Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#2901 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2009 – 11:47

А я вчора переглянув "Освідчення" правда переклад відрізнявся,від того,що по тв крутили.Фільм кльовий,така собі позитина комедія)і кінотеатр не одноразово сміявся-веселий))подивіться,чудовий фільм для парочок)
  • 0

#2902 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 00:08

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 11:36) писав:

Практично усі фільми Рязанова - Карнавальная ночь, Гусарская баллада, Берегись автомобиля, Ирония судьбы, или С лёгким паром!, Служебный роман, Гараж, О бедном гусаре замолвите слово, Вокзал для двоих. Деякі фільми Данелії - Афоня, Мимино, Кин-дза-дза!. Майже всі фільми Гайдая - Операция «Ы» и другие приключения Шурика, Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика, Бриллиантовая рука, 12 стульев, Иван Васильевич меняет профессию, За спичками. В них пропаганди нема - максимум сатира на радянську дійсність.
І в них є, може трохи менше і не так явно показана

Перегляд допису-=VJ=- (7.07.2009 11:36) писав:

Стосовно "натяків" - там натяків нема. "Гріціан Таврічєскій" - це так показали Ничипіра Серветника, він же отаман Григор'єв, це якось навіть і не приховувалось ніким (До речі ім"я Ничипор в фільмі теж використане - от Вам ще один "натяк"). Якщо ж покопатися детальніше, то там таких, як Ви кажете, "натяків" можна накопати безліч - зокрема "Чечелів" в українській історії було аж два: соратник Мазепи, керівник оборони Батурина, колесований в Москві, та соратник Грушевського, секретар Центральної Ради, розстріляний НКВС - думаєте так просто в фільмі з"явився герой з таким прізвищем? Ну і так далі, і тому подібне.
Ви вважаєте Григор'єва патріотом України? Я ні. Чого варті його діяння в Одесі після її взяття(Погроми, грабежі і т.п.). Крім того він зрадив Директорію і Петлюру і перейшов на бік більшовиків.
Можна на цю тему довго сперечатись, але не тут. Я думаю ви погодитесь що ця полеміка для розділу історія.
  • 0

#2903 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 12:47

Щойно з "гарік&снєйпъ".
Сміявся першу частину, другу нудьгував бо.
У першій потішили пташки Герміони, теза Гарі "та авжеж, я знайду собі нормальну дівчину. кльову!"©, і панна з ложкою, бґґ.
У другій потішила Джинні, котра ломанулася у болото за Гарі, натомість розчарували всі решта, які ломанулися за нею.
Кіно так собі, більше по характерам героїв цікаво, решта радше тло.
p.s. Білявка поза конкуренцією, хочяк! Ще з попередньої частини, ги.
  • 0

#2904 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.07.2009 – 13:05

Ziznannya Shopagolika... ne spodovavsya...
  • 0

#2905 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 18:11

Не останнє, проте файненьке кіно - Кука. Життєве таке.
  • 0

#2906 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень

Відправлено 18.07.2009 – 22:26

Льодниковий період-- український переклад гармонічно поєднався з жартами :)
  • 0

#2907 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.07.2009 – 18:08

Я вирішила не відставати від життя і сходила на "Гаррі Поттера"...Ну шо, в принципі, вийшло приблизно те, чого я очікувала: щось, що було в книжці, випустили, щось навпаки додали від себе. Звичайно, журилася під час особливо проникливих моментів...Коли вилази мертвяки, мені, чесно зізнаюся, було трохи лячно..бррр. Зате потішили смішні епізоди .От хоча б Лаванда Браун, що носилася з Рочиком-Бончиком--гиии)) класна така; або лице Рона, коли він почастувався любовним зіллячком :ggggg: А, ледь не забула: "птічку жалка", ну для чо' вони її здали :( Коротше, мені загалом сподобалося. Правда, здивувало те, що не було в кінці того, що називають батальною сценою...Не те, що я розчарована, просто здивована: часто, коли екранізують літературний твір, на усяких там битвах акцентують увагу ( чи мені тільки здається?). І навіть якщо в книзі про ці самі бійки кілька абзаців, а то й кілька рядків, то екранну бойню розтягують хвилин на 10-20 мінімум :D . А тут тітонька Роулінг так постаралася, ледь не цілий розділ присвятила тому, як круті гогвортські хлопці мотузять смертежерів і навпаки, а на на екрані майже нічо й не відбулося :ggggg: :D.
І декілька слів про переклад: непогано, навіть добре ( ну хіба жарти українською можуть бути невдалими :ggggg: :) ), але на відмінно не тягне, і ось чому: " палка", яка була "посохом" у Драко Мелфоя, добряче різонула мені по вухах. Як на мене, все-таки замість "палки" треба було дати хлопцеві в руки палицю, яка чудово слугувала б йому за патерицю (а не "посох").

Ну й накатала я тут...людям ліньки читати буде)). Усе вищесказане є лише моїм особистим враженням, тому не треба сприймати його надто близько до серця--краще самому сходити подивитися фільм :ggggg: .
  • 0

#2908 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.07.2009 – 22:09

"Swing vote", яке заліські брати переклали як "На тверезу голову" - насправді назва фільму є терміном, яким позначають виборців, які ще не визначилися, за кого голосувати, тих самих, за які розпалюються найбільші політичні баталії, оскільки саме вони зазвичай вирішують долю країни.
Сюжет базується на специфіці багаторівневих виборів США - голоси за двох кандидатів поділились порівну, і долю має вирішити один штат, точніше один округ з нього, а ще точніше одне містечко, де одна людина не доголосувала до кінця через прибиральницю, яка знеструмила кабінки для голосування. В результаті виявляється, що ця людина, яку грає Кевін Костнер, зрештою має вирішувати, кому бути президентом найсильнішої країни світу - а навзаєм вона відгрібає усі проблеми, які йдуть в комплекті - увагу світової преси, мішки листів і постійний пресинг обох кандидатів.
Найвеселіший момент, коли кандидати починають змінювати свої програми на протилежні за одним його необережним словом - чудова демонстрація того, які політики однакові, навіть в такій країні, як США. Окремим додатком йде історія особистого життя головного героя та його доньки.
Чудова політична комедія, отримав море задоволення.
  • 0

#2909 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 19.07.2009 – 22:14

Перегляд дописуПанночка (3.07.2009 11:41) писав:

Дуже раджу!)
А ще Льодовиковий період 3, рекомендую) Всі улюблені герої + "давно вимерлі" страхіття)
А ти ще щось дивишся крім суто комерційної попси? :)
  • 0

#2910 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 15:55

З приводу Гаррі Поттера, прийшли ми в кінотеатр, хотіли в 3D глянути, а там повідомлення: "тільки перші 13 хвилин показуються в такому форматі", а квитки по 50 грн! Ми начхали та пішли додому, скачали інший фільм, - "Безцінний", або "Рокова красуня", як його ще називають, кумедний та романтичний!
  • 0

#2911 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 20.07.2009 – 22:25

Джонні Д.
виключно заради трагічного кохання. чоловік - мрія. кіно - нудьга
  • 0

#2912 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 01:21

Подвійна гра -- дуже вже посередній сюжет шпигунського кіно.проти непогана гра акторів Клайв Оуєн та Джулія Робертс.другий раз дивитись не буду.
  • 0

#2913 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 21.07.2009 – 20:04

щойно додивилася "Фріду".
чорт, чергове розчарування в кінематографі (((
хотіли як найкраще, а вийшло по-голівудському.
може то просто я балувана, але фільм ніякий. сподівалася щось подібного до "Гойі", але фіг там - багато сєкасу (ну не так вже й багато, але більше ніж мало б бути) та мало живопису.
печально. але книжка про життя Фріди Кало та її картини справили на мене більше та трохи інше враження ніж це кіно.
  • 0

#2914 Гість_Вбивця інопланетян_*

• Гості

Відправлено 21.07.2009 – 21:41

"Барон зброї" - найкращий фільм, який я тільки бачив! До речі, головний герой там - українець. З Одеси :happy1:
  • 0

#2915 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 22.07.2009 – 10:26

"Лице зі шрамом" - класика :happy1: але смішно дивитися було інколи. Розборки, наркота і круті хлопці. Переглянути варто, мораль все ж таки є в тому фільмі.
  • 0

#2916 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.07.2009 – 11:28

Перегляд дописуkatapulta (19.07.2009 23:14) писав:

А ти ще щось дивишся крім суто комерційної попси? ;)
а ти хто такой?(с)

Перегляд дописуNeorlandina (21.07.2009 21:04) писав:

щойно додивилася "Фріду".
чорт, чергове розчарування в кінематографі (((
хотіли як найкраще, а вийшло по-голівудському.
може то просто я балувана, але фільм ніякий. сподівалася щось подібного до "Гойі", але фіг там - багато сєкасу (ну не так вже й багато, але більше ніж мало б бути) та мало живопису.
печально. але книжка про життя Фріди Кало та її картини справили на мене більше та трохи інше враження ніж це кіно.
Але Сальма крутезна, як завжди ;)

Перегляд дописуВбивця інопланетян (21.07.2009 22:41) писав:

"Барон зброї" - найкращий фільм, який я тільки бачив! До речі, головний герой там - українець. З Одеси :happy1:

шо ви гавагітє
  • 0

#2917 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 19:59

На Потного ходив- якесь воно недороблене чи шо. Куди впарили 200 лямів- одному діяволу відомо, Майк Бей би за такі ж гроші такий феєрверк устроїв шо ого-го.
Сюжет- якийсь плоский, аж нудота бере. Кінцівка канєшно тіпа повинна була шокувати, але мене чось не пробрало коли купа гопніків з однієї тички "тіпа завалили Гєндальфа Дамблдора". А де офігенна сцена мега-файту між добрими і злими магами? отож, миші зїли.
З плюсів - трохи доставляє Рон, і українська озвучка його прибацаної подруги. У Герміони сіськи не підросли- мінус мля.
  • 0

#2918 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2009 – 07:39

Перегляд дописуNomad (23.07.2009 20:59) писав:

На Потного ходив- якесь воно недороблене чи шо. Куди впарили 200 лямів- одному діяволу відомо, Майк Бей би за такі ж гроші такий феєрверк устроїв шо ого-го.
Сюжет- якийсь плоский, аж нудота бере. Кінцівка канєшно тіпа повинна була шокувати, але мене чось не пробрало коли купа гопніків з однієї тички "тіпа завалили Гєндальфа Дамблдора". А де офігенна сцена мега-файту між добрими і злими магами? отож, миші зїли.
З плюсів - трохи доставляє Рон, і українська озвучка його прибацаної подруги. У Герміони сіськи не підросли- мінус мля.
:D
може ти ще й всі книжки читав?
  • 0

#2919 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 08:19

Останього Гаррі Поттера дивився. Якось він не дуже.
А от перед Гарріком подивився "Ігла", давно-давно хтів, але чогось руки не доходили. Крутий фільм, чєсно.
  • 0

#2920 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.07.2009 – 08:53

у нас на кінофесті Лев переглянула Етторе Скола "Огидні, брудні і злі"(Brutti, Sporchi E Cattivi).
Чудовий фільм..Те як зображено повсякденне життя бідняків в нетрях і з такою комічністю що половину фільму тримаєшся за живіт від сміху..Не кожному таке вдасться.

Був іще Механічний апельсин Кубрика, але його я бачила не вперше. Втішило що дивилася без перекладу ( були субтитри але вони не заважали)...На українську озвучку майже не звертала увагу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних