Перейти до вмісту

S.t.a.l.k.e.r: Shadow Of Chernobyl

Повідомлень в темі: 132

#81 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 02.05.2007 – 21:11

Перегляд дописуРоланд (2.05.2007 10:11) писав:

Навіть самі співробітники GSC визнали, що їм просто не вистачило досвіду, щоб втілити всі ті унікальні ідеї, які вони обіцяли спочатку.
Нічого страшного в цьому не бачу. Головне що:
1) гра дійсно добра;
2) вона наша. А от братня Росія, наприклад, до цього часу на толковий шутер не спромоглася.
  • 0

#82 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 21:31

Нічого страшного в цьому не бачу. Головне що:
1) гра дійсно добра;
2) вона наша. А от братня Росія, наприклад, до цього часу на толковий шутер не спромоглася.
[/quote]
Це эдиний її плюс - вона наша
  • 0

#83 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.05.2007 – 10:27

Перегляд дописуGhost (1.05.2007 10:29) писав:

Переписав собі в чувака ту забавку, а воно, холєра, не йде без диску. І з віртуалки не канає.... Шо робити ? Га ? :)

Купити продукт українського виробника. Чи 40 гривень зайвих нема на підтримку? :D

Просто хороший шутер. А обіцяли "революцію в жанрі" ;) ...

Не всі обіцянки виконано, але багато в чому це справді прорив. А очікується завжди щось нереальне, на те це і очікування.

Один мій знайомий до виходу так фанатів від Сталкера, що навіть дах їхав. А от він вийшов... І що? - Тепер він погоджується, що Сталкер - всьо-на-всього хороша гра, в яку варто грати, але називати її супермегахітом - аж ніяк!

деякі геймресурси думають інакше :cry:

Перегляд дописуAlex (2.05.2007 22:31) писав:

А от братня Росія, наприклад, до цього часу на толковий шутер не спромоглася.

Зате в більшості населення вона вважає, що СТАЛКЕР - російська гра

Втім, не одна вона. Інші країни - також.
  • 0

#84 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 08:09

ProN
Про розмір ОЗП для Сталкера в темі говорилось неодноразово.
Твій допис видалив.
Усне попередження.

• 0

#85 OlegatoR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 26.05.2007 – 11:51

Один мій знайомий до виходу так фанатів від Сталкера, що навіть дах їхав. А от він вийшов... І що? - Тепер він погоджується, що Сталкер - всьо-на-всього хороша гра, в яку варто грати, але називати її супермегахітом - аж ніяк!
Щось мені здається що ти мене маєш на увазі... :angry12:

Але все таки хлопці з GSC зробили дійсно велику роботу, яку просто не можна не поважати.
Респект GSC! :prapor3:

Повідомлення відредагував OlegatoR: 26.05.2007 – 11:52

• 0

#86 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 26.05.2007 – 21:53

А я не грав. Незнаю, може колись пограю... Але пограю обов*язково, бо треба знати, що то таке)))
  • 0

#87 pravnyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 14:55

Сталкер добра гра. А була б ще добріше якби була українська версія з українськими усмішками..
та справжньою картою зони з населеними пунктами..
  • 0

#88 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 16.06.2007 – 11:41

Хто знає де можна скачати УКРАЇНІЗАЦІЮ до Сталкера?
  • 0

#89 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2007 – 11:51

хто знає що робити в першому рівні,а то шось я туплу трохи... :yes:
  • 0

#90 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.06.2007 – 17:38

Та взагалі відстій геймплей. Хоча графіка непогана.
  • 0

#91 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:47

пройшов першу місію і закинув. більше мене до нього не тягне. сам не знаю чому. може дійсно геймплей і атмосфера не ті :rolleyes:
  • 0

#92 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 04.09.2007 – 08:48

GSC Game World зняла завісу таємниці з аддона до S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, реліз якого запланований на першу половину 2008 року.

Доповнення S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky присвячене подіям, які відбувалися в Зоні за рік до початку оригінальної гри. За словами розробників, територія відчуження, яку гравці бачили в Shadow of Chernobyl, — дуже тихе і спокійне місце в порівнянні з тим, що творилося там всього 12 місяців тому. Тоді навколишнє середовище було куди небезпечніше — по “збудженій” Зоні розстилався ще щільніший шар аномалій, а чудасії забрудненої атмосфери збивали з шляху цілі експедиції. Половину площі S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky складуть нові області, інші 50% утворюють змінені локації з Shadow of Chernobyl.

Крім поганої екології, спокійному життю перешкоджатимуть нескінченні війни сталкерів. Гравець зможе приєднатися до однієї з восьми організацій і допомогти їй захопити контроль над ключовими точками і атакувати ворожі бази. Щоб завоювати довіру і дослужитися до вищих чинів вибраного угрупування, треба виконати цілий ланцюжок завдань. Втім, налагоджувати контакт з бандами необов’язково: напарники служать лише підмогою в знищенні однієї з головних фракцій, що перегороджують шлях до подальшого розвитку сюжету.

На додаток до “шліфовки” інтерфейсів наладонника і карти, GSC Game World обіцяє і серйозніші зміни, наприклад, покращені фізику і штучний інтелект. Побачимо ми і декілька нових монстрів. Можливо, движок S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky розживеться підтримкою DIRECTX 10, хоча із цього приводу розробники ще не впевнені.

gameplay.org.ua
  • 0

#93 OlegatoR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.09.2007 – 11:21

phobos, альо! Який ще аддон? :D Clear Sky - повноцінне гра (пріквел до S:SoC.)

До речі! Зовсім забув... :yes: Є українська версія моду AMK MOD (з повним перекладом всіх текстів і деяких текстур гри). Скачати можна звідси

p.s. я, до речі, також брав участь у перекладі і корегуванні текстів

Повідомлення відредагував OlegatoR: 12.09.2007 – 11:23

• 0

#94 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 18:23

Clear Sky затримається
Зображення
Напевно багато хто пам’ятає, скільки років ми чекали реліз бойовика S.T.A.L.K.E.R.. Судячи з усього, пріквел Clear Sky має намір послідувати прикладу свого старшого брата.
Днями в Мережі пройшли чутки про те, що гра не з’явиться в травні цього року. Джерелом інформації нібито став Олег Яворський, який під час конференції в Києві повідомив, що вихід S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky переноситься на 31 серпня. Представники GSC Game World поки не дають коментарі, обіцяючи скоро зробити офіційний анонс.

http://gameplay.org.ua
  • 0

#95 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.07.2008 – 19:02

а от якби графіка була на движку Source (оновленому), то було б краще. Що не кажіть, а соурс - найкраща графіка! От би всі ігри були з графікою соурс.
  • 0

#96 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 19:07

Перегляд дописуDarkLordVillis (24.07.2008 20:02) писав:

а от якби графіка була на движку Source (оновленому), то було б краще. Що не кажіть, а соурс - найкраща графіка! От би всі ігри були з графікою соурс.
А по моєму в Крайсісі графа набагато крутіша, і двіжок там Cry Engine.
  • 0

#97 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.07.2008 – 19:17

А чи українська гра "Сталкер" ? А що в ній українського? Компанія SGC Game World зареєстрована в Україні? І більш ніде?
При сучасній глобалізації, незрозуміло як винаходи чи товари відносити до держави чи нації...
Хелікоптери Сікорського українські? Автомобілі сітроен українські чи єврейські? (Ендю Сітроен - син Льови Цітрона, ювеліра з Одеси :happy1: )
Чи може "жигулі" і "Х'юндай" зібрані в Черкасах ... - вони українські?
  • 0

#98 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.07.2008 – 20:17

А мені СТАЛКЕР не дуже сподобався певно через те що проходив я його одночасно з Крізісом та КОД 4 :happy1:
  • 0

#99 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 23:41

Дійсно, Сталкер Тінь Чорнобиля не такий вже хіт, як втирали нам до його появи, але це всеодно офігєнне шпіливо, шо тут не кажіть! І не тільки графа тягне сталкера, сама атмосфера гри, якщо грати не так як деякі (Всі грають, от і я пограю!), а дійсно просочитися тими подіями, шоб було страшно з дому без болтів виходити! Отоді шпіливо дійсно круте!
П.С. В деяких моментах гри в мене не витримували нерви! Я настільки втягувався в гру, шо деколи починав забувати, шо то ГРА! Поява з темряви "невидимого" кровососа мене неодноразово лякала! Це тому, шо я ставився до гри не як до гри, а як до свого, трохи дивного, але життя! Якшо ставитися так до будь-якої рольової гри, результат буде тільки позитивний!
  • 0

#100 Olex_M

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Відень

Відправлено 11.03.2009 – 17:29

Гра хороша, але трішки нудна (тільки трішки), мега-мульти-багова, і трішки закоротка... :) Але це дебют, тому дуже добре що хоч таке(Доречі чудовий офіційний українізатор існує)... З Чистим Небом вони поспішили...

Я пройшов Скай на ветеранi... ЗА ДВА ДНI!!! У мене нiколи такого не було... У грi є доробки, непоганi, але їх не вистачає. І iдеї малувато... Наприклад (Це я про виправлення та доробки) ГРАФIКА стала ще кращою нiж у попереднiх версiях (версiях - це я про моди та аддони), краща анiмацiя деяких об"єктiв, купа глюкiв виправлено...

Ось приклад покращеня аномалiй (Доречi стало цiкавiше грати бо аномалiї стали менш помiтними, а монстри стали продуманiше нападати): На янтарi бiжу собi на спринтi (Набагато повiльнiше стомлюєшся нiж в тiнях) дивлюсь мiж двома деревами промiжок є, ну i побiг туди... Нiчого не бачив пiдозрiлого (аномалiю помiтив тiльки пiсля перезавантаження), ну а коли добiг екран червоним залило мене почало носити туди - сюди - по кругу, добре чув болiснi крики героя... (GCS добре попрацювали над видовищем для садистiв та некрофiлiв) Герой вмер, його душа, тобто я, вiддiлилася вiд нього, а потiм я побачив як колишнього найманця в гору пiдкинуло та й почало вертiти... Коли тiло опинилось вище дерев його ще раз крутануло i вiн розщепився на атоми! Кроваве шоу Квейка 3 в нокаутi! В тiнях такого НЕ БУЛО.

Але всеж таки iдеї не вистачає... От тiнi то так! Там було багато корму для мiзкiв особливо пiсля правдивої кiнцiвки... Ну коротче кажучи - було цiкаво та фiлософно, але графiка та технiчна частина пасуть заднiх. В небi все навпаки: Графiка та технiка - клас а iдея пряма як слуп. Ну нецiкаво грати, тимбiльше що офіційний GSC сайт тiльки на росiйськiй та англiйськiй мовi!!! Обiцяних нових монстрiв я не знайшов, а кiнцiвка то взагалi тупа як паркан! Ну грати то грайте, я свою думку висловив, але авторам треба бiльше допрацьовувати свої дiтища, або хочаби якiсь мега-патчi поробити якi би все виправили. Усе.

Повідомлення відредагував Olex_M: 11.03.2009 – 17:28

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних