перед очима ще декілька днів.
п.с. віковий цензор.
  • 0

#3963 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 11.04.2010 – 15:25

"Камера 211" - Хуан - поліцейський, прийшов найматися наглядачем у в'язницю. Знайомство з новим робочим місцем виявилося фатальним. Він потрапив у халепу, і йому довелося прикинутися в'язнем, щоб врятувати своє життя. Цей крок поставив його на тонку межу виживання.
  • 0

#3964 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.04.2010 – 15:54

"Тайные силы зла. Тамплиеры и масонство" (The Knights Templars and Freemasonry)

Туреччина здається. Режисер фігзна хто. Напівдокументальна мусульманська пропаганда.

Скачати можна тут.

Загалом - маячня, хоча наводяться правдиві історичні факти про легендарний орден Тампліерів. Цікаво.

Повідомлення відредагував ----: 11.04.2010 – 16:00

• 0

#3965 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.04.2010 – 17:54

Бой без правил / Fighting (2009)
мені сподобався))
  • 0

#3966 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2010 – 19:45

Перегляд дописуліто (6.04.2010 16:35) писав:

"Колишній барабанщик"- немає поки українською, проте є саби.. важкий фільм, не для кожного. якщо хтось надумає дивитись - то прошу додивлятись до кінцівки, бо саме там роз"язка. й по завершенні перегляду у кожного виникне своє бачення проблеми. для мене це той фільм який перед очима ще декілька днів.
п.с. віковий цензор.
цікаво, це той фільм про який я думаю.. збочення якесь суцільне, а не фільм, а в кінці вони всі закривавлені говорять по черзі на камеру?...

якщо він, то мені було настільки гидко після перегляду!!! :lol:
  • 0

#3967 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 07:07

передивився на днях всі Індіани Джонси, в дитинстві мені дуже соподобався б, але от зараз я дивлюсь, там так багато б"ються, постійні погоні, та перестрілки, хоча напевне вільм сподобався свого часу всім хопчакам, бо всетаки Індіана Джонс, видно відразу, хароший хлопець
нюанси частин, в першій в Індіани брюнетка, якій він колись розбив серце, як на мене, найсимпатичніша дівчина з усіх частин, і напевне в четвертій частині в нього від неї будуть діти
чому я зосередився на дівчатах, тому що це найбільша відмінність між фільмами трилогії:), якщо не вважати того що в останньому фільмі знімається Шон Конері, як на мене дуже вдалиц хід.
Так от Дівчата, в двох наступних частинах в нього дві блондинки, одна співачка, якась така собі, постійно ниє, а інша фашистська розвідниця, яка в кінці помирає від жаності, ну і правильно, Лєнін казав, треба ділитись<_<
всі інші нюанси потрібно вдивлятись в самих фільмах, які переповнені тітрами і спецефектами
що смішно вразило, боязно пригнути з талка Мк5, якйи по святах рухався з швидкістю 20 км/год
  • 0

#3968 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 10:05

фільмів останнім часом переглянув забагато, а часу написати відгук немає, але, от надибав хвилинку, і зараз попишу

ще одна ретроспектива, "Назад в Майбутнє", фільм дитинства, який добряче вплинув на світобачення, як Термінатор з Зоряними війнами, я почав колись мріяти про подорожі в часі, про машини, в яких паливо не буде закінчуватись, і все інше, одним словом, добряче мені колись він сподобався
переглядав на днях, і переживав, що фільм не піде, але от пішов, навіть дуже, до сліз насмішив Дарт Ведер з планети Вулкан, під музику Ван Халена, одним словом, класна фантастична трилогія, про парадокси в часі, всякі пригоди, дружбу, кохання, можливе майбутнє, від такого фільму повні штани радості

ще глянув один фільм, напевне всі чули про "Про що Думають чоловіки", російський фільм від якого багато хто в захваті, от і я його глянув
фільм про 4 друзів, які їдуть в машині і розмовляють
враження двояке, з одного боку, це кіно має багато жартів, з яких багато смішних, але, в усьому вмінні сценаристів забадяжити цікаву сцену, чи цікаву ситуацію, мене не покидала легка відраза до тих чоловіків, чому, зараз поясню
вони якісь дивні, їм всім подобаються жінки, і вони ж їм не подобаються, одним словом, вони самі не розуміють чого хочуть
пам"ятаю була повіть Стругацьких, "Хижі речі століття", так само і в фільмі, бажання наситити фізіологічні потреби і все
хоча, може автори хотіли опказати той духовний вакууум яких охоплює суспільство...
ще перепослало до Бійцівського клубу, ті друзі були виховані суспільством жінок
одним словом, цей фільм можна гарненько обматюкати, а заодно і сучасне суспільство

хочу фільма з ідейним, переконаним позитивним героєм
  • 0

#3969 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 21:00

"Замерзлі" - Не вдивляйтеся в безодню, інакше безодня почне вдивлятися у вас. Три молоді людини — сноубордисти і лижник навіть і не підозрювали, як це може бути в реальності, і який жахливий кошмар чекає їх. Вони застряють на підйомнику, і веселий вечір в засніжених зимових горах перетворюється на пекло. Страшний холод і обпалюючий вітер несуть загибель нещасним, які опинилися в пастці на величезній висоті. Час працює проти них — ніхто не прийде на допомогу, адже гірськолижний курорт закритий на декілька днів.Залишається одне — рятуватися самим. Але щоб врятуватися — потрібно перемогти жах цієї ночі!
  • 0

#3970 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 22:05

Аватар. цей "шедевр".
примітивний дитячий фільм. нічім тут захоплюватися :) навіть шкода витрачених 2.5 години
  • 0

#3971 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 16:01

А про мультфільми, можна? Позавчора подивилася Шрека (1,2,3), якого не бачила вже не пам'ятаю скільки часу, більше 2 років десь. Супер, особливо перша частина. Мульт ні на який інший не схожий.

Перегляд дописуBHAAD (14.04.2010 23:05) писав:

Аватар. цей "шедевр".
примітивний дитячий фільм. нічім тут захоплюватися <_< навіть шкода витрачених 2.5 години
Підтримую. Окрім графіки нема на що дивитись. Заїжджена тема. Американці як завжди показують самих себе "у всій красі" (нагадало те, як вони вирубують ліси Амазонки) і нічому на цих фільмах не вчаться. Сумно.

Повідомлення відредагував kukusja: 16.04.2010 – 16:02

• 0

#3972 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 16:08

дивився "Янкі в Африці", згадав дитинство, ага
  • 0

#3973 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 16:44

"Згадати все" з Арнольдом. Оце я розумію "згадати дитинство"
  • 0

#3974 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 16:58

Перегляд дописуВуйко Дмитро (16.04.2010 17:44) писав:

"Згадати все" з Арнольдом. Оце я розумію "згадати дитинство"

шо ти панімаєш, салабон <_<
  • 0

#3975 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 17:09

Перегляд дописуВареник (16.04.2010 17:58) писав:

шо ти панімаєш, салабон <_<
Чьо!1 Ща Арнольда покличу, він з тобою розбереться гг
  • 0

#3976 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 17:20

Перегляд дописуВуйко Дмитро (16.04.2010 18:09) писав:

Чьо!1 Ща Арнольда покличу, він з тобою розбереться гг
Арні сваіх не лупить ггг
  • 0

#3977 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 17:21

Перегляд дописуВареник (16.04.2010 18:20) писав:

Арні сваіх не лупить ггг
Каліфорнія може спати спокійно гг
  • 0

#3978 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 22:32

"Як тренувати мого дракона" - гарний мультик, але нічого особливого. Позитивний, цікавий, веселий. Дивитися <_<
"Битва титанів" - не зацінила. Якийсь занадто передбачуваний і нецікавий.
  • 0

#3979 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 18.04.2010 – 16:09

Люсія і секс (2001 р.) - режисер Хуліо Медем..
Вічне сяяння чистого розуму (2004 р.) - режисер Мішель Гондрі
Обидва фільми справили дуже сильне враження. Дуже художні стрічки, дуже чіпляють. "Вічне сяяння..." - взагалі розрада для очей, бо Гондрі - майстер візуалізації..

Повідомлення відредагував young: 18.04.2010 – 16:09

• 0

#3980 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 16:38

"Полювання на колишню" - Головний герой – Майло, колишній поліцейський, а зараз мисливець за головами, що займається розшуком збіглих злочинців. Він отримує завдання знайти і відправити до в'язниці журналістку Ніколь, що втекла з-під застави. Іронія ситуації в тому, що Ніколь – колишня дружина Майло.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних