Перейти до вмісту

«Троянський Кінь» для арійських народів

Повідомлень в темі: 55

#21 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 04.01.2012 – 18:33

Перегляд дописуGreg (4.01.2012 19:27) писав:

Демагогія поки що в тебе. Чи ти дійсно не розумієш нормальної мови чи просто прикидаєшся дурником? Не треба перекручувати моїх слів. Це лише в твоєму вузьколобому баченні або наука без духовності або ж навпаки. На щось інше в тебе клепок бракує.

Нормальну мову я розумію, тільки наука є складовою частиною духовности, а Ви закликаєте вірити в бога. Наука тут нідочого. Скоріше всього, це для Вас духовність без бога неможлива. Чи можлива?
  • 0

#22 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 04.01.2012 – 19:22

Перегляд дописуВасиль (4.01.2012 14:51) писав:

Свастика різною буває. Якщо нацистська, то це погано, а, якщо орійська, то я не проти.

Та яка там різна свастика... Подивись хоч тут ці різні свастики

Від свастики не відмовилиь в Японії і навіть в европі є свастика в прапорі фінської військово-повітряної академії в Каухаві і це нікого не шокує.
А от у нас, спробуй відзначитися десь зі свастикою хоч японьскою, хоч будійською і будь певен ніхто не буде розбиратися чия у тебе свастика, а одразу запишуть тебе у фашисти і можуть писок начистити, якщо тобі не буде чим відповісти.
Оце і є мракобісся на науковій основі.

Перегляд дописуВасиль (4.01.2012 14:51) писав:

Тільки не треба відмовлятись від наукових знань і повертатись до бога. Я проти. Усяке мракобісся є поганим - і християнське, і арійське, і ісламське, і юдейське, і комуністичне тощо.

Взагалі то бог не може щось мати проти науки. І зокрема жидівскої версії бога Саваота, є ще людський бог, який може бути добрим батьком.
А то в тебе, чи у когось там, так виходить, як мракобісся із свастикою. Начеб-то свастика різна буває і до фашистів не має прямого відношення, але всеодно знак фашиський.
  • 0

#23 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 04.01.2012 – 19:43

Перегляд дописуOdonacer (4.01.2012 20:22) писав:

Взагалі то бог не може щось мати проти науки. І зокрема жидівскої версії бога Саваота, є ще людський бог, який може бути добрим батьком.

А знаю, тільки, якщо йдеться про батька, то в мене був свій власний батько. До чого тут бог?

Перегляд дописуOdonacer (4.01.2012 20:22) писав:

А то в тебе, чи у когось там, так виходить, як мракобісся із свастикою. Начеб-то свастика різна буває і до фашистів не має прямого відношення, але всеодно знак фашиський.

Ні, я згадував не про фашистську свастику, а про нацистську. Я не знав, що у Мусоліні символом була свастика. Я знаю про "віник". У мене нічого не виходить, бо я ясно сказав, яка свастика є поганою.

Повідомлення відредагував Василь: 04.01.2012 – 20:04

• 0

#24 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.01.2012 – 00:04

Можу лише одну крамолу для всіх місцевих "арійців" зазначити. Свастика не є специфічно індоєвропейським, "арійським", символом. Вона зустрічається в археологічних культурах ще доарійської Індії, неарійської Месопотамії, Африки. В неарійців вона була раніше, ніж в "арійців".
  • 0

#25 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2012 – 02:00

Перегляд дописуkalamar (5.01.2012 00:04) писав:

Можу лише одну крамолу для всіх місцевих "арійців" зазначити. Свастика не є специфічно індоєвропейським, "арійським", символом. Вона зустрічається в археологічних культурах ще доарійської Індії, неарійської Месопотамії, Африки. В неарійців вона була раніше, ніж в "арійців".
Оце навряд чи. Свастика відома ще з Трипільської культури, а вона, як відомо - найдавніша. Та навіть якщо ти маєш рацію, то це свідчить лише про абсолютну природність цього символу. До речі, десь читав, що свастику знайдено і в індіанців Америки.
  • 0

#26 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 05.01.2012 – 02:50

Символ свастики широко використовувався американськими індіанськими племенами, в основному наваго і гопі, навіть ще напочатку 20-го ст. Йому (символу) приписували цілющі магічні властивості, а також ознаку безперервності життя і просто удачі. Ще їх називали "обертові колоди" чи "вихрові перехрестя". Дотепер на ібеї вільно продаються старовинні срібні прикраси зі свастикою, дорого.
  • 0

#27 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 10:06

Перегляд дописуGreg (4.01.2012 18:27) писав:

Я вже пояснював, що цю статтю написано не для бидла. Тож тобі не варто пхати сюди свого носа.

Цікаво, ти дійсно дебіл чи просто любиш словоблуддям займатися?

Демагогія поки що в тебе. Чи ти дійсно не розумієш нормальної мови чи просто прикидаєшся дурником? Не треба перекручувати моїх слів. Це лише в твоєму вузьколобому баченні або наука без духовності або ж навпаки. На щось інше в тебе клепок бракує.
Здатність напоносити нікчемне сачінєніє ще не робить тебе людиною, а ось твоя реакція красномовно видає твою приналежність до звичайнісінької маргінальної виродової бидлоти, яка при тому ще й кичиться своєю вищістю від суспільства.

i 

Порушення правил п.2.2.

Повідомлення відредагував Олеська: 05.01.2012 – 10:32

• 0

#28 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.01.2012 – 10:41

Перегляд дописуGreg (5.01.2012 02:00) писав:

Оце навряд чи. Свастика відома ще з Трипільської культури, а вона, як відомо - найдавніша. Та навіть якщо ти маєш рацію, то це свідчить лише про абсолютну природність цього символу. До речі, десь читав, що свастику знайдено і в індіанців Америки.
Чесно, шкода вас, що у вас забита голова тими дурницями.
Культура Кукутені-Трипілля зовсім не арійська, і звичайно ж вона далеко не найдавніша. Свастика давній символ, який використовувався в різних куточках земної кулі різними народами.
Хоча я на цьому форумі й читав перл від одного арійця, який доводив, що культура Кукутені-Трипілля арійська, бо в них була свастика. Тут працює очевидно суто арійська логіка, спочатку оголосити свастику суто арійським символом, а потім доводити арійськість давніх культур через використання ними свастики. :angry12: Але від арійців можна багато й смішніших перел почути. :D

Повідомлення відредагував kalamar: 05.01.2012 – 10:42

• 0

#29 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 12:14

Перегляд дописуSimpson (5.01.2012 10:06) писав:

Здатність напоносити нікчемне сачінєніє ще не робить тебе людиною, а ось твоя реакція красномовно видає твою приналежність до звичайнісінької маргінальної виродової бидлоти, яка при тому ще й кичиться своєю вищістю від суспільства.
Спершу навчить руською мовою розмовляти, а тоді вже лізь у серйозні теми, де поки що двох слів зв'язати не можеш :angry12:

Перегляд дописуkalamar (5.01.2012 10:41) писав:

Чесно, шкода вас, що у вас забита голова тими дурницями.
Культура Кукутені-Трипілля зовсім не арійська, і звичайно ж вона далеко не найдавніша. Свастика давній символ, який використовувався в різних куточках земної кулі різними народами.
Хоча я на цьому форумі й читав перл від одного арійця, який доводив, що культура Кукутені-Трипілля арійська, бо в них була свастика. Тут працює очевидно суто арійська логіка, спочатку оголосити свастику суто арійським символом, а потім доводити арійськість давніх культур через використання ними свастики. :D Але від арійців можна багато й смішніших перел почути. :)
Це порожня балаканина. Термін "арій" походить від "орій", тобто від Батька Ора. ЦЕ -НАЙПРАДАВНІШЕ. Тому твердження про якусь доарійську культуру Трипілля - цілковита нісенітниця.
  • 0

#30 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 14:15

Перегляд дописуВасиль (4.01.2012 19:43) писав:

А знаю, тільки, якщо йдеться про батька, то в мене був свій власний батько. До чого тут бог?

Та це кому як.
Комусь і батько не потрібен, а комусь і бог за батька.

Перегляд дописуВасиль (4.01.2012 19:43) писав:

Ні, я згадував не про фашистську свастику, а про нацистську. Я не знав, що у Мусоліні символом була свастика. Я знаю про "віник". У мене нічого не виходить, бо я ясно сказав, яка свастика є поганою.

Оця погана?

Зображення

А була ще червоноармійська свастика

Зображення

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.01.2012 – 14:18

• 0

#31 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 14:37

Перегляд дописуOdonacer (5.01.2012 15:15) писав:

Та це кому як.
Комусь і батько не потрібен, а комусь і бог за батька.

Без батька неможливо на світ появитись! Так що помиляєтесь Ви...
  • 0

#32 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 16:16

Перегляд дописуВасиль (5.01.2012 14:37) писав:

Без батька неможливо на світ появитись! Так що помиляєтесь Ви...

Це тобі було неможливо? Гаразд. І як ти його знайшов того батька? А особливо як вмовив породити тебе, якщо тебе самого ще не було.
То кому твій батько був потрібен для народження, якщо в тебе така потреба вряд чи була, бо тебе ж самого не було.

А ще, така фіговина виходить, що може від батька тільки сперма потрібна, а не сам батько? То ти вмовляв сперму щоб вона тебе народила?

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.01.2012 – 16:18

• 0

#33 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 16:24

Перегляд дописуOdonacer (5.01.2012 17:16) писав:

Це тобі було неможливо? Гаразд. І як ти його знайшов того батька? А особливо як вмовив породити тебе, якщо тебе самого ще не було.
То кому твій батько був потрібен для народження, якщо в тебе така потреба вряд чи була, бо тебе ж самого не було.

А ще, така фіговина виходить, що може від батька тільки сперма потрібна, а не сам батько? То ти вмовляв сперму щоб вона тебе народила?

Це Ви про що? До чого тут я? Візміть підручник з біології і прочитайте, як народжуються діти і як вони запліднюються!
  • 0

#34 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 16:30

Перегляд дописуshіver2005 (5.01.2012 14:42) писав:

Про червоноармійську свастику - думаю підробка.

Є ще одна "підробка" де Ленін ставив печатку зі свастикою.

Постанова від 15 квітня 1921 за підписом Голови
Ради Праці і Оборони В. Ульянова (Леніна) "Про посилення ПОКАРАННЯ ЗА ПРОЇЗД НА ПАРОВОЗ
І ГАЛЬМОВИХ МАЙДАНЧИКАХ ОСІБ, НЕ МАЮТЬ НА ТО ПРАВА, А ТАКОЖ СТОСОВНО ПОСАДОВИХ ОСІБ, проявляється БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ У БОРОТЬБІ З ЦИМ НЕБЕЗПЕЧНИМ ДЛЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО РУХУ ПОРУШЕННЯМ РЕВОЛЮЦІЙНОГО ПОРЯДКУ "

Там важко розібрати, але кажуть, що суть така, що Ленін наказував зайців ловити і в концтабор.

Зображення
  • 0

#35 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.01.2012 – 20:11

Перегляд дописуGreg (5.01.2012 12:14) писав:

Спершу навчить руською мовою розмовляти, а тоді вже лізь у серйозні теми, де поки що двох слів зв'язати не можеш :angry12:
Слухай, а ти справді вважаєш, що українська мова най-най-най стародавніша і від неї пішов санскрит?:D
  • 0

#36 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 21:57

Перегляд дописуЗварич (5.01.2012 20:11) писав:

Слухай, а ти справді вважаєш, що українська мова най-най-най стародавніша і від неї пішов санскрит?:angry12:
Так, є багато досліджень з цього питання
  • 0

#37 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 05.01.2012 – 22:00

Перегляд дописуGreg (5.01.2012 22:57) писав:

Так, є багато досліджень з цього питання

Це цікаво! А що Ви знаєте про писемність русинів? Це Ви писали, що вона була знищена?
  • 0

#38 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 06.01.2012 – 11:53

Перегляд дописуВасиль (5.01.2012 22:00) писав:

Це цікаво! А що Ви знаєте про писемність русинів? Це Ви писали, що вона була знищена?
Погортайте Велесову Книгу з оригінальними текстами або так званий "Рукопис Войнича", то матимете уявлення про руське письмо.

І взагалі, дуже велике прохання до всіх коментаторів: не відхиляйтеся від заданої теми. Маєте щось своє - створюйте власні теми, а не розводьте в чужих темах сторонні балачки.

Повідомлення відредагував Greg: 06.01.2012 – 11:54

• 0

#39 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 06.01.2012 – 13:14

Перегляд дописуGreg (3.01.2012 11:36) писав:

Світ Яви – це світ живих, це наше з вами фізичне існування, перебування між світами Нави та Прави людської душі в її тілесній оболонці. Ява дана. У світі Яви ми змінюємося в часі від минулого до майбутнього. Саме так Ява і відображується у хресті: лівий горизонтальний промінь символізує минуле, правий – майбутнє. Так, саме правий, бо наше майбутнє твориться у Праві. Отже, Ява – це часова пряма, точнісінько така, якою ми зараз повсякденно користуємось для відображення часу:
Зображення
Оскільки ліва частина Яви – минуле, а права – майбутнє, то точка перетину Яви з прямою, що символізує потойбічний світ (Наву та Праву) являє собою теперішній час. На часовій прямій – це лише маленька точка, коротка швидкоплинна мить, що відділяє минуле від майбутнього. Хіба ж не так воно і є насправді?
Отже, арійський хрест утворюється перетином двох перпендикулярних прямих, які уособлюють фізичний і нематеріальний світи. Відрізки цих прямих однакові за довжиною, що символізує рівновагу, збалансованість та гармонію цих світів.
Вони перетинаються в точці, що в Яві означає теперішній час, а в потойбічному світі є межею, яка розділяє Наву і Праву. Ця точка водночас належить обом прямим, що свідчить про те, що людина живе не лише тілесним, а й духовним життям., і її існування тісно і взаємозалежно пов’язане з усіма світами та їх складовими. Дійсно, наше майбутнє (як вже зазначалося) формується у Праві, але залежить і від нашого минулого і від стану нашої душі – від тих гріхів і спокус, що тягнуть душу донизу – в Наву. Нематеріальний світ перетинає Яву лише в один конкретний теперішній момент, окремий для кожної людини, але саме з таких моментів і складається людське життя, тож кожної теперішньої миті людина опиняється в центрі хреста і описаного навколо нього кола, бо дане коло – це сонце, це уособлення вічної і безмежної сутності Бога-Творця, отже й саме є вічним і безмежним. А тому, з огляду на цю безмежність, ми завжди в кожен теперішній момент часу перебуваємо в центрі цього кола, уособлюючи центр Всесвіту, в якому ми живемо одночасно тілесним і духовним життям.
Пряма, що символізує сакральний світ перетинає часову пряму, якою представлена Ява, під прямим кутом, отже кожна її точка проектується на цю часову пряму в одну й ту саму точку – теперішню мить. Отже, час у сакральному світі не є змінною величиною, тобто сакральний світ існує поза часом.

Я щось не зрозумів, що з чим перетинається! Час - це не реальний світ, а лише час. Реальний світ - це простір-час, а не час. Якщо минуле - це час мертвих, тобто Нави, а наше життя є вибором майбутнього, тобто Прави, тоді чому Нава та Права належать прямій, що є перпердикулярною часу? Якась ця геометрія дуже переплутана й беззмістовна!
  • 1

#40 Greg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 06.01.2012 – 23:13

Перегляд дописуshіver2005 (6.01.2012 14:44) писав:

Погоджуюсь.
Як арійці ставились до групового сексу? Чому автор не дослідив це питання.
Вибач, забувся в тебе спитати, які питання мені досліджувати...
Якщо ти сам цураєшся свого роду і минулого своєї нації, то я вже писав, ким є подібні особи

Перегляд дописуВасиль (6.01.2012 13:14) писав:

Я щось не зрозумів, що з чим перетинається! Час - це не реальний світ, а лише час. Реальний світ - це простір-час, а не час. Якщо минуле - це час мертвих, тобто Нави, а наше життя є вибором майбутнього, тобто Прави, тоді чому Нава та Права належать прямій, що є перпердикулярною часу? Якась ця геометрія дуже переплутана й беззмістовна!
Здається, я вже питав - ти дійсно дурник чи просто прикидаєшся? Не доходить з першого разу перечитай кілька разів або ж зачекай 3 дні.
По-перше минулий час для живих людей не існує, а тільки для мертвих? Краще не пиши таких дурниць, щоб люди не сміялися з твоєї вченості. А для мерців дійсно часу не існує. Мабуть треба буде спеціальну версію статті розробити, для розумово відсталих і для тих, кому важко сприймати багато літер

Шановне панство! Кому дійсно цікаво обговорити цю статтю, шукайте її на інших сайтах, бо я не маю жодного бажання надалі спілкуватися з місцевою неадекватною публікою. Всім щиро бажаю успіхів!

Повідомлення відредагував Greg: 06.01.2012 – 23:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних