Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#3021 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.08.2009 – 18:12

"Мільйонер з трущоб"

Жанр: драма з життя жебраків у Індії..Спочатку нудне якесь було, ніби спати хотілось, а потім пішло...фільм сподобався

Про що фільм: "Мільйонер з трущоб" - екранізація відомого роману Вікаса Сварупа "Q & A". Вісімнадцятирічний працівник телефонної компанії Джамал стає переможцем у програмі "Хто хоче стати мільйонером". Поліція підозрює юнака у шахрайстві, адже хлопець з нетрів не може знати відповіді на складні запитання. Під час допиту у відділку, Джамал розповідає історію свого життя, і пояснює, як він взнав правильні відповіді.

І саме цікаво те, що індійські фільми асоціювались у мене завжди з: в першій серії співають, у другій - танцюють - тут цього нема
  • 0

#3022 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.08.2009 – 21:01

Everything is illuminated - чомусь сумно стало...
  • 0

#3023 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2009 – 21:11

Подивилася нарешті Фореста Гампа, бо так вже всі рекламували. Не можу сказати, що якось дуже сподобалося чи вразило. Фільм як фільм. Хоча Том Хенкс - безперечно першокласний актор і з роллю впорався бездоганно.

Повідомлення відредагував Twinkle: 22.08.2009 – 21:12

• 0

#3024 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.08.2009 – 21:12

Перегляд дописуNomad (22.08.2009 18:44) писав:

в кіно чи екранку зирили?
Ви мене ображаєте. Я екранок натепер не дивлюся - хіба якийсь непотріб, але його краще не дивитися взагалі, ги.
Та й кіно вранці у вихідні по двядцятці з особи - дріб'язок.
  • 0

#3025 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 21:25

Перегляд дописуzav (22.08.2009 22:12) писав:

Ви мене ображаєте. Я екранок натепер не дивлюся - хіба якийсь непотріб, але його краще не дивитися взагалі, ги.
Та й кіно вранці у вихідні по двядцятці з особи - дріб'язок.

А я таки подивився екранку, ібо вранці все рівно не встигну на сеанс, а вдень зал не той і взагалі.
Теж сподобався, ога
  • 0

#3026 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 22.08.2009 – 21:30

«District 9» — цікаво і оригінально.
  • 0

#3027 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 23.08.2009 – 00:17

Рок Хвиля\ The Boat That Rocked.
фільм мені дуже сподобався, стільки задоволення отримав на пів шафи. а саундтреки, уммммм
  • 0

#3028 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 15:18

Район №9
Не рівняйте з Термінатором (ні, ні, ні), не рівняйте з Чужим (ні в якому разі), взагалі не порівнюйте з будь-яким іншим фільмом. Оригінальна ідея, де на фоні відносин людей з прибульцями показано всю людську натуру, мабуть недаремно дії фільму перенесли в Йоганесбург, а не в якесь американське чи європейське місто. :ggggg: Після такого фільму хочеться перестріляти половину людей, разом з головними героями (окрім прибульців) ги, отак. Хоч не любителька бойовиків (а там таки стріляють і з досить потужної зброї), а фільм раджу подивитися. Хтось зрозуміє, хтось ні, хтось посміється, а хтось подумає про те, що на місці інопланетян колись можуть опинитися люди (з тими чи іншими вадами, майновим станом). Хоча мабуть такі умови життя в великої кількості населення Землі, на них теж заробляють гроші і теж мабуть використовують для експериментів або й торгують їх органами. Фільм має більше алегорій, ніж видовищності.
Чудові зйомки, оригінальні плани і фільм знято під документальний, тому його дивитися ще цікавіше.
  • 0

#3029 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 23.08.2009 – 15:30

99 франків
Продивився за порадою подружки. Веселий фільм про те, що я і так знав, а як не знав - то підозрював. Тішить цинізЬм авторів на початку фільму, який вибухає фонтаном до середини. Щоправда, вкінці наробили вони дурниць, але помста головного героя - це щось. Ролик, який він зняв - втішив. Без щасливого (?) кінця фільм був б цікавішим, але, вочевидь, у авторів завершились ідеї. Краще б знімали повністю по книжці.
  • 0

#3030 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.08.2009 – 18:41

Сьогодні був у кінотеатрі на "Безславних виродках". Давно я не бачив такого жорстокого фільму. Не можна сказати що кожна хвилина насичена кров'ю, але вбивства дуже жорстокі. Я не тямив себе від задоволення, коли переглядав цей фільм. Переклад на висоті, хоч і не кожен може оцінити його, він виконаний з деяким селюцьким акцентом, але загалом прикольно, чого варто тільки "ведмідь-жид". Атмосфера нацистської франції передана геніально, багато діалогів на французькій та німецькій. Фірмовий почерк Тарантіно вгадується у всьому, особливо у музиці, так саундтрек шикарний. Фільм просякнутий жартами що не може не радувати. Аще там вбили Гітлера. Короче весело було))
  • 0

#3031 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 24.08.2009 – 22:07

Перегляд дописуFT232BM (24.08.2009 19:41) писав:

Сьогодні був у кінотеатрі на "Безславних виродках". Давно я не бачив такого жорстокого фільму. Не можна сказати що кожна хвилина насичена кров'ю, але вбивства дуже жорстокі.

та ну. для Тарантіно це просто суцільна лагідність))) а якщо враховувати, що там часи війни то нічого дивного

Я не тямив себе від задоволення, коли переглядав цей фільм. Переклад на висоті, хоч і не кожен може оцінити його, він виконаний з деяким селюцьким акцентом, але загалом прикольно, чого варто тільки "ведмідь-жид". Атмосфера нацистської франції передана геніально, багато діалогів на французькій та німецькій.
так і муляло вимкнути дубляж, але ж то кінотеатр, а не власний комп’ютер. тому повністю насолодитись французькою та німецькою не вдалось

Фірмовий почерк Тарантіно вгадується у всьому, особливо у музиці, так саундтрек шикарний. Фільм просякнутий жартами що не може не радувати. Аще там вбили Гітлера. Короче весело було))
музика — ТАК. навіть якби не знала що за фільм, з перших звуків сказала б, що це фільм Тарантіно.
а український дубляж — чудовий. власне як завжди.
Бред — умнічка. хай тепер хоч хтось скаже, що то звичайний красунчик, а не актор.
п.с. а ще сподобалась кінцівка — „Здається я створив свій маленький шедевр!”
  • 0

#3032 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2009 – 16:23

Похмілля у Вегасі.

Місцями примітивно, але настрій підняло :)
  • 0

#3033 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.08.2009 – 00:06

"район №9" - зпочатку зацікавило, потім банальний американський бойовик-хвантастика. єдина оригінальність фільму те що земляни підкорили інопланетян, а не навпаки, як завжди.
"The Hurt Locker" (в Україні йде як "Повелитель бурі") - на перший погляд ніц особливого. фільм про війну в Іраку. але без патріотизму, ефектів і ковбойства, просто фільм про те що таке війна. рекомендую.
  • 0

#3034 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 28.08.2009 – 14:08

"Одинока Коко Шанель"
"Анна та король"

Любителям мелодрам дуже раджу! :ggggg:
  • 0

#3035 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.08.2009 – 17:48

Перегляд дописуNana (28.08.2009 15:08) писав:

"Одинока Коко Шанель"
"Анна та король"

Любителям мелодрам дуже раджу! :ggggg:
це можна десь з нету подивитись?

тю...дивилась я його колись той фільм (Анна і король), але назву забула. Тут, в цій темі, у першому пості пропонувалось писати назву фільму і короткий зміст чи відгук. Щоб не тільки проінформувати нас усіх, що Ви дивитесь, але й почитати ваші коментарі і зробити висновок: дивитись чи ні, шукати чи ні
  • 0

#3036 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 28.08.2009 – 20:23

ЛОпуХИ - фільм бомбезний
  • 0

#3037 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 21:41

Гранд Торіно - файненьке. Гарне доповнення до Безславних виродків.
  • 0

#3038 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 21:41

лопухи - фільм тупий імхо
  • 0

#3039 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.08.2009 – 12:18

"Безславні виродки", фігня жахлива, вимкнув на половині. Порадьте щось, бо зіпсував собі настрій, а мені ще довго сидіти на варті. Розчарований і злий. Яка гидота
  • 0

#3040 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 12:22

Перегляд дописуГетьман (29.08.2009 13:18) писав:

"Безславні виродки", фігня жахлива, вимкнув на половині. Порадьте щось, бо зіпсував собі настрій, а мені ще довго сидіти на варті. Розчарований і злий. Яка гидота
Ну, я ж вище написав - Гранд Торіно спробуйте!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних