Перейти до вмісту

Що робити, коли розумієш,що своє щастя тупо провтикала?

Повідомлень в темі: 161

#61 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 15.12.2011 – 10:01

Перегляд дописуФабрегас (15.12.2011 09:59) писав:

попереднього? а шо з твоїм жонатіком вже всьо сі скінчено?
Та ви замахали:rolleyes: Він є...нікуди не дівся.
  • 0

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.12.2011 – 10:04

ну вибачай, ти тут нас замахувала своїми історіями про нього, тепер наша черга.
  • 0

#63 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.12.2011 – 10:06

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 10:01) писав:

Та ви замахали:rolleyes: Він є...нікуди не дівся.
якщо він не дотягне до рівня попереднього - можеш кликати їх двох одночасно)
  • 0

#64 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 10:22

Перегляд дописуФабрегас (15.12.2011 10:06) писав:

якщо він не дотягне до рівня попереднього - можеш кликати їх двох одночасно)
Олеська сказала те,що я хотіла почути...чекатиму)
Вигорить щось-відпишуся:rolleyes:
  • 0

#65 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.12.2011 – 10:57

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 10:22) писав:

Вигорить щось-відпишуся:rolleyes:
фото і відео також покажи :ggggg:
  • 0

#66 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.12.2011 – 21:07

За своє щастя варто поборотися. Краще вже зробити і йти до кінця, ніж потім шкодувати про втрачений шанс.
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 21:21

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 08:29) писав:

Пля...я ж просила говорити по темі. Втретє попросити? Даємо відповіді на поставлене питання.
так ти тему не розкрила спочатку.
якби в тебе він один був, отой, про якого ти клялася-божилася всім, шо він в тебе на все життя, то варто було б боротися.
але ситуація зараз геть інша.
зважаючи на оці умови, краще сиди вдома і нікого не чіпай, поки тебе хтось з тих двох не відпи кинув.
  • 0

#68 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 21:29

Перегляд дописуHalka (15.12.2011 21:07) писав:

За своє щастя варто поборотися. Краще вже зробити і йти до кінця, ніж потім шкодувати про втрачений шанс.

Вперше дякую...теж так гадаю...

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 21:21) писав:

так ти тему не розкрила спочатку.
якби в тебе він один був, отой, про якого ти клялася-божилася всім, шо він в тебе на все життя, то варто було б боротися.
але ситуація зараз геть інша.
зважаючи на оці умови, краще сиди вдома і нікого не чіпай, поки тебе хтось з тих двох не відпи кинув.
Та нічого ні один ні другий мені не зробить 100%.
  • 0

#69 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 15.12.2011 – 21:38

...а ще краще-втикай далі,і буде,а взагалі то нічого якраз і не буде...
Помилилася,виправляй,не знаєш як? Мовчи! Боїшся? А хочеться? Висновок-подзвони,і буде як буде...
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 21:47

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 21:29) писав:

Та нічого ні один ні другий мені не зробить 100%.
"а може варто було б?" - оце був мій меседж.
  • 0

#71 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 21:47

Перегляд дописуШАХІСТ (15.12.2011 21:38) писав:

...а ще краще-втикай далі,і буде,а взагалі то нічого якраз і не буде...
Помилилася,виправляй,не знаєш як? Мовчи! Боїшся? А хочеться? Висновок-подзвони,і буде як буде...
Розумієш,я дзвонила...двічі при чому раз 13-го бо було Андрія(іменини),і раз 14-го -ДН...він вічливо дякував і все,хотіла вкінці розмови розпитати чи когось має,як справи з особистим життям,але мене наломали тим дзвінком на інший телефон,і він поспішив відкланятись. Зараз дзвонити мені вже аж стидно,бо він пойме,що я кидаюся за ним.це раз,по друге,він швидше за все зараз нікуди і не піде зі мною,бо в нього вчора було ДН а після таких свят переважно тиждень наперед вечори розписані: на роботі,попити,з друзями,з родичами...і т.д. Просто чекаю...хоча б з тиждень,а там побачу.

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 21:47) писав:

"а може варто було б?" - оце був мій меседж.
Сенсі,нє дєрзі.

Повідомлення відредагував Скажена ягідка: 15.12.2011 – 21:48

• 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 21:56

ти просиш поради.
а я прошу тебе подивитися на себе.
можливо побачиш відповідь на своє питання.
якшо ні, то я можу прямо тобі сказати. показати навіть.
  • 0

#73 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 15.12.2011 – 22:00

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 21:47) писав:

Розумієш,я дзвонила...двічі при чому раз 13-го бо було Андрія(іменини),і раз 14-го -ДН...він вічливо дякував і все,хотіла вкінці розмови розпитати чи когось має,як справи з особистим життям,але мене наломали тим дзвінком на інший телефон,і він поспішив відкланятись. Зараз дзвонити мені вже аж стидно,бо він пойме,що я кидаюся за ним.це раз,по друге,він швидше за все зараз нікуди і не піде зі мною,бо в нього вчора було ДН а після таких свят переважно тиждень наперед вечори розписані: на роботі,попити,з друзями,з родичами...і т.д. Просто чекаю...хоча б з тиждень,а там побачу.

Сенсі,нє дєрзі.
..ну тоді чекай з моря погоди:-):rolleyes:
  • 0

#74 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:02

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 21:56) писав:

ти просиш поради.
а я прошу тебе подивитися на себе.
можливо побачиш відповідь на своє питання.
якшо ні, то я можу прямо тобі сказати. показати навіть.
Ця історія скажем така дуже заплутана,повір. Ви незнаєте навіть сотої частки від того всього. Я не ангел.я це визнаю...і кажу,що я вдруге тому хлопцеві про якого пишу,боляче не зроблю. слово тримаю.тому мрію про ще один шанс,на який згодна,в деякій мірі після свого вчинку стосовно нього незаслуговую...авансом...я б виправдала.
  • 0

#75 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.12.2011 – 22:03

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 21:47) писав:

не знаю, я ніколи не дзвонила перша хлопцям. і думаю, що це і негарно, і набридає. Не варто собою накидуватись.
Неприємно, коли не приділяють знаків уваги, але зовсім не розумію дівчат (жінок), які самі дзвонять, тим більше витягують на зустріч, і ще тим більше коли продовжують нав"язуватись далі коли їх відкрито посилають (ну є такі унікуми) - це самий низ приниження, це гидко. Це ще простимо жінці у віці, яка розуміє, що роки спливають, клімакс не за горами, а вона нікому не потрібна. Але молодій гарній дівчині... Ти сама собі потім не простиш, коли через певний час переосмислюватимеш все те, що відбувається зараз в твоїй голові.
  • 0

#76 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:11

Перегляд дописуОлеська (15.12.2011 22:03) писав:

не знаю, я ніколи не дзвонила перша хлопцям. і думаю, що це і негарно, і набридає. Не варто собою накидуватись.
Неприємно, коли не приділяють знаків уваги, але зовсім не розумію дівчат (жінок), які самі дзвонять, тим більше витягують на зустріч, і ще тим більше коли продовжують нав"язуватись далі коли їх відкрито посилають (ну є такі унікуми) - це самий низ приниження, це гидко. Це ще простимо жінці у віці, яка розуміє, що роки спливають, клімакс не за горами, а вона нікому не потрібна. Але молодій гарній дівчині... Ти сама собі потім не простиш, коли через певний час переосмислюватимеш все те, що відбувається зараз в твоїй голові.
Олесь,це мене і спиняє. Теж так думаю і неможу переступити через себе. Не можу подзвонити...тому чекаю.
Незнаю.певно натура в мене така...я невспокоюся поки незрозумію що випробувала і використала всі можливі шляхи і варіанти...
Останнє що зробила...додалась в контакті в друзі...хі-хі)) Певно відхилить заявку)))

А і ше...витерла його номер,шоб часом не втриматися і не подзвонити:rolleyes:
П.С. Ніде його перед тим як витерти не записувала і на память памятаю лише останні цифри...більше ніде того номера нема де взяти бо спільних знайомих нема. По дитячому трохи...але така вже я є)
  • 0

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 22:12

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 23:02) писав:

Ця історія скажем така дуже заплутана,повір. Ви незнаєте навіть сотої частки від того всього.
нам і не треба. досить того, шо ти вже сказала

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 23:02) писав:

Я не ангел.я це визнаю...і кажу,що я вдруге тому хлопцеві про якого пишу,боляче не зроблю. слово тримаю.тому мрію про ще один шанс,на який згодна,в деякій мірі після свого вчинку стосовно нього незаслуговую...авансом...я б виправдала.
я тобі не вірю. знаєш чому?
дивись
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

Перегляд дописуСкажена ягідка (30.12.2010 21:14) писав:

Кожного разу дивлячись на своїх колишніх-починаю сумніватись в своїй адекватності в минулому :rolleyes:

Перегляд дописуСкажена ягідка (17.01.2011 23:07) писав:

Я особисто без сварок неможу прожити і дня. скажу більше: сварки потрібні мені як повітря:D

Перегляд дописуСкажена ягідка (25.04.2011 16:53) писав:

Кожного разу здається при розриві що це кінець світу. І так боляче,що просто піпець. Дуже боляче :ggggg:

Перегляд дописуСкажена ягідка (2.06.2011 17:27) писав:

Незнаю,хто б там що не казав мені про юнацький максималізм,гормони,тривалості їх існування. Все це не те...і було не те,аж поки не зустріла ЙОГО.
Ніколи не жалійте за тим,що у вас не вийшло...значить попереду на вас чекає щось краще,і тоді ви подякуєте,що склалось саме так(с)
І тепер дякую Богу що раніше нізким іншим не складалося надто серйозно. Бо я чекала сама на цього чоловіка. Це відчуття не йде в порівняння з тими іншими які були перед ним. І хоч в нас велика різниця в віці,неуявляю свого життя без нього. Нехочеться більше скакати до ранку по дискотеках,шлятися хз де,подруги відійшли на 100500-й план. Є він,і він є його сенсом.Так,живу сьогоднішнім днем,бо в ньому я щаслива,а що буде далі... буде видно,як то кажуть...без мене ця сцена не буде зіграна.

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 18:06) писав:

Я-вогонь. Смілива і рішуча. Ніколи не давала собі в кашу наплювати. Завжди рано чи пізно звикла брати від життя те чи інше будь якими силами. Імпульсивна. Власниця. Я просто б чисто емоційно,психологічно не змогла б пробачити зраду,незмогла б з тим жити. Порвала б стосунки в ту ж секунду.
Мені чужого не треба,але своє я заберу,чиїм би воно не було(С),мабуть,доречна цитатка для даної теми.

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.06.2011 12:46) писав:

Також солідарна. От припустим: я молодна,незаміжня,в пошуку,так сказати. Зустрічаю чоловіка який на даний момент перебуває в шлюбі,має дітей і т.д. В сімї в нього вже давно не все гаразд. Ми покохали одне одного. І я не можу/не маю права зробити його щасливим,а заодно і себе? Так,можливо наше суспільство мене засуджуватиме,але мені дане лише одне життя,і цьому чоловікові також,для того щоб бути щасливими,то чому я маю через шаблони цього ж таки суспільства "віддати" своє щастя? Тільки через те,що коли він одружувався,я ще під стіл пішки ходила і чисто фізично не змогла з ним зустрітись?
Є лише одне життя,і варто чинити так,як вважаєш ти за потрібне,слухати своє серце. І плювати я хотіла що про мене скажуть,яка кількість друзів і родичів від мене за таке відвернеться,бо своє щастя,і до того ж справжнє кохання неможна так просто віддавати,зрештою,воно й не так часто зустрічається в цьому нікчемному житті.

Перегляд дописуСкажена ягідка (12.06.2011 14:01) писав:

З моїми друзями він вже знайомий,всі нормально сприйняли,кажуть,що це життя. Всі чекають фіналу,бо хочуть вже вісіля. І воно буде...шоб пси траву їли...буде!
це за менше, ніж рік.
ти дуже вітряна особа. я думаю, що не здатна щиро і ДОВГО кохати одну особу.
тобі лише 21,а скільки в тебе вже було "розривів"?

найрозумнішим в даній ситуації було б подумати,а чи не псуєш ти всім навкруги життя, бо,модливо, ти не одна страждаєш?
а людині,яка насмілиться з тобою бути геть зовсім не потрібні твої істерики і загони.
та нехай вже і істерики.
але хоч би якась постійність.
а її не видно.
ти хотіла за іншого заміж, а раптом передумала.
тобі потрібен час, щоб охолонути.
можливо, це навіть не один РІК.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:15

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 22:07) писав:

Олесь,це мене і спиняє. Теж так думаю і неможу переступити через себе. Не можу подзвонити...тому чекаю.
Незнаю.певно натура в мене така...я невспокоюся поки незрозумію що випробувала і використала всі можливі шляхи і варіанти...
Останнє що зробила...додалась в контакті в друзі...хі-хі)) Певно відхилить заявку)))
Треба навчитись переступати. І через когось, і через себе. (Я про почуття). Не кажу завжди так робити, але вміти треба - не раз пригодиться.
Якщо можеш почути мозок, то прислухайся. Хіба вже якщо сереце надто голосно кричатиме - то вже нічого не вдієш, підкоряйся.
Я так розумію, що в тебе зараз думає таки мозок, а не серце.
Та й рано тобі ще переоцінювати свої вчинки та почуття.)
  • 0

#79 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:19

Перегляд дописуОлеська (15.12.2011 22:15) писав:

Треба навчитись переступати. І через когось, і через себе. (Я про почуття). Не кажу завжди так робити, але вміти треба - не раз пригодиться.
Якщо можеш почути мозок, то прислухайся. Хіба вже якщо сереце надто голосно кричатиме - то вже нічого не вдієш, підкоряйся.
Я так розумію, що в тебе зараз думає таки мозок, а не серце.
Та й рано тобі ще переоцінювати свої вчинки та почуття.)
Зазвичай я думаю серцем,а не мізками.
Зараз не дзвоню,бо мені тупо стидно так вже аж кидатись на нього. Я просто памятаю його ставлення до себе і ті почуття. І на 99% переконана,що якщо він нікого немає,і ще хоч крапля мізерна чогось в нього до мене лишилась-він подзвонить. Але я знаю,і розумію що я того шансу не варта,після того що я зробила...визнаю. Просто хотілося б вірити...ех(
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2011 – 22:25

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 22:19) писав:

Зазвичай я думаю серцем,а не мізками.
Зараз не дзвоню,бо мені тупо стидно так вже аж кидатись на нього. Я просто памятаю його ставлення до себе і ті почуття. І на 99% переконана,що якщо він нікого немає,і ще хоч крапля мізерна чогось в нього до мене лишилась-він подзвонить. Але я знаю,і розумію що я того шансу не варта,після того що я зробила...визнаю. Просто хотілося б вірити...ех(
так може то в тебе просто почуття провини перед ним?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних