Перейти до вмісту

Хабарництво

Повідомлень в темі: 117

Опитування: Тут платять за сесію (14 користувачів проголосувало)

Тут платять за сесію

1. НТУУ "Київський політехнічний інститут" (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

2. Київський національний університет ім. Т. Шевченка (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Національний університет "Києво-Могилянська академія" (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Національний університет "Львівська політехніка" (5 голосів [35.71%])

Процент голосів: 35.71%

5. НТУ "Харківський політехнічний інститут" (0 голосів [0.00%])

6. Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана (0 голосів [0.00%])

7. Донецький національний технічний університет (0 голосів [0.00%])

8. Львівський національний університет ім. Івана Франка (0 голосів [0.00%])

9. Національний авіаційний університет (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

10. Київський національний торговельно-економічний університет (1 голосів [7.14%])

Процент голосів: 7.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 17.04.2007 – 13:26

Перегляд дописуInferna (17.04.2007 14:04) писав:

поки хабарі будуть давати, доти і буде хабарництво....
Тоді в нас це мабуть на дуже довго..
  • 0

#22 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 01:18

Я за хабарництво в університеті ! Бо навчаюсь на заочному , і на сесію як і більшість моїх одногрупників приходжу взагалі непідготованою , і якби в університеті не брали хабарі , то сесію мало б хто з нас здав .
  • 0

#23 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.04.2007 – 01:32

Перегляд дописуZOLOTO (19.04.2007 02:18) писав:

Я за хабарництво в університеті ! Бо навчаюсь на заочному , і на сесію як і більшість моїх одногрупників приходжу взагалі непідготованою , і якби в університеті не брали хабарі , то сесію мало б хто з нас здав .

Так ж потрібно готуватись до сесії, при тому якщо будеш купляти всі сесії і на кінець червоний диплом, то який з тебе спеціаліст буде, тим більше якщо ще половину студентів отримають червоний диплом шляхом хабаря, то яке майбутнє світить Україні, ми і так маємо криза на кризі, а хто ж буде працювати щоб ці кризи подолати??? :angry12:
  • 0

#24 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 01:40

Перегляд дописуN@tsioN@list (19.04.2007 02:32) писав:

Так ж потрібно готуватись до сесії, при тому якщо будеш купляти всі сесії і на кінець червоний диплом, то який з тебе спеціаліст буде, тим більше якщо ще половину студентів отримають червоний диплом шляхом хабаря, то яке майбутнє світить Україні, ми і так маємо криза на кризі, а хто ж буде працювати щоб ці кризи подолати??? :angry12:

Робота забирае весь час і про підготовку до сесії не може бути й мови .
  • 0

#25 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 19.04.2007 – 01:45

Ну якщо такий варіант то не знаю навіть і що сказати, але всеодно з університету повинні виходити професіонали своєї справи.....
  • 0

#26 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 25.04.2007 – 15:01

Гребуть усі і несоромляться, інколи навіть самі наштовхують на таке, на хабарництво. Було таке разок поки що :( ну вже просто виходу небуло... винудила мене викладачка....
  • 0

#27 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 19:32

Перегляд дописуAndyR (28.12.2005 12:51) писав:

А як вам таке рішення...легалізувати хабарництво. Нехай всі, хто хоче, платить хабарі, купуючи собі оцінки. Щоб і чек видавали і ПДВ 20%....все як має бути. І водночас зробити жорсткіше законодавство по присіканню "лівих" хабарів і вимагання...щоб впаяли за таке діло років 7... Так і ті, хто платять будуть задоволені, бо "оціночку мають", і ті, хто не платять, бо "не навантажуть вимаганням", і державі + в бюджет і вчителям з викладачами на кишені щось є... :tryzub:

Золоті слова... Краще вже чесно заплатити податки, ніж обливатись холодним потом при одній думці: а що, як спіймають? Тим більш у мене майже немає досвіду в цій справі (Щодо хабарництва у мене правило двох "ніколи": ніколи не вимагати й ніколи не відмовлятись. Вимагати - неподобство щодо студентів, відмовлятись - неподобство щодо себе. Але навіть якщо студенти проявляють ініціативу, все одно непокоюсь - а якщо мене підставляють?).

Насправді хабар здатен вирішити глибоку моральну дилему. З одного боку, коли ставлю "незадовільно" у мене серце кров'ю обливається - я ж сама не так давно була студенткою. З іншого, дехто демонструє таку відсутність знань, що при всьому бажанні рука не повертається ставити щось позитивне. І в тому, і в іншому випадку мене гризе совість. Хабар (навіть чисто символічний) здатен вирішити цю дилему на користь студента.
  • 0

#28 Сєрж

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 17:13

Перегляд дописуN@tsioN@list (19.04.2007 02:32) писав:

Так ж потрібно готуватись до сесії, при тому якщо будеш купляти всі сесії і на кінець червоний диплом, то який з тебе спеціаліст буде, тим більше якщо ще половину студентів отримають червоний диплом шляхом хабаря, то яке майбутнє світить Україні, ми і так маємо криза на кризі, а хто ж буде працювати щоб ці кризи подолати??? :rolleyes:
Звичайний спеціаліст вийде :wub: . В університеті нічому путньому не навчать.
Хабіря і я давав на минулій сесії. Ну і що? Не знаєш предмету або не можеш вивчити, то можна ж здати і таким способом.
  • 0

#29 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 02.05.2007 – 17:24

коли змінював вуз - одним з критеріїв відбору було саме хабарництво, а саме - його найвність :rolleyes:
Працюю багацько, і на дурнуваті лекції не вистачає часу, а з приводу фрази "який же з тебе спеціаліст вийде" - скажу, що я сьогодні заробляю більше, ніж більшість моїх викладачів :wub:

для мене інститут - лише щоб "корочка грєла сердца родітєлєй" та щоб у армію не загребли :D знання і освіту - отримую на практиці
  • 0

#30 Сєрж

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 47 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 17:28

Перегляд дописуweb-nation.org (2.05.2007 18:24) писав:

для мене інститут - лише щоб "корочка грєла сердца родітєлєй" та щоб у армію не загребли :rolleyes: знання і освіту - отримую на практиці
ооо... оце воно. На більше універ і не треба.
  • 0

#31 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 03.05.2007 – 16:33

ЛЮДИ!!
а тут можна рекламку повісить?
  • 0

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.05.2007 – 13:01

Перегляд дописуZOLOTO (19.04.2007 01:18) писав:

хтось чи не на Теревенях написав мудро. "ЯК подумаю який з мене інженер, то і до лікаря йти страшно". Це до того, що насправді можуть вчитися на рівні справжньої вищої освіти 14% населення. Все решта - туфта за явні чи приховані хабарі.

Повідомлення відредагував Weber: 09.05.2007 – 13:02

• 0

#33 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 09.05.2007 – 13:10

Перегляд дописуEmika (30.04.2007 20:32) писав:

Золоті слова... Краще вже чесно заплатити податки, ніж обливатись холодним потом при одній думці: а що, як спіймають?

Але маленький ньюанс - На дипломі великими фіолетовими буками напис "КУПЛЕНИЙ" або "Купив собі бо нема часу вчитись. А потім на виробництві якось розберуся"
  • 0

#34 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 10.05.2007 – 20:57

Перегляд дописуEmika (30.04.2007 20:32) писав:

Золоті слова... Краще вже чесно заплатити податки, ніж обливатись холодним потом при одній думці: а що, як спіймають?
а приємно, коли всі будуть знати, що ти даєш\береш хабарі? :D
  • 0

#35 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.05.2007 – 10:50

Перегляд дописуDistance (10.05.2007 21:57) писав:

а приємно, коли всі будуть знати, що ти даєш\береш хабарі? :)
Думаю, приємніше, ніж коли за спиною шепчуться: от бачите, він\вона бере хабарі.

Від себе: під час навчання щосеместру маю 2-3 нематематичних предмети, так би мовити "для загального розвитку". І, якщо, скажімо, книжки з даних предметів мені цікаво читати, то те, що нам читають здебільшого стандартизований курс, де ні нічого нового, ні цікавого немає. І приходилося відвідувати лекції\семінари, бо за них віднімали бали за невідвідування, вчити купу дурні на рівні означень і т. д. А час - це гроші. І, якби витрачений час я витратив на те, що дійсно корисне або приємне, я б не пошкодував грошей на можливість здати залік чи екзамен з непотрібних предметів.
Мораль: хабарництво потрібне як:
1. Грошова підтримка непопулярних факультетів та спеціальностей.
2. Засіб зекономити нерви та час студента і викладача.
Не варто:
1. Брати хабарі з профілюючих предметів, бо потім "знаю який інженер - до лікаря йти страшно".
2. Перетворювати це в примусову річ. Хто хоче - хай економить гроші і все це вчить.
  • 0

#36 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 15:41

Перегляд дописуГетьман (12.05.2007 11:50) писав:

Думаю, приємніше, ніж коли за спиною шепчуться: от бачите, він\вона бере хабарі.

кому треба, і так знає) і людина, яка на це йде, розуміє, що навряд чи таке приховується довго....
а якщо офіційно - то дізнаються і ті, кому знати небажано)

до решти: ох не любите ви, пане, загальний розвиток))
  • 0

#37 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.05.2007 – 15:59

Перегляд дописуDistance (20.05.2007 16:41) писав:

кому треба, і так знає) і людина, яка на це йде, розуміє, що навряд чи таке приховується довго....
а якщо офіційно - то дізнаються і ті, кому знати небажано)

до решти: ох не любите ви, пане, загальний розвиток))
А кому знати небажано? :)

До решти: загальний розвиток я люблю. Але я не люблю зубрити тонни дефініцій і т. п.
Наприклад, я люблю читати різні книжки по філософії та психології. Дискутувати на подібні теми також люблю, та й досліджувати різні психологічні моменти. Натомість, курси "Філософія" та "Психологія", які мені прочитали в університеті закидали мене масою непотрібної загальщини та сухих дефініцій, які фізично в мене викликають огиду. Що і завершилося першою моєю 4-ю з філософії (непрофілюючий предмет), та може завершитися талоном з психології. Якщо б згідно "загальнорозвиткового" курсу давалося кілька альтернатив щодо вивчення саме тієї частини, яка мене б цікавила (усього і так не вивчиш), я б з радістю вивчав це. А за подібної безальтернативної системи, бачу єдиний варіант: узаконення хабарництва у цій сфері.
  • 0

#38 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 20:33

Перегляд дописуГетьман (20.05.2007 16:59) писав:

А кому знати небажано? :)

не скажу точно, бо мало з цим стикалася.... але я не думаю, що наприклад, ректорові, буде приємно знати про кількість викладачів, які беруть хабарі... і на репутацію внз це позитивно теж не вплине

Цитата

Якщо б згідно "загальнорозвиткового" курсу давалося кілька альтернатив щодо вивчення саме тієї частини, яка мене б цікавила (усього і так не вивчиш), я б з радістю вивчав це. А за подібної безальтернативної системи, бачу єдиний варіант: узаконення хабарництва у цій сфері.
о, і так усі б вибирали саме ту частину, яка подобається... і для кожного складали б власну навчальну програму... :D
а як щодо узаконення вибору предметів? і гроші зекономили б :)
  • 0

#39 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 02.06.2007 – 17:50

Я от кілька днів тому здавала іспит. Приймав замдекана. Сиджу, розповідаю. Заходить декан. Сідає біля нього. Бере аркуш паперу і пише прізвища деяких наших студентів. Так от прямо в мене на очах. Тобто, вони ще не заходили, а в них вже "відмінно". Ну я собі відморозилась - не буду ж я їх прямо там вчити, як жити треба. Але коли той замдекана сказав мені, що я взагалі не готова, і як я так могла прийти на іспит.... :) (а я - скажу чесно - готувалася дуже добре, може більше навіть, як вартувало...) - от тоді мені стало дуже неприємно. Він мене образив, наговорив дурниць про мене, принизив :D ... Але від мене й так не дочекався своїх 120$ (за п'ятірку)

В принципі, я не злопам'ятна: помщуся і забуду :D, щоб він здох.

Мораль: мене не гребе, чи він бере хабарі, чи ні. Але якщо захотів мені дорогу перейти - недовго йому залишилось :D
  • 0

#40 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 02.06.2007 – 22:18

У нас ось за "5" на екзамені з вищої математики вчитель хоче 150у.е.
Ги, це ж майже стипендія за семестр... Що скажете?=))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних