Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#1181 Arise

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.11.2007 – 18:21

Поворот не туда 2 і Хеллоуин
  • 0

#1182 spoTko

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Веста Юкрайна

Відправлено 11.11.2007 – 21:25

"Ритм танцю"
про навчання ніггерів бальними танцями. :) Хороше кіно. Сподобалось!
  • 0

#1183 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.11.2007 – 23:06

Сильне враження справив фільм "Нескорений" про Шухевича. Цікаво, фільм 2000 року виходу. Жодного разу по телебаченню згадки не було, принаймні я не чув...
  • 0

#1184 медуза горгона

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.11.2007 – 21:03

п. альмодовар "високі підбори".
вражає те, як вміло режисер балансує на межі сюжету аля мильна опера, глибинного психоаналізу і обсмаковувань заборонених плодів...
  • 0

#1185 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.11.2007 – 12:32

Вчора подивилась "Престиж" (американський) - про двох фокусників, змагання між якими переростає у вбивства. Дуже цікавий фільм для любителів "тяжкого кіно".
І французський "Не говори нікому" - психологічно.
Раджу подивитись.
  • 0

#1186 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 14.11.2007 – 22:08

"Любовь-морковь". Посередньо. дуже посередньо.
  • 0

#1187 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2007 – 22:26

Бой с тенью 2,Святое место,Новая волна,Девушка моих кошмаров-оці фільми я дивився недавно.

Повідомлення відредагував Mr.Gucul: 14.11.2007 – 22:26

• 0

#1188 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 22:36

Американський пиріг 3 переглядала. І визначилась, що це моя улюблена частина "Пирога" )) як на мене, то вона є заключною. Бо слідуючі 2 частини - вже і без улюблених героїв... та і взагалі не те.
  • 0

#1189 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 15.11.2007 – 15:06

oj a meni v dywy zapala bilwe 5 4astuna cijeji "epopei" klasni y nuh konkyrsu na ve4irci bylu :(
  • 0

#1190 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 15:09

"Таємниця"- документальний фільм, досить цікавий)
"Постел"- краще б не дивилась! :(
  • 0

#1191 Arise

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.11.2007 – 15:53

Гриби ...якесь таке кіно...думалось, що буде більш СТРАШНІШЕ.....а кінець і розв язка прості якісь дуже)
  • 0

#1192 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 15.11.2007 – 16:01

Awaking Life :(
Кіно.. скоріше аніме про чувака який постійно переходив зі сна в сон... заставляє задуматись...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 15.11.2007 – 16:03

• 0

#1193 spoTko

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Місто:Веста Юкрайна

Відправлено 15.11.2007 – 16:03

Ганібал. прикольний фільмєц
  • 0

#1194 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 15.11.2007 – 17:46

Вкотре переглянула стареньку голівудську комедію "Весілля мого найкращого друга" з Джулією Робертс. Фільм, під час якого просто можна відпочити разом з сім'єю. :(
  • 0

#1195 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.11.2007 – 21:06

Два останніх фільма, які я подивився на компі це:
"12", Рік: 2007, Жанр: Кримінал / Драма, Режисер: Нікіта Михалков, IMDB 9.2/10 (25 votes) - російський рімейк наступної кінокартини:

"12 Angry Men(12 разгневанных мужчин)", Рік: 1957, Жанр: Драма, Режисер: Сідні Люмет (Sidney Lumet), IMDB User Rating: 8.8/10 (55,754 votes)
Фільм, який ввійшов в Золотий Фонуд світового кінематографа, доречі дебют режисера!

Подивився, порівняв...і звісно що американський фільм мені видався гіршим :)
По-перше вразив американьский цинізм і безкультурність. Слова присяжного: "Добре що нам втрапило діло з вбивством а не якесь нудне пограбування". Інший присяжний (істинний американець!) відразу почав тицяти візитку своєї сімейної фірми іншому. :brovy: Третій теж в чисто американському стилі - хоче аби все пошвидше завершилось бо він, бачте, має йти на бейсбольний матч! Для аналогу - в російському фільмі чоловік спішив на потяг поїхати давати концерт. А "підприємець" не просто тупо тикав свою візитку а розказав свою життєву історію, причому жодним чином не нав`язуючи нікому своєї справи! Йдемо далі. 11 присяжних голосує ЗА звинувачення у вбивстві, один - ПРОТИ. І тут просто геніальна фраза - "ми повинні переконати цього джентельмена що він не правий!". Яка далекоглядність, вражає :) Але відповідь не заставил довго чекати - "Ви не вірите хлопчику, але вірите жінці. Але вона теж "із цих самих!" Молодчинка, гарно він його на місце поставив)
Не розумію чому, але кожен американський присяжний, коли починав говорити, чомус вставав зі свого місця. Це справляло враження якоїсь нервозності. Один взагалі знайшов геніальне рішення проблеми - купити карти і розіграти ними чуже життя. No comments.
У російському варіанті на багато цікавіше було оформлено паперове таємне голосування, яке по суті змінило весь хід подій. Інтрига витримана значно краще. Та й гра акторів значно краща, як на мене.
О, ледь не забув - ще один приклад "елегантності американських джентельменів" - сідати м`ягким місцем на стіл, та ще й спиною що решти! А ще закидати ноги на стіл, прямо перед ніс іншим. І ще що до гри акторів - потіють америкоси зовсім неправдоподібно :yes:
Але в американському варіанті були ще цікаві моменти - слова одного присяжного до іншого "я вб`ю тебе!"....і цікавий момент, коли більшість присяжних відвертались спинами до "фанатика-обвинувача".
Американська кінцівка взагалі "розмазана", зовсім не зрозуміло чому "останній з могікан" сказав "not guilty" :ggggg: Та й взагалі кінець дуже поспішний, дуже портить загальне враження від фільму, надто все просто і водночас незавершено вийшло.

Тепер більше про російський варіант:
Порадувала гра акторів. Ні, дуже порадувала! Крім того режисер приділив велику увагу не тільки власне судовій справі, а й чисто повсякденним проблемам російського народу. Про "спецефекти" я промовчу, зваживиши на 50 років різниці між фільмами. І взагалі американський варіант видався дуже нудним. Кінцівка з псом в рос. фільмі на багато більш "смислова". Та й взагалі "12" по своєму ходу заставляє на багато більше разів думати, ніж "12 Angry Men". Причому досить часто домисли глядача(себто мене) не співпадають з результатом, який подає режисер. А це добре, бо мене вже дістали фільми в яких я наперід знаю що скажуть\зроблять актори. :ggggg:
Одним словом - вартує подивитись! Якщо дивитись два фільми, то краще спочатку американський а потім російський(в мене вийшло навпаки).
Зображення Зображення
  • 0

#1196 (!Танкістка!)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Чернігівська обл.

Відправлено 15.11.2007 – 21:55

"Смак життя" одноразовий, але я довго відходила від того як у Батерфляї (Петрівка) відключили світло, перший раз в житті....я навіть у банку із попкорна барабанила))))
"Щоденник няні" вже краще, але теж слабенько...думала буде цікавіше
"Сімсони в кіно" укр. переклад все врятував)))) Досить непогано)
"Супер перці" аааааааааа!!!! Плакала від розпачу....КАШМАР!!!! Тупо ідіотизм.
  • 0

#1197 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.11.2007 – 22:49

"12 Angry Men", тому сказати нічого. Але з попереднього допису можна зробити висновок, що раз є що лаяти, то кіно досить відверте, а отже непопсове. Що непогано. Російський "12" - бачив. І можу сказати що воно один з небагатьох рос. фільмів останніх років, які закатав собі на диск. :brovy: А якщо серйозно, то ти так його розхвалив, що "мусю" трохи покритикувати. Не подобається самолюбування Михалкова (за це я доречі дуже не люблю "Хоробре серце"). З самого початку фільму він записав себе в роль "верховного арбітра", що сиптоматично. Тому і фінал для мене не був несподіванкою. Зовсім не подобається стереотипність персонажів. Гра акторів добра, але їх емоції виглядають досить штучно, можливо через надуманий розвиток сюжету. Він мені подобається, але його повороти притягнуті за вуха, присяжні, що заново розслідують "на колінах" справу - це просто комічно. А те, що ти назвав наближенням "до чисто повсякденним проблемам російського народу" - це своєрідний російський "гуманізм навпаки". Хоча, як я розумію, фільм - рімейк. Окрема - тема - брехливість фільму. Хоча це ширша тема імперських комплексів російської культури і тому вона виникає в будь-якому помітному творі (яким я вважаю і цей фільм). Не показують, хто вбив батьків підозрюваного, але натякають, що "свої". Образ "расейскаво салдата" рятівника (ледь не написав "ізбавітєля") - це просто знущання над памяттю сотень тисяч вбитих росіянами мирних жителів Ічкерії. Далі, на початку фільму мати кличе сина "нєпарускі", а він у відповідь просить:"Мама, гаварі па рускі". Це типово імперський штамп: щоб "вони" "гаварілі на русскам" треба їм дати теплий хлів та повні ясла, а раз цього нема, то чого дивуватись, шо вони мичать "нє на руском" і брикаються. Якби я жив в Росії, то мабуть помітив би ще купу таких "неувязочок", а так кажу про те, що "на поверхні". Якщо вже зовсім прискіпуватись, то і фінал незавершений, так ніби зібрались знімати продовження а-ля "Ворошиловский стрелок". Що сподобалось: персонажі хоч і стререотипні, але вони не є "елементами ідейної схеми" як в радянських фільмах. Вони хоч і "затиснуті в рамки", але це особистості, в кожного є своя історія. Дуже повчальним для загального розвитку є те, як показано прийняття рішення як голосувати - резони в кожного витікають з особистих мотивів, але спочатку вони керувались байдужістю і стереотипами, то наприкінці намагались вчинити по совісті (хто як то уявляв). Але, скажу, це правдошукальництво, в чисто російському стилі, з доморощеним "розслідуванням" - виглядає дещо гонівно. Але це основна "фіча" фільму. Подобається, що імхо автори намагаються дати певні філософські месиджі "між рядків", щоб обійти цензуру, хоча це "плюс на фоні мінуса". А взагалі кінцо варто подивитись :ggggg:
  • 0

#1198 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 15.11.2007 – 23:27

Суперперці - чергова тупувата повернута на сексі американська підліткова комедія.
  • 0

#1199 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.11.2007 – 23:43

Sergiy_K, погоджуюсь з Вами! А критикувати "12" не хотів, аби теревеньчани багато не знали про сам фільм...так краще його дивитись, на мою думку)

P.S. хоча чесно кажучи від "12" очікував більшого...але і так непогано)
  • 0

#1200 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.11.2007 – 00:08

Подивилась "Посмішку Мона Лізи" з Джулією робертс.. не зле. але "Товариство мертвих поетів" сильніше на мою суб"єктивну думку...Ну і ще побачиланарешті"Париж я тебе Люблю!" - прерасний фільм, де кожен знайде щось для себе...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних