Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#2781 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2009 – 15:25

Перегляд дописуfregat (28.05.2009 16:12) писав:

а мене до речі цей фільм зовсім не порадував,хоча вважаю себе великим поціновувачем творчості Річі

То може поясните мені, чим там люди захоплюються?
  • 0

#2782 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.05.2009 – 12:47

«Мертвый Снег» — «Там зомбі, давай розділимося» :rofl: Коктейль Молотова взагалі порвав.

Фільм знятий за всіма канонами треш-жахів. Вийшов досить якісний і ржачний. Якщо оцінювати в середині жанру, то 7/10.
  • 0

#2783 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 30.05.2009 – 15:45

Понянуло на мелодрами, мабуть це все погода.
Спеши любить (A Walk to Remember) Переглянула і мені сподобався. Це фільм ще 2002 року, але варто його переглянути. Хоча мало віриться в таку історію. Всім хто не бачив раджу, сама не розумію, чому раніше не переглянула цей фільм. Хоча я не дуже сентементальна, але в кінці так і хотілося розплакатися, адже не було хеппі-енду, до якого всі звикли...

Цитата

«Наша любовь, как ветер, ее не видишь, но чувствуешь...»
просто до глибини душі вражає.

Перегляд дописуГетьман (26.05.2009 17:56) писав:

"Реквієм по мрії" + "Страх та ненависть в Лас-Вегасі". Заставив себе додивитись обидва. Висновок: фільми про життя наркоманів нах мені не потрібні, не розумію
Хочу цинічний фільм подивитись, таґ :happytwo:

Щодо фільму "Реквієм по мрії" я не згодна. Це на перший погляд фільм про наркоманів. Це фільм про любов, про життя, не таке прекрасне і розкішне... а буденне. Це не якийсь повчальний фільм зі звичайною щасливою кінцівкою... я б сказала це глибоко філософський фільм.
  • 0

#2784 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.05.2009 – 15:46

«Deathwatch» — (жахи, трилер, містика) Фільму місце в артхаузі. Таке кіно знімають не частіше ніж раз на п’ять років.
  • 0

#2785 НЕЗАБУТКА:)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:м.Івано-Франківськ

Відправлено 30.05.2009 – 18:23

"Спешити любить"(мелодрама.Дівчина хвора на лейкімію,всі оточуючі в школі її призирають через її стиль життя...і тільки з часом, один з авторитетних хлопців звертає на неї увагу,на її красу.....але пізно(()........тронуло до глибини душі
  • 0

#2786 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 30.05.2009 – 20:24

"чучело" і все таки діти дуже жорстокі створіння
  • 0

#2787 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 30.05.2009 – 23:33

Альфред Хічкок --Вікно у двір. цікавий фільм)) перший з робіт Хічкока,який я побачила(тата,мені соромно,шо поробиш)) хоч я не дуже лю детективчики,але цей мені сподобвся)) цікава задумка з режисером,який зламав ногу і змушений сидіти вдома..від нудьги він спостерігає за своїми сусідами через вікно і випадково стає свідком вбивства!

*маємо щастя в нас у Львові переглядати старі фільми в одному міні-кіноклюбі)))
  • 0

#2788 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 10:45

Місія Сереніті - як завжди дуже атмосферно, і нарешті вдалося знайти та скачати Світлячка - оце дійсно жирок!
Ненавиджу довбаний Фокс, які запилили такий серіал! :prapor3:
  • 0

#2789 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 16:42

"Одного разу" (Once) - ірландська музична стрічка про двох талановитих людей. Люблю таке кіно - реальне, просте, без кальки і штукатурки.Переглядала, нічого не знаючи ні про режисера, ні про нагороди. Ні про те, що в головній ролі знялися ірландський рок-музикант і чеська піяністка. Зараз трохи прогуглила.Ось тут є дещо.
  • 0

#2790 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 20:49

передивилась "Щоденники мотоцикліста", короткий опис: "14 июня, исполнилось 79 лет со дня рождения латиноамериканского революционера Че Гевары. Мы не будем вздыхать по поводу того, что его имя давно превратилось в торговый брэнд, что его образ тиражируется и огламуривается теми, кого он считал своими врагами. Это все поверхностная шелуха, которую сорвет ветер времени, оставив для потомства истинный образ борца за отверженных и угнетенных всего мира. Не сразу революционер, приходит к пониманию необходимости решительных действий. Не сразу оживает в нем стальная пружина, которая толкает его на защиту обездоленных. Фильм "Дневники мотоциклиста" показывает пробуждение команданте Че в веселом и, в общем-то, беззаботном юноше Геваре, решившем прокатиться со своим другом Альберто Гранада по Латинской Америке."
  • 0

#2791 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.06.2009 – 14:54

"Хвороби від кохання" - Нешонал Джеографік, цікаво....
  • 0

#2792 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.06.2009 – 07:32

"Список Шиндлера" ... фільм про існування євреїв на території фашистської Німеччини ... знятий на основі реальних фактів... варто переглянути всім ... а особливо тим, хто думає, що життя нецікаве і безбарвне :)

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 02.06.2009 – 07:32

• 0

#2793 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.06.2009 – 07:37

Ніч у музеї-2. Сподобалось) Поганих враженнь не лишило,а ще й час треба було зайняти-якраз підійшло. На оскарів не претендує,але на сімейний вечір-так)
  • 0

#2794 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 09:05

Читач
Зображення
Режисер: Стівен Долдрі. В ролях: Кейт Уінслет, Ральф Файнс, Дейвід Крос

У фільмі показують три різних періоди життя. Німеччина, 50-ті, 70-80-ті, 90-ті. Головна героїня — жінка, яка дуже любить книжки, але тікльки в кінці свого життя вчиться читати та писати. Жінка, яка працювала охоронцем в таборах. Жінка, яка дуже любила, коли їй читали. Герой — хлопчик, який в неї закохався. Виріс, став юристом. Дізнавшись про її минуле, так і не зміг прийти і провідати під час ув’язнення, хоча і кохав все життя. І лише в кінці наважився побачитись з нею ще раз. Важливою сюжетною лінією є суд над жінками-охоронцями СС.
Оцінюю 8 з 10 балів
  • 0

#2795 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:54

о, я його теж дивилась, дуже сильний фільм про вибір - свобода чи репутація...
  • 0

#2796 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.06.2009 – 17:00

Перегляд дописуНЕЗАБУТКА:) (30.05.2009 19:23) писав:

"Спешити любить"(мелодрама.Дівчина хвора на лейкімію,всі оточуючі в школі її призирають через її стиль життя...і тільки з часом, один з авторитетних хлопців звертає на неї увагу,на її красу.....але пізно(()........тронуло до глибини душі
Не варто вже все так розповідати про фільм, не цікаво дивитися. Згідна що фільм зворушливий і вартий уваги.

Ніч в музеї 2 дивилася рівно стільки на скільки вистачило сил(десь до середини і то виходила на рекламну паузу). Як на мене якийсь низькоінтелектуальний фільм, а розгриміли про нього ... Не до кінця зрозуміла від чого там той дядько спасав тих чучел, але все настільки трагічно розмалювали.
  • 0

#2797 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 23:21

передивилась трою в hdtv - купа задоволення
а також the reader - хороший фільй -вартий витраченого часу
  • 0

#2798 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.06.2009 – 07:19

Перегляд дописумалеча (2.06.2009 17:00) писав:

Не варто вже все так розповідати про фільм, не цікаво дивитися. Згідна що фільм зворушливий і вартий уваги.

Ніч в музеї 2 дивилася рівно стільки на скільки вистачило сил(десь до середини і то виходила на рекламну паузу). Як на мене якийсь низькоінтелектуальний фільм, а розгриміли про нього ... Не до кінця зрозуміла від чого там той дядько спасав тих чучел, але все настільки трагічно розмалювали.
тю. там же все було пояснено. тому й не сподобалось мабуть що не в"їхала. І взагалі там найкраще це вже сам кінець.
Хоча на високу інтелектуальність не претедує,як я вже казала кілька постів вище. Фільм для сім"ї а не щоб мозги напрягати.
  • 0

#2799 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 08:28

The Curious Case of Benjamin Button (2008)
Трохи тривалий, але нормальний.
  • 0

#2800 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.06.2009 – 11:27

Ангели і Демони 8/10 фільм у стилі Д.Брауна і тим самим цікавий :cool2: , захоплюючий і якщо дивитись в кіно, то і видовищний
Ніч у музеї 2 7/10 як правило найкращий фільм - це перший ;) , а всі інші дуже рідко бувають хоч трохи схожими на попередній, але цей фільм не гірше і не на багато кращий від попереднього. Мені сподобався! B)
Інтернаціонал 8/10 кінострічка під настрій, потрібно уважно дивитись, щоб після завершення перегляду не виникали питання "а про що взагалі кіно? :blink: "

B)

Повідомлення відредагував CCCP: 03.06.2009 – 11:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних