Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#2121 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 15:40

Перегляд дописуДарця_Борхес (15.11.2008 15:36) писав:

Зображення

Повнометражний анімаційний фільм на основі серіалу «Hey Arnold!: The Movie» вийшов на екрани влітку 2002 року. По сюжету Арнольд і Джеральд рятують свій будинок і сусідів від підступних планів головного лиходія серіалу Боба Патаки, батька Хельги. Він мріє побудувати на цьому місці торгівельний центр. Герої розшукують документ, який підтвердив би історичне значення кварталу (його роль у так званому «Помідорному інциденті»). У цьому фільмі Хельга нарешті освідчується Арнольду в коханні (тема її таємного обожнювання головного героя була однією з основних рушійних сил сюжету серіалу).

Мультик класний!!!

ааааааа........і я хочу-хочу-хочу
  • 0

#2122 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2008 – 15:41

Ааааа! дивився "Гей, арнольде!"
Спогади з дитинства :ggggg:
Досить непоганий, але, впринципі, все передбачувано і подіїї вже не нові... у серіалі все то вже було.
  • 0

#2123 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 15.11.2008 – 15:43

Перегляд допису_saljama_ (15.11.2008 16:40) писав:

ааааааа........і я хочу-хочу-хочу

Я дивилась на англійській мові на YouTube....Особливо вразив момент коли Хельга зізнавалась в коханні! Так кумедно і в той же час так романтично та емоційно..... :ggggg:

Гей Арнольд - Епізод 6

момент 7:45 )))

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 15.11.2008 – 15:46

• 0

#2124 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.11.2008 – 19:00

Війна світів (С.Спілберг) - гарно зняли.... тільки не зовсім по книзі.
  • 0

#2125 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 15:14

"Темний лицар"...не люблю фільми про бетмена, тому дивилась виключно із-за Джокера у виконанні Хіта Леджера.
фільм нічогенький такий,тільки шось він мені довгим здався.
  • 0

#2126 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.11.2008 – 22:59

Подивився "Макс Пейн" фільм на тверду четвірку.
  • 0

#2127 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 17.11.2008 – 14:27

Перегляд дописуG27 (16.11.2008 23:59) писав:

Подивився "Макс Пейн" фільм на тверду четвірку.
і я дивився, в кінотеатрі. Якшо не помиляюсь, то там теж Оля Куриленко грає; це все хороше, що можна сказати! все решта банальна американська ТУФТА розрахована на середнього американського споживача...
Періодично переглядаю роботи Hayao Miyazaki просто слів не вистачає, наскільки геніально.. дуже раджу! ознайомитися можна на http://miyazaki.otaku.ru/
  • 0

#2128 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 16:39

Сьогодні подивився "Полная история моих сексуальных поражений / A Complete History of My Sexual Failures" 2008

Документальний фільм незалежного режисера з Англії про його невдачі із дівчатами, кожна з яких його покидала. Він намагався брати у них інтерв'ю, щоб дізнатися, що пішло не так у стосунках із ними. Це і склало б сюжет фільму. Але, як виявилося, не так просто зустрітися з колишніми, та ще й прийти до них із камерою та мікрофоном.
  • 0

#2129 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 16:54

Вечное сияние чистого разума (Eternal Sunshine of the Spotless Mind). фільм, в якім джим кері грає незвичну драматичну роль. в якім кейт уінслєт постіно змінює колір свого волосся. в якім божевілля змішується з чуттєвістю. фільм просто чудовий!)
  • 0

#2130 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 16:59

О, то кльове кіно. Джим Керри взагалі геніален, а тут - вах-вах!
  • 0

#2131 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 17:14

Перегляд дописуbitter_end (17.11.2008 16:59) писав:

О, то кльове кіно. Джим Керри взагалі геніален, а тут - вах-вах!
дааа)) на днях передивлялась "шоу трумена". керрі - неперевершений. шкода, що його здебільшого вважають лише комедійним актором.
  • 0

#2132 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 17.11.2008 – 17:48

то так вважають люди, не знайомі з його творчістю.
  • 0

#2133 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 00:50

Глянула "Елегію". Чула відгуки, що фільм затягнутий і нуднуватий...Очевидно, так казали люди, що дивилися його в неправильному настрої. Це стрічка, яку треба переглядати лірикам, із чашкою чаю, вдома і під ковдрою. А ще кориснішою вона буде для скептиків...
Сюжет: немолодий викладач вузу знайомиться із своєю студенткою, що вражає його відмінністю від інших жінок. Сримана, вишукана і розумна дівчина з часом викликає ще щось, крім сексуального бажання. Стосунки закручуються і мереходять межу просто сексу. Настає момент, коли він розуміє, що не може не бути з нею і не може припинити цей зв"язок, а студентка хоче знати, ким є для нього. Але чувак звик жити сам, ні до кого е прив"язуватися і не нести відповідальності. Вона не входила в цого плани. Страх втратити розміреність життя, далі - втрата її, а ще далі - її рак.
От тільки фільм не про любов. І не про секс викладачів зі студентками. Фільм про страх перед собою І перед життям. Мені сподобалось кіно...
  • 0

#2134 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 08:06

Ананасовий експрес- наркоманський угар, ржака
Bad Boys- класіко від Майка Бея :)
  • 0

#2135 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 11:44

Вчора подивився кіно Даррена Аронофські "Pi (Пі)".

Цитата

Талановитий математик Макс Коен протягом багатьох років намагається знайти і розшифрувати універсальний цифровий код, згідно якому змінюються курси всіх біржових акцій. У міру наближення до розгадки, мир навколо Макса перетворюється на похмурий кошмар: його переслідують могутні аналітики з Уолл-стріта і жорстокими фанатиками з таємної релігійної секти, готовими піти на вбивство, щоб виявити код уселенського всесвіту в своїх стародавніх священних текстах. Знаходячись на межі безумства, Макс повинен зробити вирішальний вибір між порядком і хаосом, святістю і чортовиннею, мудрістю і неуцтвом і вирішити, чи здатний він упоратися з могутньою силою, яку збудив його геніальний розум.

Зображення

Супер кіно, знято на чорно-білу плівку.

Бюджет фільму склав всього 60 тисяч доларів, більшість з яких були 100 долларові внески друзів Аронофські.

Фільм знімався просто на вулицях Нью-йорка без попереднього домовлення із владою чи правоохоронними органами.

Їжу для всієї знімальної групи готувала мама Даррена.
  • 0

#2136 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 11:49

Останнім достойним фільмом, що я дивилась, вважатиму норвежське, здається, кіно "Северяне" (сорі, але не знаю, як українською правльніше перекласти. "Північчани", чи що.)))

Так от, дуже раджу подивитись. Досить цікава трагікомедія. Деякі моменти я дивилась кілька разів. До речі, гарно змальовано суть християнської віри.
  • 0

#2137 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.11.2008 – 14:17

Цитата

25-летний Леша Шультес, бывший спортсмен, получивший серьезную травму в автомобильной аварии, становится вором-карманником. Это единственный для него способ коммуникации с внешним миром. Он живет одинокой жизнью вместе с больной матерью, ворует и изредка навещает в армии своего младшего брата. В его жизни нет места любви, дружбе, человеческим привязанностям. Единственный момент столкновения с человеческими чувствами — это когда в его руки попадает видеопослание молодой девушки, которую он обокрал накануне... Столкновение с чужой жизнью и чужими чувствами приводят Шультеса к необдуманным поступкам.
Зображення
авторське кіно...
  • 0

#2138 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 16:39

давно хотіла, і ось, нарешті, подивилась "Жизнь в розовом цвете" (La Vie en Rose). фільм захоплює від початку і до кінця. буря емоцій. так і не зрозуміла від чого в захваті більше, від блискучої гри маріон котіяр чи від історії життя самої едіт піаф. стрічка породжує багато думок. раджу всім)
  • 0

#2139 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.11.2008 – 16:46

Проклятя золотої квітки . Заради костюмів можна подивитись... А мораль казочки така - китайців не перебють навіть китайці, вони не закінчуються ніколи.
  • 0

#2140 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 20.11.2008 – 17:32

Breakfast on Pluto (Сніданок на Плутоні).
Фільм про пацика, якого батьком був священник, а матір'ю - священникова служанка. Матір покинула його в священника на порозі, потім він ріс і став трансвеститом, а потім дізнався хто його батьки. Насправді все значно цікавіше ніж я пишу, але ще раз його дивитися не збираюся. :lol:

P.S. Другий підряд фільм який я дивлюся. Другий підряд англійський фільм. І другий підряд з не надто "натуральними" деталями. ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних