Перейти до вмісту

Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей?

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей? (22 користувачів проголосувало)

Чи необхідно рахуватись з думками сторонніх людей?

1. Так (12 голосів [54.55%])

Процент голосів: 54.55%

2. Ні (10 голосів [45.45%])

Процент голосів: 45.45%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.12.2011 – 14:01

Відповіла, що так, але погоджуюсь, що розмите питання. Якщо мова не про сім'ю і не про стороннє бидло з вулиці, то здогадуюсь, мова йде про друзів та знайомих. Друзів, оскільки таких небагато і здебільшого їх можна порахувати на пальцях однієї руки - таки так, рахуюсь. Зі знайомими - таки ні, пофіг.
  • -1

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2011 – 15:01

Перегляд дописуFT232BM (30.12.2011 13:09) писав:

Не хочу я нікого віддаляти від будь-чого, мені і так непогано живеться. Тим більше самокласифікація накладає обмеження на особистість, воно мені не треба.
а відділяю :(
і мені дуже приємно що ти прокоментував мій допис, зараз це така рідкість :D
тільки те що я тебе класифікував як рідкіість хай не накладає обмеження ;)
  • 0

#23 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2011 – 17:14

Перегляд дописуДруже Бобер (29.12.2011 23:15) писав:

Дивує трошки, чому ніхто не реагує на таке речення автора теми.

Не уявляю людину, якій взагалі повністю начхати, що про неї там думають. То має бути або якийсь Робінзон, що відділився від світу, або аутист, або людина просто живе у власному або нав'язаному кимось світі, або п'яна добряче. Чи не так?
От ми чомусь стежимо за модою, хай буде відносно, дбаємо про свій імідж, прагнемо про себе скласти хороше враження серед оточуючих нам людей. Чи це не є уже рахування з чужою думкою? А ми усі в тій чи іншій мірі це усе робимо.
Отже за звичайних умов немає людей, які б взагалі не зважали би на думку інших, але у кожного щодо цього є своя мірка.
Фраза " Мені начхати, що про мене думають" є відносною. Вона не охоплює усього, що є у житті людини.
я хочу розкрити своє зауваження про інститут фізики напівровідників, доречі, пару метрів і там інститут фізики, і такі самі нерди

так от, є такі люди, які стають аскетами мимоволі, тобто, гуртожиток повний точняків, і серед них мінімум дівчат, на них суспільство за гуртожитком і університетом слабо взаємодіє, ці хлопці незнають тенденції моди, та і вони їм нецікаві, для них діє правило "заговори щоб я тебе побачив".
звичайно буває таке що приходиться після закінчення адаптовуватись, пристосовуватись заново до суспільних норм, але роблять вони це нехотя, бо вважають ці звичаї непрактичними
особисто знаю повно таких людей, вони не панки, вони просто дуже практичні, і лблять робити тільки те що їх цікавить, а всякі іміджові штуки тільки час займають
  • 0

#24 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 17:32

Перегляд дописуKatod (30.12.2011 18:14) писав:

я хочу розкрити своє зауваження про інститут фізики напівровідників, доречі, пару метрів і там інститут фізики, і такі самі нерди

так от, є такі люди, які стають аскетами мимоволі, тобто, гуртожиток повний точняків, і серед них мінімум дівчат, на них суспільство за гуртожитком і університетом слабо взаємодіє, ці хлопці незнають тенденції моди, та і вони їм нецікаві, для них діє правило "заговори щоб я тебе побачив".
звичайно буває таке що приходиться після закінчення адаптовуватись, пристосовуватись заново до суспільних норм, але роблять вони це нехотя, бо вважають ці звичаї непрактичними
особисто знаю повно таких людей, вони не панки, вони просто дуже практичні, і лблять робити тільки те що їх цікавить, а всякі іміджові штуки тільки час займають
Щасливі по-своєму ті люди, якщо можуть просто відкинути дрібні обов'язки.
Ну а щодо теми, то вони і так прагнуть себе показати з кращого боку. А чи можна це зробити, не рахуючи думки оточуючих? Не знаю, мабуть це щось унікальне для мене. :(
  • 0

#25 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 30.12.2011 – 17:57

Перегляд дописуДруже Бобер (30.12.2011 18:32) писав:

Щасливі по-своєму ті люди, якщо можуть просто відкинути дрібні обов'язки.
Ну а щодо теми, то вони і так прагнуть себе показати з кращого боку. А чи можна це зробити, не рахуючи думки оточуючих? Не знаю, мабуть це щось унікальне для мене. :(

Неможливо нічого осягнути в житті, ввесь час оглядаючись на інших та прислуховуючись до їхніх думок. Лише незалежна людина зможе реалізувати себе і особисто, і професійно. Всім не вгодиш...
  • 0

#26 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 18:30

Перегляд дописуВасиль (30.12.2011 18:57) писав:

Неможливо нічого осягнути в житті, ввесь час оглядаючись на інших та прислуховуючись до їхніх думок. Лише незалежна людина зможе реалізувати себе і особисто, і професійно. Всім не вгодиш...
Так воно і є. Думки оточуючих такі різноманітні, а інколи суперечливі. Отже і неможливо буде звести усе до єдиного знаменника. Крім того, люди не завжди хочуть, чи можуть висловлювати свої думки, не завжди до кінця висловлюють думки, не завжди їх можна правильно зрозуміти. А ще можуть і висловлювати навмисно нехорошу думку.
Не треба всім вгоджувати, бо це неможливо.
  • 0

#27 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.12.2011 – 00:03

Перегляд дописуВасиль (30.12.2011 17:57) писав:

Незалежна людина? Не чув. Людина залежна від води, їжі, електроенергії, грошей, лікарів, учителів, автомеханіків, слюсарів, свого керівництва, своїх підлеглих. Людина сама по собі нуль без палички. Слабка і безпомічна. Дивно читати таке від технаря. Хто як не ви знаєте, що для того щоб створити щось грандіозне треба сотні людей, які працюють у згоді, а значить, прислухаються один до одного.

Перегляд дописуДруже Бобер (30.12.2011 18:30) писав:

Так воно і є. Думки оточуючих такі різноманітні, а інколи суперечливі. Отже і неможливо буде звести усе до єдиного знаменника. Крім того, люди не завжди хочуть, чи можуть висловлювати свої думки, не завжди до кінця висловлюють думки, не завжди їх можна правильно зрозуміти. А ще можуть і висловлювати навмисно нехорошу думку.
Не треба всім вгоджувати, бо це неможливо.
Ну так, але чому б не вгодити б якнайбільшій кількості людей. По крайній мірі точно не треба намагатись невгодити.
  • 0

#28 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 00:50

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2011 01:03) писав:

Незалежна людина? Не чув. Людина залежна від води, їжі, електроенергії, грошей, лікарів, учителів, автомеханіків, слюсарів, свого керівництва, своїх підлеглих. Людина сама по собі нуль без палички. Слабка і безпомічна. Дивно читати таке від технаря. Хто як не ви знаєте, що для того щоб створити щось грандіозне треба сотні людей, які працюють у згоді, а значить, прислухаються один до одного.

Ну, я зовсім не технар, а теоретик. А в теоретичній фізиці можна чогось досягти лише будучи незалежним. Взагалі, в будь-якій творчій діяльності незалежність необхідна. А українській нації саме незалежних людей не вистачає для того, щоб стати повністю європейською нацією.
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 01:04

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 00:50) писав:

Ну, я зовсім не технар, а теоретик. А в теоретичній фізиці можна чогось досягти лише будучи незалежним. Взагалі, в будь-якій творчій діяльності незалежність необхідна. А українській нації саме незалежних людей не вистачає для того, щоб стати повністю європейською нацією.
Європейці незалежні? Не впевнений. Та і суть цього поняття може варіюватись.
В будь-якій творчій діяльності необхідна здатність працювати у команді і слухати. І що б ви там не говорили, ваші рішення залежать від спілкування з людьми. Ваша теоретична база почута від інших людей, яким ви повірили (не всі ж закони фізики ви особисто перевіряли).
  • 0

#30 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 01:27

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2011 02:04) писав:

Європейці незалежні? Не впевнений. Та і суть цього поняття може варіюватись.
В будь-якій творчій діяльності необхідна здатність працювати у команді і слухати. І що б ви там не говорили, ваші рішення залежать від спілкування з людьми. Ваша теоретична база почута від інших людей, яким ви повірили (не всі ж закони фізики ви особисто перевіряли).

Ясно, що всі незалежними не будуть. Але лише незалежні рухають вперед науку, культуру, економіку. В фізиці ніщо не сприймається на віру, все перевіряється й досить старанно. Спілкуватись з людьми завжди можна, але залежність від інших людей не сприяє особистій та професійній самореалізації. Бути тягарем для інших - шкодити як собі, так і іншим.
  • 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 02:27

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 01:27) писав:

Ясно, що всі незалежними не будуть. Але лише незалежні рухають вперед науку, культуру, економіку. В фізиці ніщо не сприймається на віру, все перевіряється й досить старанно. Спілкуватись з людьми завжди можна, але залежність від інших людей не сприяє особистій та професійній самореалізації. Бути тягарем для інших - шкодити як собі, так і іншим.

Ось. Всі не будуть незалежними. Всім не треба бути незалежними! Навіщо тоді сповідувати такі ідеали, які шкодять суспільству і не можуть бути відмасштабовані? Тягарем? Це коли ми про тягарі почали? Ну ви маєте роботу? Маєте. Чому вона шкодить вашій професійній реалізації?
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 11:12

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2011 03:27) писав:

Ось. Всі не будуть незалежними. Всім не треба бути незалежними! Навіщо тоді сповідувати такі ідеали, які шкодять суспільству і не можуть бути відмасштабовані? Тягарем? Це коли ми про тягарі почали? Ну ви маєте роботу? Маєте. Чому вона шкодить вашій професійній реалізації?

Якраз в своїй роботі я повністю незалежний. Інакше нічого б не вийшло. Є дуже великий тиск, але я відстоюю свій власний підхід до процедури проведення лабораторних вправ з фізики.
  • 0

#33 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 11:35

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 11:12) писав:

Якраз в своїй роботі я повністю незалежний. Інакше нічого б не вийшло. Є дуже великий тиск, але я відстоюю свій власний підхід до процедури проведення лабораторних вправ з фізики.

Ну трошки не в цьому контексті. Припустимо ви хочете отримати ґгрант на дослідження. Компанія-замовник каже, що ви маєте дослідити цей об'єкт чи явище, а ви вважаєте, що дослідження цього не перспективне і хочете змістити точку фокусу в сторону. Хіба ви не послухаєте замовника? Це з урахуванням того, що замовники, які замовляють фундаменальні дослідження зовсім не тупі.
  • 0

#34 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 11:47

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2011 12:35) писав:

Ну трошки не в цьому контексті. Припустимо ви хочете отримати ґгрант на дослідження. Компанія-замовник каже, що ви маєте дослідити цей об'єкт чи явище, а ви вважаєте, що дослідження цього не перспективне і хочете змістити точку фокусу в сторону. Хіба ви не послухаєте замовника? Це з урахуванням того, що замовники, які замовляють фундаменальні дослідження зовсім не тупі.

Ні, я не збираюсь тратити свій час на виконання бажань замовника. У мене є дуже багато роботи по задачі, якою я займаюсь, а інші задачі мене не приваблюють. Залазити добровільно в ярмо я зовсім не збираюсь!
  • 0

#35 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 11:54

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 11:47) писав:

Ні, я не збираюсь тратити свій час на виконання бажань замовника. У мене є дуже багато роботи по задачі, якою я займаюсь, а інші задачі мене не приваблюють. Залазити добровільно в ярмо я зовсім не збираюсь!
Ну раз вас гарно годують, то ваше право :(
  • 0

#36 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 12:01

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2011 12:54) писав:

Ну раз вас гарно годують, то ваше право :(

Ну, нас не годують, але можна займатись наукою й без ґрантів, коли йдеться про теоретичну фізику. Якщо є ґранти, то непогано, а немає, то й чорт з ними!
  • 0

#37 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 15:01

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 12:01) писав:

Ну, нас не годують, але можна займатись наукою й без ґрантів, коли йдеться про теоретичну фізику. Якщо є ґранти, то непогано, а немає, то й чорт з ними!
То треба дуже любити своє заняття, жити ним, щоби так триматися його і не відходити від нього, незважаючи на привабливіші пропозиції в іншому.
  • 0

#38 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 15:17

Перегляд дописуДруже Бобер (31.12.2011 16:01) писав:

То треба дуже любити своє заняття, жити ним, щоби так триматися його і не відходити від нього, незважаючи на привабливіші пропозиції в іншому.

Так! Я керуюсь в своїх заняттях лише натхненням і ніколи не примушую себе займатись чимсь, до чого не маю натхнення. Без натхнення життя не має сенсу.
  • 0

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 15:41

Перегляд дописуВасиль (31.12.2011 15:17) писав:

Так! Я керуюсь в своїх заняттях лише натхненням і ніколи не примушую себе займатись чимсь, до чого не маю натхнення. Без натхнення життя не має сенсу.
Я дуже радий і мені дуже приємно, коли люди мене правильно розуміють.
А от щодо натхнення... Не хочу відступати від теми форуму зараз, та поки ще не створюватиму ще тему, бо вона досить важка, щоби правильно сприйняти те, що хвилює.
От як це натхнення - чи приходить воно спонтанно, чи його варто десь шукати, а чи можливо його якось у собі викликати? Але воно щось таке є. І як добре, коли людина його відчуває і робит по ньому роботу.
А от навколишні люди можуть зрозуміти роботу, а можуть і сказати: а нащо тобі того? Тут, мабуть, просто треба робити свою роботу по натхненню, якщо вона приносить користь. Але і дивитися на все об'єктивно. А навколишні люди можуть і щиро від чогось застерігати. Можна згадати про випадок з академіком Сахаровим, який створив водневу бомбу. Точно мабуть по натхненню, але він і не був дуже радий від того, що влада нею розпоряджалася, а навпаки активно виступав за припинення випробовування ядерної зброї. То чи завжди можна одним натхненням керуватися....?
  • 0

#40 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 15:55

Перегляд дописуДруже Бобер (31.12.2011 16:41) писав:

Я дуже радий і мені дуже приємно, коли люди мене правильно розуміють.
А от щодо натхнення... Не хочу відступати від теми форуму зараз, та поки ще не створюватиму ще тему, бо вона досить важка, щоби правильно сприйняти те, що хвилює.
От як це натхнення - чи приходить воно спонтанно, чи його варто десь шукати, а чи можливо його якось у собі викликати? Але воно щось таке є. І як добре, коли людина його відчуває і робит по ньому роботу.
А от навколишні люди можуть зрозуміти роботу, а можуть і сказати: а нащо тобі того? Тут, мабуть, просто треба робити свою роботу по натхненню, якщо вона приносить користь. Але і дивитися на все об'єктивно. А навколишні люди можуть і щиро від чогось застерігати. Можна згадати про випадок з академіком Сахаровим, який створив водневу бомбу. Точно мабуть по натхненню, але він і не був дуже радий від того, що влада нею розпоряджалася, а навпаки активно виступав за припинення випробовування ядерної зброї. То чи завжди можна одним натхненням керуватися....?

Не завжди. Був дуже довгий період виживання, коли треба було думати про те, як забезпечити навчання дітей і таке інше. Але все життя виживати неможливо...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних