Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#1781 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 14.06.2008 – 20:53

"Стрітрейсери"... Сюжет - копія "Форсажу". Музичне оформлення - нормальне (Расмус). :)
  • 0

#1782 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.06.2008 – 21:24

"Волкодав з роду сірих псів". Фантасмагорія, казка з старослов'янським антуражем.
Варто подивитись тим, хто цікавиться давниною.
  • 0

#1783 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 21:43

Заповедная дорога [Reservation Road]
Выпущено: США
Год выхода: 2007
Жанр: Триллер, драма
Режиссер: Терри Джордж
В ролях: Хоакин Феникс, Элли Фаннинг, Дженнифер Коннелли, Марк Руффало,
Эдди Алдерсон, Шон Керли, Сьюзэн Пауэлл, Корделл Клайд, Энтони Короне
О фильме:
Теплым сентябрьским вечером, профессор колледжа Этан Лернер, его жена Грас, и их дочь Эмма посещают сольный концерт. Их 10-летний сын Джош играет на виолончели - красиво, как обычно. Его младшая сестра смотрит на него, и родители гордятся своим сыном. На обратном пути домой, они все останавливаются на бензоколонке у Заповедной дороги. Там, в один ужасный момент, он исчез от них, как кажется, навсегда.

моя оцінка 8/10-не надто продуманий кінець
  • 0

#1784 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 21:46

Перегляд дописуCurLyheadeD (14.06.2008 21:47) писав:

от і я подивилася цей мультик, дуже радує те, що починають робити філософсько-повчальні мультики :)

Філософсько-повчальні? Це типу "пищь"? :)
Нє, не треба шукати філософію там де нею і не пахне, мульт для розваги, тому розважайтеся.
  • 0

#1785 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 21:47

джейн єйр - нічого так, хоча й давнє
  • 0

#1786 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.06.2008 – 21:54

Перегляд дописуNomad (14.06.2008 22:46) писав:

Філософсько-повчальні? Це типу "пищь"? :)
Нє, не треба шукати філософію там де нею і не пахне, мульт для розваги, тому розважайтеся.

імхо, присутня філософія і повчання:
-показана проблема батьків і дітей,
-також, що потрібно жити сьогоднішнім днем,
- що гординя засліпляє,
- і те що нема випадковостей.
і ще багато чого....... :)
  • 0

#1787 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 22:01

Перегляд дописуCurLyheadeD (14.06.2008 22:54) писав:

імхо, присутня філософія і повчання:
-показана проблема батьків і дітей,
-також, що потрібно жити сьогоднішнім днем,
- що гординя засліпляє,
- і те що нема випадковостей.
і ще багато чого....... :)

Ти хотіла там знайти філософію-ти її знайшла. Я в таких мультах філософії не шукаю, тому шо ІМХО вони створені для розваги, а не для глибоких філософських роздумів.
  • 0

#1788 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.06.2008 – 22:04

Перегляд дописуNomad (14.06.2008 23:01) писав:

Ти хотіла там знайти філософію-ти її знайшла. Я в таких мультах філософії не шукаю, тому шо ІМХО вони створені для розваги, а не для глибоких філософських роздумів.
то є твоє ІМХО, а це моє ІМХО... ось і все, "на вкус и цвет товарища нет" :)
  • 0

#1789 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 22:07

Перегляд дописуCurLyheadeD (14.06.2008 23:04) писав:

то є твоє ІМХО, а це моє ІМХО... ось і все, "на вкус и цвет товарища нет" :)

Та будь-ласка, ІМХО ІМХОві не товариш :)
  • 0

#1790 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 14.06.2008 – 22:49

"Округ Орандж" - спочатку все булог класно і підірвано :) , а потім закінчилося нецікаво :)
  • 0

#1791 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.06.2008 – 00:51

Я вважаю, що фільми одноднівки не доцільно обговорювати. Всі однакові. Сьогодні подивився, щоб зручно провести час "Великого Джека" чи Тому, вже навіть не пам'ятаю як фільм називався. :)

Взагалі шкодую часу на кіно.
Хтось змушує тебе платити гроші, та ще забирає твій час.
Нічого після перегляду тобі не залишаючи. Це односторонній зв'язок.
Після фільму в тебе тільки убавляється, нічого нового ти не отримуєш.

Краще вже просто заплатити за квиток і не піти на фільм - хоч і парадокс, але з цього може бути більше користи.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 15.06.2008 – 00:55

• 0

#1792 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 01:38

Так, ні, можливо (Definitely,Maybe) - таке загадошне, що мені аж нецікаво стало. :)
  • 0

#1793 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.06.2008 – 17:19

Перегляд дописуNomad (14.06.2008 00:33) писав:

Панда Кунг-Фу- весело, креативно, тема панди розкрита повністю. І Галустян для озвучки По- це в яблучко!
Дивилася з братом в кінотеатрі. Нічого так мультик, сподобався. :)
  • 0

#1794 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:24

Перегляд дописумакарена (15.06.2008 18:19) писав:

Дивилася з братом в кінотеатрі. Нічого так мультик, сподобався. :)

Мульт баблосів зняв звичайно- за перший вікенд 60 лямів у США- абсолютний рекорд серед мультів.
Казали, шо в українському перекладі мульт тож класно виглядає, тільки в неті його(укр. перекладу) немає
  • 0

#1795 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:47

Перегляд дописуNomad (15.06.2008 18:24) писав:

Мульт баблосів зняв звичайно- за перший вікенд 60 лямів у США- абсолютний рекорд серед мультів.
Казали, шо в українському перекладі мульт тож класно виглядає, тільки в неті його(укр. перекладу) немає
Український переклад дійсно дууууже класний. Я навіть не уявляю, що можна цей мультик вдруге подивитися російською, хіба що для порівняння на користь українського перекладу.
  • 0

#1796 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:37

Short Circuit (Коротке замикання) - 1986 рік, США. Головну роль грає Стівен Гутенберг (Магоні з "Поліцейської академії"), хоча правильніше було б сказати шо головна роль - у механізма, якого позиціонують як військового робота.
Внаслідок удару блискавки в опору ЛЕП, робота, який заряджався від генератора(!) :) , чомусь також не слабо теліпнуло струмом і він почав глючити. Але він не просто глючив, він став живим, у ньому прокинулася гуманність, йому сподобалися метелики. А потім він ще познущався з роботів своєї серії - препрограмував їх з бойових машин на комедіантів :) .
Закінчилося все тим, що робот разом з своїм конструктором (Гутенберг), та якоюсь кобітою, яка сподобалася конструкторі ж :ggggg: , та в якої пред тим той же робот певним чином опинився (якась кобіта) поїхав в монтану на 40 акрів землі - розводити кур і т.п. :)

Ну зміст так собі, але від того механізму я отримав купу задоволення - то ж як мали попрацювати інженери, щоб то все так гарно рухалося. :)
  • 0

#1797 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:40

Перегляд дописуЗелений молоток (16.06.2008 14:37) писав:

Short Circuit (Коротке замикання) - 1986 рік, США. Головну роль грає Стівен Гутенберг (Магоні з "Поліцейської академії"), хоча правильніше було б сказати шо головна роль - у механізма, якого позиціонують як військового робота.
Внаслідок удару блискавки в опору ЛЕП, робота, який заряджався від генератора(!) :) , чомусь також не слабо теліпнуло струмом і він почав глючити. Але він не просто глючив, він став живим, у ньому прокинулася гуманність, йому сподобалися метелики. А потім він ще познущався з роботів своєї серії - препрограмував їх з бойових машин на комедіантів ;) .
Закінчилося все тим, що робот разом з своїм конструктором (Гутенберг), та якоюсь кобітою, яка сподобалася конструкторі ж :ggggg: , та в якої пред тим той же робот певним чином опинився (якась кобіта) поїхав в монтану на 40 акрів землі - розводити кур і т.п. :)

Ну зміст так собі, але від того механізму я отримав купу задоволення - то ж як мали попрацювати інженери, щоб то все так гарно рухалося. :)

Мда, сюжет звичайно- Трансформери відпочивають :)

Повідомлення відредагував Nomad: 16.06.2008 – 13:41

• 0

#1798 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 16:01

Перегляд дописуЗелений молоток (16.06.2008 14:37) писав:

Внаслідок удару блискавки в опору ЛЕП, робота, який заряджався від генератора(!) :blink: , чомусь також не слабо теліпнуло струмом і він почав глючити. Але він не просто глючив, він став живим, у ньому прокинулася гуманність, йому сподобалися метелики. А потім він ще познущався з роботів своєї серії - препрограмував їх з бойових машин на комедіантів :8: .
Закінчилося все тим, що робот разом з своїм конструктором (Гутенберг), та якоюсь кобітою, яка сподобалася конструкторі ж :wub: , та в якої пред тим той же робот певним чином опинився (якась кобіта) поїхав в монтану на 40 акрів землі - розводити кур і т.п. :blink:

Ну зміст так собі, але від того механізму я отримав купу задоволення - то ж як мали попрацювати інженери, щоб то все так гарно рухалося. :cool2:
Всьо, ти мене заінтригував, треба буде подивитися... :happy1:
  • 0

#1799 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 17:50

Stateside (Увольнение домой, Приговорён к службе в морской пехоте) - думав. що то схоже на Full Metal Jacket ("Суцільна металева оболонка") Стенлі Кубрика, але я помилився. Вперті спроби американців зробити щось психологічне обчитавшись Моема. :blink:
Школярі потрапляють у аварію, будучи мінімально на підпитку. Одна девушка вибиває собі 2 верхніх передніх зуба об панель приладів :blink: Пацанчика-водія засуджують в службі в USMC, де він і тусується час-до-часу впродовж фільму. Одного разу приїхавши до без передньозубої девушки він знаомиться з психічнохворою актрисою. У них після того весь фільм муки кохання. Потім актриса від нього ваідмовляється, пацик їде в Ліван воювати, після чого та ж неповносправна актриса приїжджає до нього в госпіталь і то виглядає наче хеппі-енд. :cool2: Як на мене депресивно :happy1:
  • 0

#1800 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 16.06.2008 – 20:56

Пограбування на Бейкер-стріт
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 7