Перейти до вмісту

Хабарництво

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Тут платять за сесію (14 користувачів проголосувало)

Тут платять за сесію

1. НТУУ "Київський політехнічний інститут" (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

2. Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Національний університет "Києво-Могилянська академія" (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Національний університет "Львівська політехніка" (5 голосів [35.71%])

Процент голосів: 35.71%

5. НТУ "Харківський політехнічний інститут" (0 голосів [0.00%])

6. Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана (0 голосів [0.00%])

7. Донецький національний технічний університет (0 голосів [0.00%])

8. Львівський національний університет ім. Івана Франка (0 голосів [0.00%])

9. Національний авіаційний університет (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

10. Київський національний торговельно-економічний університет (1 голосів [7.14%])

Процент голосів: 7.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.05.2008 – 18:17

Ну от, здав я всі заліки. Один з яких не зовсім безплатно. Правда я і частина моєї групи самі були ініціаторами. Предмет реально тупий. Легше кинути 40 гривеників ніж робити лаби по криптографії))) А так то більше не платив і напевне не буду. Хіба ше за один екзамен. Але загалом в мене в групі принаймні хабарництво не так часто зустрічається. Та і досить дешево. Можна сказати - чисто символічно) Ну правда є декілька людей в групі які мають зв"язки і взагалі на парах рідко бувають.
Дана інформація не може бути нічим підтверджена і не може використовуватись в якості доказів чогось там))) Всі персонажі видумані і будьяке співпадіння з реальними особами випадкове)))
  • 0

#82 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.05.2008 – 19:32

Хабарництво всюди!!!
я майже кожен день з ним зустрічаюсь так чи інше!!
  • 0

#83 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 09:29

Я вдячний своєму універу за те що мене навчили там спілкуватися з людьми і домовлятися. Найважче було перший раз. Один викладач вів у нас 2 предмети з вищої математики(вчився я на фізико-математичному факультеті). З обох предметів у нас були екзамени. Було це на першому курсі. Я добре підготувався, вчився непогано. Здаю екзамен, а викладач каже "Я тобі трійку не хочу ставити бо ти добре вчишся а на четвірку ти не витягнув. Приходь завтра чи коли зможеш - здасиш". Я кілька разів пішов, те саме. І так у нас чоловік 8 з групи.Через тиждень в нього ще один екзамен. Батьки на мене сваряться що не вчу. На наступний екзамен вже вивчив як міг. Та сама історія. Кажу батькові піжи могрич занеси чи як, бо наші половина договорились. Пішли ми з батьком до нього додому, купили коньякуі закуски непоганої. Вони поговорили. Це викладач мене розписує чуть не найкращим студентом, а сам в сумку глянув і питає скільки я хочу. Ну якщо так то сказав що 5, а він каже тут на один екзамен на 5 мало. То я на другий день до нього підійшов то з обох предметів поставив по 4. Після цього якщо він вів у мене предмет то в мене були одні 5. Потім я вчився на другому вищому і він у нас викладав один предмет, то поставив 5 і не взяв ні копійки. Сказав мені з другом що з нас і так за 5 років досить.
Після цієї історії мійбатько ніколи в інститут не ходив ми домовлялися самі.
  • 0

#84 nowa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 19:49

І що тут "казати"...
Хабарництво зменшиться лише тоді коли частину студентів буде вербувати якийсь новий, майже нікому невідомий відділ. Після фіксації факту - на десяток літ на зону. Перші судові процеси озвучити в ЗМІ, але... але одна біда реально це зробити нІкому. Хабарники - вожді партій, хабарники в адміністрації, хабарники в кабміні, хабарник - той що з булавою. Все гниле... тошнить.
+в університетах прибрати занудні, нікому крім викладачаів непотрібних предметів, на певних факультетах.

P.S. А що якщо рєпод вимагає від усієї групи - тупо всім бойкутувати хабар? Ручаюсь групу не попре, так що нема чого оправдовуватись... Хіба що дійсно ніхто нічого не знав і при обьективному підході здача при комісії, як наслідок жалоби на рєпода, нічим вам не світить.

Заходіть на студзону.
  • 0

#85 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 21:04

Хабарі? Хто? Де? Як?. В мене в універі, якщо навіть і беруть, то багато. А так, я вже носив. Є прекрасна штучка спорткомплех. Там сидить маса бухих викладачів, які займаються фізвихованням(за їхніми словами). Отож справа була така. Отож я вступив на ф-тет. Дивлюся є предмет фізкультури, десь там глибоко в-пі (приблизно 4та пара). Ну... Я такий веселий і розумний відверто забив. Час йшов, під кінець почав з одногрупниками згадувати, що в нас є такий предмет і, по-суті десь там в 2гому семестрі має ьути якийсь залік. Отож, ми прийшли, веселі і життєрадісні, подолавши пішки відстань 2-3 кілометри спортивної хотьби на спорткомплекс. Чуємо, з кабінету перегаром несе. Ми прийшли, поговорили зі всіма своїми однокурсниками про наболіле. Дивимося, через 30 хвилин вилазить викладач і іде розминатися(розганяючись і гальмуючи руками об стінку). Заходимо в його кабінет, там сидить ще один, такий як ми... (мій одногрупник-прогульщик)веселий і радісний, питаємо, що він там з ним 30 хВ робив. У відповідь, він відповів, я йому робив-зробив чай. Перед виходом, він закидає 3-4 столові ложки цукру в стакан 250 мл і іде, каже тіпа викладач таке добро любить. Ну він пішов, залишилися ми троє в кабінеті, ну що ж, ждемо. Приходить викладач, закриває двері на защіпку, (мені здалось, що він зараз з нами щось нехороше робитиме). Сідає, ми мовчимо. Він без коментарів заметушився, і починає шукати у що всім налити. Знайшов, я чемно відмовився, сказавши, що чемно чайок попиватиму. Ну він на мене подивився трішки озлоблено, але якось пройшло. Дістає якусь фляшку 5-капель, омг, я здивувався, що таке г-но досі роблять і... наливає. Налив. Давайтє випйом каже. А він троха бухий був і українською було троха важко спілкуватись, тож перейшов на абщєпанятєльний. Ми всі троє взяли тари, хто які мав, я взяв чайок. Він встав і проголошує тост. Ну, каже, я х-вий чєловєк?. Я і ще один мовчимо, а третій каже: та нє, ви не х-вий, а нормальний, чому ви х-вий?. Викладач: ну... мнє етаво ішьчє ніхто не гаваріл, я тібя уважаю, випйом. Короч я пригубив чайок, один пив без закуски(монстр:ggggg:), інший взяв запив моїм чайком. Врешті далі сиділи, викладач розказував за що він любить якусь футбольну команду. Питає кожного з нас, знаєшь? Потім каже, а я скажу, я люблю єє за то, что ана єсть. Коли забував за що говорити, казав, ну что єсчьо сказать, ми знизували плечима. Монолог в такому дусі тривав ще десь 30 хВ. Врешті він сказав прийти наступного разу. Врешті, він якось нас оцінив і поставив якісь бали.....
Прийшов 2гий семестр. Він, як звично пройшов дуже скоро. Ми, як завжди не ходили. Тепер він, гад, був тверезим. Коротше тіпа чесний і хабарі не бере. Ну, я носив фляшку і ще щось, він тіпа порахував, що не вистачає. Врешті ще один тиждень я з одногрупниками гралися з відробкою. Врешті він сказав тіпа: ви бачили на стенді срань висіла, тіпа наш ф-тет зайняв якесь 3тє місце на якомусь конкурсі. І тіпа нам прийдеться виставити за це ;). Короч ми виставили по 50 і маємо всі залік... Люблю мій спорткомплекс і мою фізкультуру...
Єслі чєловєк ідіот, то ето надолго.
:happy1:
  • 0

#86 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 24.06.2008 – 02:32

ніколи не давала, і ніколи не дам. б можу своїми силами :happytwo:
  • 0

#87 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 15:57

http://obkom.net.ua/...6-24/1605.shtml
Ось і з Умані ректор попався... Але вже не на вступі, бо сертифікати..., а на землі...
  • 0

#88 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:18

Anna Lestatovna
а якщо ти знаєш на 5 ,а тобі ставлять 2 бо взятки не дав???
  • 0

#89 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 22:35

Перегляд дописуRock-Girl (8.07.2008 22:18) писав:

а якщо ти знаєш на 5 ,а тобі ставлять 2 бо взятки не дав???
прямо таки!
Настільки занижувати не можуть, можуть докулупуватися, а шоб з 5 на 2 ні!!!
По-перше їм вигдно мати декілька толкових в науці чоловік, тобто показник, мовляв, от кого вони вивчили!
  • 0

#90 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 22:55

буває й таке, але скільки раз я пересвідчувалась, шо було таке як і я казала...
  • 0

#91 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.07.2008 – 23:08

В мене цього року були екзамени, так більшу половину грошей що ми назбирали ми самі так і пропили після кожно екзамену по трошки :ggggg:. Хімія... - останній екзамен, ми нічого їй не дали, ні грошей, ні коробки конфет :D Вона нам всім поставила хороші оцінки, думала ми після екзамену їй занесем :) Правда дістали морально від свого класного керівника...

ВИКРИЙ ХАБАРНИКА. ЗАТЕЛЕФОНУЙ ЗА НОМЕРОМ ДОВІРИ (044) 253-3214 - це такі великі афіші у моєму місті висять :)
  • 0

#92 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2008 – 08:16

Один раз лише скидався на "подарунок" викладачу - щось, по-моєму, 35 грн то мені коштувало.
А "подарунок" давав такий бонус: викладач на іспиті читав газети та не звертав уваги на підозріле шелестіння в аудиторії :)
Ну, і до того ж - так всі знали, що хоча б 3 вони отримають.
А ще раз вирішили подарувати викладачці математики букет - то довелося чекати, поки вона останньому з нас поставить оцінку, а лише тоді дарувати їй ті квіти - щоби зайвих питань не виникало. Отак-от.
  • 0

#93 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 03.08.2008 – 11:05

Привикли українці до цього. Брали, беруть, і будуть брати :P
  • 0

#94 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 11:51

Я взятки давай тільки в своєму Університеті. Навчання дається мені важко, тому коли є можливість, тоді плачу гроші. Але в моєму закладі, на кафедри зварювання, майже ніхто не бере. Тому в мене зараз проблеми, під загрозою отримання диплома бакалавра. Так хочу його отримати, спеціаліста мені не потрібно, просто далі не протягну :P. Якщо буде можливіть заплатити, обов"язково заплачу. Щоб мої роки не пройшли даром, стреси і витрачені гроші. Заздрю тим, хто гарно закінчив школу.
Порада тим, хто ще вчиться в школі. Підтягуйтесь в оцінках, набувайте знання. Особливо по математиці, вона вам в житті дуже пригодиться. Щоб потім не пошкодували, як на моєму прикладі. Виправляйтесь, поки є можливість... єх.
  • 0

#95 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 13:17

Цитата

Особливо по математиці, вона вам в житті дуже пригодиться.

Та кому як, насправді. Далеко не всім математика потрібна для чогось, окрім розвитку абстрактного та аналітичного мислення. До речі, для цієї ж мети є більш цікаві варіанти розвитку - гра в шахи та ґо, наприклад.
  • 0

#96 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 14:39

А ви спробуйте не давати хабарі, вони й брати не будуть.
  • 0

#97 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 31.08.2008 – 16:05

Перегляд дописударинка (31.08.2008 15:39) писав:

А ви спробуйте не давати хабарі, вони й брати не будуть.
І багато спудеїв покинуть стіни рідного ВНЗ....
  • 0

#98 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 27.10.2010 – 08:14

Як боротися з кopупцією в країні, дe кoнвepти зроблені пo ширині купюp?
  • 0

#99 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.10.2010 – 08:55

Перегляд дописуtarasdzioba (27.10.2010 09:14) писав:

Як боротися з кopупцією в країні, дe кoнвepти зроблені пo ширині купюp?
Це співпадіння.
З корупцією можна боротися, було б бажання
  • 0

#100 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 10.11.2010 – 20:49

на на одній парі викладач сказав так:

Цитата

Коли я був такий як ви, я також думав, що не буду давати, але за 3 курси думка кардинально змінилась. І якщо ви ще не давали, то до 5 курсу більша половина з вас буде стабільно давати. Але я вам того не говорив. Ті що беруть то вони про таке говорити не будуть, а тим більше із студентами
висновок робіть самі. Чесно в тому є правда, що б там не казали.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних