Перейти до вмісту

KoЯn

Повідомлень в темі: 174

#121 SolarIce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.10.2007 – 19:54

Перегляд дописуDimon (29.09.2007 22:22) писав:

Все таки мені не дуж подобається новий альбом, послухав його разів так зо 6, а потім іноді включав... Ну не знаю, старі все одно крутіші)
та то так.. новий альбом взагалі не дуж похожий на все попереднє, що вони грали... на мою думку, самим крутішим був їхній альбомчик "See You On The Other Side" :)
  • 0

#122 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 03.10.2007 – 20:39

Перегляд дописуSolarIce (3.10.2007 19:54) писав:

та то так.. новий альбом взагалі не дуж похожий на все попереднє, що вони грали... на мою думку, самим крутішим був їхній альбомчик "See You On The Other Side" :)
Мені навпаки, не сподобався.. як раз тоді пішов Хед та вони почали змінюватися. А ось попередні альбоми, як раз до Азер Сайду, ото було щось.. Дійсно рвало на частини =)
  • 0

#123 SolarIce

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.10.2007 – 22:34

Перегляд дописуPoCoMaXa (3.10.2007 21:39) писав:

Мені навпаки, не сподобався.. як раз тоді пішов Хед та вони почали змінюватися. А ось попередні альбоми, як раз до Азер Сайду, ото було щось.. Дійсно рвало на частини =)
ну незнаю.. може й так) може й попередні були і кращі)) а особисто мені сподобався альбом 2005 року... ну що ж тут можна сказати.. Корн вже не той, що був раніше.. вже в цьому новому альбомі майже невловимий їхній "ню метал"... більш на якийсь індастріал схоже... :)
  • 0

#124 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 05.10.2007 – 01:05

Перегляд дописуSolarIce (3.10.2007 20:54) писав:

А мені не дуже подобається СІОТОС, мені більш до вподоби ранні альбоми, а демки 19993 року - це взагалі щось)))
  • 0

#125 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 13:45

Аааааааа!!!! Корн у Пітері... 7 лютого...Я туди хочу... :D http://kornweb.ru/news.php?subaction=showc...&ucat=&
  • 0

#126 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 21:17

Ага, я знаю, падли... а шьб до нас приїхали....
  • 0

#127 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 05.10.2007 – 22:18

наскільки мені відомо корни спопсилися.
давненько не слухав їх, але преші альбоми прикольні,ЖИРРРНІ
:)
Ех..давно то було.
:D
  • 0

#128 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 07.10.2007 – 09:55

Перегляд дописуlamourattack (5.10.2007 23:18) писав:

наскільки мені відомо корни спопсилися.
давненько не слухав їх, але преші альбоми прикольні,ЖИРРРНІ
:)
Ех..давно то було.
так, у них новий альбом не такий важкий за попередні, але вони ніскільки не спопсилися. Їх новий альбом більш змістовний та філософський
  • 0

#129 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 19:12

Перегляд дописуFunt (7.10.2007 10:55) писав:

так, у них новий альбом не такий важкий за попередні, але вони ніскільки не спопсилися. Їх новий альбом більш змістовний та філософський
Так, вони просто змінили свій напрямок, але все ж вони рухаються. Просто теперь не всім подобається відсутність тої важкості, що була раніше
  • 0

#130 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 07.10.2007 – 20:37

Перегляд дописуFunt (7.10.2007 09:55) писав:

та лан най буде не спопсилися. але то моя думка і теперішня музика мене не пре.
це не тільки я кажу. демоу подобається , декому ні.
  • 0

#131 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2007 – 08:27

На мою думку, Корн просто змінили стиль і все, просто нині представити щось нове в такому жанрі, як ню-метал не можна.... І я не знаю як кому, а мені "новий" KoЯn дуже подобається, і те що в останньому альбомі багато електроніки, то для мене це скоріш плюс, ніж мінус.... І, їх музика стала складніша... Загалом гурт росте, і це не може не радувати.... ;)

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 08.10.2007 – 08:27

• 0

#132 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 08.10.2007 – 20:36

Перегляд дописуDickNose(Sic) (8.10.2007 09:27) писав:

На мою думку, Корн просто змінили стиль і все, просто нині представити щось нове в такому жанрі, як ню-метал не можна.... І я не знаю як кому, а мені "новий" KoЯn дуже подобається, і те що в останньому альбомі багато електроніки, то для мене це скоріш плюс, ніж мінус.... І, їх музика стала складніша... Загалом гурт росте, і це не може не радувати.... ;)
так, я досі не перестаю дивуватися новому альбому. давно я не бачив і не чув щоб усі пісні у албумі були настільки класні.
куди ще рости. :(
  • 0

#133 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 21:13

Цитата

корн-ху*ня
Але за винятком альбому "Untouchables". А так дійсно, все, що було до нього - так собі, і те, що після - лажа всяка переважно, хоча теперішнє індустріальне звучання - вже хоч трохи шось цікавіше.
  • 0

#134 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 23:13

упс... всім по мінусу.... по-моєму я хочу заробити собі ще більше.... гг, в балачці там таке троїи розвів... я збочинець? а крім того шо корн - музика для збочинців, за винятком альбому Антачеблз, хня і гавно біьше аргументів нема? ото і все?
  • 0

#135 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 08:16

Dimon
Яких тобі аргументів треба? Про смаки не сперечаються! Перше, шо я почув у Коrn - це "Untouchables". Мені ДУЖЕ сподобалось, а от всі решта альбомів не дотягують до рівня "Untouchables", шо мене дуже розчарувало :happytwo: Ось і все. ІМХО, якшо ти не зрозумів.
  • 0

#136 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 10:57

Перегляд дописуSink (20.11.2007 08:16) писав:

Dimon
Яких тобі аргументів треба? Про смаки не сперечаються! Перше, шо я почув у Коrn - це "Untouchables". Мені ДУЖЕ сподобалось, а от всі решта альбомів не дотягують до рівня "Untouchables", шо мене дуже розчарувало :happytwo: Ось і все. ІМХО, якшо ти не зрозумів.
Які альбоми ти ще слухав? їх багато....
  • 0

#137 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 20.11.2007 – 12:01

Life Is Peachy, Take A Look In The Mirror, See You On The Other Side, дещо з інших альбомів... Якшо не брати до уваги останні два альбоми, то команда винайшла свої прикольні фішки і займалась переважно самоклішуванням. Але сила Untouchables в тому, шо там нема слабкого матеріалу, всі пісні вийшли чимось та й оригінальними. А в інших альбомах багато прохідних пісень, від прослуховування яких виникає відчуття, що все це вже чув раніше на Untouchables. А от на See You On The Other Side команда трохи змінилась і це добре, бо я не люблю групи, які топчуться на одному місці, а про Корн якраз можна сказати, шо вони років десять експлуатували одні й ті самі фішки. Якшо останній альбом теж пропонує шось новеньке, то це радує.
Я, власне, не кажу, що я Корн не переварюю і не заявляю безапеляційно, шо це "ху*ня". Я пояснив, що мені в них не подобається і що подобається.
  • 0

#138 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 12:48

оххо... "і дещо з інших альбомів."
А тепер от не кажи....
Послухай ше Neidermeyers Mind, Korn, Follw the leader, Issues, ще можеш послухати різні живі виступи, бутлеги, сингли, можеш послухати Анплаггед, а ще можу скинуть багатенько різних демок, старих, які не ввійшли до альбомів... Досить? коли послухаєш, тоді і будеш казать шо Корн відстій, до речі, з тих альбомів шо ти перелічив, Антачеблз займає досить непогане місце... Але Лайф*с пічі??? ти шо гонш? та там такі шедеври шо ну його нах...
  • 0

#139 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 17:03

Та добре, послухаю шось при нагоді... Але просто, хоч Корн загалом і непогана банда, я вже переріс трохи таку музику... Після того, як переслухав купу музики у всіх суто металічних і корових жанрах, особливо думу всякого як улюбленого стилю, досить грунтовно окунувшись в прогресивний рок, авангард, навіть джаз під настрій, повертатись і фанатіти від того, шо слухав колись в школі в середніх класах - якось не тойво... я, знаєш, люблю шось новеньке відкривати для себе... Ось, наприклад, шо стосується навколоальтметалічної музики, нещодавно зацінив таку штуку як Skindred - прикольна суміш реггі, ню-металу і панк-року, там ше ніггер класний такий вокалюга; а ше Avenged Sevenfold - перспективна команда, дехто їх називає new wave of heavy metal, я б сказав - heavy metal/metalcore/punk rock, одним словом, музончик драйвовий і дуже мелодійний... Так от, якшо ти послухаєш ці групи, я готовий скрупульозно переслуховувати весь Корн ;)
  • 0

#140 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 18:19

ОК! Скіндред... У мене є 1 альбом 2004 - Babylon, доволі прикольно, більше нема, до речі тема на теревенях є, ще які альбоми порадиш послухати? А от Avenged Sevenfold не знаю... Зара собі завантажу пару альбомів, короче це останній пост в цій темі про інші гурти (модери, пробачте ;) ). Напиши відповідь в темі про Скіндред, а от Севенфолд, якшо не складно, створи тему, дай лінки на пару альбомів.... :angry1: Ну короче домовились)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних