Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#381 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 05.01.2007 – 22:55

"Аврора", мої "дівчата" від малої до великої плакали
  • 0

#382 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 23:21

тільки що подивився "Serving Sara"-на четвірочку фільмец, мені сподобався
  • 0

#383 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2007 – 00:24

Форрест Гамп. Нормально.
  • 0

#384 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Острог

Відправлено 06.01.2007 – 01:31

Перегляд дописуБодя (6.01.2007 00:21) писав:

Форрест Гамп. Нормально.
НОРМАЛЬНО????? ТА ЦЕ ОДИН З НАЙЛІПШИХ ФІЛЬМІВ ВЗАГАЛІ. я його подивилася, бо часом ставало соромно, дивлячись у великі і здивовані очі друзів та знайомих,котрі на питання :БАЧИЛА? чули моє НЄА.
Дивилася з захватом і з другом. Навіть поїсти забули.А потім через 15 хвилин після перегляду почала читати однойменну книжку.
Це фільм,я кий напевно подобається усім. Ну, або майже всім.І кожен знаходить в ньому щось своє...Фільм, який незрозумілим чином охопив такий зріз реальності, що став сприйматися як життя. Форест спокійнісінько проходить крізь, якшо можна так сказати, ключові точки американського божевілля минулого сенчурі, і при тому при всьому лишається скажем так, недоторкани, не зіпсований ними.Мені інколи навіть здавалося, що головним герєм був не Форест, а саме оцей дурдом... хіппі, пацифісти, чорні пантери, дідульки, які все роками бачать життя не інакше,як крізь екран телевізора.
Така собі пародія на амерікан дрім. і аж ніяка не пропаганда її. Дуже здивувала фразка однієї знайомої, яка назвала цей фільм мелодрамою про каліку Confused
А от книжка досить відрізняється від фільму, зовсім не така сентиментальна,місцями навіть смішна. Там Форест Гамп такий собі американський Швейк.Навіть літав у космос. І 4 роки прожив з людоїдами.
Фільм - драма, а книжка швидше комедія, яка показує, що в америці мільйонером може стати тільки ідіот.
  • 0

#385 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 01:44

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 01:28) писав:

НОРМАЛЬНО????? ТА ЦЕ ОДИН З НАЙЛІПШИХ ФІЛЬМІВ ВЗАГАЛІ. я його подивилася, бо часом ставало соромно, дивлячись у великі і здивовані очі друзів та знайомих,котрі на питання :БАЧИЛА? чули моє НЄА.
Дивилася з захватом і з другом. Навіть поїсти забули.А потім через 15 хвилин після перегляду почала читати однойменну книжку.
Це фільм,я кий напевно подобається усім. Ну, або майже всім.І кожен знаходить в ньому щось своє...Фільм, який незрозумілим чином охопив такий зріз реальності, що став сприйматися як життя. Форест спокійнісінько проходить крізь, якшо можна так сказати, ключові точки американського божевілля минулого сенчурі, і при тому при всьому лишається скажем так, недоторкани, не зіпсований ними.Мені інколи навіть здавалося, що головним герєм був не Форест, а саме оцей дурдом... хіппі, пацифісти, чорні пантери, дідульки, які все роками бачать життя не інакше,як крізь екран телевізора.
Така собі пародія на амерікан дрім. і аж ніяка не пропаганда її. Дуже здивувала фразка однієї знайомої, яка назвала цей фільм мелодрамою про каліку Confused
А от книжка досить відрізняється від фільму, зовсім не така сентиментальна,місцями навіть смішна. Там Форест Гамп такий собі американський Швейк.Навіть літав у космос. І 4 роки прожив з людоїдами.
Фільм - драма, а книжка швидше комедія, яка показує, що в америці мільйонером може стати тільки ідіот.
ти часом рецензії на фільми не пишеш? ;) а то мене "терзают смутные сомнения" :)
а за топік +1 :angry1:
  • 0

#386 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 01:53

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 01:28) писав:

Нормально - це добре, але не найкраще. Амелі, Догвіль і останні фільми Кустуріци кращі. А Форест Гамп - поряд з Деребонтовими "Зеленою милею" і "Втечею з Шоушенка", кращий американський фільм.
І ще я не погоджуюсь, що фільм не є комедією.
  • 0

#387 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 06.01.2007 – 02:05

Прожигає життя ( хороший фільм) ;) :)
  • 0

#388 Шалена Капелюшниця

Генеральний писар

• Користувачі
  • 507 повідомлень
  • Місто:Острог

Відправлено 06.01.2007 – 12:04

Догвіль.
Подивилася вночі. досі під враженням.дуже, дуже і ще раз дуже сильно. після перегляду хотілося піти і набити пики всім жителям мого містаю фільм чимось нагадує "Гараж" Рязанова, але він жорсткіше висвічує те, як люди під приводом філософії і моралі перетворюють на звірів, ти паче коли жертва безпорадна.Геніальність Трієра не піддається сумнівам після наступного шедевру - із звичайного сюжета зміг створити трагедію, з нічим не видатного сюжету -загальнолюдську драму, вивіши її в якийсь потусторонній, містичний прагматизм..
Фільм побудований на принципі - мінімум спецефектів-максимум задоволення.Трієру респектіщє!!! :angry1:

Перегляд дописуDr Zlo (6.01.2007 01:41) писав:

ти часом рецензії на фільми не пишеш? :8: а то мене "терзают смутные сомнения" :)
а за топік +1 :P
не, не пишу :D ;)
  • 0

#389 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 06.01.2007 – 12:09

"Анна Карєніна" з Софі Марсо - але це, точніше, останній фільм, на якому я заснула, бо він о пів на другу ночі ішов :)
  • 0

#390 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.01.2007 – 12:59

"65.Wait a sec "
документалка... дуже так нічого... про житєйо!
  • 0

#391 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 06.01.2007 – 13:08

Перегляд дописуБодя (6.01.2007 00:21) писав:

Форрест Гамп. Нормально.

Один з моїх улюблених фільмів. Така собі казочка про людину, яка мала чите серце і вірила у краще.
А ще ота фраза його мами про коробку цукерок - я її досі згадую. Наче і просто, а водночас правда ж!!!

Оце на днях показували "Поїздочку" знову. І я знову дивилася. Не знаю чому, але фільм той дарує купу позитивних емоцій і спокій :)
  • 0

#392 limon:) zzZ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 13:41

хороший, поганий поліцейський - нічо такий фільм. сподобався.
  • 0

#393 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2007 – 13:57

Перегляд дописуКонотопська Фея (6.01.2007 12:01) писав:

Догвіль.
Подивилася вночі. досі під враженням.дуже, дуже і ще раз дуже сильно. після перегляду хотілося піти і набити пики всім жителям мого містаю фільм чимось нагадує "Гараж" Рязанова, але він жорсткіше висвічує те, як люди під приводом філософії і моралі перетворюють на звірів, ти паче коли жертва безпорадна. Геніальність Трієра не піддається сумнівам після наступного шедевру - із звичайного сюжета зміг створити трагедію, з нічим не видатного сюжету -загальнолюдську драму, вивіши її в якийсь потусторонній, містичний прагматизм..
Ех...
Фільм нікчемний у засобі унікальності - у безпорадності жертви. По-перше, вбачаю там не безпорадність, а безглуздість. По-друге, така безглуздість зазвичай притаманна телесеріялам, бо вона виправдовує будь-який розвиток подій, що потрібен для зйомки чергової серії; але, про мене, зміна зовнішнього вигляду сцени порівняно з телесеріялами не виводить це кіно в шедеври /участь видатних авторів також не дуже впливає/. По-третє, справжня драма кіна - у помсті, що її чинить "безпорадна жертва" в кінці: і це аж ніяк не орігинально.
Ну, й останній мій аргумент міститься в іншому фільмі - Nobody's Fool: раджу порівняти.

Повідомлення відредагував zav: 06.01.2007 – 13:59

• 0

#394 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 06.01.2007 – 15:49

Теркель і халепа , прикольний мульт :)
  • 0

#395 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.01.2007 – 10:00

"Последний миф", фильм 13 "Побег".
p.s. Ось характерний уривок.

Повідомлення відредагував zav: 08.01.2007 – 10:00

• 0

#396 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 09.01.2007 – 20:04

признаюсь ходила зі своєю малечею(сестрами молодшими) на фільм павутиння Шарлотти!не поганий фільм для сімейного перегляду! :cool1:
  • 0

#397 Космос

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 16:58

Тренировочний День. Дуже класний фільм. Там в епізоді навіть Снуп Дог грає. Фільм супер.
  • 0

#398 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2007 – 17:20

Перегляд дописуКосмос (10.01.2007 16:55) писав:

Тренировочний День. Дуже класний фільм. Там в епізоді навіть Снуп Дог грає. Фільм супер.
Ага фільм дійсно класний...
Револьвер... Якщо не враховувати уривків по демонській коробці....
  • 0

#399 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 17:26

Ой... Подивилися "Ніч у музеї".
Саме прикольне, шо було у фільмі - це дибільний смішок за кадром. Фільм було в якомусь кінотеатрі записано. І там якийсь придурок весь час хіхікав. Оце запам'яталося.
А так - краще не дивіться. Рідкісна туфта для сімейного перегляду.
  • 0

#400 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 10.01.2007 – 18:15

Перегляд дописуNeorlandina (10.01.2007 17:23) писав:

Ой... Подивилися "Ніч у музеї".
Саме прикольне, шо було у фільмі - це дибільний смішок за кадром. Фільм було в якомусь кінотеатрі записано. І там якийсь придурок весь час хіхікав. Оце запам'яталося.
А так - краще не дивіться. Рідкісна туфта для сімейного перегляду.
я з порадою не згідна. фільм для відпочинку дуж підходить.
абсолютно ненапряжно для сприйняття.
дітям справді сподобалось би..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних