Перейти до вмісту

Хабарництво

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Тут платять за сесію (14 користувачів проголосувало)

Тут платять за сесію

1. НТУУ "Київський політехнічний інститут" (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

2. Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Національний університет "Києво-Могилянська академія" (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Національний університет "Львівська політехніка" (5 голосів [35.71%])

Процент голосів: 35.71%

5. НТУ "Харківський політехнічний інститут" (0 голосів [0.00%])

6. Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана (0 голосів [0.00%])

7. Донецький національний технічний університет (0 голосів [0.00%])

8. Львівський національний університет ім. Івана Франка (0 голосів [0.00%])

9. Національний авіаційний університет (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

10. Київський національний торговельно-економічний університет (1 голосів [7.14%])

Процент голосів: 7.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 01.08.2007 – 21:00

Перегляд дописуLegum (1.08.2007 20:42) писав:

оскільки повязаний з освітою - скажу на власному досвіді - існує група людей (в кожному вузі, чи біля вузу) які "вирішують" питання вступу.....але вирішують лише за %% 25-30 вступників, інших (25-30 %% також) які намагаються щоб їм допомогли - попадають в залежність до "розводіл" на гроші (і досить серйозні)......на рахунок іншої половини - все йде так, як має бути (вступ за власним розумом)......з іншої сторони - проблема яка літає під час вступної кампанії - "без цього не поступиш".......така правда
як завжди коротко і влучно сказано.

Я якраз опининилася в числі тих хто поступив власним розумом... ну і запарилася я тоді.. шо "ботанічка" ходила. З 35 поступаючих набирали тільки 10... непоганий конкурс був. Я була останньою в рейтинговій таблиці тобто 10... і поступила... ніхто в мене не вірив.. а я змогла. Сама хоче дуже просила батьків допомогти мені. Вони сказали що занадто дорого, краще ми кожен рік будемо за тебе платити, ніж за такі бабки ти будеш бютжетніком... Ой скільки перепорчених нерві... сварок ... докорів я вислухала від батьків, типу во.. ти тут не можеш поступити... ми в свій час і школу з золотою медалля закінчили. Ну і ніяк їм не докажеш що зараз корупція і хабарництво повсяди :angry1: точно що головою об стінку. Тепер провчилася рік в тому омряному університеті і не дуже задоволена.
  • 0

#62 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.08.2007 – 18:23

V kozhnoi monety dvi storony. Odna - habarnyctvo galmuye ne tilke rozvytok osobysto vash, a i krainy zagalom. Komu na xy@ treba tupyi likar??? :D Z druhoi storony: tudy kudy ty vstupaiesh, napryklad, treba fizyka, yaka ne her ne potribna?? Tut vyruchae HABAA :P :cool1: :cool1:
  • 0

#63 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2007 – 16:29

проблему хабарництва можна обминути, поступивши до комерційного ВНЗ на платний ф-т відповідно, якщо є така можливість (у будь-якому разі, інколи плата за навчання у одному ВНЗ може бути рівноцінною хабарям за вступ, та платі викладачам під час кожної сесії - у іншому, корумпованому).

(сама вчилася на платному ф-ті, у нас не було бюджетників, і не було хабарництва)
  • 0

#64 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.08.2007 – 16:36

Перегляд дописуChily (16.08.2007 17:29) писав:

проблему хабарництва можна обминути, поступивши до комерційного ВНЗ на платний ф-т відповідно, якщо є така можливість (у будь-якому разі, інколи плата за навчання у одному ВНЗ може бути рівноцінною хабарям за вступ, та платі викладачам під час кожної сесії - у іншому, корумпованому).

(сама вчилася на платному ф-ті, у нас не було бюджетників, і не було хабарництва)

Хабарництво в держаних вузах процвітає саме із-за нульових знань студентів. А приватному вузі то вапшє, мабуть, тапочки - ніхт не вчать і не знають :yes:

Більшість моїх одногрупників, коли ми вчились ні разу не давала хабаря. Хто почував себе слабонько в предметі або взагалі дупля не бив в ньому - той і давав хабар. А як в такому випадку в приватному вузі, коли ніхт дупля не б'єш в тій же вищій математиці, наприклад?

Повідомлення відредагував bamik: 16.08.2007 – 16:36

• 0

#65 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 16:45

Перегляд дописуbamik (16.08.2007 17:36) писав:

Хабарництво в держаних вузах процвітає саме із-за нульових знань студентів. А приватному вузі то вапшє, мабуть, тапочки - ніхт не вчать і не знають :yes:

Більшість моїх одногрупників, коли ми вчились ні разу не давала хабаря. Хто почував себе слабонько в предметі або взагалі дупля не бив в ньому - той і давав хабар. А як в такому випадку в приватному вузі, коли ніхт дупля не б'єш в тій же вищій математиці, наприклад?
не факт, коли студент хоче вчитися - він вчитися буде. бюджетники також мають щось робити, адже їх "штормлять" більше, ніж контрактників.
У нас же в універі - то був страх, одного разу мала 2 заборгованості у одного страшного дядька - вигнав за те з держіспиту.
на 5 курсі ще з одним були проблеми - здавала іспит 6 тижнів! Здала на 5... але було дико - гроші не брав - йому треба було, щоб просто вивчили його предмет.
  • 0

#66 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 27.08.2007 – 22:37

А знаєте у мене був такий старенький викладач з неспеціального предмету який приймав залік тільки за грошіB) Заходили в аудиторію по одному - тариф-20 грн+1 грн за пропуск пари! З мене 21грн - я мала 22 грн, даю йому а він мені здачу гривень віддає:) То перший хабар який у своєму житті заплатила - платили всі бо не хотіли здавати нудний предмет ( в цьому певно і проблема)
  • 0

#67 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 02.09.2007 – 14:05

Моя одна подружка закінчувала в минулому році звичайну школу і платила 200дол. за те, щоб в атестаті не було трійок (просто зі своєї провини не дотягнула сама, але ніхто не вимагав), а один знайомий в продовж року з"являвся в школі приблизно 6 разів, атестат коштував 500 дол.
Виходить, що вчитися зовсім не обов"язково? :angry1:

Я вступила в державний університет і маю сталеве прагнення не платити за оцінки, хочу брати їх (оцінки) розумом. А якщо хтось викладачів зробить натяк на "капусту", я їм влаштую...Піду в міліцію чи, на крайній випадок звернусь до знайомих з міносвіти
  • 0

#68 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 26.10.2007 – 21:54

це як з правами ситуація... ти не знаєш правил - іди вчи=)
  • 0

#69 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.11.2007 – 18:26

В моєї молодшої сестри весь випускний зараз обходиться в 56000 грн.... Тобто з людини приблизно по 300 доларів.. Знаєте, за що? За оренду церкви + обовязкове пожертвування (відколи церква комерційною стала??).. за РІЗНІ види ікри вчителям на стіл.... і тд і тп... За мого навчання в школі були вибрики всякі (а це було якихось 2 роки тому), але до такого не доходило!
Але чому іхто не думає про те, що випускний - свято для дітей?? І дехто не можу собі позволити ввалити таку суму?? А ще вони запрошують всю школу.. Пояснення класного керівника "Ну ви йдете, а мені з ними ще працювати.." То це теж взятка тоді?? Соррі, просто я в шоці...

А я в універі на першій сесії злапала талон. З найстрашнішого предмету у найстрашнішого викладача.. Навіть батьки вж шукали способи.. Я вперто сказала, що просто ЗАБОРОНЯЮ щось нести.. я в дзеркало не зможу дивитись.. І я здала талон єдина на 4, всі решта ледве на 3.. мені ніхто не вірив, що я його сама здала.. Мало того, в наступному семестрі я з цього предмету дістала 5!
Пам"ятаю, тоді ще дискутувала з одним однолітком з іншого ВНЗу, який хвалився, що все здав на 5 (звчиайно за гроші).. От чим він хвалився? От я можу сказати, що вчуся на 4 і 5, але СВОЇМ мозком!
І я вважаю, коли людина має мотивацію, впевненість і ще трошки якогось таланту, то вона всюди може здати все сама.
А хабарі мені просто соромно давати з тої причини навіть, що несправедливо, що один вчиться, недосипає і не має тої 5, а інший живе в своє задоволення, і має 5...
Але хай навіть так, мені не шкода йому тої 5. Але чому ж валити студента, який просто знає і не має грошей? Ну всюди треба мати межі і грам якогось розуміння і людяності..
  • 0

#70 anonimous

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 00:29

навчаючись в середній школі рідного Бердичева, я і уявлення про це явище не мала. його в нашій школі просто не було.
коли я вступила до університету, мене, наївну провінційну дівчинку, просто шокувало те, що я побачила... серйозно.
я знала, що корупція в нашій освіті існує, але, що у таких масштабах, не думала... гребуть всі...
я навчаюся на 4 курсі. за ці роки у мене викладали лише 2 викладачі, які не приймають таких методів категорично. більше того, дехто з них, майже вимагає хабаря!
щодо мене особисто, то здавши 6 сесій (на 4 і 5), я платила 1 раз (на останній сесії просто-таки змусили ;) )... і це чи не найменша цифра в моїй групі...
прикро....

Повідомлення відредагував KoRn: 21.11.2007 – 00:33

• 0

#71 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 22:07

Цікавий матеріал про корупцію. Фундаментальний...
  • 0

#72 x-man

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 15:49

Мій брат цього року постпив на перший курс..... закінчив школу все майже на 12.... навіть зараз в нього
там оцінки він 10 до 12 але чомусь поступити на державну форму не зміг замало балів набрав - висновок завалили -хотіли хабара ну а в нас в коледжі теж таке ширяє но є викладачі які взагалі не беруть і звісно є такі, якшо недаш то не здаш....
  • 0

#73 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 16:30

Переходжу передучора границю в Шегинях... Укрчерги нема, бо вже треба Шенген, Польська черга десь на годину - мрувки тягнуть папіроси передусім та трохи горівки. Там черга на годину... [hide]Ну я маю відповідні документи і сміливо йду через приміщення митників, де вони саме влаштували позачерговий прохід для Поляків...
Абсолютно безвстидно один Український офіцер збирає доляри (мабуть по 1, бо інакше Полякам не була б вигідною ця операція), другий сидить на канапі біля нього...[/hide]
ПЕС. Недарма ходить анекдот - голуба мрія Польського митника - стати... митником Українським!!! :rolleyes:
[hide]ПЕС2. Дещо скрив, щоб хлопці не прочитали і наступного разу не почали ретельну перевірку години на 3-4...[/hide]

До речі, а Гугл бачить скритий текст?
  • 0

#74 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 20.02.2008 – 04:02

Перегляд дописуLady AD (15.11.2007 18:26) писав:

В моєї молодшої сестри весь випускний зараз обходиться в 56000 грн.... Тобто з людини приблизно по 300 доларів.. Знаєте, за що? За оренду церкви + обовязкове пожертвування (відколи церква комерційною стала??).. за РІЗНІ види ікри вчителям на стіл.... і тд і тп... За мого навчання в школі були вибрики всякі (а це було якихось 2 роки тому), але до такого не доходило!
Але чому іхто не думає про те, що випускний - свято для дітей?? І дехто не можу собі позволити ввалити таку суму?? А ще вони запрошують всю школу.. Пояснення класного керівника "Ну ви йдете, а мені з ними ще працювати.." То це теж взятка тоді?? Соррі, просто я в шоці...

І я вважаю, коли людина має мотивацію, впевненість і ще трошки якогось таланту, то вона всюди може здати все сама.
А хабарі мені просто соромно давати з тої причини навіть, що несправедливо, що один вчиться, недосипає і не має тої 5, а інший живе в своє задоволення, і має 5...
Але хай навіть так, мені не шкода йому тої 5. Але чому ж валити студента, який просто знає і не має грошей? Ну всюди треба мати межі і грам якогось розуміння і людяності.. :rolleyes:

То ж то і воно, що є люди яким все пофіг крім власного збагачення :) ...
Сам ніколи не платив за оцінки і стою на цьому принципі. Просто якщо хочеш змінити світ на краще, то варто починати з себе.

Повідомлення відредагував Ar@tis: 20.02.2008 – 04:11

• 0

#75 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 09:11

А ось і ректор Бабак попався... НАУ...
http://www.segodnya....ews/908995.html
  • 0

#76 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.02.2008 – 20:20

Перегляд дописуAr@tis (20.02.2008 04:02) писав:

Сам ніколи не платив за оцінки і стою на цьому принципі.
може не "натякали"? :)
  • 0

#77 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.05.2008 – 18:31

Дивно... Коли я вчився в коледжі то мені на хабар тільки раз натякнули, я не заплатив (принциповий), і це не завадило мені отримати червоний диплом. Тепер я працюю викладачем в тому самому навчальному закладі, на одній кафедрі з тим викладачем... Він забув, а я ні...
Я пишаюся тим, що жодного разу не брав хабарів, але проблема в тому що студенти самі дають хабарі. В мене був студент, який не ходив на пари (89% пропусків по моєму предметі), потім прийшов на залік, поклав в заліковку 50$ і олівцем трійку написав, я його з аудиторії вигнав... Він пішов до зав.відділом об'єднаних дисциплін, який у свою чергу відправив його до іншого викладача в якого "шара" пройшла. Потім той студент приходить до мене і каже "Ну, прєпод, хто кого навчив?"...
  • 0

#78 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:28

Перегляд дописуMiguel (8.05.2008 19:31) писав:

Дивно... Коли я вчився в коледжі то мені на хабар тільки раз натякнули, я не заплатив (принциповий), і це не завадило мені отримати червоний диплом. Тепер я працюю викладачем в тому самому навчальному закладі, на одній кафедрі з тим викладачем... Він забув, а я ні...
Я пишаюся тим, що жодного разу не брав хабарів, але проблема в тому що студенти самі дають хабарі. В мене був студент, який не ходив на пари (89% пропусків по моєму предметі), потім прийшов на залік, поклав в заліковку 50$ і олівцем трійку написав, я його з аудиторії вигнав... Він пішов до зав.відділом об'єднаних дисциплін, який у свою чергу відправив його до іншого викладача в якого "шара" пройшла. Потім той студент приходить до мене і каже "Ну, прєпод, хто кого навчив?"...
побільше б таких викладачів як ви і за майбутнє України можна було б не переживати! :happy1:
особисто я не стикалася із корупцією з боку викладачів, нам якось пощастило на принципових, безкомпромісних та чесних, через що я й щаслива, бо отримую насправді високу освіту у ДЕРЖАВНОМУ вузі.
Проте, що корупція при вступі існує - це факт. Як вихід для себе - поступала своїми силами, але на контракт (там не настільки гризуться за місця, хоча конкуренція і хабарництво також є, як не дивно).
  • 0

#79 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 01:42

як показує досвід , в кожному(чи практично кожному) вузі існує коло викладачів, які регулярно беруть хабарі. боротися з такими дуже важко, кругова порука діє відмінно, і тому часто буває нелегко довести вину.
  • 0

#80 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.05.2008 – 21:20

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 02:42) писав:

як показує досвід , в кожному(чи практично кожному) вузі існує коло викладачів, які регулярно беруть хабарі. боротися з такими дуже важко, кругова порука діє відмінно, і тому часто буває нелегко довести вину.
100% !!!!
Не тільки кругова порука забезпечує таким "викладачам" нормальне існування, але і "криша" керівництва...
А ще такий випадок згадав:
Приходить до мене зав.кафедри і каже: "Погано працюєте, шановний! На сусідніх кафедрах вже жалюзі висять, а ви ще зі шторами бавитесь... У вас що студентів нема? Чи вони всі так гарно вчаться? Гарно?-Ну так ви їх "простимулюйте"..."

З хабарництвом можна (і треба!!!) боротися :happy1:
Прикріплений файл  _________.jpg   59.46К   1 Кількість завантажень:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних