Перейти до вмісту

«Троянський Кінь» для арійських народів

Повідомлень в темі: 55

#41 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 06.01.2012 – 23:15

Перегляд дописуGreg (7.01.2012 00:05) писав:

Здається, я вже питав - ти дійсно дурник чи просто прикидаєшся? Не доходить з першого разу перечитай кілька разів або ж зачекай 3 дні.
По-перше минулий час для живих людей не існує, а тільки для мертвих? Краще не пиши таких дурниць, щоб люди не сміялися з твоєї вченості. А для мерців дійсно часу не існує. Мабуть треба буде спеціальну версію статті розробити, для розумово відсталих і для тих, кому важко сприймати багато літер

Я ж і кажу, що виходить ніби є чотири потойбічні світи - минуле, майбутнє, світ Нави, та світ Прави! Жоден з них для живих не існує фізично, а лише віртуально.
  • 0

#42 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.01.2012 – 09:33

Перегляд дописуshіver2005 (6.01.2012 14:44) писав:

Погоджуюсь.
Як арійці ставились до групового сексу? Чому автор не дослідив це питання.

Чого не дослідив? Дослідив.
Треба уважно було читати.
Ось зображення п"яти ерективних пихатих головєшок, на яких поставили хрести смерті.
Дивлячись на них уже ні у кого не винекне думки не тільки про груповий секс, а і взагалі про секс.

Зображення
  • 1

#43 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.01.2012 – 12:21

Перегляд дописуshіver2005 (7.01.2012 10:57) писав:

Я питав про секс, а ви обожнюєте фалічні символи за Фройдом, секта арійців-хєрообожнювачів, один в одного обожнює.

Так тема про символи, а про секіс тобі в іншу тему, чи може прямо к фахівцю.
  • 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.01.2012 – 14:34

Перегляд дописуGreg (6.01.2012 23:13) писав:

....
Шановне панство! Кому дійсно цікаво обговорити цю статтю, шукайте її на інших сайтах, бо я не маю жодного бажання надалі спілкуватися з місцевою неадекватною публікою. Всім щиро бажаю успіхів!
ми тут всі гуртом тобі дуже співчуваємо. недохвалили тебе тут. злі ми всі, ідеш ти від нас.
такий герой, прочитав книжку, дофантазував собі свої приколи, написав свої фантазії, і тим заcлужив на всесвітню шану і поклоніння. а ми недооцінили.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 07.01.2012 – 15:52

• 0

#45 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1667 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 07.01.2012 – 15:16

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.01.2012 14:34) писав:

ми тут всі гуртом тобі дуже співчуваємо. недохвалили тебе тут. злі ми всі, ідеш ти від нас.
такий герой, прочитав книжку, дофантазував собі свої приколи, написав свої фантазії, і тим залужив на всесвітню шану і поклоніння. а ми недооцінили.
Вопшєм: слоника замучили кляті москалі... :angry12:
  • 0

#46 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.01.2012 – 16:38

Злі ви тут всі.... Зашугали чувака. А він підхопив впавшу корону і втік :angry12:
  • 0

#47 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1667 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 07.01.2012 – 16:46

Перегляд дописуkalamar (5.01.2012 10:41) писав:

Чесно, шкода вас, що у вас забита голова тими дурницями.
Культура Кукутені-Трипілля зовсім не арійська, і звичайно ж вона далеко не найдавніша. Свастика давній символ, який використовувався в різних куточках земної кулі різними народами.
Хоча я на цьому форумі й читав перл від одного арійця, який доводив, що культура Кукутені-Трипілля арійська, бо в них була свастика. Тут працює очевидно суто арійська логіка, спочатку оголосити свастику суто арійським символом, а потім доводити арійськість давніх культур через використання ними свастики. :angry12: Але від арійців можна багато й смішніших перел почути. :D
Каламаре, у вас так само немає ніяких підстав категоризувати що Трипільська культура не належить до пра-індоєвропейської як і в тих хто її до пра-індоєвропейьукої відсноить. Ви маєте точні дані про належність тієї культури? Нє, отже не маєте жодних підстав шось там стверджувати. Вже як на те пішло. І ви впадаєте в такі ж крайнощі як і оці ось коровині діти, Ори, Замуні тощо. :D Тільки у них комплекс непвоноцінности і вони хочуиь ввжатися найдревнішими, а у вас комплекс не знаю там чого, і він полягає, що ви вважаєте, шо єдиноправильним буде відхреститись від усього що тільки можна. Це типу ознака зірлости. Та це така сама фігня! І обидва погляди як близнюки і не мають мати жодного стосунку до реального вивчення предмету. Ви вже дозапречувались до ручки.
Навіть культуру ви називаєте не так як її в Україні називають - трипільською, а так як на заході. Шоб же ж Боже упасі не подумав хтось що ви шось там маєте романтичного про культуру. От би ще й написати шо вона взагалі не в Україні була. Для надійнсоти. У вас словяни виникли в 19 столтьтті, українці в 1991, англійці не походтья від англів і саксів і решта. Все це смішно і я не згадав за це шоб сперечатися. "Культура Кукутені-Трипілля _зовсім_ не арійська". Та шо ви кажете? А чия? Просто цікаво. _Зовсім_ чия, якшо так впевнено кажете, поділіться. Я не злиняю якщо і справді не індоєвропейська. Мені просто цікаво. Який там мудрагель антироманіст першим штовхнув цю месагу своїм вірним? :)

Я не розумію ні одних ні інших. Одні виставляють себе дурнями пишучи про корову Замунь, а інші вважають себе дуже крутими якщо один з поперед одного "заперечуватимуть" будь які гіпотези версії і навіть цілком наукововизнані теорії в яких українське зародилося раніше ніж ... коли до речі? Ви до якої належите партії, тієї шо після фіадальнай раздроблєнасті русі, після хмельниччини, чи в 1991 як толочківці. що вважається крутішим? я так розумію - останнє.
Справді арійці іноді смішне мелють, а от такі тенденції як у вас вони геть не смішні, сумно якось переконуватися шо розумну людину переконали, що правильно - це вважати свою історію тим що завтра табачнік напише. а мудір папуги повтрюватимуть і здватимуться ще мудрішими. ібо вони звєргли романтичний підхід. разом з самою історією, мовою і всим іншим.

Перегляд дописуЗварич (7.01.2012 16:38) писав:

Злі ви тут всі.... Зашугали чувака. А він підхопив впавшу корону і втік :)
Шкода тебе не прихопив. Два провокатори, виступли б десь на пару. Як штепснель і тарапунька.
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.01.2012 – 18:43

i 

спам видалила

• 0

#49 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2012 – 15:23

Аби мене розіп'яли на хресті - найменше що я хотів би бачити - це той довбаний хрест. Це як поминати Чорновола парадом вантажівок з зерном чи Гонгадзе - фігурками безголових ляльок.
  • 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.03.2012 – 21:14

Перегляд дописуGreg (03.01.2012 – 10:28) писав:

Я не расист, не шовініст, не нацист і не антисеміт. Я не маю упереджень чи зверхнього ставлення до жодної раси і народу, і щиро бажаю всім без винятку расам і народам добробуту і процвітання на їх власних теренах: на те (на моє глибоке переконання) й існують держави, природною функцією яких є захист інтересів титульних націй.
Я – український націоналіст, а це означає,

Це означає тільки одне пане Greg, така шняга як український націоналізм не має ані найменшого відношення до Віри Предків а вже до Богів Наших і поготів. Походження націоналізму....патріотизму і тому подібне, це до християн, а ще точніше до євреїв, наприклад до Бандери. Є ще одна адреса. Називається, біблія, старий заповіт. Окрім цього існують ще маса дешевих проектів з ніби то глибоким аналізом походження христянства та його впровадженням в Київській Русі. Один з таких єврейських дешевих проектів ти тут і опублікував. Cаме по цій причині користувач ВАСИЛЬ розклав тебе тут на лопатки акі курча.
  • 0

#51 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.09.2012 – 11:09

Хмурий Князь Вітольд, Зварич, Василь, _Ex, Безбожник та їже з ними!
Я ні на кого не ображався і нікуди не тікав, лише скористався біблейською мудрістю: "Не розкидайте бісер перед свинями!" :excl:

Хмурий Князь Вітольд, тобі персонально:
На князя ти явно не дотягуєш за своїм інтелектуальним потенціалом. Тож тобі значно більше личить дещо інший титул, от тільки точно не скажу, як правильно - чи то барон, чи то баран :8:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних