Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#1741 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2008 – 01:47

Переглянув "Королі вулиць" мені сподобався. Класний підбір акторів і сюжет непоганий.
Ще подивився "Пограбування на Бейкер стріт" дивився і думав класна фантазія у сценариста, а коли в кінці нагадали, що фільм заснований еа реальних подіях ще більше сподобався.
Також вкотре дивився "Євротур" і все одно нареготався :rolleyes: .

Повідомлення відредагував Angelus: 28.05.2008 – 01:48

• 0

#1742 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 28.05.2008 – 08:14

Індіана Джонс) супер кіно, Спілберг молодець і Форд анаголічно, захоплюючий фільм, нічим не гірший за попередні частини
  • 0

#1743 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2008 – 15:55

Перегляд допису4esterfielter (26.05.2008 21:06) писав:

Естонська бувальщина. Та й не тільки естонська. Злободенніша скоріша для Америки. Фільм "Клас". Про насилля в школі... Подивившись, я вжахнувся... А такі да, таке є в кожному класі в кожній школі - лузери й аутсайдери, з яких усі глумляться... На щастя, різною мірою... І це має різні наслідки. Гей, де там в нас лідери класів? І середнячочки-приблуди? Якщо у вас заведено "попускати" когось, подивіться це кіно... Знаєте, бо якось вас можуть вбити... а ви й не встигнете зрозуміти: "за шо????????????????????"...

Ну та, ше Любко Дереш про це писав...

Дивимося (вже 4й день, бо брєдове) - "1612". (Думаю, опису не треба, відомий хвільмець).
ПАФОСНА ШОВІНІСТИЧНА БРЕХНЯ. :rolleyes: А ше на підростаюче покоління розрахована.
В смітник - до Тугарін-Змєя, Князя Владзіміра і т.п.
  • 0

#1744 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 28.05.2008 – 16:03

Вчора вперше подивилась "Інді"! Сподобався фільм...
Зображення
  • 0

#1745 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 28.05.2008 – 16:36

зазвичай надаю перевагу європейському кіно... але вчора подивилась Bubble... абсолютно атипове для Америки, як на мене. експериментальне.
стрічка була знята без заздалегідь написаного сценарію і грали не професійні актори, а мешканці містечка, де це все знімалось.

Повідомлення відредагував Raven@: 28.05.2008 – 16:36

• 0

#1746 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 17:08

"Слуга государів". Як двох нащадків французських мушкетерів занесла нечиста сила в наші краї під час московсько-шведської війни і битви під Полтавою... Фільм російський з усіма політично-пропагандистськими ляпами, але дивитися досить цікаво...

"Пан Володиєвський" Екранізація Єжи Гофмана другої частини трилогії Генріха Сенкевіча. Про турецько-речепосполитську війну і битву під Кам'янець-Подільським. Класний фільм, але перша частина - "Вогнем і мечем"- мені сподобалась більше.

Повідомлення відредагував Sotnik: 28.05.2008 – 17:10

• 0

#1747 Sajra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 18:41

"Шакал"
  • 0

#1748 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:38

сигнал, новий фільм, тільки недавно з*явився в мережі, кому цікаво ось лінк сигнал
  • 0

#1749 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 01:08

Перегляд допису4esterfielter (26.05.2008 21:06) писав:

Естонська бувальщина. Та й не тільки естонська. Злободенніша скоріша для Америки. Фільм "Клас". Про насилля в школі... Подивившись, я вжахнувся... А такі да, таке є в кожному класі в кожній школі - лузери й аутсайдери, з яких усі глумляться... На щастя, різною мірою... І це має різні наслідки. Гей, де там в нас лідери класів? І середнячочки-приблуди? Якщо у вас заведено "попускати" когось, подивіться це кіно... Знаєте, бо якось вас можуть вбити... а ви й не встигнете зрозуміти: "за шо????????????????????"...

бачила..жахнув мене цей фільм..ще й з субтитрами дивилася..надзвичайно тяжкий психологічно, хоча й цікавий, однак раджу людям з міцними нервами

прикольний останній фільмець, що бачила - це Одного разу в Вегасі- Камерон Діаз і душка Ештон Катчер просто супер
  • 0

#1750 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.05.2008 – 09:36

"Індіана Джонс і королівство черепа" - Брєд рідкісний. Не варто перегляду.
"Хроніки нарнії 2" - дивитися можна, але нічого особливого.
"Сафо" - Крим РУЛЕЗ!!))
  • 0

#1751 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 19:55

Потоп. Фільм Єжи Гофмана за романом Генріха Сенкевіча. Про окупацію Швецією Речі Посполитої та рух опору. Це другий роман трилогії.
Взагалі, мені сподобалися всі три фільми за цими романами. Є на Інфосторі:
1. Вогнем і мечем.
2. Потоп.
3. Пан Володиєвський.

В такому порядку їх і треба дивитися... Я трошки наплутав.
  • 0

#1752 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 29.05.2008 – 21:44

Останній фільм......Якщо пам'ять мені не зраджує, то це була кінострічка "Донні Дарко". Фільм просто супер!!!! Проте занадто багато думаєш після перегляду.... :) ;)
  • 0

#1753 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 03:23

Оксфордські вбивства- дуже сподобався фільм, до кінця не зміг передбачити ху із вбивця! :)
  • 0

#1754 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 30.05.2008 – 06:19

"Євротур" - така собі тупенька американська комедія.
  • 0

#1755 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.05.2008 – 10:04

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (30.05.2008 07:19) писав:

"Євротур" - така собі тупенька американська комедія.
Злосна комедія)) Бувають ще й тупіші))
  • 0

#1756 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 15:37

"P.S. I love you" очікувалося більше-просто 2 години-занадто нудно
  • 0

#1757 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 18:59

Золото дурнів-нічо так, поржати мона))
  • 0

#1758 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 23:47

"Третя планета" Олександра Рогожкіна.
Подивилися вчора по „Наше кино”. Зразу було враження – дуже схожий на „Стакера” Тарковського.
Ось дещо про нього (не без критики): http://www.kino-teat...sov/7241/annot/

Цитата

Пятнадцатилетнюю дочь Алену, страдающую тяжелым недугом, в очередной раз без улучшений выписывают теперь уже из заграничной клиники. Ее отец решает попытать счастья в зоне - так называется место, где много лет назад произошла атомная катастрофа. Теперь там живут люди-мутанты. Они - сверхцелители, на них - последняя надежда...
Ще цікаве зауваження знайшла тут: http://www.kinoexper...comm=4&num=9400

Цитата

Фильм снят на деньги Сороса.Раньше об этом сообщалось в титрах.Сейчас не знаю.
Тут щиро критикують: http://zorgeo.livejo....com/28919.html

Направду, було цікаво дивитися. Хоч і діалоги досить примітивні (нема тої глибини, як в Стакері), але сюжет захоплюючий, і досить філософський.
Загалом (на фоні лавини закордонних трилерів, бойовиків та іншого примітиву з претензією на геніальність та ідейність) фільм достойний і душевний.

А йому ось не сподобалося ... :angry1:

Цитата

Композитора под суд! За издевательство над Музыкой! А Рогожкина под суд уже не надо. Я думаю, он и сам предпочитает не упоминать об этом своём дивном опусе. Замах был, видимо, показать всем, и даже покойному Тарковскому в том числе, кузькину мать… Странно, человек ведь уже тогда был не первый день в кинематографе. Как можно не понять, что псевдосенсационной идеи, за которой совсем нет никакого проработанного сюжета, двух псевдоостроумных диалогов, которые занимают не более 1% экранного времени (а остальное—ураганный экшен (шутка)), и 1,5 копейки в качестве бюджета (хотя это как раз не самое страшное в данном случае) совершенно недостаточно для полнометражного фильма. Тем более для как бы претенциозного. Хотя, кушать всем хочется. Дали 1,5 копейки—надо запускаться! Как правильно говорится, «зато потусовались»… Это именно тот случай.
http://films.imhonet...element/204730/

ПН: Надибала у Рогожкіна в фільмографії "Ради нескольких строчек" - 1985р. Опис:

Цитата

Карпаты 1944 год. Грузовичок с литсотрудниками дивизионной газеты подорвался на мине. Все остались живы но шрифт разбросало взрывной волной - и теперь под пулями врага газетчики должны были собрать материал очередного номера буквально по крупицам...
От мені цікаво стало - що наші хлопці з тими літсотрудніками тоді зробили (у Карпатах 1944) :)
  • 0

#1759 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 01.06.2008 – 17:56

Від 13 до 30

Прикольний фільм!
Головна героїня - 13-річна дівчинка, яка у свій день народження загадала бажання стати 30-річною жінкою.
Її бажання все-таки збулося наступного ранку, але вона зрозуміла, що, навіть достигнувши всього, чого їй хотілося, вона втратила найголовніше.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  13_to_30.jpg   32.9К   6 Кількість завантажень:

• 0

#1760 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.06.2008 – 12:34

"Новый парень моей мамы" Чесно кажучи якийсь трохи нудний. На деяких моментах премотувала.
Не раджу витрачати час на цей фільм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних

• Google