Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5672

#3801 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.02.2010 – 18:03

Гравці - норм фільм, для любителів покеру))
  • 0

#3802 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 20.02.2010 – 18:27

Качели

Російський фільм, здається 2009 року, не пам*ятаю. дуже гарно)
  • 0

#3803 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 20.02.2010 – 18:28

Район №9, аватар смокче.
  • 0

#3804 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 20.02.2010 – 18:32

Перегляд дописуКава з козявками... (20.02.2010 18:28) писав:

Район №9, аватар смокче.
фільм якось не вразив... якась неоднозначність... нафіга ті чудіки прилітали?? ... в них такі високі технології, як вони потім збились на таке стадо і жили як якісь індіанці ? Голвоний герой то хороший то поганий, спершу вбиває дітей інопланетян без докорів сумління, а потім стає добрий і не кидає свого інопланетного друга в біді... чесно скажу , фільм залишив двояке враження...
  • 0

#3805 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 19:47

The Blind Side (Невидимая сторона ) - раджу подивитися. Гарний, добрий фільм. Фільм-надія, фільм про добро і найголовніше - в основі реальні події. І навіть персонажі схожі з реальними (в кінці фото показують).
  • 0

#3806 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 20:38

Возмездие - з Мелом Гібсоном. люблю такі фільми) не дарма глянув, сподобався=) кінець сумний..
  • 0

#3807 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 20:45

Цитата

фільм якось не вразив... якась неоднозначність... нафіга ті чудіки прилітали?? ... в них такі високі технології, як вони потім збились на таке стадо і жили як якісь індіанці ? Голвоний герой то хороший то поганий, спершу вбиває дітей інопланетян без докорів сумління, а потім стає добрий і не кидає свого інопланетного друга в біді... чесно скажу , фільм залишив двояке враження...
Ти не зрозумів фільма взагалі. Я спробую пояснити, але якщо нічого не зрозумієш, то це вже не моя проблема. Чесно кажучи, кращого за цей фільм про інопланетян, я ще не бачив. Отже:
У фільмі я сценарій, і в ньому не можуть відбуватися ті дії, що ти сформував після перегляду (або під час) в голові.

Цитата

нафіга ті чудіки прилітали??
Це питання також задається у фільмі. Там суспільство теж розмірковувало над тим, що ж сталося у них. З рештою після 3х місяців очікування, вони наважились прорізати дірку в кораблі.

Цитата

в них такі високі технології, як вони потім збились на таке стадо і жили як якісь індіанці ?
Одна з теорій вчених у фільмі, пояснювала це так: У них є ті хто командують і ті хто підкоряються. Можливо командувачі загинули, тому вони поводять себе так хаотично і не злагоджено. (щось таке приблизно, дослівно я не пам'ятаю)

Цитата

Голвоний герой то хороший то поганий, спершу вбиває дітей інопланетян без докорів сумління, а потім стає добрий і не кидає свого інопланетного друга в біді...
Мені це найбільше сподобалося у фільмі. Тут прямо підкреслилась вся людська сутність. Розумієш, на початку фільму у головного героя є влада, і він відчуває себе достатньо захищено. Інопланетяни не виступали агресорами, взагалі достатньо таки добрі істоти. У головного героя за плечима ціла армія, і якщо хтось з інопланетян ворухнеться, той просто накаже його вбити. Він не вбивав всіх підряд, лише тих, хто порушував правила, або чинив супротив. Він банально просто виконував свою роботу.
Коли він інфікувався, і на його тілі з'явилися дефекти, був в шоці. Коли він став піддослідним - боляче. Він почав тікати і захищатись. Вбивав усіх підряд і підставляв кого тільки можна було, лише через те, що хотів жити.

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 20.02.2010 – 20:48

• 0

#3808 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 20:49

Перегляд дописуКава з козявками... (20.02.2010 20:45) писав:

Мені це найбільше сподобалося у фільмі. Тут прямо підкреслилась вся людська сутність. Розумієш, на початку фільму у головного героя є влада, і він відчуває себе достатньо захищено. Інопланетяни не виступали агресорами, взагалі достатньо таки добрі істоти. У головного героя за плечима ціла армія, і якщо хтось з інопланетян ворухнеться, той просто накаже його вбити. Він не вбивав всіх підряд, лише тих, хто порушував правила, або чинив супротив. Він банально просто виконував свою роботу.
Коли він інфікувався, і на його тілі з'явилися дефекти, був в шоці. Коли він став піддослідним - боляче. Він почав тікати і захищатись. Вбивав усіх підряд і підставляв кого тільки можна було, лише через те, що хотів жити.
Все одно головний герой не справив на мене враження чесної і справедливої людини. Він викликав в мене антипатію. Можливо тому фільм мені не надто сподобався
  • 0

#3809 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 20.02.2010 – 20:57

Цитата

Все одно головний герой не справив на мене враження чесної і справедливої людини. Він викликав в мене антипатію. Можливо тому фільм мені не надто сподобався
А те що людина почала ставити свої досліди на мирних істотах, в тебе не викликало антипатію?
І те що над головним героєм ставили досліди, лише за ради того, щоб в майбутньому зробити з таких як він супер зброю?
  • 0

#3810 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2010 – 02:08

Перегляд дописуTeo (20.02.2010 20:38) писав:

Возмездие - з Мелом Гібсоном. люблю такі фільми) не дарма глянув, сподобався=) кінець сумний..

також нещодавно дивилася.сподобався напруга неспадала напротязі всього фільму. дивилась сидячи біля компа то трішки злякалась коли дівчина вийшла з тачки від гібсона :unsure:
  • 0

#3811 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 21.02.2010 – 10:33

Круті фараони / Hot Fuzz

Зображення

Ото я натішився із перекладу, фільм сам по собі не дуже, тупуватий, місцями аж занадто. Дуже колоритні персонажі і не менш їх прізвища. І оцей британський гумор, то вартує уваги.

У барі до підлітків які п'ють якесь бухло:
- хвилиночку!
- шо?
- день народження? (строго)
- 20 лютого
- якого року?!
- щороку!!!

7,5/10

Повідомлення відредагував No_name: 21.02.2010 – 10:36

• 0

#3812 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 21.02.2010 – 21:59

10 кроків до успіху / 10 Items or Less
Зображення

Такий добрий фільм, із гарними людьми. Фільм в міру повчальний, смішний трохи. Ну і Морган Фріман, а я непам'ятаю поганих фільмів за його участю.

8\10
  • 0

#3813 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 21.02.2010 – 22:05

"Дело №39 ".
Думала, негалімий містичний триллер, а виявилось, чергова фігня.
До того ж, дуже нудна.

Повідомлення відредагував Noir: 21.02.2010 – 22:06

• 0

#3814 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 22.02.2010 – 12:29

"Зубна фея" - нормальний актор, нормальна роль, нормальний фільм. ПОдживитись цікаво. Є з чого посміятись. Сімейне :rolleyes:

"Місто привидів" - почали вчора дивитись, не додивились - спати хотілось - але початок цікавий!
  • 0

#3815 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 00:06

подивився "Наша Раша. Яйця судьбы" ...
скажімо так - ідуть вони на підвищення... Що Самий учший фильм, що його продовження були гавно гавном.. а тут поірвняно з цими фільмами - явний прогрес. Чекав значно гіршого і тупішого..
  • 0

#3816 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.02.2010 – 09:45

Додивилась Хауса.
  • 0

#3817 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 17:40

Убивці вампірів-лесбіянок

кумедне англійське кіно.
  • 0

#3818 Entsyklopedyst

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 17:58

передивлявся знову американську комедію "Сусідка". Люблю цей фільм: сюжет цікавий, актори прикольні...

До речі, рекомендую переглянути російський фільм "Розыгрыш" - дуже цікавий, повчальний, иолодіжний...Короче, сподобається широкій аудиторії. Його дивилися мої батьки, ровесники - і всі були в захваті... :rolleyes:
  • 0

#3819 fairy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 24.02.2010 – 18:49

"Невеста с того света" - романтична комедія :rolleyes: :)
  • 0

#3820 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 24.02.2010 – 21:58

Сьня сходила на "Персі Джексон та викрадач блискавок".....Поспове кінце)) Для діток ну й для тих, кому років 14...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних