Перейти до вмісту

Т Порадник 2011

Повідомлень в темі: 59

Опитування: Т Порадник 2011 (45 користувачів проголосувало)

Форумчанин що допомагає корисними порадами.

1. Маківка (11 голосів [24.44%])

Процент голосів: 24.44%

2. чорно-біла (6 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

3. Miguel (13 голосів [28.89%])

Процент голосів: 28.89%

4. Manfred (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

5. Olexandr (1 голосів [2.22%])

Процент голосів: 2.22%

6. kalamar (3 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

7. Олеська (8 голосів [17.78%])

Процент голосів: 17.78%

Голосувати

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.12.2011 – 18:57

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 17:58) писав:

Це про що?
там ніби все зрозуміло написано
  • 0

#22 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 21.12.2011 – 19:11

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 11:57) писав:

там ніби все зрозуміло написано
Вибачте, але таки незрозуміло. "Продажність" таки серйозне звинувачення і тому хочу уточнити чи/як воно мене стосується?
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 19:14

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 19:11) писав:

Вибачте, але таки незрозуміло. "Продажність" таки серйозне звинувачення і тому хочу уточнити чи/як воно мене стосується?
А при чому тут Ви?
  • 0

#24 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 21.12.2011 – 19:56

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 06:32) писав:

Проголосувала за Маківку - за мовні поради, я лиш трохи переглянула, але як розгребусь зі святами, то я там жити буду :rolleyes: І взагалі - дуже мила пані!
а ти хто така і чому в тебе є право голосувати? ей, Ярий, дивись, що коїться. знову ти не справляєшся
  • 0

#25 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 20:01

Бо:
Цитата(Маківка @ 21.12.2011 12:39) *
Все просто. Ми спілкуємося. Дружньо. До того ж Aquarius-ka - надто мудра пані, що дійти необдуманих висновків. smile.gif

Довго? Я про дружнє спілкування. Бо необдумані висновки робляться саме після довгого спілкування.)

А мене взагалі тішить, коли людина за порадами звертається до однієї людини, а порадником вважає іншу.
Мда, сучасна продажність українців відчувається і в неті...

...там йшлося про мене. Але "приємно" :-/ чути, що ні.

А крім того, п. Маківка привітала мене, як тільки я зареєструвалась і допомогла зрозуміти деталі + загальні поради на мовних темах, які я вважаю дуууже цінними і потрібними, тоиу й віддала свій голос за неї, і тому про це написала. Наші спільні "кавові" інтереси на вибір кандидатури не вплинули :rolleyes:
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 20:25

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 20:01) писав:

А крім того, п. Маківка привітала мене, як тільки я зареєструвалась і допомогла зрозуміти деталі + загальні поради на мовних темах, які я вважаю дуууже цінними і потрібними, тоиу й віддала свій голос за неї, і тому про це написала. Наші спільні "кавові" інтереси на вибір кандидатури не вплинули :rolleyes:
Перепрошую, але мені якось пофіг ваші кавові інтереси, я просто натякнула щодо поспішних висновків. Та Ви з часом все і самі зрозумієте.
Не в тому справа. А в тому, що Ви дійсно не мали права голосувати.
  • 0

#27 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.12.2011 – 20:31

гм а чому?
  • 0

#28 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.12.2011 – 20:38

Перегляд дописуКрихітка (21.12.2011 20:31) писав:

гм а чому?
здається тому, що у цієї пані менше ніж 100 дописів)
  • 0

#29 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 21.12.2011 – 20:40

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 17:32) писав:

Довго? Я про дружнє спілкування. Бо необдумані висновки робляться саме після довгого спілкування.)
Під час тривалого спілкування.
  • 0

#30 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.12.2011 – 20:41

Перегляд дописуЧортеня (21.12.2011 20:38) писав:

здається тому, що у цієї пані менше ніж 100 дописів)
А такої заборони ніде немає. Тож вона має право голосувати.
Так воно є.
  • 0

#31 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 20:45

Цитата

Не зважайте. Це так проявляється прихована жіноча заздрість. :D

Цитата

якщо на момент підрахунку голосів, постів у користувача буде менше, голос не зарахується.
Пані Aquarius-ka, до закінчення голосування Ви ще встигнете набрати 100 постів. ;) Не біда.

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 20:01) писав:

А крім того, п. Маківка привітала мене, як тільки я зареєструвалась і допомогла зрозуміти деталі + загальні поради на мовних темах, які я вважаю дуууже цінними і потрібними, тоиу й віддала свій голос за неї, і тому про це написала. Наші спільні "кавові" інтереси на вибір кандидатури не вплинули :)
Укотре вітаю на нашому форумі. І дякую за підтримку. ))

Повідомлення відредагував Маківка: 21.12.2011 – 20:44

• 0

#32 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 21:13

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 13:25) писав:

мені якось пофіг ваші кавові інтереси
Та я і не питала Вашої думки, то було відділено проміжком. Але як повіяло "рідним" духом! Хто там з класиків казав про солодкий дим батьківщини?

Якщо я не мала права голосувати - то чому кнопка голосування була для мене доступна?

Пані Aquarius-ka, до закінчення голосування Ви ще встигнете набрати 100 постів. wink.gif Не біда.

:rolleyes:

І вапсче - не думала, що теревенчани такі суворі, що гру перетворюють у зясування відносин. Що нова то нова, меа кульпа (посипає голову попелом).
  • 0

#33 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 21:19

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 21:13) писав:

І вапсче - не думала, що теревенчани такі суворі, що гру перетворюють у зясування відносин. Що нова то нова, меа кульпа (посипає голову попелом).
Як казав великий Сократ: "Заговори, щоб я тебе побачив". У Вас, панюсю, ще все попереду. :rolleyes:
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 21:20

Перегляд дописуМаківка (21.12.2011 20:40) писав:

Під час тривалого спілкування.
просто цікаво: дівчина зарєєстрована 6.12.2011. Тобто або спілкування дійсно нетривале, або ви і раніше знайомі.

Перегляд дописуДруже Бобер (21.12.2011 20:41) писав:

А такої заборони ніде немає. Тож вона має право голосувати.
Так воно є.

Цитата

Базові правила:
1. У конкурсах можуть приймати участь користувачі які мають не менше як 100 постів, якщо на момент підрахунку голосів, постів у користувача буде менше, голос не зарахується.
То я так, між іншим. Що зробиш, дійсно провтикали (вперше мабуть).

Перегляд дописуМаківка (21.12.2011 20:45) писав:

Не зважайте. Це так проявляється прихована жіноча заздрість. :rolleyes:
О, так, тобі задрить весь світ. є чому заздрити.)))

Перегляд дописуAquarius-ka (21.12.2011 21:13) писав:

Та я і не питала Вашої думки, то було відділено проміжком. Але як повіяло "рідним" духом! Хто там з класиків казав про солодкий дим батьківщини?

ну так і я не до Вас зверталась в тому, першому, повідомленні, - воно теж було відділене проміжком.)

Ну так воно і є грою.) Тільки реєстрація друзів, родичів, обмін голосами - якось не ігриво виглядає.)
  • 0

#35 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 21:41

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 21:20) писав:

Цитата

Базові правила:
1. У конкурсах можуть приймати участь користувачі які мають не менше як 100 постів, якщо на момент підрахунку голосів, постів у користувача буде менше, голос не зарахується.

Тепер пішов спір про норми.
Я собі дозволю навіть тепер не погодитися з тим, що у даному випадку Aquarius-ka не має права голосувати. Я можу стверджувати, що Aquarius-ka не бере участі у конкурсі, вона просто голосує, та менше з тим.
Норма правил не містить заборони права голосувати, Aquarius-ka нічого не порушила, і вона має право висловлювати свої думки.
До речі, чи вказано десь, що таке "участь у конкурсі", це можна двозначно трактувати: чи можна учасниками конкурсами вважати лише кандидата, чи кандидата і тих, хто голосує, організовує його... Та і не в тому навіть справа.
На даний момент Aquarius-ka має право і голосувати і висловлювати свою думку і агітувати.
  • 0

#36 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 21:45

Бобре, правильно зауважив. "Брати участь" (себто бути в номінації) і "голосувати" - різні речі. У Правилах це неуточнено, розмито. Спірне питання.

Цитата

У конкурсах можуть приймати участь користувачі які мають не менше як 100 постів, якщо на момент підрахунку голосів, постів у користувача буде менше, голос не зарахується.
Про кого йде мова? Номінанта? Користувача, що голосує за претендентів? Оскільки конкурс уже триває, зміни (коригування) правил запізнілі й недоречні.

Тож п. Aquarius-kу допущено до голосування. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Маківка: 21.12.2011 – 21:54

• 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 22:09

Перегляд дописуДруже Бобер (21.12.2011 21:41) писав:

Тепер пішов спір про норми.
Я собі дозволю навіть тепер не погодитися з тим, що у даному випадку Aquarius-ka не має права голосувати. Я можу стверджувати, що Aquarius-ka не бере участі у конкурсі, вона просто голосує, та менше з тим.
Норма правил не містить заборони права голосувати, Aquarius-ka нічого не порушила, і вона має право висловлювати свої думки.
До речі, чи вказано десь, що таке "участь у конкурсі", це можна двозначно трактувати: чи можна учасниками конкурсами вважати лише кандидата, чи кандидата і тих, хто голосує, організовує його... Та і не в тому навіть справа.
На даний момент Aquarius-ka має право і голосувати і висловлювати свою думку і агітувати.
Ну от дивись. Є два варіанти. 1. Якщо ти нова людина і вперше зарєєструвався на форумі саме 2011-го, то ти не знаєш, що всі роки перед проведенням Т-Конкурсу до початку голосування закривалась реєстрація на форумі - тобто форум був недоступний десь з місяць для новачків. Тому лише те, що тепо провтикали цей ньюанс, ця дівчинка мала змогу заєструватись на форумі і брати участь в голосуванні. Зрозуміло ніби пояснила, нє? Якщо ти мені не віриш, то підніми попередні конкурси - зрозумієш.
2. Якщо ти дійсно забанений Ющенко, то до чого ця вся суперечка?
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.12.2011 – 22:14

А коли голоси підраховуються?

дівчинка)
  • 0

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 22:19

Перегляд дописуОлеська (21.12.2011 22:09) писав:

Ну от дивись. Є два варіанти. 1. Якщо ти нова людина і вперше зарєєструвався на форумі саме 2011-го, то ти не знаєш, що всі роки перед проведенням Т-Конкурсу до початку голосування закривалась реєстрація на форумі - тобто форум був недоступний десь з місяць для новачків. Тому лише те, що тепо провтикали цей ньюанс, ця дівчинка мала змогу заєструватись на форумі і брати участь в голосуванні. Зрозуміло ніби пояснила, нє? Якщо ти мені не віриш, то підніми попередні конкурси - зрозумієш.
2. Якщо ти дійсно забанений Ющенко, то до чого ця вся суперечка?
Отже раніше було правильніше, виходить, що так. Адже нові люди дійсно не знають усього необхідного, що відбувається на форумі, а отже питання, чи можуть дати належну оцінку.
Але питання зараз зовсім у іншому - як воно є зараз. Для мене зараз є на так важливо посперечатися, як просто донести свою думку, донести саме логічні міркування. Вони основані на чинних правилах, а не так як було раніше.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 22:27

Перегляд дописуДруже Бобер (21.12.2011 22:19) писав:

Отже раніше було правильніше, виходить, що так. Адже нові люди дійсно не знають усього необхідного, що відбувається на форумі, а отже питання, чи можуть дати належну оцінку.
Але питання зараз зовсім у іншому - як воно є зараз. Для мене зараз є на так важливо посперечатися, як просто донести свою думку, донести саме логічні міркування. Вони основані на чинних правилах, а не так як було раніше.
Тобто раніше було правильніше, а зараз - ні, і логічно, а не за правилами?)

Перегляд дописуКрихітка (21.12.2011 22:14) писав:

дівчинка)
тобто Катя?)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних