Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#1441 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 17.01.2008 – 14:49

"Просто разом". роль головної героїні грає Одрі Тоту. залишає приємне враження, легкий фільм. про людей які вчаться спілкуватись.

Повідомлення відредагував сплюха: 17.01.2008 – 14:50

• 0

#1442 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 17.01.2008 – 15:19

"Сочуствие госпоже Месть"... непогане китайське кіно... але кінець троха затягнутий...
  • 0

#1443 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.01.2008 – 00:40

"Вторгнення" ** - Ніколь Кідман поважаю, хоча сюжет так собі))
  • 0

#1444 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 02:19

Подивився щойно 2 серії Californication з Девідом Духовним. Серіал просто офігенний! Маст сі! А Малдер просто ідеально вписується в свою роль. Однозначно рекомендую.
  • 0

#1445 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 18.01.2008 – 09:16

Вогнем і мечем.
Аж гидко дивитись..
Я сприймаю цей міні-серіал, як велику образу всьому українському народу.
Богун-Божевільний аморальний звір, який водиться з чаклунками і переможений миршавеньким пацючком волопиздовським, чи як там його.
Хмельницький, бачте, веде війну через ворожнечу із крахуйським, чи як там його.. І по фільму враження складається, що війну він програв одразу майже.
Жирний лях, вічно п"яний, в"яже богуна, хвастається що міг його вбити. В епізоді де він в стодолі десь 5 козаків зарубав на місці. Далі когось там глечиком прибив на битві, прямо комедію.
Абзац, все це гидко! Ненавиджу єжи гофмана! :)
Пропоную оголосити його персоною нон-грата в україні а самих ляхів прирівнювати за огидністю до москалів. ;)
  • 0

#1446 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 11:38

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 09:16) писав:

Ненавиджу єжи гофмана! :)
Пропоную оголосити його персоною нон-грата в україні а самих ляхів прирівнювати за огидністю до москалів. ;)

По-перше не так там все й погано. І Богун не божевільний, а просто шалений (а пригадаймо його діяння - хіба не шалена людина змогла б стільки зробити? Одна облога Вінниці чого варта.) І Хмельницький таки полишив спокійне панське життя в маєтку саме через проблеми з Чаплинським та Конєцпольськими, а закінчив усі пам"ятаємо чим - потраплянням України в російську неволю, тоді як кількома роками раніше перед ним лежала беззахисна Польща. І Вишневецький там - геть не лицар, а навпаки - жорстокий деспот, який ставився до українців, як до бидла.

По-друге - Єжи зробив для відомості України в світі більше, ніж усі наші президенти та міністри культури разом узяті. І зараз саме він, а не хтось інший, зробив серіал про історію України. Тому нема чого плюватись на недоліки польського погляду - треба спочатку самим навчитись робити хоч вполовину таке про себе, а ми поки що тільки і вміємо, що патякати.
Порівняно з тим, що робить з "Тараса Бульби" Бортко "ВіМ" буде виглядати відвертою проукраїнською пропагандою.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 18.01.2008 – 11:48

• 0

#1447 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 11:47

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 11:38) писав:

По-перше не так там все й погано.
По-друге - Єжи зробив для відомості України в світі більше, ніж усі наші президенти та міністри культури разом узяті. І зараз саме він, а не хтось інший, зробив серіал про історію України. Тому нема чого плюватись на недоліки польського погляду - треба спочатку самим навчитись робити хоч вполовину таке про себе, а ми поки що тільки і вміємо, що патякати.
Порівняно з тим, що робить з "Тараса Бульби" Бортко "ВіМ" буде виглядати відвертою проукраїнською пропагандою.

Ого, я й не знав, що той гидотний серіальчик, виявляється, обскакав популярністю всі діяння Ющенка, в т.ч. і помаранчеву революцію, яка принесла Україні стільки слави і бабла (реальних баксів), що вам, нешановний, і не снилось!
Зробив він серіал про історію своєї жечі пополитої.
Вміємо і зробимо. Мені от чорна рада сподобалась.
І годі порівнювати паршиве із ще гіршим. Що поробиш, москаль знущається з україна більше, ніж поляк. Але це не привід , я б сказав. Мені вас шкода. :)

+2 роки тому в могилянку приїжджали польські історики і відкрито, прямим текстом звинувчували українців у генетичному антисемітизмі і нелюбові до поляків.
Що, з"їв? ;)
  • 0

#1448 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 11:59

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 11:47) писав:

діяння Ющенка, в т.ч. і помаранчеву революцію

О, то це його діяння? А я, грішним ділом, думав, що народу українського, а Ющенко, натомість, за якийсь рік сплюндрував усі його досягнення, розчарувавши усіх від Києва до Вашінгтона.

Зробив він серіал про історію своєї жечі пополитої.

Тільки чомусь вона називається "Україна", а не "Польща". Натомість наші кіношники знімають для Росії серіали про те, як наші дівчата їдуть до Москви заробляти там собі щастя.

Вміємо і зробимо.

То робіть - в чому проблема?

+2 роки тому в могилянку приїжджали польські історики і відкрито, прямим текстом звинувчували українців у генетичному антисемітизмі і нелюбові до поляків.

А усі ці роки українські політики на зразок Вітренко відкрито і прямим текстом розповідають, що українців не існує взагалі.
  • 0

#1449 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 12:35

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 11:59) писав:

О, то це його діяння? А я, грішним ділом, думав, що народу українського, а Ющенко, натомість, за якийсь рік сплюндрував усі його досягнення, розчарувавши усіх від Києва до Вашінгтона.
Тільки чомусь вона називається "Україна", а не "Польща". Натомість наші кіношники знімають для Росії серіали про те, як наші дівчата їдуть до Москви заробляти там собі щастя.
То робіть - в чому проблема?
А усі ці роки українські політики на зразок Вітренко відкрито і прямим текстом розповідають, що українців не існує взагалі.

А за ким народ пішов? Це, виявляється, зараз неважливо, так? На кого вся нація молилась пару літ? Ющ ще покаже, будь спок. Йому не дають працювати всякі виб*ядки і критики, такі як ти.
Всюда ублюдків хватає, Вітренко хвора. Прояви відданість ідеї, піди її вбий, раз вона така погана.
Називається україна, бо то тіпа про бунт холопів проти гарненьких пухнастих і благородних поляків. Пох*й назва, яка б вона не була, але тому кіні попускають наших національних героїв, це серйозна образа.
Україна - одна з небагатьох країн, які таке терплять.

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.5).
  • 0

#1450 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 13:28

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 12:35) писав:

А за ким народ пішов?

Народ пішов не "за", народ пішов "проти" того, що йому не подобалось. Ющенку пощастило потрапити в ту течію, але коли він спробував кермувати проти неї - відразу опинився на своєму місці з рейтингом близько 10%.

На кого вся нація молилась пару літ?

Я б за націю так не розписувався. Особисто я ні на кого не молився. Якщо хтось був такий дурний, аби молитись на політика - то його проблеми.

Йому не дають працювати всякі виб*ядки і критики, такі як ти.

О, знайома риторика - зовсім недавно за історичними мірками тільки куркулі та націоналісти заважали побудувати для всіх щасливий комунізм.
За таких прихильників моя думка про Ющенка стає ще гіршою.

Називається україна, бо то тіпа про бунт холопів проти гарненьких пухнастих і благородних поляків.

О, то Ви вже дивилися? І де ж це дістали, якщо не секрет?
  • 0

#1451 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 13:46

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 13:28) писав:

Народ пішов не "за", народ пішов "проти" того, що йому не подобалось. Ющенку пощастило потрапити в ту течію, але коли він спробував кермувати проти неї - відразу опинився на своєму місці з рейтингом близько 10%.
Я б за націю так не розписувався. Особисто я ні на кого не молився. Якщо хтось був такий дурний, аби молитись на політика - то його проблеми.
О, знайома риторика - зовсім недавно за історичними мірками тільки куркулі та націоналісти заважали побудувати для всіх щасливий комунізм.
За таких прихильників моя думка про Ющенка стає ще гіршою.
О, то Ви вже дивилися? І де ж це дістали, якщо не секрет?

Мда, випадковий чоловічок, зовсім випадково став президентом, так буває! :)
Рейтинг не показник, він формується такими вічнонезадоволеними, як ти.
Заважають і крапка. Завжди хтось комусь заважає.
Може ти жид? Чи поляк? Бо тоді все ясніше стане.
  • 0

#1452 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 14:09

Козирні тузи,Відьма з Блер,а ще дивися другу частину фільму Скарб нації дуже сподоьася,також продивився фільм Я легенда-недуже.

Повідомлення відредагував Mr.Gucul: 18.01.2008 – 14:11

• 0

#1453 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 18.01.2008 – 14:30

"Чунгунський експрес" Вонга Кар-Вая...
якщо першу умовну сюжетну лінію ще зміг витерпіти, то в другій при акторській грі дівчини, яка перлась від пісні The Mamas and the papas - California Dreaming мене трохи понудило - і все...
постало питання: дивитись кар-вая далі чи готуватись до іспитів...
  • 0

#1454 медуза горгона

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 18:03

Зображення

Європа, реж. Ларс вон Трієр
вражаючий фільм. гіпнотичний.
містичний голос за кадром веде головного героя (американського німця), а з ним і глядачів у серце Європи. кінець 1945 року.
Німеччина післявоєнна. розшматована і понівечена.
пошуки правди. спроби надання сенсу. балансування між коханням, нерозумінням, страхом і смертю.
цікавою є гра кольорів. коли режисер чорно-білі кадри розбавляє кольоровими ніби одночасно і розставляє акценти і спробує показати ситуацію з різних боків.
:)
  • 0

#1455 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 18.01.2008 – 18:08

Американський пиріг -6
  • 0

#1456 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2008 – 18:19

Бені і джун. (не знаю навіть якого року, але старий)
фільм непоганий, але Депп там просто віджигає! Він сильний актор :)
  • 0

#1457 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 18:47

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 11:38) писав:

По-перше не так там все й погано. І Богун не божевільний, а просто шалений (а пригадаймо його діяння - хіба не шалена людина змогла б стільки зробити? Одна облога Вінниці чого варта.) І Хмельницький таки полишив спокійне панське життя в маєтку саме через проблеми з Чаплинським та Конєцпольськими, а закінчив усі пам"ятаємо чим - потраплянням України в російську неволю, тоді як кількома роками раніше перед ним лежала беззахисна Польща. І Вишневецький там - геть не лицар, а навпаки - жорстокий деспот, який ставився до українців, як до бидла.

І взагалі, що за прояв ментальності: ти готовий сосати кінець кожному, хто хоч згадає про Україну, незважаючи на те, яку ху*ню він про неї каже.
Розказуй давай, Богун повбивав братів тої курви польської, з якими товаришував - і як це його показує? Правильно, як нелюда.
Що Хмель робив ти не пи*ди, тоді важко було розібратись, що ліпше, а що гірше. Якби от москалі виконували, те що пообіцяли.. То вже проблема в їх підлості.
А Вишневецький там такий спокійний і добрий, тіки на палю пару чуваків посадив, але по фільму він і далі ледь не найліпша людина у всьому польському війську.
Не смій далі називати себе українцем! :blink:
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3 та 4.7.5.).
  • 0

#1458 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2008 – 02:47

Дивилась нині галімий американський фільм - щось про жінку-кицьку. Дістали вже і російською, і американською низькопробною продукцією! А дивилась, щоб хоч трохи відпочити від компа. Ліпше би порнуху подивилась!
  • 0

#1459 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 19.01.2008 – 05:59

через 10:30 годин -
Destricted (2006) :blink:
  • 0

#1460 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 19:45

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 18:47) писав:

Розказуй давай, Богун повбивав братів тої курви польської, з якими товаришував - і як це його показує?

Як людину, яка покарала за обман людей, що зламали обіцянку.
Але зважаючи на твою обмеженість і недолік виховання, звертати на тебе увагу надалі мені шкода часу.

Я ніколи не буду твоєю - думали зняти романтичну комедію про кохання жінки до чоловіка на двадцять років молодшого за неї, вийшло так собі. Зате, мабуть і не бажаючи, чудово посміялись над усім, що стосується кінобізнесу. На один раз переглянути.

Спокута - лауреат Золотого глобуса, як "Кращий фільм року", причому заслужено. Не знаю, чи тут ще треба щось додавати.

Чужі проти Хижака. Реквієм - використання гучного імені двома майстрами зі спецефектів, які вирішили спробувати себе в режисерській роботі. Багато крові, мало змісту, від перших частин залишилась лише візуальне оформлення. І ще - вони не знають міри в жорстокості, яку варто показувати на екрані. Не знаю навіть, чи варто витрачати час.

Скарби нації: Книга таємниць - гірше, аніж перша частина, більш затягнуто і пафосно, менш цікаво і смішно. Але один раз переглянути можна.

Закохатися в наречену брата - чудова сімейна мелодрама, надзвичайно приємний саундтрек і гарна гра акторів. Обов"язково переглянути любителям жанру :blink:

Крамниця чудес - планувалась казочка для дітей, вийшло казна-що для дорослих. Портман так і не навчилась змінювати вираз обличчя з часів Амідали. переглянути раз можна, але треба бути готовим до того, що після перегляду в голові буде питання "і до чого воно оце все було?"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних