Перейти до вмісту

Ненормативна лексика-крик душі чи данина моді?

Повідомлень в темі: 119

#61 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.02.2010 – 00:20

Перегляд дописуFT232BM (26.02.2010 00:16) писав:

Матюкаюсь багато, вважаю, що це не робить мені честі, намагаюсь перестати.

Ой щось не віриться)) Не сприйміть за образу. Доречі які вимоги на червоний диплом і які коди ваших спеціальностей?
Ви шо не вірите, шо людина освіДчена? :ggggg:
  • 0

#62 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2010 – 00:36

Перегляд дописуIA32 (25.02.2010 23:20) писав:

Ви шо не вірите, шо людина освіДчена? :ggggg:
прям випередив.
така в нас система освіДи, бл**ь (останнє - крик душі)
  • 0

#63 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.02.2010 – 07:39

Перегляд дописучорно-біла (26.02.2010 00:36) писав:

прям випередив.
така в нас система освіДи, бл**ь (останнє - крик душі)
пацан успєшний, до своїх 22 отримав 2 червоих дипломи при цьому не виїзджаючи з рідного села)
  • 0

#64 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.02.2010 – 15:30

Перегляд дописуFT232BM (26.02.2010 06:39) писав:

пацан успєшний, до своїх 22 отримав 2 червоих дипломи при цьому не виїзджаючи з рідного села)
з таким успіхом він вже мабуть і до безмежності дорахував. двічі.
  • 0

#65 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 00:44

а я от не ругаюсь в принципі, і не ізза того що крику душі нема, просто як на мене це неефективне використання енергії, якщо є надлишок, найкраще сублімувати
можливо, ще просто уникаю негативу в житті, чим менше його тим краще, спокійніше, затишніше

хоча, ще відсутність ругані я б пояснив власною мізантропією, купа людей використовують матюки в посякденному життю, а так як я дуже оригінальний, я неможу дозволити собі використовувати такий банальний метод вираженн крайніх емоцій, з них можна витягнути більше і приємніше
  • 0

#66 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 28.02.2010 – 00:34

СКБЛ! Та, буває. Матюгаюся. А яка кому наХ разниця?
Так мені легше шифруватися під маргінала. Шо бть? Слова такого не чули? Та йдіть наХ, інтілігєнти, бть.
Хоча я вже маргінал у розквіті сил. Я поєздатий маргінал, а юлє думали.
На днях стьоб був:
Один викладач поліз до системника іншого, хотів ХДД перевірити на працездатність, повисмикував там все, кароч мене закликали ібо комп вже не запускався. Так от викладач, інтелігент махровий і т.д., той якому зламали машину, за відсутності іншого видав при студентах спільних:
-Ну цей Вася за**ав бть!!!
І всьо всім зрозуміло. Крик душі, бть і невийожуйтеся.
  • 0

#67 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.02.2010 – 00:37

Ну його нах матюкатись.
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.02.2010 – 12:42

Припиняйте тут матюки гнути! Тема не для матюків, а про матюки.
  • 0

#69 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 16:25

Перегляд дописуОлеська (26.01.2010 08:02) писав:

Колись Роман Віктюк, наскільки пам"ятаю, перший в Україні почав ставити вистави з матюками. Тоді це було щось таке бунтарське, чи що, навіть виглядало якось навіть трохи романтично.

То виходить, що незабаром буде мода не матюкатися? І це тож буде романтично? Як гадаєте?
Як на мене, то давно пора...
  • 0

#70 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2010 – 17:27

Перегляд дописуMarichka (12.05.2010 17:25) писав:

То виходить, що незабаром буде мода не матюкатися? І це тож буде романтично? Як гадаєте?
Як на мене, то давно пора...
Надіюсь, що так.
  • 0

#71 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 17.05.2010 – 01:18

іноді матюкаюся. з ким не буває, ми ж усі люди :lol:
  • 0

#72 Igor_Ko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 18:31

Перегляд дописуОлеська (28.02.2010 13:42) писав:

Припиняйте тут матюки гнути! Тема не для матюків, а про матюки.

Я також живу в повній відсутності нецензурної лайки у повсякденні. Але вживати і знати - велика різниця. На
моє глибоке переконання вживання обсценної лексики повинно бути на сто відсотків оправдане. Так-так! Ці
слова є дуже енергетично сильні. Вони можуть як образити та к розсмішити. Можуть розрядити набіглі
емоції або їх підігріти. Все залежить в якому інтонаційно-емоційному ореолі вживаються. Нехай мене
вибачить уважний читач, але в хвилі кохання молоді люди вживають відомі слова для придання пікантності
хвилюючому моменту. Напевне немає жодної мови яка б не мала подібні поняттєві форми в своєму
арсеналі. Ось розумна думка: Неможна довго дивитись у безодню... Бо вона може тебе поглинути.
Перенісши це поняття на нашу тему робимо висновок: У всьому треба міру мати. Бо наслідок може бути
непередбачуваний. А вживання таких слів буде обмежено майже до 0, а та мала часточка, що лишилась буде непомітна на загальному лексичному фоні. :ggggg:
  • 0

#73 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 20:23

Ще ніколи ніхто не помер і не захворів від того, що ніколи не матюкався. :ggggg:

Перегляд дописуyarko21 (26.06.2010 19:31) писав:

Я також живу в повній відсутності нецензурної лайки у повсякденні. Але вживати і знати - велика різниця. На
моє глибоке переконання вживання обсценної лексики повинно бути на сто відсотків оправдане. Так-так! Ці
слова є дуже енергетично сильні. Вони можуть як образити та к розсмішити. Можуть розрядити набіглі
емоції або їх підігріти. Все залежить в якому інтонаційно-емоційному ореолі вживаються. Нехай мене
вибачить уважний читач, але в хвилі кохання молоді люди вживають відомі слова для придання пікантності
хвилюючому моменту. Напевне немає жодної мови яка б не мала подібні поняттєві форми в своєму
арсеналі. Ось розумна думка: Неможна довго дивитись у безодню... Бо вона може тебе поглинути.
Перенісши це поняття на нашу тему робимо висновок: У всьому треба міру мати. Бо наслідок може бути
непередбачуваний. А вживання таких слів буде обмежено майже до 0, а та мала часточка, що лишилась буде непомітна на загальному лексичному фоні. :ggggg:
Для нас форумчан правила мають бути як закон. Давня мудрість вчить: dura lex,sed lex - поганий (суворий, дослівно-твердий) закон, але він закон. Тому треба прислухатися до коректних зауважень модератора.
  • 0

#74 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2010 – 09:51

не признаю матюків у творах, це для мене ознака непрофесійності.
Мистецтво має бути красивим а не лайливим, а хто опускається в своїх творах до матюків - той для мене не митець, а бидло.
  • 0

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.08.2010 – 09:58

Перегляд дописуNatalie) (27.08.2010 10:51) писав:

не признаю матюків у творах, це для мене ознака непрофесійності.
Мистецтво має бути красивим а не лайливим, а хто опускається в своїх творах до матюків - той для мене не митець, а бидло.
що є мистецтво на твою думку?
На мою думку це як мінімум відображення світу в очах митця. Якщо митець бачить світ таким, що хочеться матюкатися...Ну що ж, матюки тоді й присутні у творах.
І не забувай про таку річ як реалізм
  • 0

#76 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 10:09

Я не забуває про таку річ, і реалізм - це один з моїх уляблених напрямків у літературі: Франко, Достоєвський, Бальзак, Діккенс.... Ти в когось з них бачила матюки? А якщо "митець" не може знайти серед тисячі синонімів не матюка щоб описати свої емоції - то до сраки такий митець.
Мені неприємно читати таке паскудство в книгах.

І швидше за все це данина моді.
  • 0

#77 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 10:11

Перегляд дописуNatalie) (27.08.2010 11:09) писав:

Я не забуває про таку річ, і реалізм - це один з моїх уляблених напрямків у літературі: Франко, Достоєвський, Бальзак, Діккенс.... Ти в когось з них бачила матюки? А якщо "митець" не може знайти серед тисячі синонімів не матюка щоб описати свої емоції - то до сраки такий митець.
Мені неприємно читати таке паскудство в книгах.

І швидше за все це данина моді.
ну, матюки бувають різні...є ще поняття лайка...та й порівняти матюки теперішні і років 20х наприклад - то різниця є. Пізніше пошукаю - дам тобі трохи матеріалу для роздумів.
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2010 – 10:16

Перегляд дописуKassandra (27.08.2010 10:58) писав:

І не забувай про таку річ як реалізм

В реальності люди більшу частину часу ходять в туалет по великому і малому, длубаються в носі, поїдаючи витягнуте, чухають дупу та яйця, ригають, харкають, гикають, хроплять, соплять і блюють.
Давайте для реалістичності все це описувати в художніх книжках? Бо що ж це за література, якщо головний герой там жодного разу за тривалість подій книжки не сів посрати чи не відлив? Будемо вже реалістичними до кінця - не "Венді прокинулась і відразу ж побігла до вікна, подивитись, чи не летить Пітер Пен", а "Венді прокинулась, побігла до туалету, попісяла, потім трохи подумала, потужилась, покакала, акуратно підтерлася папірцем, змила в унітазі, висякала носа в раковину, почистила зуби і побігла до вікна дивитись, чи не летить Пітер Пен". Оце я розумію -справжній реалізм.

Чи може це все ж таки не головне в літературі?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.08.2010 – 10:20

• 0

#79 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 10:27

Цитата

Пізніше пошукаю - дам тобі трохи матеріалу для роздумів.

Я не проти
  • 0

#80 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 10:27

Перегляд допису-=VJ=- (27.08.2010 11:16) писав:

В реальності люди більшу частину часу ходять в туалет по великому і малому, длубаються в носі, поїдаючи витягнуте, чухають дупу та яйця, ригають, харкають, гикають, хроплять, соплять і блюють.
Давайте для реалістичності все це описувати в художніх книжках? Бо що ж це за література, якщо головний герой там жодного разу за тривалість подій книжки не сів посрати чи не відлив? Будемо вже реалістичними до кінця - не "Венді прокинулась і відразу ж побігла до вікна, подивитись, чи не летить Пітер Пен", а "Венді прокинулась, побігла до туалету, попісяла, потім трохи подумала, потужилась, покакала, акуратно підтерлася папірцем, змила в унітазі, висякала носа в раковину, почистила зуби і побігла до вікна дивитись, чи не летить Пітер Пен". Оце я розумію -справжній реалізм.

Чи може це все ж таки не головне в літературі?
ой,віджею,віджею....Знову Ви за своє...Я взагалі-то реалізм мала на увазі як течію в літературі. А Ви його зразу приплели до казки для дітей про Пітера Пена...ай-яй-яй....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних