Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#3281 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 07.11.2009 – 14:42

Третє бажання - хороша ідея, раджу подивитися.
  • 0

#3282 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2009 – 10:57

'Вій'. Ех, вміли ж раніше фільми знімати) Щоправда сам Вій не дуже страшним вийшов)
  • 0

#3283 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.11.2009 – 18:43

Останні невдалі. Страждаю від поганої звички:дивлюсь до кінця і мучусь.
Сьогодні дивилась онлайн "Легка поведінка" Easy virtue, то щодесять хв зупиняла. Під фільмом всі(майже)коментарі:ой як гарно, вдалий фільм. Мене не зачепив нічим, ну хіба сірим хутряним шаликом гол.героїні.
  • 0

#3284 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 19:05

Сурогати
Кумендненько, протилежність за ідеєю "Я, робот", але не дотягує до нього. Дивитися можна.

Знання /чи Знамення/
Перші сорок хвилин нічьотак, а далу сіцільна кумедія, особливо у фіналі. Дивитися можна перші 40 хвилин, ги.
  • 0

#3285 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 08.11.2009 – 20:47

Ex Drummer (2007)
Зображення
Бельгійське кіно.
жанр: драма, кримінал, музика

Дуже такий відвертий фільм, давно таких недивився. От деякі окремі словосполучення із опису фільма.
"Вокалист полуглухой"
"лысый громила с сексуальными комплексами"
"сборища неудачников и морально неполноценных людей…"

моя оцінка 9 з 10. Музика у фільмі на висоті, качаю саундреки.

Для тих хто захотів його подивитись, от цитую одного мусьє:
"...нет, не смотрите- искуссссство такого плана вредит мозгу на подсознательном уровне."
  • 0

#3286 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2009 – 22:12

Вчора натрапила по телевізору на фільм "Анна Ніколь" - про відому фотомодель. До кінця не додивилася, але що в тому фільмі здивувало, то це те, що вона начебто справді любила свого 89-річного чоловіка. Ну що ж - всяке трапляється...
  • 0

#3287 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 22:23

Фінальну серію 24 годин...Ехх, Джек, Джек...
  • 0

#3288 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.11.2009 – 22:31

Добрався нарешті до останніх релізів.

"Нянька за викликом" - фігня рідкісна, багато в чому скопійована з "Мій кращий коханець", що там робить Зіта-Джонс ніяк зрозуміти не можу. Та й взагалі, задовбали вже комедії з єврейським сюжетом. Невже в США вже більше немає про що жартувати, як про чергову бар-міцву? Варіант препарованого бурундучка і пальці після туалету в рот не пропонувати. 2/10

"Бабій" - непоганий фільм, якщо розглядати його виключно як демонстрацію фізичних принад Катчера і його самоіронію над своїм життям. В цілому - знову фігня. Анну Хеч тільки шкода, вона гідна більшого. 4/10

"Гола правда" - гарна перша половина, з іронічним і цинічним Батлером. Після того, як він "раптом захворів" романтичними почуттями до свого боса - дивитися вже не хочеться, бо банально і нецікаво. 6/10

"От і все" - не підпадає ні під яку систему оцінок, бо суто цільовий продукт. Джексон, звісно, вражає - у п'ятдесят така енергія, нехай вона і підживлювалася одними таблетками. Але ось те, що цей фільм з'явився не як данина пам'яті великому танцюристу, а як один з етапів заробляння бабла на його імені, що почався з багаторазових "псевдопохорон" і триває до цього часу, різко псує враження. Нарешті побачив Оріанті - дівчинка в 23 роки зібрала купу премій, потрапила в 12 найбільших гітарісток всіх часів і, судячи з фільму, цілком заслужено. Що значить займатися музикою з трьох років. -/-

"Хмарно, місцями фрикадельки" - Соні нарешті навчилася робити мультфільми (її попередній досвід - "Сезон полювання" - особисто я не переношу). Правда, судячи з реакції залу, він зовсім не для самих маленьких, швидше для підлітків та дорослих. Як завжди - купа натяків на різні голлівудські фільми, відмінний гумор і неповторна Ірма в озвучці головної героїні. Єдине, що втішило останнім часом. 10/10

"Геймер" - їйбо, у Марка Невелдайна та Браяна Тейлора ще по "Адреналіну" було видно наслідки зловживання чимось галюциногенним, але слабеньким, на зразок "коксу". "Адреналін-2" зафіксував їх перехід на щось дуже важке типу героїну, а "Геймер" показав, що ними пора зайнятися лікарям-наркологам, бо близький розклад мозку. Абсолютно трешевий сюжет, багато в чому злизаний у тих же "сурогатів", повністю наркоманський стиль зйомки з мерехтінням планів і сцен - довелося після фільму відразу спати лягати з хворою головою. Батлера відверто не розумію - гаразд, криза і гроші потрібні, але навіщо після таких грандіозних проектів, як "Привид опери" і "300" зніматися у фільмах на кшталт "Геймера" і "Рокнрольщика"? 3/10.
  • 0

#3289 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 09.11.2009 – 01:29

Перегляд дописуВуйко Дмитро (8.11.2009 10:57) писав:

'Вій'. Ех, вміли ж раніше фільми знімати) Щоправда сам Вій не дуже страшним вийшов)

Ох,яким страшним мені здавався цей фільм в дитинстві!!!! Я його більше боялась ніж "Жах на вулиці В,язів"!
Я чула ніби знімають (чи зняли вже...) нову версію...Хто-небудь знає коли прем,єра?

Подивилась "От і все"...... Дуже сподобався момент, коли Джексон співав "Human Nature" так як це одна з тих 3 пісень, які я люблю в його творчості.
Все ж, вважаю що фільм варто дивитись якщо подобається сам співак і його пісні. Мій брат взагалі його ніколи не слухав, то йому якось ні жарко ні холодно від цієї кінострічки.
-=VJ=-, я десь вичитала, що цей фільм випустили щоб хоча б якось виплатити борги співака...

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 09.11.2009 – 01:30

• 0

#3290 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 09.11.2009 – 15:05

"Дорожное приключение 2" - Троє сусідів по гуртожитку коледжу випадково потрапляють в автобус, що перевозить ледь одягнених, спокусливих дівчат-моделей на фінал Національного турніру з пиво-понгу. По дорозі туди вони неминуче стануть учасниками різноманітних пригод, включаючи автостоп, озброєних до зубів красунь, групу професіоналів стриптизу, що складається з бабусі, мами і доньки, а також чарівних учасниць співтовариства цнотливості до шлюбу. З усіма цими приколами вони не зможуть не виграти змагання, але головне, отримати задоволення!
  • 0

#3291 Самарка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.11.2009 – 21:12

Сад Насолоджень 1925 року,дуже гарний фільм...і взагалі німе кіно рулить)

Перегляд дописуДарця_Борхес (9.11.2009 00:29) писав:

Я чула ніби знімають (чи зняли вже...) нову версію...Хто-небудь знає коли прем,єра?
Здається вже давно вийшов фільм,типу нова версія."Відьма" називається)
  • 0

#3292 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.11.2009 – 01:56

Перегляд дописуСамарка (9.11.2009 21:12) писав:

Сад Насолоджень 1925 року,дуже гарний фільм...і взагалі німе кіно рулить)

Здається вже давно вийшов фільм,типу нова версія."Відьма" називається)

Та ні. То зовсім інше. Ось трейлер до фільму про який я говорю ВІЙ

Щойно подивилась мультик "Мері та Макс".
Зображення

Історія відносин 8-річної дівчинки Мері Дінкль, яка нудьгує в передмісті далекого австралійського Мельбурну, і Макса Хоровіца, 44-річного самотнього єврея, неврастенічного мешканця гучного нью-йоркського хаосу. Розділені відмінністю у віці а також 2-мя континентами, Мері а також Макс проносять власну незвичайну дружбу через роки.

Це чудовий мульт. Так, дещо депресивний і темний але життєвий. Чудово висвітлює цінність дружби. НЕ для дітей. Раджу переглянути.

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 10.11.2009 – 01:57

• 0

#3293 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 09:09

"Идеальный парень для моей девушки" - Коли початківець композитор Костек зустрічає чарівну Лýну, здається, що в кохання з першого погляду немає ніяких шансів. Але завдяки комічним поворотам долі, громадській діяльності організації польських феміністок та акції католицького радіо за безпеку на дорогах, молоді люди виявляються разом. Їх почуття долає всі випробування, образу, недовіру і навіть спільні зйомки в незвичайному еротичному фільмі.
  • 0

#3294 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 15:20

"Тринадцатый отдел" - Поліцейський піднімається проти свого кращого друга, який став одним з найбільших торговців наркотиками міста ...
  • 0

#3295 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 10.11.2009 – 15:44

подивився "Канікули суворого режиму". просто вау! не сподівався шо росіяни зможуть зняти так класно, тому зрештою й не дивився його раніше. дуже позитивний фільм. даю 9,5/10 :)

і ше недавно дивився "Теркель і халепа" в українському перекладі. якби не переклад то мультик так собі, але наш переклад це бомба!
  • 0

#3296 Самарка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 10.11.2009 – 16:49

Легенда про піаніста або 1900.Фільм просто чудовий,гарна музика і прекрасна підбірка акторів.

Перегляд дописуДарця_Борхес (10.11.2009 00:56) писав:

Та ні. То зовсім інше. Ось трейлер до фільму про який я говорю ВІЙ

Той впринципі теж по мотивам Вія.
  • 0

#3297 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 16:53

Перегляд дописуБогуслав (10.11.2009 16:44) писав:

і ше недавно дивився "Теркель і халепа" в українському перекладі. якби не переклад то мультик так собі, але наш переклад це бомба!
я колись на цей мульт 6 разів в кіно ходила
  • 0

#3298 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 21:23

BBC: Planet Earth (2006) одна з частин про льодові простори. Чудовий фільм, зі своїми трагедіями та щасливими моментами. Ще 10 частин чекає попереду. А так то :)
  • 0

#3299 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.11.2009 – 21:40

Ігри розуму

Від всесвітньої популярності до гріховних глибин - все це пізнав на своїй шкурі Джон Форбс Неш-молодший. Математичний геній, він на зорі своєї кар'єри здійснив титанічну роботу в області теорії ігор, яка практично перевернула цей розділ математики і практично принесла йому міжнародну популярність.

Однак буквально в той же час зарозумілий і користується успіхом у жінок Неш одержує удар, який перевертає вже його власне життя - лікарі ставлять йому діагноз «параноїдна шизофренія». Лише після довгих років боротьби йому вдається перемогти свою недугу і нарешті отримати заслужену Нобелівську премію.

Зображення

10/10
  • 0

#3300 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 10.11.2009 – 21:57

Нещодавно переглянув ювілейний 10 раз володар перстня з гоблінським перекладом-і десятий раз я в конвульсіях зі сльозами на очах катаючись по підлозі ржав як кінь,моя мама біля виска у мене почухала і сказала-йоб...тий одним словом! А Гітлер Капут хтось дивився,але воно трошки стареньке,а ЗОХАН???
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних