Перейти до вмісту

Розблокування забанених

Повідомлень в темі: 109

Опитування: розблокування і бани. (30 користувачів проголосувало)

Ви за розблокування тепер, чим чекати теревень 2.0?

1. Так (за винятком спамботів, зрозуміло) (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Чи Ви за знесенням довічного бану (за винятком спамботів, звісно)?

1. Так (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.04.2013 – 22:58

ну от, а тепер уяви якусь тему, про фк Динамо Київ, наприклад. так от, якщо я буду там писати про Барселону, а Вареник про Челсі - це буде оффтоп, за який полагаються поепередження у вигляді відсотків?
  • 0

#82 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 27.04.2013 – 23:01

Ні. Такий оффтоп треба переносити у тему про Челсі чи Барселону, створивши відповідні, якщо їх немає.
  • 0

#83 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 23:04

ну так от, а раніше за таке отримували попередження і бани
просто бувають ще такі собі теми в темі, які так просто не перенесеш кудись, які просто і не треба переносити
  • 0

#84 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 23:18

Такі речі у кожному конкретному випадку розбираються. Звичайно, якщо у процесі обговорення виникає нова цікава тема для розмови, то її треба не "вбивати", а або переносити в іншу чи окрему тему, або лишати. Я так завжди робив, роблю і робитиму, за попередників не відповідаю. Але такі ситуації трапляються не дуже часто, у більшості випадків флуд чи оффтоп нічого конструктивного не несуть. Щодо того, що хочеться просто і розкуто побазікати без жорстких рамок, я це розумію не гірше вас. Саме для цього є цілий розділ "Ігри на форумі", нічого не заважає процитувати там якийсь допис і відповісти не в тему, я сам так роблю коли маю подібне бажання.
  • 1

#85 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 23:21

ти просто занадто правильний хлопець у світі віртуальних літер
  • 2

#86 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 23:23

Та який уже є :)
  • 0

#87 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.04.2013 – 06:58

Перегляд дописуКрихітка (27.04.2013 – 21:55) писав:

"Оскільки цьогоріч ніхто й не згадав" - а от і ні, згадали, але толку?
я написала два рядки і то ти прочитала неуважно. Згадали, але у ФЛУДІ, серед десятка сторінок,тими чотирма чоловіками, що там постійно сидять.А було б не зле і темку якусь, навіть жартівливо-вітальну...я, наприклад, згадала аж коли прочитала допис Тарабуки у флуді...
  • 0

#88 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.04.2013 – 14:32

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (27.04.2013 – 21:44) писав:

Я теж міг би довго перераховувати, кого мені на Теревенях бракує, але не думаю, що причиною відходу усіх цих людей є політика модерації, бо насправді на форумі створено усі умови для спілкування, навіть під флудилку відведено цілий розділ. Це нормальний процес, люди не можуть усе життя сидіти на форумі, з часом набридає, крім того, нішу онлайн спілкування зайняли соціальні мережі, скайп тощо.
Деякі користувачі пішли звідси по "комплексній" причині. Основою цього були особисті непорозуміння з кимось але, як не дивно, це закінчилось баном для них. Тобто,така причина як, "набридло", навряд чи підходить.

Цитата

Насправді для того, аби форум отримав друге дихання, потрібно не повертати "ветеранів", вони в основній масі не повернуться, а шукати способи залучити нових користувачів.
Це спірно. Навряд чи ти, Стюфляєв, або я, знаємо про що думають з цього приводу "ветерани". Може хтось і не захоче повернутись. Але ж не всі.

Цитата

Я 100% підтримую Безбожника, що треба "нова кров", але відмовлятися від україномовності форуму - це спірний шлях, який викличе спротив.
З одного боку ти говориш що двомовність викличе спротив а з іншого, ось це :

Цитата

а шукати способи залучити нових користувачів.
Зверни увагу, в першому випадку ти як і (наприклад) Крихітка категорично кажеш, "я проти". Без мотивації. І навряд чи ти її знайдеш....окрім заангажованої звичайно ж. А в другому випадку ти сам зізнаєшся що незнаєш як ту "свіжу кров влити" до теревень :

Цитата

Відверто кажучи, я не знаю, як додати форуму специфіки і чи це можливо взагалі.
Стюфляєв, ти ж розумний хлопець. Невже не бачиш, на прикладі, що взагалі не маєш позиції у цьому питанні ? Ну от візьмемо тему, "Генерація магнітного поля Землі". Там зявився був російськомовний користувач Mitrin. Людину повністю проігнорували. Кому і чим він заважав ? Що такого дурного і образливого написав цей користувач ? Та що там казати, коли навіть посеред теревенчан виникають непорозуміння на цій основі. Якщо хтось подає посилання на російськомовний сайт (наприклад Цвях) то іншого користувача це дратує. Ось до чого призводить заангажованість. Про яку "свіжу кров" для форуму можна говорти ?

Цитата

Невідомо чи нових людей залучимо, а частину тих, які є, точно втратимо.
Це залежить від того що ставити пріоритетом. Якщо особисті переконання, то так...раз когось дратують навіть посилання на сайти то вже наявність російськовмовних користувачів...виходить що переважає особистий "каприз". Однак якщо пріоритетом ставити інтереси теревень то нехай каприз кожного з нас іде краями. Головне щоб справа вирішувалась у потрібному напрямку.

Цитата

Принаймні особисто я не залишуся тут в умовах двомовності, це моя позиція.
Вже сказав про каприз.

Цитата

Основну проблему Теревень я бачу у тому, що форум не має жодної специфіки і не є доповненням до якогось популярного сайту. Якби був сайт зі своїм оригінальним наповненням, то його читачі і форум би підтримували, а так немає притоку нових людей, бо для "просто спілкування"
Та навіть "для просто спілкування" форум теревені є один з найкращих. І цим самим він є унікальним оскільки тримається на дуже високому рівні знаходячись в оточенні безлічі монстрів котрі мають специфіку. Прийняття радикальних або несподіваних рішень це завжди ризик. Не треба боятись. Інакше цей унікальний форум чекає участь сотень інших. Він може зачахнути. Потрібно ризикувати в прийнятті рішень. Не оглядаючись назад.

Цитата

Наразі я би пропонував більше уваги приділити рекламі Теревень в україномовному сегменті Інтернету. От, наприклад, є досить популярна онлайн бібліотека "Чтиво", там у них розміщено посилання на дружні сайти, але Теревень там немає. Потрібно працювати над розкруткою, а далі було б видно чи принесе це плоди.
Сто відсотків що це нічого такого не дасть. По тій простій причині що це буде "рядовий" повтор дії, інших. Ставити теревені у довгий "список перелік" рекламованих...це звичний і "нудний" спосіб. Теревеням же, зважаючи на ситуацію, потрібні оригінальні і несподівані кроки.
Я розумію що тут є намагання з боку деяких користувачів сформувати "закритий клуб правильних" завжди і в усьому "правих" теревенчан. Це не є чимось новеньким. І як показує практика саме дії таких "клубів" ( плюс заангажованість та капризи) приносять найбільші втрати.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.04.2013 – 14:37

• 3

#89 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.04.2013 – 15:57

Щодо ідеї двомовності, то вважаю, що як експеримент це можна було б реалізувати. Є чимало людей, які вважають себе українцями, але говорять російською. Деякі з них - через банальний брак україномовного оточення. Може, прозвучить дещо утопічно, але, гадаю, якщо дати їм можливість увійти до україномовного кола, то через певний час вони можуть перейти на українську також.
Щодо самого поняття «довічний бан». Я тут не дуже давно, але мені воно виглядає трохи комічно, як вдесяте зроблене «останнє китайське попередження». Ті люди, що там є (за моїми підрахунками аж 4: Танатос, Шпіц, Мавківка, Кеп), хочуть повернутися (не знаю лише про Кепа). Є ті, хто ЗА їхнє повернення, тобто є користувачі, які відчувають певний дискомфорт від зникнення цих осіб. Я би пропонувала теж свого роду експеримент - тимчасовий мораторій на довічний бан (окрім спамботів), натомість за створення клонів застосовувати , скажімо, бан на 2 тижні. Одразу скажу, що не будучи знвйомою з роботою модератора, не можу оцінити, наскільки це ускладнить їх роботу.
  • 1

#90 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.04.2013 – 16:01

Перегляд дописуtaraBooka (28.04.2013 – 15:57) писав:

скажімо, бан на 2 тижні.
ну, вже хоча б на місяць)
в іншому згідна)
  • 1

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.04.2013 – 16:07

вам всім просто трошки треба іпануть реалу і перестати перейматися такою дурнею як якісь там забанені, котрі, певно, якраз реалом і насолоджуються(окрім Маківки, в неї занадто нікчемне життя).
  • 1

#92 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.04.2013 – 16:17

Перегляд дописуtaraBooka (28.04.2013 – 15:57) писав:

Щодо ідеї двомовності, то вважаю, що як експеримент це можна було б реалізувати. Є чимало людей, які вважають себе українцями, але говорять російською. Деякі з них - через банальний брак україномовного оточення. Може, прозвучить дещо утопічно, але, гадаю, якщо дати їм можливість увійти до україномовного кола, то через певний час вони можуть перейти на українську також.
Щодо самого поняття «довічний бан». Я тут не дуже давно, але мені воно виглядає трохи комічно, як вдесяте зроблене «останнє китайське попередження». Ті люди, що там є (за моїми підрахунками аж 4: Танатос, Шпіц, Мавківка, Кеп), хочуть повернутися (не знаю лише про Кепа). Є ті, хто ЗА їхнє повернення, тобто є користувачі, які відчувають певний дискомфорт від зникнення цих осіб. Я би пропонувала теж свого роду експеримент - тимчасовий мораторій на довічний бан (окрім спамботів), натомість за створення клонів застосовувати , скажімо, бан на 2 тижні. Одразу скажу, що не будучи знвйомою з роботою модератора, не можу оцінити, наскільки це ускладнить їх роботу.
здається, вже практикували щось схоже - усіх клонів побанили, а тих хто їх створював строго-настрого попередили щоб більше ні-ні.
але, як бачите.

Перегляд дописуСенсоріка (28.04.2013 – 16:07) писав:

вам всім просто трошки треба іпануть реалу і перестати перейматися такою дурнею як якісь там забанені, котрі, певно, якраз реалом і насолоджуються(окрім Маківки, в неї занадто нікчемне життя).
лол, що поробиш, таке в нас життя нудне)
  • 0

#93 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 16:31

Перегляд дописуКрихітка (28.04.2013 – 16:17) писав:

здається, вже практикували щось схоже - усіх клонів побанили, а тих хто їх створював строго-настрого попередили щоб більше ні-ні.
але, як бачите.

лол, що поробиш, таке в нас життя нудне)
Мені важко уявити мотивацію для клонування. Найбільш зрозуміло, коли когось забанили, і він намагається повернутися вже з іншою маскою. Оскільки система «довічного бану» жодних легальних шляхів не дає, то той, хто хоче, проривається нелегально. Його з часом вирахвують, коло замкнулося. Танатос якось писав, що «щоб було цікавіше». А які мотиви криються у забаненні клонів? це я так, для загального саморозвитку питаю.
  • 0

#94 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.04.2013 – 16:33

о, я згадала, кого ще немає з тих, які веселили своєю присутністю
Манфреда
він канув у лету разом із нашою дурманною квіточкою
і Бобер
він теж свалив із власної волі) такшо дехто просто йде услід за своїми месіями)
  • 0

#95 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 16:52

Перегляд дописуshіver2005 (28.04.2013 – 16:39) писав:

Я такий демократ і антисовок. Але я проти російської на форумі. І поясню чому.

Російська мова всюди. В інеті, на вулиці, по теліку, на радіо тощо. Хочеться від неї відмежуватись. І залити бетоном за межами свого паркану. Як у тому анекдоті. Коли на каналі російська мова - я просто перемикаю канал. От мене запросять у студію, я почну розмовляти ромською. Всі зрозуміють? Я не хочу розуміти російську у себе в Україні. Знаючи багатьох тупорилих українців не маю нічого проти кількох обізнаних росіян. Я тут саме тому що я україномовний. Це мій вибір і я хочу говорити зі своїми.

Жити в Україні і бути за національністю українцем і розмовляти російською - та мені пофіг на цих людей, я не збираюсь їх вчити жити. Вони мені відразу не цікаві. Це мій вибір і моя обмеженість. І маю право на цей вибір. Бодай десь...
Але ж Вас із ними ніхто не змушуватиме спілкуватися, можете, наприклад, поставити в ігнор - і кінець проблемі.
  • 0

#96 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 18:19

Перегляд дописуshіver2005 (28.04.2013 – 16:39) писав:

Я такий демократ і антисовок. Але я проти російської на форумі. І поясню чому.

Російська мова всюди. В інеті, на вулиці, по теліку, на радіо тощо. Хочеться від неї відмежуватись. І залити бетоном за межами свого паркану. Як у тому анекдоті. Коли на каналі російська мова - я просто перемикаю канал. От мене запросять у студію, я почну розмовляти ромською. Всі зрозуміють? Я не хочу розуміти російську у себе в Україні. Знаючи багатьох тупорилих українців не маю нічого проти кількох обізнаних росіян. Я тут саме тому що я україномовний. Це мій вибір і я хочу говорити зі своїми.

Жити в Україні і бути за національністю українцем і розмовляти російською - та мені пофіг на цих людей, я не збираюсь їх вчити жити. Вони мені відразу не цікаві. Це мій вибір і моя обмеженість. І маю право на цей вибір. Бодай десь...
Шівере, я ж і не казав що російськомовні користувачі стануть єдинною "панацеєю". Я тільки запропонував. Якщо хтось проти, нічого страшного в цьому немає...принаймі у тебе є позиція і це добре оскільки ти пояснив причини свого "проти". Але ж багато хто навіть причини назвати не зможуть. Просто, "проти", і все тут.
Ну візьми, наприклад, роділ поезії котра подобається теревенчанам. Там же ціла купа віршів російською мовою. І що ? В когось від цього почала боліти голова щодня ?

Перегляд дописуЧортеня (28.04.2013 – 16:33) писав:

о, я згадала, кого ще немає з тих, які веселили своєю присутністю
Манфреда
він канув у лету разом із нашою дурманною квіточкою
і Бобер
він теж свалив із власної волі) такшо дехто просто йде услід за своїми месіями)
Чортеня, хоч ти тут (з моєї точки зору) є фантастично найгарнюсінька (голосував за це) не думаю що є правильним підливати масло до вогню. Мова йде не просто про користувачів, включаючи забанених, а про майбутній рейтинг теревень. Якщо форум для когось є дорогим то потрібно таки зуміти переступити через своє особисте. "Пробіжіться" по інтернету. Сотні форумів застрягли на рівні 2000-2010 років. Жодного нового повідомлення. В деяких з них (зверніть увагу) початкова кількість зареєстрованих користувачів була досить солідною. А погубили ці форуми капризи групи користувачів та заангажованість в деяких питаннях.
Вже казав, пізно чи рано ми усі покинемо цей форум. Однак це не означає "після нас хоч потоп", тобто, думати тільки про себе і про сьогоднішній день віддаючи перевагу особистому відношенню до когось. Навпаки, важливим є те щоби років через 20 молоді люди натрапили на "живі" теревені а не на "труп". Ото на які теревені натрапить через 20-30 років нинішня дітвора і буде реальною оцінкою нам, сьогоднішнім користувачам. Не оті плюси та мінуси котрі ми нині ставимо одне одному, а сАме майбутнє теревень буде оцінкою.
Щодо російськомовного "експерименту" то, окрім того що сказала Тарабука, можна було б зробити більш жорсткими деякі правила відносно спілкування щоби нікому не закортіло перетворити форум у розбірки між "донецькими" та "свідомими". Таку дурницю сюди допускати неможна. Інша справа, що для мене, наприклад, не буде ніякої різниці між істориком Стюфляєвим та російськомовним істориком. Так само як між фізиком "Х" та "теревенським каламаром". Нічого поганого в цьому не буде. А по іншому....по іншому виходить чорт знашо. Mr.Ripley не подобається що Цвях подав ланку на російськомовний сайт. Безбожника роздратувало що каламар посилається на англійськомовні. В першому випадку Безбожник вважає Цвяха ні в чому невинним, а по відношенню до каламара, навпаки. Виходить двійна позиція. А це не правильно. Тож, каламару, приношу вибачення за власну емоційну помилку.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.04.2013 – 18:23

• 1

#97 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 18:25

Перегляд дописуБезбожник (28.04.2013 – 18:19) писав:

Mr.Ripley не подобається що Цвях подав ланку на російськомовний сайт.
Mr.Ripley cам доволі часто кидає картинки з російським текстом, без перекладу. Він то сказав щоб щось сказати, не варто на тому випадку так загострювати увагу, ніби це був якийсь бунт, протест чи обурення.

Цитата

Навпаки, важливим є те щоби років через 20 молоді люди натрапили на "живі" теревені а не на "труп"
пан говорить про утопію. і чому це є таким важливим? особисто для мене - ніразу. через 20 років цей сайт навряд чи існуватиме, чому не зайнятись сьогоденням, якщо майбутнє таке непевне?
  • 1

#98 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 18:28

Перегляд дописуКрихітка (28.04.2013 – 18:23) писав:

Mr.Ripley cам доволі часто кидає картинки з російським текстом, без перекладу. Він то сказав щоб щось сказати, не варто на тому випадку так загострювати увагу, ніби це був якийсь бунт, протест чи обурення.
Я нічого не маю проти Mr.Ripley, Крихітко. У мене самого "рильце в пушку" відносно, каламара. Важливо щоб людина вчасно дивилась і на "свої ворота" перемагаючи власні капризи. Що я і зробив на адресу каламара.
  • 1

#99 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 18:30

не знаю, чи висловлю думку більшості юзерів, але для мене Теревені завжди були форумом нумбер 1 (а я була зареєстрована на багатьох подібних, які згодом все рівно залишала) в першу чергу через українську мову. Після "ua.нету", в якому уа - це лише дві букви в домені, який під зав’язку набитий російськомовними користувачами цей сайт був ну прямо ковток свіжого повітря, без усяких росіян. Картинки, тексти, посилання на російські ресурси - це все фігня, це інформація, яку можна зрозуміти і без перекладу, але саме спілкування тут йде українською і я думаю, це не мене одну тішить.
Якщо в теревенях і є якась "специфіка", то це саме воно. не хочу драматизувати, але з російськомовними користувачами, хай би вони були хоч ейнштейнами, це вже буде не те.

Перегляд дописуБезбожник (28.04.2013 – 18:28) писав:

Я нічого не маю проти Mr.Ripley, Крихітко. У мене самого "рильце в пушку" відносно, каламара. Важливо щоб людина вчасно дивилась і на "свої ворота" перемагаючи власні капризи. Що я і зробив на адресу каламара.
я й не кажу, що маєте. зате ріплі щось проти цвяха має, цитую його слова про цвяха з міні-чату:

Цитата

він Петросян
так що суть мого повідомлення в тому була, що ріплі не так обурився сайтом, російською мовою, чи ще чим там, скільки хотів щось сказати для просто так.

і увагу на цьому знову ж не треба загострювати. сказав та й сказав.
  • 2

#100 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 18:34

Безбожник, зміни нік і авку, пиши стисліше і тебе понуть читати ті хто тебе боїться.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних