Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#3341 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.11.2009 – 01:44

подивився 2012.
дивився вдома, бо в тернопільські кінотеатри закриті на карантин, принаймні Кінопалац.
що можна сказати? спецефекти - нічо так, в кінотеатрі буде цікаво подивитись, а от сценарій - повна туфта. затерті до десятих дир голівудські кліки, та тошнотворний хепі-енд повністю псують враження. до кінця додивлятись не хотілось. загалом фльм явно не вартує тих 230 чи 250 млн. зелених.
даю 6/10 і то лише за спецефекти.

сподіваюсь наступний "фільм року" - "Аватар" не виявиться такою ж підставою ))
  • 0

#3342 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 19.11.2009 – 20:27

"Доставка завтра авіапоштою" - Коли водій поштової служби доставляє не за тією адресою посилку, що містить заховані брикети кокаїну, це стає початком цілого ланцюжка неймовірних подій. Між собою стикаються наркодилер, що відправив вантаж, так і не дочекавшись його грізний клієнт і випадкові одержувачі, які намагаються продати наркотики, що їм звалилися. Час закінчується і кожен з них намагається накласти лапу на посилку, яка була послана авіапоштою з доставкою на наступний день.
  • 0

#3343 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 20.11.2009 – 22:20

"Наречена за будь-яку ціну" - Головний герой - успішний бізнесмен і геніальний серцеїд, добре вивчив жіночу психологію. Щоб заслужити підвищення по службі, він вступає в контакт з небезпечним бізнесменом з кримінальним минулим. Але під час переговорів, не стримавши темпераменту, легко спокушає його подругу, а виходячи від неї вранці, потрапляє на очі шоферу бізнесмена. Тепер йому загрожує серйозна небезпека, якщо, звичайно, він не зуміє забезпечити собі алібі у вигляді нареченої. Будь-якою ціною.
  • 0

#3344 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.11.2009 – 00:14

Щойно з кіносеансу повернулась,ходила на "The Twilight Saga: New Moon" (Сутінки 2:Новий Місяць)
Так як поки що під враженням, можу чесно сказати що фільм мені сподобався і що він багато в чому перевершує перші "Сутінки". І у "видовищності і у "вразливості" (вражає у деяких моментах) і сюжет цікавіший,як на мене. Фінал не дуже передбачуваний і ще цей Роберт Паттінсон...той чорнявий індієць йому не рівня навіть з усіма своїми мускулами. Можливо мені ще головний герой подобається тим що він дуже схожий на мого коханого. Особливо цим поглядом,від якого мурашки по шкірі. Фільм захопив з перших хвилин і до останніх. Може це для когось як крик фанатки,а для мене просто дуже похвальна рецензія) Суб"єктивна на всі 100%,але самі ж бачите мій підпис,там де червоним написано про суб"єктивність.

П.С. це мабуть єдиний випадок коли мені не хочеться прочитати книгу - продовження я хочу побачити в екранізації. А ще не хочеться передивлятись фото акторів,щоб не втрачати це відчуття реальності нереального.

П.П.С:хіба він не лапочка?
Зображення
  • 0

#3345 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 21.11.2009 – 00:19

Крихітка, а ти з якого міста? Бо в Києві прем'єру перенесли на 26 число....

Останнє, що дивилась, Хатіко про вірність собаки... Хто має бажання подивитись, запасайтеся хустинками...
  • 0

#3346 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 21.11.2009 – 00:19

Останнє, що дивилась, Хатіко про вірність собаки... Хто має бажання подивитись, запасайтеся хустинками...
  • 0

#3347 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.11.2009 – 00:23

Перегляд дописуПоzZzитивна (20.11.2009 23:19) писав:

Хабія,якщо тобі це щось скаже. Тут прем"єра була в середу
  • 0

#3348 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 02:08

а ніхто не помітив як у фільмі 2012 відзначився український літак АН "Мрія", а тупі америкоси назвали його російським!!! крім того на борту писали Antonov 500, хоча Мрія серії АН 225. бевзі.
  • 0

#3349 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 21.11.2009 – 04:50

Хатіко: найвірніший друг (Hachiko: A Dog's Story) із Річардом Гіром. Я не відзначаюся плаксивістю, проте доля собаки змусила мене розчулитися та пустити скупу слізу. Всім раджу. Моя оцінка - 11/10.

Сам фільм побудовано на правдивій історії, що трапилася у Японії. У чоловіка була собака, котра так його любила, що проводжала та зустрічала його щодна на залізнічній платформі. Але той чоловік раптово помер, а віддана тварини на протязі 9 (!) років, щодня(!), рівно о 17.00, точно в одному місці чекала на свого господаря. Помер пес у 1934 році у віці 12 років, так і не дочекавшись людину, що врятувала його ще цуценям... У фільмі цей момент зобразили так, наче Хатіко (від слова "вісім", щасливе у японців) засинає і бачить, що хазяїн нарешті повернувся - ось він! Нарешті! Виходить із вокзалу!.. Але цей радісний момент як раз навпаки був найдраматичнішим, і саме тоді я трохи не розридався.

Повідомлення відредагував Кобзар112: 21.11.2009 – 04:59

• 0

#3350 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 08:59

"Кулак воїна" - фільм про найманого вбивцю, бандита і корумпованого детектива, які протистоять один одному.
Найманий вбивця вирішує "зав'язати з минулим" щоб "спокійно спати по ночах". Після того, як він відмовляється від чергового замовлення, бандити вбивають його подругу. Тепер чоловіком править тільки одне бажання - помститися - але, по злому року, колишній кілер виявляється втягнутим у вир розборок між бандитом і корумпованим поліцейським.
  • 0

#3351 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 21.11.2009 – 11:50

Усім дивитись зараз на СТБ офігезний фільм "Ширлі-Мирлі".
  • 0

#3352 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 12:39

Вавилон н.е. вчора на 1+1.
Події затесані навколо колишнього військового Туропа, в 'прекрасному' недалекому майбутньому. Тепер він найманець. Одного разу його навідують люди його старого знайомого, і Туроп отримує завдання на півмільйона - за 6 днів доставити у Америку дівчину. Він ще не знав, що це змінить його життя...
'Рятувати кожну людину на Землі - ото я вляпався!)'
  • 0

#3353 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 01:59

подивився фільм "Цар" - сподобався дуже. як на мене точно відображає суть "русского духа" і взаємин російського народу і влади що тоді, що тепер.
даю 9/10
  • 0

#3354 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 23.11.2009 – 07:55

Перегляд дописуБогуслав (23.11.2009 01:59) писав:

подивився фільм "Цар" - сподобався дуже. як на мене точно відображає суть "русского духа" і взаємин російського народу і влади що тоді, що тепер.
даю 9/10

Пустий фільм. Замало грошей, аби щось гдіне росіяни могли зняти, хоч косять від гамерикосів по повній.
  • 0

#3355 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2009 – 10:25

екранку 2012
сміялися
кумедія суцільна
особливо сподобалося "самі ламаємо - самі лагодимо: ми герої".
  • 0

#3356 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.11.2009 – 10:30

Безславні покидьки
Гітлер атжигає! )))
  • 0

#3357 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 00:14

Перегляд дописуКобзар112 (23.11.2009 07:55) писав:

Пустий фільм. Замало грошей, аби щось гдіне росіяни могли зняти, хоч косять від гамерикосів по повній.
а до чого тут гроші? щоб зняти хороший фільм великі гроші не обов’язкові ("2012" -фуфло, "Мамай" - клас). американський режисер якраз такого б не зняв: нема видовища, нема драйву, нема героїстики тощо. голі емоції. фільм класний.
  • 0

#3358 mDv

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 16:02

Форест Гамп,безславні покидьки,Сумерки

Повідомлення відредагував mDv: 25.11.2009 – 16:03

• 0

#3359 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 25.11.2009 – 16:28

Green Green :P Збочена аніме-комедія. Правда останні дві серії сміятися щось не хотілось. Відчуваються елементи драми.
  • 0

#3360 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 25.11.2009 – 17:18

"Хатико - самый верный друг".
Про товаришування собаки та людини.
Хороший фільм. Драматичний. МОже багато чому навчити. Кінцівка ... ууу... можна й сльозу пустити.

Однозначно, варто подивитись
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних