Перейти до вмісту

Kонкурс Теревені - 2011 (обговорення)

Повідомлень в темі: 145

#61 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.12.2011 – 23:10

корочє ці самовідводи це фігня

люди висувають - значить номінувати

не хоч перемоги - не агітуєш за себе або агітуєш за інших

переміг все одно - значить карма така
  • 0

#62 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 07.12.2011 – 23:12

Перегляд дописуПластун (7.12.2011 23:10) писав:

корочє ці самовідводи це фігня

люди висувають - значить номінувати

не хоч перемоги - не агітуєш за себе або агітуєш за інших

переміг все одно - значить карма така
це не фігня. це гражданска позіция. :D
  • 0

#63 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.12.2011 – 00:37

Перегляд допису_Ex (7.12.2011 23:08) писав:

Ну хіба що номінації були реально прикольніші.

ага, а скільки істерик було... поспитайся у тих, хто тоді модерствував.
що цікаво - мені жодного листа не написали ображені. ніхто.
а потім ще дехто мені закидав, що я від них переховуюся.
  • 0

#64 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 08.12.2011 – 09:33

Цитата

Т Амністований 2011 - Форумчанин якого адміністрація форуму розбанить.
А хіба під амністію попадають не всі? Сумно...

Перегляд дописуManfred (8.12.2011 09:30) писав:

Пропоную номінацію Т-гризун для тих, хто надто любить погризтися ;-)
Або Т-шпилькун - хто завше за цим спостерігає з підпілля і раз по раз тицяє шпильки. ;-)
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.12.2011 – 21:36

Перегляд дописуЯрий (7.12.2011 22:45) писав:

Додана номінація Т Амністований 2011
категорично ПРОТИ, бо що це таке? щодо розбанення -уже вирішено і адмін це підтвердив, що зроблять. Хтось є кращий і його розбанять, а хтось гірший? Просто так нікого не банили, було порушення - було покарання. Якщо знімати то знімати усім ті довічні бани ну і щодо амністій то у нас є традиційна весняна до річниці Теревень. Якщо треба нової номінації то можна вислухати пропозиції от і все
  • 1

#66 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 08.12.2011 – 21:41

Чого Т-мрія є окремо для хлопців, окремо для дівчат, а Т-Татусь/Матуся одна номінація? Давайте дві окремі для кожної статі!
  • 0

#67 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 08.12.2011 – 21:41

Перегляд дописуЛастiвочка (8.12.2011 21:36) писав:

категорично ПРОТИ, бо що це таке? щодо розбанення -уже вирішено і адмін це підтвердив, що зроблять. Хтось є кращий і його розбанять, а хтось гірший? Просто так нікого не банили, було порушення - було покарання. Якщо знімати то знімати усім ті довічні бани ну і щодо амністій то у нас є традиційна весняна до річниці Теревень. Якщо треба нової номінації то можна вислухати пропозиції от і все
А ще ж в конкурсі не може брати участі забанений корисувач, тож переможця не буде. :D
  • 0

#68 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.12.2011 – 21:47

Перегляд дописуЛастiвочка (8.12.2011 20:36) писав:

та да, нєфік плутати ці дві справи. розбанення мало йти разом з нібито теревені 2.0, хоча мені неясно, чого не можна цього зробити раніше, а не з конкурсом і тільки одну людину.
ця номінація - тупа відмазка від обіцянки розбанити усіх.
  • 0

#69 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.12.2011 – 21:55

Прошу Ярого не ображатись, але так само прошу пояснити мені недалекій щодо конкурсу деякі речі:
були у нас традиційні номінації і ми вже звикли до цього і обговорили давно, тепер додаються нові типу амністований - брєд якийсь то чому б дозволити висунути пропозиції, обговорити їх і тоді вже ставити у конкурс?
2. Ще одне не зрозуміла: чому не можна корисувачам знімати себе з участі в конкурсі? Якщо людина категорично проти щоб її будь-де згадували то чому не можна?
3. Готова допомогти з конкурсом як і в попередні рази

Перегляд дописуNеmesis (8.12.2011 21:47) писав:

та да, нєфік плутати ці дві справи. розбанення мало йти разом з нібито теревені 2.0, хоча мені неясно, чого не можна цього зробити раніше, а не з конкурсом і тільки одну людину.
не хотілось піднімати цього питання тут, але ті довічні бани взагалі якась фігня повна. В правилах нічого про довічні бани не сказано. Є 90% і бан на місяць. Якщо людина має 90, а для зняття відсотків потрібно 2 міс чемної поведінки а користувач порушує правила, значить знімається 10 і в той же час даються свіжі 10 і бан на місяць...так і було завжди при старому складі...але най там вже з тими відсотками і банами...Чекаємо на оновлений форум, бо робота ведеться а там зорієнтуємось громадою, а от номінацію Амністованого таки пропоную забрати, ага..ще на час голосування пропоную традиційно закрити реєстрацію нових користувачів
  • 1

#70 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:18

Перегляд дописуЛастiвочка (8.12.2011 21:36) писав:

Усіма кінцівками "за". Щонайменше це несправедливо. І прикро...

Перегляд дописуЛастiвочка (8.12.2011 21:55) писав:

не хотілось піднімати цього питання тут, але ті довічні бани взагалі якась фігня повна. В правилах нічого про довічні бани не сказано. Є 90% і бан на місяць. Якщо людина має 90, а для зняття відсотків потрібно 2 міс чемної поведінки а користувач порушує правила, значить знімається 10 і в той же час даються свіжі 10 і бан на місяць...так і було завжди при старому складі...але най там вже з тими відсотками і банами...Чекаємо на оновлений форум, бо робота ведеться а там зорієнтуємось громадою, а от номінацію Амністованого таки пропоную забрати, ага..ще на час голосування пропоную традиційно закрити реєстрацію нових користувачів
Будуть нові правила - будуть і зміни. Наразі це лише флудне обговорення.

Перегляд дописуNеmesis (8.12.2011 21:47) писав:

Направду номінація зайва. Краще введіть нову - Т-Ніколинебанений. :) Хочу право на вето.

Готова допомогти з конкурсом як і в попередні рази
А що тут допомагати? Як на мене, це заморока організаторів (бо вже надопомагаєте тут )).
  • 0

#71 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 09.12.2011 – 10:41

2. Ще одне не зрозуміла: чому не можна корисувачам знімати себе з участі в конкурсі? Якщо людина категорично проти щоб її будь-де згадували то чому не можна?
Це неймовірно просто пояснюється. Якщо людина вирішила дописувати на форумі, то само собою зрозуміло, що її згадуватимуть, принаймні у відповідях на дописи. І цього ніхто заборонити не може, бо це суть форуму. Якщо тебе хоче згадати 10-20 людей, то цього теж заборонити не можна. Відповідно, я не бачу жодного механізму і причин для того, щоб будь-кого не висувати на якусь номінацію.
  • 0

#72 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:47

Маєш рацію, Olexandr-е. Варто організаторам суворо наголосити, що знімати кандидатуру з номінації самотужки заборонено (тільки коли подасть відмову людина, що балотувала номінанта). Чи вам ліпший конкурс, який проводила Немесіс? О так. Там гордо всі себе називали Т-Пісями і Т-Невдахами. :)
Ну, як діти малі, чесне слово.
  • 0

#73 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:49

Перегляд дописуOlexandr (9.12.2011 10:41) писав:

Це неймовірно просто пояснюється. Якщо людина вирішила дописувати на форумі, то само собою зрозуміло, що її згадуватимуть, принаймні у відповідях на дописи. І цього ніхто заборонити не може, бо це суть форуму. Якщо тебе хоче згадати 10-20 людей, то цього теж заборонити не можна. Відповідно, я не бачу жодного механізму і причин для того, щоб будь-кого не висувати на якусь номінацію.
але у попередніх конкурсах якщо ти не бажав приймати участі то це бралось до уваги і твої побажання поважались, навіть у тому геть неприйнятному для мене конкурсі гівна чи какашок чияктамвінназивався
  • 1

#74 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:52

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2011 10:49) писав:

але у попередніх конкурсах якщо ти не бажав приймати участі то це бралось до уваги і твої побажання поважались, навіть у тому геть неприйнятному для мене конкурсі гівна чи какашок чияктамвінназивався
Згодна, що кокурс а-ля Номад непристойний. Я б теж не хотіла носити те ярмо, що приточила собі у підпис Немезіда (можливо, то їй у кайф - хз). Але цей, адекватний, конкурс має свої правила й корективи. І Ярий ніби зрозуміло все роз’яснив, коли запускав проект.
  • 0

#75 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 09.12.2011 – 10:52

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2011 10:49) писав:

Якщо так і було, то це всеодно дуже дивно і неправильно. Бо от сидить людина на форумі, спілкується, всі її згадують. А потім раз, конкурс і вже все. А це ж те саме спілкування і згадування нічим не відрізняються.
  • 0

#76 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:54

Перегляд дописуOlexandr (9.12.2011 10:52) писав:

Якщо так і було, то це всеодно дуже дивно і неправильно. Бо от сидить людина на форумі, спілкується, всі її згадують. А потім раз, конкурс і вже все. А це ж те саме спілкування і згадування нічим не відрізняються.
Наразі згадують навіть тих, хто тут роками не з’являвся. :) Варто їм підняти бучу - нізззя.
  • 0

#77 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 10:58

Перегляд дописуOlexandr (9.12.2011 10:52) писав:

Та ні, Сашко, я не про те..Якщо людина сидить, спілкується і її згадують і вона ніц не має проти, то ж не про це мова..Є люди які будуть спілкуватись у будь-якому випадку, будуть конкурси чи ні...розумієш? А є люди які не бажають, щоб лишній раз мусолили їх нік чи фото. Наприклад висуває там якийсь петро мене на номінацію попа чи сіся і з умовами конкурсу потрібно докази, хтось там вишукує ті докази, а я проти...і що?(це як приклад). Навіщо спричиняти нові чвари і розборки?
  • 1

#78 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 11:08

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2011 10:58) писав:

Навіщо спричиняти нові чвари і розборки?
Для сварок і розборок, як ти висловилася, і конкурсу непотрібно. Вони були, є і будуть. І не тільки на Теревенях, а на будь-якому форумі.
Ярий організував конкурс, для цього подав і правила. Прошу, дотримуйтеся. І не забувайте, шановні, що в будь-який подібних іграх (а цей ресурс таки розважальний і базується на забавках задля відпочинку) підґрунтя - гумор. Тож дарма дехто розписується за всіх і перетягує на себе ковдру.

Повідомлення відредагував Маківка: 09.12.2011 – 11:11

• 0

#79 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 11:18

Пані, не маю найменшого бажання з вами дискутувати чи спілкуватись узагалі, але маю повне право висловити свою думку чи бачення, зрештою усе в рамках правил і теми. тому не закривайте комусь рота. ми вас вже почули, дайте почути ще когось
  • 1

#80 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.12.2011 – 11:21

Та я і не з тобою спілкуюся. ) А цитата потрібна була для повного уявлення, про що йшла мова. :)

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2011 11:18) писав:

тому не закривайте комусь рота. ми вас вже почули, дайте почути ще когось
Я також висловила власну думку у межах правил.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних