Перейти до вмісту

Т Порадник 2011

Повідомлень в темі: 59

Опитування: Т Порадник 2011 (45 користувачів проголосувало)

Форумчанин що допомагає корисними порадами.

1. Маківка (11 голосів [24.44%])

Процент голосів: 24.44%

2. чорно-біла (6 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

3. Miguel (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

4. Manfred (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

5. Olexandr (1 голосів [2.22%])

Процент голосів: 2.22%

6. kalamar (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

7. Олеська (8 голосів [17.78%])

Процент голосів: 17.78%

Голосувати

#41 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.12.2011 – 22:39

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 22:27) писав:

Тобто раніше було правильніше, а зараз - ні, і логічно, а не за правилами?)
Олесю,1. не завжди право і справедливість йдуть поруч, на жаль. Справедливо, коли людина вибирає, то знає що вибирає. Логічно можна припустити, що новачки не знають кого вибирають, навряд чи хтось просто буде читати пости форуму без реєстрації, це не так цікаво, як писати свої думки, долучатися до розмов.
2. але уже краще жити за недосконалими правилами, ніж взагалі без правил, бо інакше буде повна свавілля, кожен буде робити, що хоче, буде повний бардак. Справедливість, можна так сказати, у кожного своя, багато хто не має такого відчуття.
Просто уже краще або удосконалити правила, або зробити як раніше, не дозволяючи реєстрацію, або блокувати технічно дописи новачків - я так вважаю правильним вирішення цієї проблеми.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2011 – 22:50

Перегляд дописуДруже Бобер (21.12.2011 22:39) писав:

Олесю,1. не завжди право і справедливість йдуть поруч, на жаль. Справедливо, коли людина вибирає, то знає що вибирає. Логічно можна припустити, що новачки не знають кого вибирають, навряд чи хтось просто буде читати пости форуму без реєстрації, це не так цікаво, як писати свої думки, долучатися до розмов.
2. але уже краще жити за недосконалими правилами, ніж взагалі без правил, бо інакше буде повна свавілля, кожен буде робити, що хоче, буде повний бардак. Справедливість, можна так сказати, у кожного своя, багато хто не має такого відчуття.
Просто уже краще або удосконалити правила, або зробити як раніше, не дозволяючи реєстрацію, або блокувати технічно дописи новачків - я так вважаю правильним вирішення цієї проблеми.
Проблема є. Але її наразі вже не вирішити. Ми зараз просто висловлюємо кожне свою думку. Наступного року надіюсь організатори візьмуть до уваги те все.

А про справедливість говорити... Яка нафіг справедливість, коли Т-Порадником є і висувається людина, яка радить чоловікові покинути свою жінку і грозиться розбити сім"ю принаймні вже кільком форумчанам? Так виходить, той конкурс і є для новачків, які того всього ще не знають і свято вірять, що людина така добра і мила, як вона про себе каже.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 09:07

а я казала, шо нема на цьому форумі порадників.
це номінація для новачків,які так любо ведуться і раді, щоб їх всілякі там лицеміри дурили бгг

пс.конкурс від початку претендував на звання "лажа року")
  • 0

#44 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.12.2011 – 10:10

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 22:50) писав:

А про справедливість говорити... Яка нафіг справедливість, коли Т-Порадником є і висувається людина, яка радить чоловікові покинути свою жінку і грозиться розбити сім"ю принаймні вже кільком форумчанам?
Багато вже ти тут нарадила. ))) Смішно. Укладачі Словника матології нервово курять у куточку, коли читають твої "поради".

А щоб не було непорозумінь (це має стосунок не тільки номінації Т-Порадник, а й інших), я звернулася (і надалі наполягатиму на тому), щоб перед тим, як підбивати підсумки конкурсу, адміністратор переглянув усіх, хто віддав голоси за номінантів. Поіменно. Ось у такому разі й буде правдиве голосування.
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 10:26

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 09:07) писав:

а я казала, шо нема на цьому форумі порадників.
це номінація для новачків,які так любо ведуться і раді, щоб їх всілякі там лицеміри дурили бгг

пс.конкурс від початку претендував на звання "лажа року")
не весь конкурс, але деякі номінації..

Треба буде дійсно попросити, аби адміни познімали голоси новачків.
  • 0

#46 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.12.2011 – 10:27

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 10:26) писав:

І не тільки це попросити. Адмін має змогу переглянути, хто віддав голоси за того чи того номінанта. Ось тоді буде й справді весело.
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 10:29

Перегляд дописуМаківка (22.12.2011 10:10) писав:

Багато вже ти тут нарадила. ))) Смішно. Укладачі Словника матології нервово курять у куточку, коли читають твої "поради".
До речі, таки нарадила. Тобі - особливо. Бо ти трохи забула, як закидувала мене листами щодо кожної дрібнички: як зробити те, як зробити так. Забула? Не дивно.)

Перегляд дописуМаківка (22.12.2011 10:27) писав:

І не тільки це попросити. Адмін має змогу переглянути, хто віддав голоси за того чи того номінанта. Ось тоді буде й справді весело.
Для чого? Ти он скільки народу на кожну номінацію номінувала, а проголосувала в тих номінаціях, де ти є, тільки за себе. То що ти хочеш там побачити?
  • 0

#48 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 10:33

За Мігеля проголосували страждаючі від нерозділеного кахання пацанчіги і дєвашкі, яким він радив перед тим як пхати голову в петлю гарненько намастити її милом?
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 10:41

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 11:26) писав:

не весь конкурс, але деякі номінації..

ну я і мала на увазі що деякі номінації актуальні лише для новачків.
але лажовим є весь конкурс. ще минулого року лажали. і в цьому році ні разу не виправилися.

а чьо ото не було б зробити відкрите голосування, щоб кожен міг бачити хто за кого голос віддав?
ніхто ж за себе не соромиться?
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 10:46

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 10:41) писав:

ну я і мала на увазі що деякі номінації актуальні лише для новачків.
але лажовим є весь конкурс. ще минулого року лажали. і в цьому році ні разу не виправилися.

а чьо ото не було б зробити відкрите голосування, щоб кожен міг бачити хто за кого голос віддав?
ніхто ж за себе не соромиться?
Та власне цього року лажанулись, бо кожен зайнятий своїм. Про конкурс взагалі забули. Якби я не нагадала, то так і було б без нього. А так - нехай лажовий, а все ж вніс трохи пожвавлення на форум.

Щодо відкритого голосування, то пам"ятаю, що колись просила давно показати одне голосування (з одним хлопцем посперечались на форумі, за кого більше проголосують. давно це було. років з три тому, якщо не більше), то це було великою проблемою - адміни таке не показують.

Перегляд дописуМаківка (22.12.2011 10:44) писав:

Досить цього дешевого піару. )) Тема не для цього
чому ж не для цього? ти ж себе піариш? чи то можна лише тобі?)
а дешевий чи ні - залежить, наскільки ти оцінюєш свої листи.)
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 10:56

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 11:46) писав:

Та власне цього року лажанулись, бо кожен зайнятий своїм. Про конкурс взагалі забули. Якби я не нагадала, то так і було б без нього. А так - нехай лажовий, а все ж вніс трохи пожвавлення на форум.

Щодо відкритого голосування, то пам"ятаю, що колись просила давно показати одне голосування (з одним хлопцем посперечались на форумі, за кого більше проголосують. давно це було. років з три тому, якщо не більше), то це було великою проблемою - адміни таке не показують.
пожвавлення на форумі виникло,бо деякі користувачі на ньому,форумі,дописують.
і якби ці,як ви тут звикли називати, тролі, з форуму зникли, то ще довго тут би не було ніякого пожвавлення.
бо новачки нинче не радують, а постійно читати з ким сьогодні любиться маківка теж не "дуже цікаво".

я ще минулого року пропонували змінити організаторів конкурсу. але ж нєт,ми люди горді, ми не вміємо робити свою роботу,але посади все одно не залишимо.

наскільки я пам.ятаю, то на форумі вже було відкрите голосування колись. чи 8го чи 9го року, точно не скажу. але тоді можна було дивитися хто за кого проголосував.
  • 0

#52 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:02

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 10:56) писав:

наскільки я пам.ятаю, то на форумі вже було відкрите голосування колись. чи 8го чи 9го року, точно не скажу. але тоді можна було дивитися хто за кого проголосував.
Відкритого голосування не буде, оскільки це суперечитиме політичній лінії форуму: дайош побільше унилова!
  • 0

#53 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:05

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 10:56) писав:

пожвавлення на форумі виникло,бо деякі користувачі на ньому,форумі,дописують.
і якби ці,як ви тут звикли називати, тролі, з форуму зникли, то ще довго тут би не було ніякого пожвавлення.
бо новачки нинче не радують, а постійно читати з ким сьогодні любиться маківка теж не "дуже цікаво".

я ще минулого року пропонували змінити організаторів конкурсу. але ж нєт,ми люди горді, ми не вміємо робити свою роботу,але посади все одно не залишимо.

ну так, хтось не любить читати про твої подробиці інтимного життя з мужом, хтось - Маківчині (з чужими чоловіками), це таке. Форум перейшов на особистості, а з цього хорошого нічого і не могло бути.

щодо організаторів, то цього року взагалі ніхто не обирав і не радив, і взагалі всі на той конкурс забили. Кажу: якби не нагадала, то і не було б цього конкурсу. Та й Ярий що міг зробив, а я чим могла - допомогла. Якби хтось хотів займатись конкурсом, то сказав би набагато раніше про це.

А відкритого голосування - я взагалі такого не пам"ятаю. Я, правда, була відсутня певний час, але слабо віриться, що таке зробили б.
А для чого воно взагалі? Щоби потішити власне самолюбіє, чи щоби знати, як до тебе ставляться інші?
  • 0

#54 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:11

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 11:05) писав:

А відкритого голосування - я взагалі такого не пам"ятаю. Я, правда, була відсутня певний час, але слабо віриться, що таке зробили б.
Тобто маніпуляції знов прокатят. Йду піднімати мертві душі. :rolleyes:
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 11:13

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 12:05) писав:

ну так, хтось не любить читати про твої подробиці інтимного життя з мужом, хтось - Маківчині (з чужими чоловіками), це таке. Форум перейшов на особистості, а з цього хорошого нічого і не могло бути.

щодо організаторів, то цього року взагалі ніхто не обирав і не радив, і взагалі всі на той конкурс забили. Кажу: якби не нагадала, то і не було б цього конкурсу. Та й Ярий що міг зробив, а я чим могла - допомогла. Якби хтось хотів займатись конкурсом, то сказав би набагато раніше про це.

А для чого воно взагалі? Щоби потішити власне самолюбіє, чи щоби знати, як до тебе ставляться інші?
мгага моїх інтимних подробиць тут набагато менше,ніж вашого срачу з маківкою,який ви ніяк не припините)

тоді нащо взагалі цього року було проводити конкурс?
хотів,хотів. Ластівочка завжди свою допомогу пропонує. І маківка здається теж щось таке казала.

було. фобос робив таку "забавку". 2009 року.
а як відкрите голосування може потішити чиєсь самолюбіє? мені невтямки.
як до мене ставляться інші я і так знаю.
крім того,в темах для голосування все одно дописують і деякі не тільки кажуть,за кого вони голосували,але й агітують за улюбленого кандидата.
тому відкрите голосуванняч могло б лише засмущать тих, хто лицемірить і бреше.
всім іншим просто пох.
  • 0

#56 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:21

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 11:13) писав:

Пох. Якшо не буде відкритого голосування, то можна буде сфабрикувати результати мертвим електоратом і отримати від цього кайф. :rolleyes:
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:25

мгага моїх інтимних подробиць тут набагато менше,ніж вашого срачу з маківкою,який ви ніяк не припините)

тоді нащо взагалі цього року було проводити конкурс?
хотів,хотів. Ластівочка завжди свою допомогу пропонує. І маківка здається теж щось таке казала.

було. фобос робив таку "забавку". 2009 року.
а як відкрите голосування може потішити чиєсь самолюбіє? мені невтямки.
як до мене ставляться інші я і так знаю.
крім того,в темах для голосування все одно дописують і деякі не тільки кажуть,за кого вони голосували,але й агітують за улюбленого кандидата.
всім іншим просто пох.
Ластівочка - так, Маківка - нє. Ластівка, принаймні, була супермодератором і знає всі ньюанси і специфіку форуму.
Ярий справляється з усім. Не розумію, в чому проблема?

Як відкрите голосування виявить лицемірів? невже і так не зрозуміло, хто за кого проголосував?

Перегляд дописуSimpson (22.12.2011 11:11) писав:

Тобто маніпуляції знов прокатят. Йду піднімати мертві душі. :rolleyes:
не прокатять. голоси будуть оброблені. тобто ті, хто не мають права голосувати, будуть відчислені.
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.12.2011 – 11:52

Перегляд дописуОлеська (22.12.2011 11:25) писав:

Ластівочка - так, Маківка - нє. Ластівка, принаймні, була супермодератором і знає всі ньюанси і специфіку форуму.
Ярий справляється з усім. Не розумію, в чому проблема?
Як відкрите голосування виявить лицемірів? невже і так не зрозуміло, хто за кого проголосував?
не прокатять. голоси будуть оброблені. тобто ті, хто не мають права голосувати, будуть відчислені.
та ніхто ні з чим не справляється. сама ж кажеш як на конкурс забили і якби ти про нього не нагадала..)

минулого року ніхто з модерів чи адмінів не переймався тим, щоб перерахувати голоси. навіть реєстрацію новачків не відразу закрили. цього року поки що теж не спішать)

та я шо.я взагалі не голосую.
смішні номінації з смішними номінантами)
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.12.2011 – 11:57

Перегляд дописуСенсоріка (22.12.2011 11:52) писав:

та ніхто ні з чим не справляється. сама ж кажеш як на конкурс забили і якби ти про нього не нагадала..)

минулого року ніхто з модерів чи адмінів не переймався тим, щоб перерахувати голоси. навіть реєстрацію новачків не відразу закрили. цього року поки що теж не спішать)

та я шо.я взагалі не голосую.
смішні номінації з смішними номінантами)
так чого ж ти аж так переймаєшся цим конкурсом?)

те, що забули про конкурс, не означає, що Ярий з ним не справляється.

і перерахунок буде таки поіменно
  • 0

#60 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1610 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.12.2011 – 23:27

Якість бере кількість, скажи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua