Перейти до вмісту

Гарантія родинної міцності банальна?


Повідомлень в темі: 39

Опитування: Клятва (27 користувачів проголосувало)

Чи готові Ви поклястися, що непокинете свою дружину (або чоловіка) і чи готові Ви виконати це?

 1. Так, готовий(а) пклястися і готовий(а) виконати обіцянку (10 голосів [37.04%])

  Процент голосів: 37.04%

 2. Ні, неготовий(а) (9 голосів [33.33%])

  Процент голосів: 33.33%

 3. Не знаю (8 голосів [29.63%])

  Процент голосів: 29.63%

Ви відповідальна людина?

 1. Я відповідальна людина. (19 голосів [70.37%])

  Процент голосів: 70.37%

 2. Я не відповідальна людина. (1 голосів [3.70%])

  Процент голосів: 3.70%

 3. Не знаю. (7 голосів [25.93%])

  Процент голосів: 25.93%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#1 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 03.12.2011 – 21:16

 • 39
Кляцав телік, попався на очі фільмик один. Взагалі телік дивлюсь не часто, так в основному новини і ще деякі серії з серіалу «Інтерни» на 1+1 трохи буває інколи прикольно. Так от в цьому фільмику йшлося про те, що вже немолода жінка, якій вже за 40, але при цьому вона має досить молодий вигляд і дуже гарну зовнішність, так от вона вирішує покинути свою родину і перейти жити до іншого чоловіка. В неї гарна родина, гарний чоловік, гарні діти (син ще малий, а донька вже ходить на побачення).
В неї гарна квартира, гарна робота і чоловік добре заробляє, короче все просто супер, як то кажуть, що ще не вистачає. Але вона вирішує це все покинути і перейти до іншого. Перехід виявився важким. Чоловік її не засуджує і не звинувачує, а навпаки звинувачує себе і сильно переживає, що не зміг створити справжньої родини, що не вийшло справжньої родинної єдності. Він це все носить в собі і настільки сильно переживає, що наступного дня в нього трапляється інфаркт і він помирає в лікарні. Дочка після цього всього зненавиджує матір назавжди і навіть малий синок, який дуже любив батька, трохи зрозумівши, що до чого відмовляється жити з матір’ю і тікає жити до бабусі. Йде з дому і доросла донька. Мати залишається сама, від неї відвертаються усі родичі. Жінка потім опам’ятовується, починає все перебирати в пам’яті, починає роздумувати над тим, що коли вона сказала своєму чоловіку, що йде до іншого то чоловік не визвірився на неї, не звинуватив її в зраді, а по людські намагався розібратися в ситуації, намагався, будучи сам в горі і розпачі, підтримати дружину, намагався її зрозуміти. Жінка починає розуміти, що її чоловік найкращий і вона починає плакати, і з болем та сумом думає про те, що от якби все можна було повернути і прожити заново…


Я над цим всім замислився.
Чому ж так трапилося? Схоже жінці здалося, що їй не вистачає кохання, і що ніби той інший чоловік дає їй кохання значно більше. І заради цього вона вирішує покинути все.

Що ж тоді виходить?
Схоже, що кохання, навіть якщо воно дійсно справжнє, і не зважаючи та те, що це дуже сильне людське почуття, не може бути основою, тим фундаментом, на якому можна будувати міцну родину. Не можна тому, що завжди є ризик, що хтось запропонує більше кохання, хтось виявиться більш сексуальним і привабливим ніж твоя кохана людина, більш розумнішим, і більш успішнішим, і більш духовнішим, і матиме більше спільних життєвих поглядів і тобі захочеться перейти. Обов’язково захочеться, бо це природно.

Тоді виходить, що міцним фундаментом родини може бути лише банальна домовленість. Тобто я обрав тебе, мені з тобою добре і я обіцяю тобі, що не покину тебе ніколи, навіть якщо хтось з’явиться кращий за тебе, більш сексуальніший, більш розумніший, успішніший, більше буде спільних поглядів на життя, більше душевності і єднання.
Схоже оце і є єдина міцна гарантія того, що єдність родини буде вічною…

Якщо це дійсно так, то тоді виходить для успішного шлюбу потрібно шукати в першу чергу не кохання і навіть не розумну, і успішну людину, і навіть не єдність поглядів на життя і не духовність, а людину, яка є на 100% відповідальною і сильною, тобто здатною жорстко дотриматися даної обіцянки. Тобто людини, яка здатна в хиткий, непевний, критичний емоційний момент зав’язати свій член на вузол (або вставити затичку у відповідне місце) і сказати собі, що я не зраджу, я пообіцяв, що буду з цією людиною вічно і я дотримаюсь цієї обіцянки. (переживаючи при цьому дуже неприємні відчуття, схожі на те коли тобі хочеться щось смачненьке і воно легко доступне (іди і ось візьми, і все), але ти сам собі забороняєш взяти – це дуже неприємно і навіть може бути болісно, і тому заборонити собі це все може лише сильна людина, і відповідальна)

Але це не все. Є ще й інший бік медалі. Як же тоді бути, якщо ти зміг дотриматися обіцянки, але тобі не подобається жити далі з цією людиною, не просто не подобається, а дуже не подобається, ти навіть ненавидіти починаєш. Всі почуття кохання розвіялися, таке теж буває. А ще страшніше коли ненависть взаємна і що тоді робити, коли кожен день прожитого життя – це пекло? Що робити?...

Я наприклад не знаю… Можливо просто потрібно більш ретельно вибирати людину перед одруженням?... Не знаю…

А що думаєте ви?...

Повідомлення відредагував степовик: 03.12.2011 – 21:23


#2 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2011 – 21:49

Думаю, треба зробити якийсь тест-контроль: якшо дівчина/хлопець його проходять - одруження гарантоване. А ще тест на детекторі брехні яб порадив проходити!
 • 0

#3 Neorlandina

  Schadenfreude

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3840 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2011 – 21:51

гарантій родинної міцності не існує. гарантії тільки на побутову техніку бувають.
для сімейного життя є тільки сприятливі умови.

як на мене це зокрема:
спільні інтереси-зацікавлення (не робочі)
спільні друзі
спільні плани та світогляд
наявність особистого простору та часу у кожного з подружжя
тобто - можливість провести час разом і водночас можливість трохи відпочити один від одного.


взагалі, одружуватися треба не з тим, кого ти сильно-сильно любиш, а з тим, з ким тобі легко і приємно знаходитися поруч у спільному просторі та кого ти можеш принаймні на деякий час впустити у свій особистий простір.
це може бути одна й та сама людина насправді. а може й ні.

раджу поменше фільмів дивитися і побільше спілкуватися з людьми. так буде легше розібратися.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 03.12.2011 – 21:52

 • 0

#4 Nameless One

  ЧВ

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2268 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 03.12.2011 – 22:12

На даний час найбільш стримуючим фактором від розлучення є наявність неповнолітніх дітей. Я особисто знаю багатьох людей, які вже б давно розлучилися, і відверто про це заявляють, але продовжують жити далі згідно домовленості щоб виховувати дітей. Особливого ефекту надає наявність хворої дитини, якій потрібен догляд, лікування, сприятлива атмосфера у сім'ї.
Стосовно того фільму - якщо вже відповідальність за дітей не зупинила рішення жінки покинути сім'ю, тоді навряд чи щось інше зупинило б.
Кохання між людьми проходить дуже швидко, залишається просто звичка, і бажання спробувати щось нове. На шлюб і бога всім плювати, крім того зараз не так багато людей бере шлюб у церкві. Спільний бізнес навпаки може призвести до бажання самостійно керувати своєю часткою, а не залежати від когось. А що до насильства - є звісно тип людей, які від своїх чоловіків стабільно отримують по голові, бояться їх, але ніколи не покинуть через паталогічну прив'язаність чи перспективу отримати по голові ще сильніше. Але таких мало.

Тому якщо хочеш щоб твоя дружина за пів року після весілля не втекла від тебе до якогось таксиста, швиденько вклепай дитину. Тоді є шанс що вона не відбере у тебе дитину і частину доходу в якості аліментів, чи взагалі не залишить зі спиногризом. Проте якщо запустиш живчика надто рано то є всі шанси на те що тобі не вистачатиме грошей на пиво, бо малому треба памперси купити, чи взагалі доведеться бути в приймах і жити однією дружньою родиною в тещі на квартирі.

Тому моя тобі порада - не одружуйся. Нема шлюбу - нема розлучень.
 • 0

#5 Гетьман

  I am forsaken (c) Sylvanas

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2480 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.12.2011 – 22:13

Все просто: коли піти є значно складніше, аніж бути разом (для обох). Не шукати у словах підтексту, це просто задана нерівність. І під неї підходять як родини, які не можуть розлучитись, бо на обох висить бізнес і виплачують тонни кредитів, втім уже давно не сплючи разом, так і родини, де у обох навіть думки не виникало щодо знищення родини.
Законодавство тут зокрема допомагає із зміцненням родини, даючи місяць на роздуми, чим нівелює раптові пориви "свободи". Релігія - як яка, християнство, наприклад, зі своїми анахвемами також зміцнює родину, мусульманство натомість - навпаки.

Або автор мав на увазі зовсім інше, щось "піднесене та класне, що робить сімейне життя солодким сном, з якого не хочеться прокидатись", але тоді б створив тему з відповідною назвою. Наприклад, "Гарантія родинного щастя™ - банальна?".
 • 0

#6 Пластун

  хрєновенький генерал

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Волинь

Відправлено 03.12.2011 – 23:06

головне регулярно бити дружину

яєчками по попі

а решта додасться

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
а взагалі я уєю з таких тем
краще суботнім вечором кудись сходити
раптом з нормальною дівчиною познайомишся і відпаде бажання псевдофілософією страждати

Повідомлення відредагував Пластун: 03.12.2011 – 23:09

 • 0

#7 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2011 – 23:55

Перегляд дописустеповик (3.12.2011 21:16) писав:

Схоже, що кохання, навіть якщо воно дійсно справжнє, і не зважаючи та те, що це дуже сильне людське почуття, не може бути основою, тим фундаментом, на якому можна будувати міцну родину. Не можна тому, що завжди є ризик, що хтось запропонує більше кохання

Дурня якась.
Ви що, на біржі ставки влаштовуєте?


Перегляд дописуNeorlandina (3.12.2011 21:51) писав:

одружуватися треба не з тим, кого ти сильно-сильно любиш, а з тим, з ким тобі легко і приємно

Нагадайте-но, це порада від людини зі скількома роками шлюбу, бо я щось призабув?

Перегляд дописуNameless One (3.12.2011 22:12) писав:

Кохання між людьми проходить дуже швидко, залишається просто звичка, і бажання спробувати щось нове.

Он як.
Одні професіонали в шлюбах, бачу, зібрались.
 • 0

#8 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 00:23

Перегляд дописуTopper (3.12.2011 21:49) писав:

Думаю, треба зробити якийсь тест-контроль: якшо дівчина/хлопець його проходять - одруження гарантоване. А ще тест на детекторі брехні яб порадив проходити!
Думаю тести не врятують. Навіть якщо люди добре підходять одне одному, завтра може з'явитися хтось ще кращий і тоді кохана людина може просто піти туди де краще. А що її стримує? А от коли дана обіцянка то це людину стримує.

Але ця ідея з тестами цікава тим, що дає відповідь на друге питання про те, що робити коли обіцянка нерозлучатися дотримується, а подружжя при цьому ненавидить одне одного. Завдяки тестам можна було б дуже точно визначити чи підходять люди одне одному, і тоді коли вони дотримаються даної один одному обіцянки про те щоб не розлучатимуться ніколи, то між ними ніколи не буде ненависті і навіть неприязні, навіть якщо зникне кохання то вони залишатимуться добрими друзями і дружній секс це теж буде непогано. Тому я думаю ідея з тестами непогана.Перегляд дописуNeorlandina (3.12.2011 21:51) писав:

гарантій родинної міцності не існує. гарантії тільки на побутову техніку бувають.
для сімейного життя є тільки сприятливі умови.
А завтра у когось умови виявляться більш сприятливі і твоя кохана людина потопає туди. А що її стримує? Там же більш сприятливі умови, а риба шукає де глибше.... природа...
Перегляд дописучорно-біла (3.12.2011 21:56) писав:

а ще думаю, що щось ти зачастив
А ти вже була зраділа? Не дочекаєшся! гг


Перегляд дописуNameless One (3.12.2011 22:12) писав:

На даний час найбільш стримуючим фактором від розлучення є наявність неповнолітніх дітей. Я особисто знаю багатьох людей, які вже б давно розлучилися, і відверто про це заявляють, але продовжують жити далі згідно домовленості щоб виховувати дітей. Особливого ефекту надає наявність хворої дитини, якій потрібен догляд, лікування, сприятлива атмосфера у сім'ї.
Так. От і я фактично це маю на увазі. Повинен бути стримуючий фактор. Це можуть бути діти, або просто домовленість не розлучатися і тоді люди будуть разом, не зважаючи на те, що поруч може з'явитися хтось кращий і пропонувати море кохання. А те що хтось кращий обов'язково може з'явитися вірогідність дуже висока. Але якщо є стримуючий фактор то навіть тому нав'язливому коханцю легко відмовити і пояснити, що у нас діти і тому ми не розлучимося, або сказати, що ми дали один одному жорстку обіцянку і все коханець заспокоїться, бо зрозуміє що шансів немає.
Але це все працює лише у сильних і відповідальних за свої обіцянки людей.
Тому я і кажу що виходить, що спочатку потрібно шукати відповідальну, сильну людину (щоб обіцянки вміла дотримуватися), а коли знайдеш таку людину то лише тоді починати дивитися, чи підходить ця людина по своїм світоглядам і чи відчуваєш кохання до цієї людини.
І якщо це все є от тоді одружуватися. Думаю таку родину ніхто вже і ніколи не розлучить.
Кохання може розвіятися, але жорстка обіцянка, непогані дружні стосунки, і нарешті пам'ять про те як раніше все було класно і здорово, все це триматиме людей разом назавжди.
Перегляд дописуГетьман (3.12.2011 22:13) писав:

Все просто: коли піти є значно складніше, аніж бути разом (для обох). Не шукати у словах підтексту, це просто задана нерівність. І під неї підходять як родини, які не можуть розлучитись, бо на обох висить бізнес і виплачують тонни кредитів, втім уже давно не сплючи разом, так і родини, де у обох навіть думки не виникало щодо знищення родини.
Законодавство тут зокрема допомагає із зміцненням родини, даючи місяць на роздуми, чим нівелює раптові пориви "свободи". Релігія - як яка, християнство, наприклад, зі своїми анахвемами також зміцнює родину, мусульманство натомість - навпаки.
Так. Теж думаю непоганий варіант. Тобто не варто покладатися лише на кохання, воно може розвіятися, повинні бути якісь інші стримуючі фактори і люди будуть разом. І у дітей будуть батьки. Головне щоб не виникло ненависті.
Я думаю якщо бігати лише за коханням то так можна бігати все життя і навіть тоді коли в родині вже є діти. І до речі толку схоже від цього мало бо це як фантом, прибіг до другого кращого, а далі немає гарантій що завтра буде ще хтось кращий. Буде кращий чи просто здаватиметься, що кращий. Думаю має бути стримуючий фактор, який би міг припинити цю бігатню за невідомо чим. Просто коли нічого не стримує то людина думає про те, що там же краще, там справжнє щастя, а що мене стримує щоб туди піти? Нічого... То значить вперед за щастям...


Перегляд дописуПластун (3.12.2011 23:06) писав:

головне регулярно бити дружину

яєчками по попі

а решта додасться
А завтра з'явиться той хто краще це робитиме і дружинонька втратить голову від щастя і потопає до нього... А що її стримує?...
І тоді доведеться бити яєчками по своїх ручках...


Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2011 23:55) писав:

Дурня якась.
Ви що, на біржі ставки влаштовуєте?

Просто схоже по природі людину нічого не стримує, кохання - це непогано, а якщо воно зникло і вашу кохану почало тягнути до іншого чоловіка, то що тоді робити? Навіть діти можуть не спинити це. Просто розійтися? До речі багато людей одружуються без кохання, і потім те що цю людину кудись потягне, ще більша вірогідність. От тому так багато розлучень. Думаю потрібно давати обіцянку. А щоб обіцянка дотримувалася потрібно шукати відповідальну людину.

Повідомлення відредагував степовик: 04.12.2011 – 00:44

 • 0

#9 Neorlandina

  Schadenfreude

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3840 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2011 – 01:14

Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2011 23:55) писав:

Нагадайте-но, це порада від людини зі скількома роками шлюбу, бо я щось призабув?

ну, вже майже 5, якщо цивільний шлюб для вас не просто "потрахалися та розбіглися" (нічого особистого, просто це типове визначення)
втім, я суджу не тільки з власного досвіду. а й з того, що я бачу у своїх батьків, у інших подружніх пар зі значно більшим стажем.

те, що я навела - це бажаний мінімум таких умов.
їх значно більше насправді, та й у кожного якісь свої є.

Перегляд дописустеповик (4.12.2011 00:23) писав:

А завтра у когось умови виявляться більш сприятливі і твоя кохана людина потопає туди. А що її стримує? Там же більш сприятливі умови, а риба шукає де глибше.... природа...

ну то за ногу до батареї її прив.язати і нікуди не дінеться.
ти явно шукаєш аналогічного методу.
 • 0

#10 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 02:06

Перегляд дописуNeorlandina (4.12.2011 01:14) писав:

ну то за ногу до батареї її прив.язати і нікуди не дінеться.
ти явно шукаєш аналогічного методу.
А ти значить пропонуєш створила умови і там хай як хоче, нехай хоче - живе разом з тобою, не хоче - нехай йде, захотів повернутися - нехай вертається, так? І пофіг що є діти, що ви родина, що є обов'язки родинні, так? Якийсь прохідний двір виходить...

Я теж вважаю, що привабливі умови створювати потрібно для нормального спільного життя, але думаю цього недостатньо. Потрібно якось зафіксувати це, якось скріпити. Щоб у людини було в голові в свідомості записано, щоб вона усвідомлювала, що я дав клятву на вікі, я пообіцяв до смерті бути разом.

І тоді людина коли навіть закохається в когось на стороні то не буде думати, що моя родина і діти - це помилка... Це лише помилка... (як легковажно звучить) дружина і народжені діти - це лише маленька помилка, і це можна легко виправити, як у зошиті...
Тоді людина, розмірковуючи над цим всім, роздумуючи що далі робити, як правильно вчинити, наткнеться в своїй свідомості в думках на жорстку обіцянку, згадає про те що обіцяв бути разом зі своєю дружиною (або дружина обіцяла чоловіку чоловіком) бути разом до смерті, обіцяв не кидати її щоб не трапилося, бути разом в горі і в радості. І далі людина подумає, що я відповідальна людина і тому хоч мене і тягне те кохання на сторону, але я не піду... я дотримаю дану мною життєво важливу обіцянку...
Тобто в свідомості людини є визначеність і все крапка.

А якщо немає визначеності то людина починає тіпатися, смикатися, а що робити, а може краще перейти жити туди де моє справжнє кохання, то ж мабуть моя справжня доля знайшлася, моє справжнє щастя...
І до речі часто ті хто вирішує перейти потім розчаровуються і думають про те, що от якби мене щось втримало в той емоційний момент, щось мене зупинило, то я би не зруйнував свою родину під впливом цих емоційних почуттів, все б минулося, а моя родина була би зі мною...
 • 0

#11 Neorlandina

  Schadenfreude

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3840 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2011 – 02:25

життя ніяких гарантій не дає, окрім однієї - що воно колись закінчиться.
і твоя кохана дружина, може не тільки піти до когось іншого, одного чудового дня її може розчавити шматком метеориту, або її з.їсть тигр, що втік із зоопарку.
і тоді твоя омріяна гарантія на довге і щасливе родинне життя буде сам знаєш до якого місця.

між іншим навіть розлучення може бути цілком благополучним (принаймні у перспективі) для обох, якщо ці люди помірковані та дорослі, а не сопливі підлітки в душі.
 • 1

#12 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 02:50

Перегляд дописуNeorlandina (4.12.2011 02:25) писав:

життя ніяких гарантій не дає, окрім однієї - що воно колись закінчиться.
і твоя кохана дружина, може не тільки піти до когось іншого, одного чудового дня її може розчавити шматком метеориту, або її з.їсть тигр, що втік із зоопарку.
і тоді твоя омріяна гарантія на довге і щасливе родинне життя буде сам знаєш до якого місця.

між іншим навіть розлучення може бути цілком благополучним (принаймні у перспективі) для обох, якщо ці люди помірковані та дорослі, а не сопливі підлітки в душі.
Та, то якщо так мислити, то нафіг взагалі це все потрібно. Сьогодні одружений, а завтра просинаєшся вранці, а на столі записка: "Прощавай моє кохання". Хіба це нормальне життя?
Якщо життя гарантій не дає то потрібно їх пробувати створити самому.

Ти краще скажи от що.
Чи готова ти особисто поклястися своєму чоловікові, що ніколи не покинеш його до смерті, навіть якщо ти шалено закохаєшся в когось і то буде заморський принц-мільйонер і він теж тебе покохає, і він запропонує тобі одружитися і посилитися в його розкішній віллі на Багамах чи щось таке приблизно.
Ти готова дати таку клятву? І ти готова дотриматися цієї клятви за будь яких обставин? Ти вважаєш себе відповідальною людиною?
Спробуй відповісти щиро, я чоловіку твоєму не розкажу. :lol:

До речі це питання стосується всіх. Що скажете?

Повідомлення відредагував степовик: 04.12.2011 – 03:07

 • 0

#13 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1802 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 04.12.2011 – 04:18

Перегляд дописуNeorlandina (3.12.2011 21:51) писав:

взагалі, одружуватися треба не з тим, кого ти сильно-сильно любиш, а з тим, з ким тобі легко і приємно знаходитися поруч у спільному просторі та кого ти можеш принаймні на деякий час впустити у свій особистий простір.
це може бути одна й та сама людина насправді. а може й ні.
А кого сильно любиш, відсунь на безпечну відстань, - зроби своїм коханцем.
я теж хотів процитувати цю контраверсійну тезу. і теж думав про досвід, але про коханця пірікольніше, а писати +100 під дописаом з яким згоден ... я ж не павлина. :lol:
 • 0

#14 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2011 – 08:21

Перегляд дописустеповик (4.12.2011 00:23) писав:

Просто схоже по природі людину нічого не стримує, кохання - це непогано, а якщо воно зникло і вашу кохану почало тягнути до іншого чоловіка, то що тоді робити?

Кохання - не туман, сьогодні є, завтра - нема.
Воно або було, або комусь лише ввижалося.

Перегляд дописуNeorlandina (4.12.2011 01:14) писав:

ну, вже майже 5, якщо цивільний шлюб для вас не просто "потрахалися та розбіглися" (нічого особистого, просто це типове визначення)

ЦШ - це така справа, неоднозначна.
В більшості випадків воно справді відповідає цьому визначенню.
Все залежить від того, чого люди не переводять його в узаконені стосунки. Якщо через брак грошей - це одне, якщо "мені треба подумати, що я до тебе відчуваю" - зовсім інше.
 • 0

#15 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 11:04

Є ще одне важливе питання.
Чи хотіли б Ви щоб Ваша кохана людина, при відвертій розмові, дала Вам тверду однозначну обіцянку, що не покине Вас ніколи, і відповідно, жорстко дотрималася своєї обіцянки, незважаючи ні на що?
Чи Ви вважаєте, що це Вам непотрібно і що нехай все йде як іде і буде як буде?

Виходить теорія приблизно така.
1) Шукаємо чесну, порядну, відповідальну людину.
2) Ставимо цій людині відверто і прямо запитання:"Чи готовий він/вона пообіцяти Вам, що ніколи не покине Вас за будь яких обставин?"
3) Якщо відповідь позитивна то тоді одружуємося.

Гарантія того, що таке подружжя буде назавжди разом і ніхто не розлучить їх - 100%
Тому, що порядна, чесна і відповідальна людина дотримається своєї обіцянки, навіть якщо буде сильне кохання на стороні. Така людина яка прагне бути порядною, чесною, відповідальною не зможе не дотриматися даної обіцянки бо тоді доведеться перед самим собою визнати, що ти насправді не чесний, не порядний, не відповідальний, що ти покидьок. Тому ця людина, розмірковуючи над цим всім, ніколи не покине свою родину.

Звісно якщо Ви одружилися з не чесною, не порядною, не відповідальною людиною то тоді виходить, що ніякі обіцянки не допоможуть бо така людина цих обіцянок просто не дотримуватиметься. Але просто непотрібно одружуватися з покидьками.

Інше питання. Як дізнатися чи ця людина насправді чесна, відповідальна, порядна?
Це не просто. Потрібно вміти розбиратися в людях. Думаю саме тому краще одружуватися у віці десь приблизно 30 років. Тоді ти вже маєш непоганий життєвий досвід, вмієш непогано розбиратися в людях і відповідно зможеш собі вибрати насправді чесну, порядну і відповідальну людину.

Звісно це все лише теорія, але краще розмірковувати над цим і пробувати придумувати, що з цим робити ніж просто залишити все як є і нехай все йде як іде...Перегляд допису_Ex (4.12.2011 04:10) писав:

І чому так хочеться сказати тобі якісь гидоцтва? :lol:
Цього разу ти явно поспішив. гг
 • 0

#16 Крихітка

  Мрійниця

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4030 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2011 – 11:07

Цитата

Тому, що порядна, чесна і відповідальна людина дотримається своєї обіцянки, навіть якщо буде сильне кохання на стороні.

що за утопія. людина - це емоції, а не "чесність-порядність-блаблабла".
 • 0

#17 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 11:22

Перегляд допису-=VJ=- (4.12.2011 08:21) писав:

Кохання - не туман, сьогодні є, завтра - нема.
Воно або було, або комусь лише ввижалося.
Я теж так раніше думав. І вірив, що якщо кохання справжнє то воно ОБОВ'ЯЗКОВО триватиме вічно. Так, звісно іноді саме так і трапляється, але частіше всього трапляється навпаки...
Знаю людей, у яких було справжнє кохання, але з різних життєвих причин воно згасло...
І от що тоді робити, як вберегти родину?
Думаю жорстка обіцянка і людська відповідальність може врятувати ситуацію. Просто потрібно мати мужність щоб взяти на себе цю відповідальність. І тоді міцність родини гарантована.
 • 0

#18 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 11:26

Перегляд дописуКрихітка (4.12.2011 11:07) писав:

що за утопія. людина - це емоції, а не "чесність-порядність-блаблабла".
Людина (доросла) - це не лише емоції, це ще й розум. У людини (насправді дорослої) розум завжди тримає всі свої емоції під контролем.
 • 0

#19 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 04.12.2011 – 11:49

Перегляд дописустеповик (4.12.2011 11:22) писав:

Знаю людей, у яких було справжнє кохання, але з різних життєвих причин воно згасло...

Хто Вам сказав, що воно було справжнім?
 • 0

#20 степовик

  Профі

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 372 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:степу

Відправлено 04.12.2011 – 12:35

Перегляд допису-=VJ=- (4.12.2011 11:49) писав:

Хто Вам сказав, що воно було справжнім?
Ті люди яких я знаю. Це один з моїх друзів.
Звісно це суб'єктивно. Але вони вважали що в них було справжнє кохання.
А хіба тут може бути об'єктивна відповідь? Кожен сам оцінює своє кохання.
інші люди нездатні це оцінити бо оцінюють лише по зовнішнім ознакам, але не знають, що там між людьми відбувається насправді.

Повідомлення відредагував степовик: 04.12.2011 – 12:37

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних