Перейти до вмісту

гра: Новорічний сюрприз

Повідомлень в темі: 239

#221 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.12.2012 – 00:43

Перегляд дописуAquarius-ka (03.12.2012 – 20:50) писав:

Я би з радістю приєдналась, лиш... Просто не знаю, що би таке можна вислати незнайомій людині, щоб після відкриття не було: "иеа, а я думав(ла), шо шось гарне", і до того ж вартість пересилки була варта самого подарунка.
будь-що буде приємним, якщо несподівано і з душею.)
  • 3

#222 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 04.12.2012 – 01:07

Перегляд дописуОлеська (04.12.2012 – 00:43) писав:

будь-що буде приємним, якщо несподівано і з душею.)
При такому настрої - звичайно, лиш то, думаю, вийняток.

Дарувати завжди приємно, лиш треба хоч трохи знати про людину і її вподобання, або хоч би стать. Так, всліпу, при теперішній перенасиченості товарами - шось не знаю...
  • 2

#223 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2012 – 18:41

Перегляд дописуAquarius-ka (04.12.2012 – 01:07) писав:

При такому настрої - звичайно, лиш то, думаю, вийняток.

Дарувати завжди приємно, лиш треба хоч трохи знати про людину і її вподобання, або хоч би стать. Так, всліпу, при теперішній перенасиченості товарами - шось не знаю...
Це лише символ доброзичливого ставлення. Навіть якщо не друзі, як Прощена Неділя свого роду.
  • 0

#224 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2012 – 19:07

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2012 – 18:41) писав:

Це лише символ доброзичливого ставлення. Навіть якщо не друзі, як Прощена Неділя свого роду.
о, прощена неділя це чудовий день, я в той день помирилась з одною дівчиною, з якою перед тим 2 роки не розмовляла. можна це в будь-який день зробити, але коли є нагода то ще краще)
  • 0

#225 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 05.12.2012 – 05:49

Перегляд дописуtaraBooka (04.12.2012 – 18:41) писав:

Може я не так виразилась. Тут не проте, що я б не хотіла посилати недрузям чи щось маю проти тих, що вже у списку.
Мала на увазі, що не кожен сприйме, як Олеська написала: "будь-що буде приємним, якщо несподівано і з душею.) ". До "закордонників" інші мірки. Мені сама пересилка чогось такого, як горнятко, буде коштувати десь 10 дол., або і більше, ну і хто його знає, чи послане мною сподобається. То правда, що з Олеською наше знайомство почалось на трохи горбистій дорозі, але потім якось нормалізувалось і вона одна, так мені виглядає, займалась модеруванням у цьому році, так що я зла не тримаю :)

Тому я пропоную, не відміняючи цього вже існуючого для бажаючих, інший "сюрприз" - створити фонд для переможців Тап-Конкурсу і потім подарувати кожному, скажімо футболку з логом "Теревені". Футболок можна замовити більше і потім продавати у теревенівській крамничці. Можна якийсь інший сувенір з написом рідних Теревень. Можу внести у фонд 25 дол., але того мало, треба ширшу підтримку. Ще не знаю, чи можна пересилати через ПейПел, бо Вебмані я не довіряю, щоб реєструватись, але можу, на біду, і в конверті вислати. То ж давайте підтримаймо сайт, на який заходимо чуть не щодня, на якому знайомимось, обмінюємся думками, сваримось і миримось, разом нас багато :)
  • 3

#226 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 05.12.2012 – 10:16

Aquarius-ka, то, мабуть, я нечітко висловилась. Я подумала, що Вас стримує від участі тільки те, що Ви сумніваєтесь, чи вгадаєте із подарунком. Прощену Неділю я навела як приклад, для мене за емоцією той день нагадав ось цю гру, або (пам'ятаєте, в темі про каву) - "Віддай, якщо можеш, візьми, якщо хочеш" з "підвішеними" для незнайомих людей кавами, книжками, ліками. Якось в такі моменти відчуваєш свою спорідненість з усім світом. До речі, ми з Вами там теж трохи розійшлися в думках, але не суть.
Щодо Вашої пропозиції, її, мабуть, мають розглянути модератори, адже там задіюються гроші.
  • 1

#227 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 05.12.2012 – 20:39

Та воно так і є, власне те, що можу не вгадати, в основному і стримує, решта просто розширено.

А про "спорідність з усім світом" - о, так, Ви праві, Тарабуко (чи я правильно нік написала?)! Лиш кожен по-своєму розуміє окремі деталі. Вчора в мене була пригода з одним бездомним чи просто бідним, і ми обоє залишились страшно задоволені тим спілкуванням, але то, мабуть, до теми про релігійну мораль, бо він підкреслив, що він християнин, а я сказала, що я ні, але то не зменшило нашої взаємної симпатії.

Також дякую за підказку про збір фондів :), перенесла у тему обговорення конкурсу.
  • 1

#228 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.12.2012 – 21:24

Перегляд дописуAquarius-ka (05.12.2012 – 05:49) писав:

Може я не так виразилась. Тут не проте, що я б не хотіла посилати недрузям чи щось маю проти тих, що вже у списку.
Мала на увазі, що не кожен сприйме, як Олеська написала: "будь-що буде приємним, якщо несподівано і з душею.) ". До "закордонників" інші мірки. Мені сама пересилка чогось такого, як горнятко, буде коштувати десь 10 дол., або і більше, ну і хто його знає, чи послане мною сподобається. То правда, що з Олеською наше знайомство почалось на трохи горбистій дорозі, але потім якось нормалізувалось і вона одна, так мені виглядає, займалась модеруванням у цьому році, так що я зла не тримаю :)

Тому я пропоную, не відміняючи цього вже існуючого для бажаючих, інший "сюрприз" - створити фонд для переможців Тап-Конкурсу і потім подарувати кожному, скажімо футболку з логом "Теревені". Футболок можна замовити більше і потім продавати у теревенівській крамничці. Можна якийсь інший сувенір з написом рідних Теревень. Можу внести у фонд 25 дол., але того мало, треба ширшу підтримку. Ще не знаю, чи можна пересилати через ПейПел, бо Вебмані я не довіряю, щоб реєструватись, але можу, на біду, і в конверті вислати. То ж давайте підтримаймо сайт, на який заходимо чуть не щодня, на якому знайомимось, обмінюємся думками, сваримось і миримось, разом нас багато :)
умови конкурсу на першій сторінці. минулого року граючим сподобалось тому і зголосились ще й на цей рік. Те, що ви пропонуєте з футболками, наприклад, вже пропонувалось на цьому форумі і не раз. Не прижилось і напряжно було, а ця простенька гра якраз підходить, єдине, що сумно - заграниця. Якщо є бажання провести інший конкурс - можемо, але в іншій темі, ок? а в цій давайте ще зголосимось хто хоче
  • 1

#229 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 09:56

Ластівко, на яке число потрібно підготувати посилку? Там же перед Новим роком, певно, з поштою будуть перебої.
  • 0

#230 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 10:00

та я собі думаю чи не замало нас буде?
наразі список бажаючих такий:
1. Ластівочка
2. Мігель
3. wizm
4. taraBooka
5. Олеська
6. Kassandra
7. Олександр

Давайте зголошуйтесь ще бажаючі

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 12.12.2012 – 10:02

• 1

#231 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.12.2012 – 10:10

Перегляд дописуAquarius-ka (05.12.2012 – 05:49) писав:

Якщо чесно, то не взяла до зауваги, де у нас були горби в спілкуванні.))) Але в тому-то і прикол, що посилаєш подарунок, не знаючи, кому. А навіть найнезначиміший презентик приємно отримати тим, хто любить подарунки. Не знаю, як кому, але для мене не важливо, чи дорогий подарунок мені дарують, - головне, аби з душею і фантазією.)
Звичайно для тих, хто закордоном, є проблематично навіть дрібничку прислати, ібо дорого. Тому може краще було би обмінятись відкритками, зробленими власноруч?
  • 1

#232 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.12.2012 – 13:15

Щось буде?
  • 0

#233 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 22.12.2012 – 21:03

І шо там?
  • 0

#234 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 25.12.2012 – 14:59

Спробую ще раз нагадати про цю забавку. Щось усе затихло.
  • 0

#235 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 25.12.2012 – 20:35

Щиро перепрошую за тривалу відсутність. :blush:
Дублюю умови гри:
Ми всі любимо отримувати подаруночки, але кажуть, що ще більше щастя - комусь подарувати подарунок. Пропоную взяти участь в реальній грі: Новорічний сюрприз.

Учасники - всі бажаючі форумляни, які мають не менше ____ дописів.
Зміст гри - обмін подаруночками
Мета - щасливі посмішки на наших личках

*набір учасників наприклад до 28 грудня
*протягом двох днів розсилаю кожному у приват адресу (кому відправляти подарунок).
*протягом 3-х днів скуповуємось, Сума на яку купується подарунок не повинна впливати на ваш сімейний бюджет, отже розраховуємо, що не дорожче як ____ гривень на все вкупі.
* кому хто дістанеться вибиратиму жеребкуванням.
* в цій темі хвалимось отриманими подаруночками, побажаннями і гарним настроєм
обіцяю ніколи і ніде особисту інфу не розповсюджувати

наразі список бажаючих такий:
1. Ластівочка
2. Мігель
3. wizm
4. taraBooka
5. Олеська
6. Kassandra
7. Олександр

• 2

#236 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 26.12.2012 – 09:54

Перепрошую, але я вже фізично не встигаю взяти участь в грі :(
Ластівочко, жеребкуй без мене.
  • 0

#237 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.12.2012 – 22:01

Перегляд дописуOlexandr (26.12.2012 – 09:54) писав:

Перепрошую, але я вже фізично не встигаю взяти участь в грі :(
Ластівочко, жеребкуй без мене.
шо? до 14 січня не справишся?
  • 1

#238 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.12.2012 – 22:18

закордонникам теж можна?

подивилася ціни, таки ні.
тоді я від Нео вимагатиму листівки.

Повідомлення відредагував Немі: 26.12.2012 – 22:33

• 0

#239 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.12.2012 – 20:40

по цінам ніхто нічого не пропонує? напевно цього року нічого не вийде. щось малувато нас((( чи що скажете?
  • 2

#240 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.12.2012 – 22:03

Відміняй то все. А ми і так можемо подарунками обмінятись.))
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних