Перейти до вмісту

Хабарництво

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Тут платять за сесію (14 користувачів проголосувало)

Тут платять за сесію

1. НТУУ "Київський політехнічний інститут" (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

2. Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Національний університет "Києво-Могилянська академія" (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Національний університет "Львівська політехніка" (5 голосів [35.71%])

Процент голосів: 35.71%

5. НТУ "Харківський політехнічний інститут" (0 голосів [0.00%])

6. Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана (0 голосів [0.00%])

7. Донецький національний технічний університет (0 голосів [0.00%])

8. Львівський національний університет ім. Івана Франка (0 голосів [0.00%])

9. Національний авіаційний університет (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

10. Київський національний торговельно-економічний університет (1 голосів [7.14%])

Процент голосів: 7.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 04.06.2007 – 11:34

Ми з Пан Сенею Миколайовичем поступали до нашого міського технікуму. Так от, ми з ним проходили на грьобані курси підготовки до вступу майже цілий рік, вбили купу нашого часу, але в результаті наш однокласник-тормоз, який взагалі-то ніх*я не шарив напротязі нашого спільного з ним навчання, з класними оцінками за екзамен поступив, а ми - нє.... І от скажіть де й*бана справедливість?!!
  • 0

#42 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2007 – 09:49

я раніше навчалася в звичайній школі ...там було ТАКЕ ХАБАРНИЦТВО!!!!!!!!!!!!!зараз навчаюся в спеціалізованній-ніякого хабарництва немає.
  • 0

#43 /Руфь

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:там таких більше немає

Відправлено 05.06.2007 – 10:11

а що цого робити-життя таке
я навіть не вірю в те,що хабарництво зникне-було і завжди буде
тим більше Україна входить в 10 найбільшкорумпованих країн світу,бугага
  • 0

#44 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 08.06.2007 – 17:33

В мене знайомий, старший на 3 роки. Скільки я його знаю, скільки він мріяв стати хірургом. Біологію, хімію він у школі знав на відмінно, а всі інші предмети так собі. Коли прийшов час вступати (він до Богомольця), то зрозуміло було одразу,що сам не вступить, що і сталося,хоч я впевнена, що написав на вступних він все вірно. Він рік прогуляв,а на наступний рік дав хабар і тепер на 7-му небі від щастя, відмінник у навчанні, просто бредить своєю майбутньою роботою. В таких випадках я вважаю хабар корисним.
  • 0

#45 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 19:11

Перегляд дописуСОНЬКА (8.06.2007 17:33) писав:

В мене знайомий, старший на 3 роки. Скільки я його знаю, скільки він мріяв стати хірургом. Біологію, хімію він у школі знав на відмінно, а всі інші предмети так собі. Коли прийшов час вступати (він до Богомольця), то зрозуміло було одразу,що сам не вступить, що і сталося,хоч я впевнена, що написав на вступних він все вірно. Він рік прогуляв,а на наступний рік дав хабар і тепер на 7-му небі від щастя, відмінник у навчанні, просто бредить своєю майбутньою роботою. В таких випадках я вважаю хабар корисним.
Але ж це можна зробити офіційною платою. Буде користь і для МТБ вузу і для зарплати викладачів. А так воно все акумулюється в ректора та проректорів і частково йде у міносвіти. І мораль суспільства страждає! :yes:
  • 0

#46 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 09.06.2007 – 15:52

хабарництво-це жах... :yes: треба щоб наше міністерство освіти щось з цим робило... :blink: хоч я сумніваюсь...
  • 0

#47 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:15

У вищій освіті Польщі хабарі відсутні абсолютно. Ось такі наклейки тут розповсюджено.
Не даю і не беру хабарів!

Повідомлення відредагував Weber: 18.06.2007 – 17:43

• 0

#48 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 18.06.2007 – 17:38

Ну повеликому рахунку це погано. Але подивіться з іншої сторони. Вирішення любого можна пришвидшивши тріхи заплативши. Вирішення більшості питян відбуваються митєво - проплативши. З гаїшниками довго говорити не треба...
Це не так погано, але і не дуже добре
  • 0

#49 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:43

Перегляд дописуresistor (18.06.2007 17:38) писав:

Ну повеликому рахунку це погано. Але подивіться з іншої сторони. Вирішення любого можна пришвидшивши тріхи заплативши. Вирішення більшості питян відбуваються митєво - проплативши. З гаїшниками довго говорити не треба...
Але це ознака хворого суспільства...
  • 0

#50 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.06.2007 – 17:59

Якшо ви даєте хабар менший ніж хотілось би преподу то це буде гірши ніж ви б взагалі не давали.
  • 0

#51 banderivec

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 262 повідомлень
  • Місто:криївка в лісі

Відправлено 18.06.2007 – 18:06

Перегляд дописуresistor (18.06.2007 18:38) писав:

воно так повільно робиться, бо чекають поки заплатять :rolleyes:
  • 0

#52 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 18:16

А платити вчителю чи так званому преподу, то взагалі абзац... :rolleyes:
Ті, хто має виховувати кращі риси зразу закладають з юності звичку - не підмастиш, не поїдеш. Це ж бомба під майбутнє суспільства... Коли ми думаємо, що Україна рухається до кращого, то глибоко помиляємося. На підході покоління "хабародавців"... То лі єщє будєт, як кажуть москалі. Те покоління почне відбивати з суттєвим коефіцієнтом. + принцип вже засвоєний...
  • 0

#53 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 23:02

Перегляд дописуWeber (18.06.2007 19:16) писав:

А платити вчителю чи так званому преподу, то взагалі абзац... :rolleyes:
Ті, хто має виховувати кращі риси зразу закладають з юності звичку - не підмастиш, не поїдеш. Це ж бомба під майбутнє суспільства... Коли ми думаємо, що Україна рухається до кращого, то глибоко помиляємося. На підході покоління "хабародавців"... То лі єщє будєт, як кажуть москалі. Те покоління почне відбивати з суттєвим коефіцієнтом. + принцип вже засвоєний...
Не хвилюйтесь, життя все ставить на свої місця. Згадайте обурення на початку в середині дев'яностих: яке неподобство, що колишні ПТУ перейменовують в інститути чи університети, куди котиться наша освіта і т.п. А в результаті і студенти, і батьки, і працедавці знають, чого вартий той чи той "університет". Так і з дипломами. Там, де потрібні висококваліфіковані фахівці, дивитимуться на знання, а не диплом. Я десь читала, що на одній з міжнародних конференцій ректор одного з американських коледжів дуже здивувався, як це могло вкорінитись хабарництво в освіті, адже диплом - це ж лише перепустка на конкурс, і який сенс його купувати? Ринок все-таки диктує свої умови. Поки що студенти вивчають багато непотрібних і нецікавих предметів. І викладачі теж загнані у жорсткі рамки міністерських програм, від яких не так багато можливостей відступити. А можливість розробити свій спецкурс взагалі дуже ефемерна в багатьох ВНЗ. Крім того, серед викладачів теж багато не вельми кваліфікованих людей - вони підтримуватимуть систему корупції, бо за чесної системи їм би вказали на двері. Але конкуренція робить своє, і я все-таки з надією дивлюсь в майбутнє.
Є ще один аспект. Повірте, жити на викладацьку зарплату не дуже солодко - знаю з власного досвіду. Тому у мене теж іноді виникає спокуса трохи покращити матеріальне становище не зовсім законним шляхом. Я твердо вирішила, що за жодних обставин я не підвищуватиму оцінку більш ніж на бал і ніколи не занижуватиму - тобто об'єктивну оцінку студент отримує безкоштовно (занижувати оцінки, вимагаючи хабарі - кричуще неподобство), ну а бажаючим покращити свій результат можна натякнути, що не все безнадійно. Поки що з хабарництвом у мене нічого суттєвого не вийшло - не вмію я вимагати хабарі. Та й на кафедрі обстановка не найкраща (коли переробляли програму, то я в список літератури замість декотрих російських перекладів, виданих пару десятиріч тому, запропонувала українські, які вийшли за кілька останніх років - це виявило, що дехто з моїх старших колег не стежить за фаховою літературою, відповідно, на мене образились, а за таких умов ризикувати не хочеться).
Цікаво також, що навіть на тих факультетах, де суворо стежать за хабарництвом, якщо студенти дарують викладачу фахову літературу, на це дивляться крізь пальці.
  • 0

#54 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.06.2007 – 23:54

Перегляд дописуEmika (19.06.2007 00:02) писав:

...... Але конкуренція робить своє, і я все-таки з надією дивлюсь в майбутнє..
про надію гарно, але я особисто чомусь не вірю..........принципи навчання змінюють, а вихід заплатити залишається.......це вже не поодинокі випадки а менталітет.....
p.s. мене більше бентежить не дача чи отримання хабара, а вимагання хабара, оце і є проблема........
  • 0

#55 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 00:04

Боюся давати хабара, простіше вивчити потрібний матеріал.
  • 0

#56 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 21.06.2007 – 22:16

Перегляд дописуТітіК (4.06.2007 12:34) писав:

Ми з Пан Сенею Миколайовичем поступали до нашого міського технікуму. Так от, ми з ним проходили на грьобані курси підготовки до вступу майже цілий рік, вбили купу нашого часу, але в результаті наш однокласник-тормоз, який взагалі-то ніх*я не шарив напротязі нашого спільного з ним навчання, з класними оцінками за екзамен поступив, а ми - нє.... І от скажіть де й*бана справедливість?!!
В мене аналогічна ситуація склалася минулого року.. і то питається потрібно було марнувати своє життя на кожної тнеділі по 4 години...

Перегляд дописуДаня Валуєв (20.06.2007 01:04) писав:

Боюся давати хабара, простіше вивчити потрібний матеріал.
Мабуть ніколи не стикався із впертими викладачами-хабарниками... везе ж тобі :yes:
  • 0

#57 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.07.2007 – 16:06

Тема для того хто ВЧИВСЯ В ШКОЛІ і думає, що без хабаря неможливо вступити до вищого навчального закладу.

БРЕХНЯ!
Досить цікава ситуація. Чому? Та тому, що склалась така псевдоринкова амосфера де чомусь вважають, що обов*язково потрібно платити.
Моя думка: розводять народ як лохів! Звісно я не можу сказати про абсолютно всі навчальні заклади, але у середньостатистичний навчальний заклад можна і треба поступати без домовленостей і хабарів.

Так само не потрібно бути особливо мудрим, щоб здавати сесії не витрачаючи лишніх активів.
Мульки про те що "треба" платити розводять ті хто немає уявлення, що то таке "вчитися".

Не заражайтесь цьою хворобою "платити" за ніщо.

Перевірив на власному досвіді.
  • 0

#58 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 10:42

Ну, все-таки є такі вузи, де хоч не хоч, а платити тре. Так шо моя порада туди просто не сунутися. Я от в своєму універі вже 4 роки провчилася і жодного разу ні за яку оцінку на іспиті не платила. І зі вступом аналогічно. Хоча, може це через те, що він не дуже "крутий".
Зате от вам історія, як моя сестра до КПІ вступала. Здала іспити, отримала непогані бали і точно мала пройти. Тут - бац, її не беруть. Ну ми думали, всьо, тре буде рік на курси ходити, такий облом... І тут десь через тиждень після початку навчання дзвонять з прийомної комісії - приїздіть вчитися :D Уявляю, шо вони там мутили з місцями, що в результаті кілька вільних виявилося. Так тепер і вчиться (до речі, краще, ніж ті, кого відразу прийняли), теж за іспити не платить. От така історія :angry1:
  • 0

#59 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.08.2007 – 17:30

Перегляд дописуJastreb (24.07.2007 16:06) писав:

Тема для того хто ВЧИВСЯ В ШКОЛІ і думає, що без хабаря неможливо вступити до вищого навчального закладу.

БРЕХНЯ!
Досить цікава ситуація. Чому? Та тому, що склалась така псевдоринкова амосфера де чомусь вважають, що обов*язково потрібно платити.
Моя думка: розводять народ як лохів! Звісно я не можу сказати про абсолютно всі навчальні заклади, але у середньостатистичний навчальний заклад можна і треба поступати без домовленостей і хабарів.

Так само не потрібно бути особливо мудрим, щоб здавати сесії не витрачаючи лишніх активів.
Мульки про те що "треба" платити розводять ті хто немає уявлення, що то таке "вчитися".

Не заражайтесь цьою хворобою "платити" за ніщо.

Перевірив на власному досвіді.

Таке враження шо ти не з України.
Тобі завжди зможуть довести що ти нічого не знаєш. :angry1:
Є багато вузів в які не вступиш без хабаря <_<

П.С. я поки не платив :D
  • 0

#60 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 01.08.2007 – 19:42

оскільки повязаний з освітою - скажу на власному досвіді - існує група людей (в кожному вузі, чи біля вузу) які "вирішують" питання вступу.....але вирішують лише за %% 25-30 вступників, інших (25-30 %% також) які намагаються щоб їм допомогли - попадають в залежність до "розводіл" на гроші (і досить серйозні)......на рахунок іншої половини - все йде так, як має бути (вступ за власним розумом)......з іншої сторони - проблема яка літає під час вступної кампанії - "без цього не поступиш".......така правда
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних