Перейти до вмісту

Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей?

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей? (22 користувачів проголосувало)

Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей?

1. Так (12 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

2. Ні (10 голосів [45.45%])

Процент голосів: 45.45%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2012 – 10:50

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 01:27) писав:

Ясно, що всі незалежними не будуть. Але лише незалежні рухають вперед науку, культуру, економіку. В фізиці ніщо не сприймається на віру, все перевіряється й досить старанно. Спілкуватись з людьми завжди можна, але залежність від інших людей не сприяє особистій та професійній самореалізації. Бути тягарем для інших - шкодити як собі, так і іншим.
хотів розказати трішки про Фейнмана, незнаю, чи він був незалежним чи ні, я дума, якби його спитали, то він спочатку попросив би щоб конкретизували в чому саме проявляється незалежність, але історія не про те

непам"ятаю в якому університеті викладав Фейнсан, але він писав в своїх мемуарах, що незміг би без викладання, бо студенти іноді питають прості питання які заставляють по новій глянути на проблему, і можливо розв"язати щось нове.
він писав що якби дуже талановитих науковців ізолювати в якомусь інституті від зовнішніх подразників, і забезпечити всім чим вони хотіли, то мало б вони давали рішень і мало видумували.
звичайно Фейнман це писав про себе, в кожного свій підхід

а тема ж в нас про рахування з думкою інших людей, так от, Фейнман придумав принцип соціальної безвідповідальності. Принцип зовсім простий, відповідальність за вчинки на роботі лежить не на тобі, на на тих хто очікує твоїх вчинків, бо вони ж взяли тебе на роботу :)
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2012 – 18:14

з правами сторонніх людей точно треба рахуватися.
з думками - тут все відносно.
наш президент не рахується з мнєнієм народу, народ не хоче рахуватися з думкою(одною) президента.

в ідеалі, треба так спілкуватися і діяти, шоб нікому не завдавати шкоди.
ну, ше питання щодо правила "дія = протидія".
  • 1

#43 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 09.01.2012 – 12:17

Перегляд дописуKatod (30.12.2011 01:25) писав:

можу якось перефразувати: в тебе комплекс меншовартості, тому що ти пишеш що стадом керує розвинутіший вид, тому що в нього професія є, він пастух
цікаво, звідки це взялось? може це лементи християнської моралі
Ну а що ти хотів від віри рабів?
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.02.2012 – 00:02

Перегляд дописуFT232BM (27.12.2011 – 23:16) писав:

Перед тим як простити додати варіант "дивлячись з якими" прошу усвідомити, що я спецально не додав його.
Під людьми я розумію своє оточення, не сім'ю і не стороннє бидло з вулиці.

Власне я створив це опитування тому, що мене глибоко задовбала фраза "Мені начхати, що про мене думають!". Суспільство, рівно як і ваші батьки, вас породило та сформувало, ви його продукт, так чого вам на нього начхати?
P.S. Ледь не забув, від народження ви вже щось комусь зобов'язані та винні.
Було б зовсім по-дурному не враховувати обставини свого життя, а саме : своє оточення (включно з його думками, емоціями, смаками, недоліками тощо).
Тому що оточення впливає на нас і наше життя, наше самопочуття. А отже, було б раціональним, враховувати думки свого оточення, якщо це може негативно-позитивно вплинути на нас.
Але в опитуванні я поставила "ні". Тому що зазвичай люди вважають, що відповідь "так" означає, що треба тупо враховувати чужі думки, просто через те, що так треба (ввічливо, по-доброму, по-людськи, по-християнськи, розумно, чесно, любо, щоб не завдати шкоди; бо як ти до інших, так інші до тебе тощо - потрібне підзакреслити).
Насправді вплив оточення важливий для нас, якщо ми залежимо від свого оточення, аж настільки.
В деяких речах від цієї залежності ніяк не позбавишся (особливо якщо живеш разом), тому враховувати наслідки неврахування все-таки треба, щоб вирахувати як діяти собі на користь.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 07.02.2012 – 00:03

• 1

#45 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2012 – 00:43

Я думаю, що думки чужі варто слухати, обдумувати, брати до уваги, мерджити до своїх, але не керуватися ними. Керуватися модифікованими своїми;)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua