Перейти до вмісту

Про щирість

Повідомлень в темі: 30

Опитування: Про щирість (33 користувачів проголосувало)

Чи потрібно людині бути скрізь і завжди на 100% щирою?

1. Потрібно бути людині скрізь і завжди на 100% щирою (6 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

2. Потрібно людині бути щирою на 100%, але лише зі своїми друзями (4 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

3. Потрібно людині бути щирою лише частково, тобто не у всіх ситуаціях (19 голосів [57.58%])

Процент голосів: 57.58%

4. Непотрібно бути щирою людиною взагалі (4 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

5. Не знаю (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.12.2011 – 00:19

Перегляд дописуTopper (2.12.2011 00:01) писав:

Звичайно, що не в тебе, кохана! :rolleyes: В когось можливо так було <_<
Дивись мені Бо якби в мене, то я щиро розказала би, "по чьом в Адєссє рубєроїд" :D

Я взагалі не розумію, чому так складно бути щирими?
Сьогодні робила розгон своїм хлопцям на роботі. Кажу: даю реальний шанс сказати щиро, що вас не влаштовує? І головне: нічого їм за це не було б. В хлопців - штопор. Мовчать. Кажу: краще скажіть в очі те, що маєте поза очі, як баби базарні триндіти. Корочє, за кілька хвилин почали виговорюватись. Думаю: чоловіки ще більше бояться відвертості, ніж жінки. Шо ж такоє?)
  • 0

#22 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 02.12.2011 – 00:32

Перегляд дописуОлеська (1.12.2011 23:46) писав:

Ти помиляєшся в одному: ти не враховуєш те, що якщо цей несмачний борщ стає системою. Так, якщо один раз дружина зготувала несмачний борщ, то варто змовчати - хто його зна, що було причиною того.
Так я і кажу що несистемно, а коли раптом дружина прийшла втомлена і в неї такий вийшов борщ. Тобто одноразово. То невже варто про це дорікати дружині? Але це вже буде нещиро. От тому я кажу що непотрібно бути завжди в усіх ситуаціях щирим.

Перегляд дописуОлеська (1.12.2011 23:46) писав:

Але коли вона вдруге і втретє готує той борщ паскудно, то таки варто бути щирим і сказати так, як є, аби не довелось зрештою "причесуватись до борщу", як кажуть.)
Зрештою можна і вперше толерантно сказати, що борщ трохи невдався. Ну типу натяк даний.
Я теж про це казав вже що дійсно коли проблема стає системною і вагомою то замовчувати її не можна бо буде лише гірше. Я ж не казав що вважаю що потрібно бути взагалі нещирою людиною, я казав що варто бути не повністю не на 100% бути щирою людиною. Тобто коли проблема маленька то я вважаю що не варто проявляти принципову щирість і починати дорікати людині. Толку з цього мало бо проблема дрібна, а от людині (особливо близькій) буде від цього неприємно.

Перегляд дописуГетьман (1.12.2011 23:48) писав:

Казати правду легко і приємно (с)
А так - то я говорю що думаю після ствердної відповіді на питання: "Ти справді бажаєш це чути?" (питання, звісно, звучить не так напів з натяком "от зараз я тобі як скажу", а справді тактовно). Відповідно, якщо людина дурну цікавість ставить на перше місце перед власним душевним комфортом - то вона і отримає те, що ви несамовито намагаєтесь заховати за "сховану" щирість.

А так, то я зазвичай мовчу, один раз кажу, що думаю, вкінці зазвичай зловтішаюсь "а я казав?". Хоча, сумно це, з таким підходом Українську Імперію не збудуєш.
Думаю так теж вже краще ніж пряма без стримування критика, коли проблема маленька. Стриманість - це вже хоч якийсь прояв того що думаєте про те чи приємно буде вас слухати тій людині.

Перегляд дописуTopper (1.12.2011 23:53) писав:

Типу: кохана, сьогодні в тебе борщ вийшов особливий :rolleyes:
Щось дуже страшний натяк.)

Перегляд дописучорно-біла (1.12.2011 23:46) писав:

рембій - униле гавно
це щиросердно
Так йому і треба!
*додає рембію копняка ногою *
Я теж щирий буваю.

Повідомлення відредагував степовик: 02.12.2011 – 00:41

• 0

#23 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2011 – 00:41

Перегляд дописуОлеська (2.12.2011 00:19) писав:

Дивись мені Бо якби в мене, то я щиро розказала би, "по чьом в Адєссє рубєроїд" :rolleyes:

Я взагалі не розумію, чому так складно бути щирими?
Сьогодні робила розгон своїм хлопцям на роботі. Кажу: даю реальний шанс сказати щиро, що вас не влаштовує? І головне: нічого їм за це не було б. В хлопців - штопор. Мовчать. Кажу: краще скажіть в очі те, що маєте поза очі, як баби базарні триндіти. Корочє, за кілька хвилин почали виговорюватись. Думаю: чоловіки ще більше бояться відвертості, ніж жінки. Шо ж такоє?)
Чоловіки думають перед тим як шось говорять, крім того треба зважити на такі аспекти, якшо це стосується в сторону жіночої статі, жінки більш емоційніші, боляче можуть шось сприйняти в свою сторону. А жінки триндять шо попало, а потім думають: а може не варто було цього казати...
  • 0

#24 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.12.2011 – 01:03

Перегляд дописустеповик (2.12.2011 00:32) писав:

Думаю так теж вже краще ніж пряма без стримування критика, коли проблема маленька. Стриманість - це вже хоч якийсь прояв того що думаєте про те чи приємно буде вас слухати тій людині.
Результати вашого стримування явно видно по спілкуванню на форумі. Тут вас прориває.
  • 0

#25 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 02.12.2011 – 11:13

Перегляд дописуОлеська (2.12.2011 01:19) писав:

Думаю: чоловіки ще більше бояться відвертості, ніж жінки. Шо ж такоє?)

Причина в тім, що чоловіки бояться втратити жінку. Йдеться про особисті стосунки. І цей страх поширюється й на публічні стосунки. Звичайно, завжди бувають чоловіки, які не бояться, але їх меншість.
  • 0

#26 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 02.12.2011 – 19:45

Перегляд дописуВасиль (2.12.2011 11:13) писав:

Причина в тім, що чоловіки бояться втратити жінку. Йдеться про особисті стосунки. І цей страх поширюється й на публічні стосунки. Звичайно, завжди бувають чоловіки, які не бояться, але їх меншість.
В мене, наприклад, інша причина. Я боявся казати щиро критику, бо хвилювався, щоб не образити людину. Це може стосуватися і жінки і інших. Не думаю, що якщо жінка вирішить піти то її може стримати, те що чоловік буде стримувати свою щиру критику, думаю це не допоможе, а значить і боятися немає сенсу.
  • 0

#27 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.12.2011 – 20:36

щирість - це з близькими людьми, але при спілкуванні зі знайомими вистачить і звичайної тактовності
  • 0

#28 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.12.2011 – 20:37

Перегляд дописувеснянка (2.12.2011 21:36) писав:

щирість - це з близькими людьми, але при спілкуванні зі знайомими вистачить і звичайної тактовності
...або толерантності.
  • 0

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.12.2011 – 21:08

Ви тут всі такі ставите приклади негативні, а самі забуваєте, що щиро ще й хвалити можна, нажаль вживу ми про таке дуже часто забуваємо, от і виходить що на фоні відсутності похвал, зауваження виглядає ще неприємнішим. Говоріть одне одному більше щирих приємностей і буде вам щастя)
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.12.2011 – 19:17

Перегляд дописуTopper (2.12.2011 00:41) писав:

Чоловіки думають перед тим як шось говорять, крім того треба зважити на такі аспекти, якшо це стосується в сторону жіночої статі, жінки більш емоційніші, боляче можуть шось сприйняти в свою сторону. А жінки триндять шо попало, а потім думають: а може не варто було цього казати...
Останнім часом помітила абсолютно протилежне явище. І взагалі треба перефразувати вислів "баби базарні" на "хлопи базарні".

Перегляд дописуВасиль (2.12.2011 11:13) писав:

Чоловіки бояться відповідальності. Чоловік навіть коли жінка дізнається про коханку, буде до останнього заперечувати факт зради. І, звичайно ж, ні про яку зраду не говоритиме, навіть якщо почне жити з іншою, навіть якщо й дітки вже будуть. Таких прикладів є купа.
  • 0

#31 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 04.12.2011 – 21:48

Перегляд дописуОлеська (4.12.2011 20:17) писав:

Чоловіки бояться відповідальності. Чоловік навіть коли жінка дізнається про коханку, буде до останнього заперечувати факт зради. І, звичайно ж, ні про яку зраду не говоритиме, навіть якщо почне жити з іншою, навіть якщо й дітки вже будуть. Таких прикладів є купа.

Може й так, але мене це не стосується, хоч я й чоловік!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних