Перейти до вмісту

Що робити, коли розумієш,що своє щастя тупо провтикала?

Повідомлень в темі: 161

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2011 – 22:10

Всі ситуації є різними. Відповідно і реагувати на них треба ситуативно. Ну от що радити людинв імпульсивній зачекати? Це все одно, що закрити рота, коли хочеться крикнути. Все одно людина крикне.

п.с. Мігелю, не думала, що настільки емоційний.)
  • 0

#102 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 16.12.2011 – 22:11

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 10:01) писав:

Та ви замахали:lol: Він є...нікуди не дівся.
От проаналізуй свої дії.
Ти зараз нормально поступаєш?
  • 0

#103 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 16.12.2011 – 22:12

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.12.2011 23:05) писав:

він бачив,по тону моєї розмови.по мимовільних фразах...що я ним зацікавлена. Ніяк не відреагував...відповідно 50%-що когось має,40%-що просто нехоче більше зі мною звязуватись...і 10% що в мене ще щось вийде.
Я декілька разів пробувала отак через свою гордість і страх переступити...сказати-ніколи з того доброго нічого не виходило.
не знаю..в мене було таких пару випадків...та й зараз похожий,коли закохався,але в неї є хлопець,а шо робити не знаєш)) та й їй портити все не хочеться,але спілкуємось нормально,хоча й знайомі зовсім нічого...

а от як в мене були такі ситуації,як ось у тебе,то я спочатку вагався,але потім розмовляв з тією людиною і інколи получалось,інколи спіткала невдача(
  • 0

#104 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:14

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 22:12) писав:

нам і не треба. досить того, шо ти вже сказала

я тобі не вірю. знаєш чому?
дивись
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

це за менше, ніж рік.
ти дуже вітряна особа. я думаю, що не здатна щиро і ДОВГО кохати одну особу.
тобі лише 21,а скільки в тебе вже було "розривів"?

найрозумнішим в даній ситуації було б подумати,а чи не псуєш ти всім навкруги життя, бо,модливо, ти не одна страждаєш?
а людині,яка насмілиться з тобою бути геть зовсім не потрібні твої істерики і загони.
та нехай вже і істерики.
але хоч би якась постійність.
а її не видно.
ти хотіла за іншого заміж, а раптом передумала.
тобі потрібен час, щоб охолонути.
можливо, це навіть не один РІК.
Чудово написано, абсолютно погоджуюсь!
  • 0

#105 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.12.2011 – 22:15

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 21:10) писав:

Всі ситуації є різними. Відповідно і реагувати на них треба ситуативно. Ну от що радити людинв імпульсивній зачекати? Це все одно, що закрити рота, коли хочеться крикнути. Все одно людина крикне.

п.с. Мігелю, не думала, що настільки емоційний.)
ну так а зміст тоді було тему створювати і пораду питати? це вже монолог виходить) типу "ви собі говоріть-говоріть, а я зроблю по-своєму, ще й увагою не буду обділена"

а щодо Мігеля - да, вперше його бачу таким напористим))) але ж діло каже.
  • 0

#106 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:26

Перегляд дописуСкажена ягідка (15.12.2011 22:19) писав:

Зазвичай я думаю серцем,а не мізками.
Зараз не дзвоню,бо мені тупо стидно так вже аж кидатись на нього. Я просто памятаю його ставлення до себе і ті почуття. І на 99% переконана,що якщо він нікого немає,і ще хоч крапля мізерна чогось в нього до мене лишилась-він подзвонить. Але я знаю,і розумію що я того шансу не варта,після того що я зробила...визнаю. Просто хотілося б вірити...ех(
Думати треба ГОЛОВОЮ, а відчувати серцем, бо інакще всьо буде через ср@ку.

Перегляд дописуTopper (16.12.2011 00:05) писав:

Я завжди казав: шанс дається тільки 1 раз! І якшо ти свій шанс упустила - його отримає ЗАВЖДИ інша :lol:
Треба було не 3.14 здою думати, а включати інтуіцію раніше...
егеж ото правильно написав.

Перегляд дописуСкажена ягідка (16.12.2011 21:07) писав:

Принаймі на перший раз він б точно лишився не розчарований.
Він би розчарувався тоді, коли б тобі пересвербіло і ти знов його кинула, принизила та посміялася з нього.

А тепер пояснюю до чого це все:
Емоції - до п'єца.
Я не намагався якимось чином зачепити Ягідку, з нею ніби нормально спілкувався, конфліктів не було
Справа от в чому...
Ягідка визнала що поступила погано, причому неодноразово. Хоче чогось від хлопця якого образила, теж неодноразово.
Маючи під боком "афігенного" трахаря, вона раптом згадала про парубка і вирішила, що він супер-пупер, і тепер її має прийняти. вибачити, обцьомати і т.д. бо це має бути "як належне".
От дивує мене така річ - а чого б це в даній темі не пожаліти хлопця, який може отримати таке непередбачуване "щастя" на свою долю?
Всі ж допомагають повернути хлопаку, але ніхто (майже ніхто) не подумав як цей хлопака себе почував, що він відчував? Всі ж знають спонтанність Ягідки і розуміють, що воно всерівно не буде гладенько, то нащо ж пацана підписувати на на це все по другому колу?
Я поставив себе на місце цього хлопчини (гіпотетично), то я б не тільки собі (хлопчині) але й ворогам не побажав би такого облому і попуску, який відбудеться з ним через 2 місяці за умови відновлення стосунків з Ягідкою.

Можете вважати мене жорстким, злим і т.д., але реально подумайте про безневинного хлопчину, ви б побажали до себе такого відношення?

Повідомлення відредагував Miguel: 16.12.2011 – 22:28

• 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:26

Перегляд дописуКрихітка (16.12.2011 22:15) писав:

ну так а зміст тоді було тему створювати і пораду питати? це вже монолог виходить) типу "ви собі говоріть-говоріть, а я зроблю по-своєму, ще й увагою не буду обділена"
а хіба ти ніколи не помічала, коли людина створює тему (зокрема в розділі Кохання) лише щоби почути, що вона(він) правильно мислить(поступає)? Це ж очевидно. Рідко коли автор реально слухає поради. Тим більше жінки. Жінка переважно робить те, що і задумала. А поради питається для заспокоєння душі.
  • 0

#108 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.12.2011 – 22:29

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 21:26) писав:

а хіба ти ніколи не помічала, коли людина створює тему (зокрема в розділі Кохання) лише щоби почути, що вона(він) правильно мислить(поступає)? Це ж очевидно. Рідко коли автор реально слухає поради. Тим більше жінки. Жінка переважно робить те, що і задумала. А поради питається для заспокоєння душі.
да
але все рівно це нелогічно))
це як той вислів - щоб дізнатись, що вибрати - киньте монетку, справа не в тому, якою стороною вона впаде, а в тому, що ви знатимете, чого ви насправді хочете ще коли вона буде в польоті

тільки для чого треба підключати до цього наш падкий на плітки і критику народ - хз.
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:33

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 22:26) писав:

Ти надто жорсткий до неї.
Не варто сприймати все, що розказується в неті за чисту монету - часто люди переоцінюють себе і свої можливості заради свого ж утвердження. Це стосується як жінок, так і чоловіків (переважно чоловіків). Ягідка тут понарозказувала всякого. А всі її одразу засудили. Хоча знаю, що навіть на форумі є молодь, яка спокійнісінько собі трахається одне з одним, міняють партнерів на сніданок (обід, вечерю) - і про це багато хто знає, але сприймає як належне. А тільки заговорив відкрито про це - як тебе одразу закидають камінням.

Секс на один раз, як не прикро, зараз стає нормою. Тому не варто засуджувати, бо можливо самі про себе такого і не здогадуєтесь.
  • 0

#110 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:39

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 22:33) писав:

Ти надто жорсткий до неї.
Не варто сприймати все, що розказується в неті за чисту монету - часто люди переоцінюють себе і свої можливості заради свого ж утвердження. Це стосується як жінок, так і чоловіків (переважно чоловіків). Ягідка тут понарозказувала всякого. А всі її одразу засудили. Хоча знаю, що навіть на форумі є молодь, яка спокійнісінько собі трахається одне з одним, міняють партнерів на сніданок (обід, вечерю) - і про це багато хто знає, але сприймає як належне. А тільки заговорив відкрито про це - як тебе одразу закидають камінням.

Секс на один раз, як не прикро, зараз стає нормою. Тому не варто засуджувати, бо можливо самі про себе такого і не здогадуєтесь.
Олесю, один з моїх принципів "не вимагай від інших того, чого не можеш зробити сам"
Мої слова не жорстокі а справедливі. А написав я їх якраз тому що засудження Ягідки в цій темі маїже нема, зато підтримки її переоціненості самої себе вдосталь. Я лише частково відновив рівновагу і висловив свою власну думку з цього приводу.
А з приводу молоді яка трахає всьо що рухається то "проблеми негрів шерифа неїб... не хвилюють". Це їхнє життя і їхні проблеми, але коли щось зламається то хай не сподіваються, що всі навколо них бігатимуть, пилинки здуватимуть, ранки зализуватимуть і дупку розовим маслом мазатимуть. "Кожному воздастся по ділам його"
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.12.2011 – 22:40

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 22:33) писав:

є молодь, яка спокійнісінько собі трахається одне з одним, міняють партнерів на сніданок (обід, вечерю) - і про це багато хто знає, але сприймає як належне. А тільки заговорив відкрито про це - як тебе одразу закидають камінням.

головне, це "не псуй життя іншим". молодь,яка регулярно міняє сексуальних партнерів і молодь,яка щодня міняє "чоловіка на все життя" - це різні речі.
в першому випадку ніхто нікому нічого не винен.
а в другому ти стаєш просто безвідповідальною особою, бо змушуєш інших людей залежати від себе і страждати.
у людей,які не напрягають себе серйозними стосунками і просто трахаються таке буває значно рідше.

секс на один раз тут взагалі ні до чого. тут же тема про СТОСУНКИ.
  • 0

#112 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:50

Вішенка, тобі не надоїло генерувати серіали про себе любіму?

По темі:

1. передзвони
2. обломайся

ах, я забув, ти викреслила його телефон з усіх усюд (сумнівно канєшно)

обновляємо:

1. передзвони
2. обломайся

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 22:09) писав:

Краще пожалій пацана.

Вішня, пожалій нас усіх :lol:
  • 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 22:55

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 22:39) писав:

А з приводу молоді яка трахає всьо що рухається то "проблеми негрів шерифа неїб... не хвилюють". Це їхнє життя і їхні проблеми, але коли щось зламається то хай не сподіваються, що всі навколо них бігатимуть, пилинки здуватимуть, ранки зализуватимуть і дупку розовим маслом мазатимуть.
І ти прікінь: навколо підростаючої молоді так і бігають усі і здувають пилинки.)

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 22:39) писав:

"Кожному воздастся по ділам його"
А оце воістинно.)

Перегляд дописуСенсоріка (16.12.2011 22:40) писав:

головне, це "не псуй життя іншим". молодь,яка регулярно міняє сексуальних партнерів і молодь,яка щодня міняє "чоловіка на все життя" - це різні речі.
в першому випадку ніхто нікому нічого не винен.
а в другому ти стаєш просто безвідповідальною особою, бо змушуєш інших людей залежати від себе і страждати.
у людей,які не напрягають себе серйозними стосунками і просто трахаються таке буває значно рідше.

секс на один раз тут взагалі ні до чого. тут же тема про СТОСУНКИ.
повір, це одне інше породжує. Якби відповідальніше ставились до своїх партнерів в ліжку, то і до партнерів по життю ставлення було б інше.
Якщо думати: трах - це може бути і може минути. То так само думатиметься і про шлюб: може бути і може минути.
  • 0

#114 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 23:01

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 22:55) писав:

І ти прікінь: навколо підростаючої молоді так і бігають усі і здувають пилинки.)
Ніякої самостійності... ніякої відповідальності... ніякого майбутнього...

повір, це одне інше породжує. Якби відповідальніше ставились до своїх партнерів в ліжку, то і до партнерів по життю ставлення було б інше.
Якщо думати: трах - це може бути і може минути. То так само думатиметься і про шлюб: може бути і може минути.
Олесю, ти ж не Роденівський мислитель... не можна думати за всіх, тим більше за тих кому це не потрібно. Завжди такі були і будуть, від того ніде не дінемось. Інтелект на планеті - величина стала, аот кількість населення постійно зростає.
  • 0

#115 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 23:04

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 23:01) писав:

аот кількість населення постійно зростає.
ти натякаєш на те, що треба заборонити сєкас? :lol: (як в радянському союзі, де його не було :8: )
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.12.2011 – 23:07

по-твоєму, людина, в якої нема ні з ким серйозних стосунків, має утримуватися від сексу?
ти зневажаєш умовою, що людині може просто ні з ким заводити ті серйозні стосунки.
нє,ну справді. по-твоєму зустріти потрібну людину так легко? зовсім ні.
але деяким вдається не чекати,а просто жити в своє задоволення.
та навіть починаєш з кимось зустрічатися,а він потім виявляється не тим. ви розходитесь. знову з кимось зустрічаєшся. знову не той(а може ти для нього не та, а може ще якась причина) і ви знову розходитесь.
але це не значить, шо ти ніколи своєї людини не зустрінеш.
ньюанс.
можна все це продєливать маючи симпатію до людини, тогді менше паришся і розлучення безболісні.
а можна як ягідка, закохуватися в кожного і потім страждати.

мені зрозуміліша така нерегулярна симпатія, ніж регулярна закоханість в щоразу нову людину.
ладно, я б навіть кохання допустила, якби це не було таким частим явищем за ОДИН рік. не відчуваю серйозності.
  • 0

#117 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 23:09

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 23:04) писав:

ти натякаєш на те, що треба заборонити сєкас? :lol: (як в радянському союзі, де його не було :8: )
я натякаю на те що зниження рівня інтелекту молоді - явище прогнозоване, йде по прогресії і цьому не варта дивуватися.

Перегляд дописуСенсоріка (16.12.2011 23:07) писав:

Страждати самій - пів біди, ібо заслужила, а от мучити інших - то біда, вони того може й не заслужили.
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.12.2011 – 23:12

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 23:09) писав:

Страждати самій - пів біди, ібо заслужила, а от мучити інших - то біда, вони того може й не заслужили.
ну кагбе да.
але мені не вдалося донести до неї цю думку.
одна справа, якшо в тебе закокується людина і ти не знаєш що з нею робити, а геть інша, коли ти сама ж розвиваєш з певною людиною все до кохання, а потім кидаєш.
  • 0

#119 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2011 – 23:21

Перегляд дописуСенсоріка (16.12.2011 23:07) писав:

по-твоєму, людина, в якої нема ні з ким серйозних стосунків, має утримуватися від сексу?
ти зневажаєш умовою, що людині може просто ні з ким заводити ті серйозні стосунки.
нє,ну справді. по-твоєму зустріти потрібну людину так легко? зовсім ні.
але деяким вдається не чекати,а просто жити в своє задоволення.
та навіть починаєш з кимось зустрічатися,а він потім виявляється не тим. ви розходитесь. знову з кимось зустрічаєшся. знову не той(а може ти для нього не та, а може ще якась причина) і ви знову розходитесь.
але це не значить, шо ти ніколи своєї людини не зустрінеш.
ньюанс.
можна все це продєливать маючи симпатію до людини, тогді менше паришся і розлучення безболісні.

мені зрозуміліша така нерегулярна симпатія, ніж регулярна закоханість в щоразу нову людину.
ладно, я б навіть кохання допустила, якби це не було таким частим явищем за ОДИН рік. не відчуваю серйозності.
я говорила про одноденний трах. Так, я-особисто проти цього. Але йдеться не про мене. Я людей не засуджую. Майже ніколи. Можу не підтримати - ну як свою подругу, яка розрушила сім"ю, або як іншу - яка виїхала в Пітер і почала жити з дівчиною. Ну хто я така, аби їх засуджувати? Люди самі думають, що роблять. Вони так щасливі - значить їх правда.
О! До речі! Знайшла ключове слово!) Щастя.))) Так от, мабуть треба поступати так, щоби ти була щасливою.)

Перегляд дописуMiguel (16.12.2011 23:09) писав:

я натякаю на те що зниження рівня інтелекту молоді - явище прогнозоване, йде по прогресії і цьому не варта дивуватися.
так ніхто і не дивується. до мене приїздила подруга. я їй дала на дорогу презервативи. вона наступного дня подзвонила і подякувала за них. виявляється в поїзді їй попався класний партнер по сексу. так, все йде по прогресії.)
  • 0

#120 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 17.12.2011 – 09:52

Тему можна закривати. Він вчора подзвонив)))))))))))))))))))))))
Всім дякую.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних