Перейти до вмісту

Розблокування забанених

Повідомлень в темі: 109

Опитування: розблокування і бани. (30 користувачів проголосувало)

Ви за розблокування тепер, чим чекати теревень 2.0?

1. Так (за винятком спамботів, зрозуміло) (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Чи Ви за знесенням довічного бану (за винятком спамботів, звісно)?

1. Так (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.04.2013 – 22:39

актуальну? я вас прошу. забанені, ті яких тут обговорюють, у переважній більшості сидять в бані вже по кілька місяців, так що цю "актуальну тему" могли підняти і місяць тому і два. до того ж, я впевнена і в те, що веснянка сказала щиро, і в те, що Тарабука тобі на гніводопис відповість і ти зможеш продовжувати розвивати тему забанених і розбанених.
і якби я говорила про розбанення (що я зараз і роблю), я теж сказала б про танатоса, а про маківку чи шпіца якогось змовчала, через своє упереджене суб’єктивне ставлення, на яке маю повне право і я і тарабука. і казати "розбаньте всіх" теж не повинні ні я, ні вона. а щодо "хто ти така що блаблабла" - юзерка, як і всі решту. от ти прийшов, вступився (чи що це було?) за маківку, вона прийшла, вступилась за танатоса, які проблеми з висловленням бажання? не розумію я такої логіки.
  • 0

#42 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.04.2013 – 23:28

Я не вступався за вибірковим принципом, бо проявляти суб'єктивну й упереджену точку зору в цьому питанні - це якось особливо гнило. Як це виглядатиме коли розблокують тіке декого, хоча "порушення" ті самі? Якби було без жлобства, то можна ж було б написати: я хочу шоб розбанили X, того я за розблокування забанених. Аннєт, людина хоче шоб інших не розбанювали, а розуміючи нечистоплотність такої позиції, "змовчує" про інших. І так, актуальна, просто кого тут можна просити. Тут зараз модерасів більше ніж активних к-чів, а єдина активна тема - фапавка у блуд, з привітами і котиками. І адміни вже давно довели дубовість своєї політики. І нарешті, я теж юзер висловлювати свої абсолютно правильні і доречні питання: "хто ти така бла бла бла".
  • 2

#43 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 23:39

Перегляд допису_Ex (26.04.2013 – 23:28) писав:

Якби було без жлобства, то можна ж було б написати: я хочу шоб розбанили X, того я за розблокування забанених.
не знаю, як Тарабука, а я це і "подразумєвала", тому що ясно, що одного порушника не будуть розбанювати окремо, навіщо вже тоді уточняти?

Перегляд допису_Ex (26.04.2013 – 23:28) писав:

єдина активна тема - фапавка у блуд, з привітами і котиками.
що тобі котики зробили?)
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.04.2013 – 23:40

я не в.їхала шо ви не поділили.
однаково пофік на всіх забанених
хоча маківка особливий неадекват. правда, вона зараз в г+ періодично среться. останнє, шо вона там писала мені: "Нарешті я побачила тебе справжню. Гарна світлина. :)))
Навіть ліньки коментувати ту "брєдотіну", що ти наваляла. Хоча не здивувала. З таким психологічним розладом жити важко. Співчуваю.."
яннп, бгг
так а шо вам правда так того танатоса не вистачає? оО
  • 1

#45 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 23:45

по-моєму, не варто постійно "шукати гімна в сметані", гнилість в людях і решта того, що ти оце зараз робиш. може ти правий, може ні, але з такими дописами краще нічого не стане, а гірше нащо робити? на форумі доволі глухо, свої найкращі часи він давно вже забув, в забавці таки підтримується певна активність, і, я думаю, більшість активних юзерів (з яких модераторів - 3 чи 4) така ситуація не дуже й бентежить. а якщо і бентежить, то активність тут не розбудиш одним лише недовольством ситуацією
і навіть розбанюванням забанених, з яких не факт що усі повернуться.

Перегляд дописуСенсоріка (26.04.2013 – 23:40) писав:

я не в.їхала шо ви не поділили.
однаково пофік на всіх забанених
ну не всім же
  • 1

#46 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 23:48

мені чесно-чесно не вистачає багатьох, але їх не забанено. вони самі пішли. Всі там будемо:D
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.04.2013 – 23:52

от мені цікаво, якби вам танатос теж в приват про сіськи писав, ви б все ще хотіли, щоб його розбанили, чи ні.
чим же він так тутешніх вразив, хм.
  • 1

#48 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 23:55

Перегляд дописуСенсоріка (26.04.2013 – 23:52) писав:

от мені цікаво, якби вам танатос теж в приват про сіськи писав, ви б все ще хотіли, щоб його розбанили, чи ні.
чим же він так тутешніх вразив, хм.
тоді, мабуть, ні
але мені він не писав)
  • 0

#49 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 00:06

Перегляд дописуКрихітка (26.04.2013 – 23:39) писав:

не знаю, як Тарабука, а я це і "подразумєвала", тому що ясно, що одного порушника не будуть розбанювати окремо, навіщо вже тоді уточняти?
а от мені не ясно шо кому ясно за замовченням, я сприймав написане як таке, може пишучи а хтось мав на увазі б, я ж бачив а.

Цитата

що тобі котики зробили?)
ну констатація це не засудження
  • 1

#50 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1753 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 00:48

Перегляд дописуКрихітка (26.04.2013 – 23:45) писав:

по-моєму, не варто постійно "шукати гімна в сметані", гнилість в людях і решта того, що ти оце зараз робиш. може ти правий, може ні, але з такими дописами краще нічого не стане, а гірше нащо робити? на форумі доволі глухо, свої найкращі часи він давно вже забув, в забавці таки підтримується певна активність, і, я думаю, більшість активних юзерів (з яких модераторів - 3 чи 4) така ситуація не дуже й бентежить. а якщо і бентежить, то активність тут не розбудиш одним лише недовольством ситуацією
і навіть розбанюванням забанених, з яких не факт що усі повернуться.
я й не збирався нічого "покращувати" я ж не азаров, це було б наївно. Я просто відреаґував на подразник, висловився як члєн форума, мгг, люблю погавкати на всяких удодів які мене скурвили :lol: форуми саме цього й існують! Форум ще недавно був активнішим, трохи ожив після минулого падіння майже до 0. Але потім адмінчики наче спохватились, набрали вахтьорів, почалися знову блокування, і вялий форум став дохлим форумом. Ані маківка ні шпіц ні канатос який мав як мінімум 2 аки, і всі знали і нікому це не заважало, ніхто реально не заважав. Але потім стали такі законослухняні. Ну і читайте стюфляйські "почистив". Багато незабанених, як наслідок деактивувались тут теж. І так втворився цілий ланцюжок деградації форуму, який виродився в єдину тему з розумним катодом, нудною тарабокою і корцінками. Навіть каламар який не внікав ніколи в цю внутрішню хрєнь, а юзав форум труЬ за призначенням а не як віртуальну лавочку з сємками і тупим вбиванням часу, і той майже не ходить тепер сюди. Одне слово атмосфера - вакуум. Якщо адмінам не потрібен форум, то нашо його мучати, краще зразу пристрелити.

Цитата

ну не всім же
ви розчоровуєте рену.
  • 3

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.04.2013 – 01:23

Валєра, я тебе не люблю, але вже вдруге за останні кілька годин плюсую.
ти мене розчаровуєш.
краще матюкайся як раніше, невже тебе якийсь інтелігент покусав.
  • 1

#52 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 07:57

Перегляд допису_Ex (26.04.2013 – 21:35) писав:

а все таки, чого лише танатоса? Чого не всіх? Бо вам хтось не подобається? Ну і шо, хіба це достатній привід для такого виділення? Як ви собі це уявляєте? Розблокують танатоса, скажуть: бо цього возжелала тарабока, а інших не возжелала, того йдуть вони лісом. А чи не забагато честі для таких уродських вибіркових законів? Хто ви така і чим ви з вашим набором вподобань і антипатій краща за інших шоб навіть претендувати на винесення таких пропозицій? Мене мяко кажучи дивують такі якості в людях. Ясно шо ви не хочете шоб маківку розблокували, ну то йдіть і мовчіть собі в тряпочку, бо за всієї і логіки й справедливости, розбанювати можна або всіх або нікого.
Моя пропозиція - розблокувати всіх. Якшо тут хтось мішає - найліпший солюшн звалити самому а не влаштовувати парад жлобізму.
І де Ви побачили «тільки»? І хто з нас з Вами є більш суб»єктивний? Судячи із емоцій, що у Вашому пості аж зашкалюють, - це Ви. До речі, у мене немає жодних преференцій щодо вибіркового розблокування, заблокування тощо. А на суб»єктивне ставлення до будь-кого я маю не менше право, ніж будь-хто. До речі, я знаю, що Танатос створював тему з пропозицією розбанити ту ж Маківку. Що Ваша логіка говорить про мої особисті якості в світлі цього факту? Моя мені - нічого, я визнаю право кожного бути таким, який він є, от і вся психологія. А буде він тут парією чи фаворитом, чи ще ким- це вже залежить від того, як його самоідентифікацію оцінять оточуючі.
  • -1

#53 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2013 – 14:01

відкрийте двері із потойбіччя одному - і інша нечисть буде несправедливо дискримінованою

волю усім бешкетникам^^
ну хіба вам усім до вподоби сіра слухняність, що панує на теренах цього сонного порталу?)

Повідомлення відредагував Чортеня: 27.04.2013 – 14:08

• 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.04.2013 – 19:26

З одного боку, "Теревені", виглядають як, форум, а не прохідний двір. Тут є потрібні обмеження, правила і модератори стараються аби їх не порушували. І це дуже добре. На інших форумах...там буває таке що поговорити просто неможливо. Грязь ллється рікою. З іншого боку не варто плутати "форум" з "фронтом" і займатись зведенням рахунків. Прийде час і ми усі покинемо теревені. Принаймі по віку, точно. І багато чого що ми тут вважаємо аж надто важливим, з часом, здаватиметься, як мінімум, незначним. Відсутність "старої гвардії" котру забанили таки дається взнаки. І всі це помічають. Ця тенденція спостерігалась не менш як рік тому. Я якось казав Ластівочці, у приваті, що очевидно теж, залишу теревені. Дуже жаль що кудись щезли Пастух, Водій, Маківка, Василь, рідко заходить каламар, кудись подівся Манфред...та що там казати, багато кого немає.
Я би, порадив кілька речей. Нехай нікого з "радикалів" теревень не шокує що я пропоную допустити сюди російськомовних користувачів. Повірте мені, їх набереться не мало. І серед них будуть дуже цікаві і розумні люди. Це буде "свіжа кров". Зрозуміла річ я говорю про культурних людей. Спілкуйтесь собі на здоровя з ними так як ми це робимо нині - українською. Най вони пишуть російською, нічого страшного в цьому немає. Принаймі, читаючи наші пости люди краще розумітимуть українську мову. Таке собі "вивчення", вийде. Підкреслюю, мове йде про культурне спілкування. Далі. Он у вас, християн, незабаром велике свято. Я би проявив розуміння і оголосив би "загальну амністію" для "старої гвардії". Однак зробити це потрібно не як "подачку" на їх адресу а якось тактовно...можливо перед кимось з них навіть вибачитись. Потрібно продумати. Заодно ви, християни, виконаєте заповіть про любов та всепрощення. Розбаньте усіх.
Не лайтесь поміж собою. Для вас, хрещених, пошуки ворогів у формах виглядає по дитячому несерйозним дійством.
  • 3

#55 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 19:56

Я "старою гвардією" скоріше назвала б юзерів, про яких раніше веснянка казала - ті що були і пішли звідси. Це справжня "стара гвардія". З багатьма можна зараз побачитись у всяких соц.мережах, очевидно, форум перестав їм бути цікавим. Забанені - ніяка не "стара" і навіть не гвардія. Гвардія, в моєму розумінні за щось одне тримається - а то купа (чи, скоріше, купка) людей, які пішли в бан кожен по своїй причині.
Не по темі, але "для вас, хрещених" і "у вас, християн", "ви, християни" - дуже сильне узагальнення, на якому не варто було акцент робити. Навряд чи адміністрація зжалобиться тільки від праведних почуттів.
Ну і щодо рос.мовних юзерів - категорично проти. Ще тут цього не вистачало.
  • 0

#56 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 21:35

ну я реально шкодував коли забанили Сірьогу, як і багато інших, він був класним флудером
хтось його взагалі бачив в реалі або вк?
  • 1

#57 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.04.2013 – 21:37

знаєте, я думаю, адмінам нецікаво отак просто взяти і розбанити. але вихід є! можна влаштувати жертвоприношення, щоб задобрити адмінів і вони захотіли відпустити когось з абсолютно необхідних для тутешніх срачіввеселощів людей. жертвою, звичайно ж послужить бан когось з випадкових користувачів.
от наприклад, забаньмо якогось валєру, щоб розбанили, скажімо, маківку
всі збіги з реальними персонажами абсолютно випадкові.
  • 1

#58 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2013 – 21:37

Дозволю і собі парочку слів. Амністія у нас завжди (традиційно) відбувалась до річниці Теревень. Оскільки цьогоріч ніхто й не згадав про важну подію форуму (лише одна Тарабука і то у флуді) тому пропоную аміністію провести трохи пізніше. Можемо запропонувати до якої дати її провести. Ми, як завжди хочемо лише чогось, в той самий час нічого не даючи взамін.
  • 0

#59 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 27.04.2013 – 21:39

давай на День взяття Бастилії
  • 0

#60 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 27.04.2013 – 21:41

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2013 – 21:37) писав:

Ми, як завжди хочемо лише чогось, в той самий час нічого не даючи взамін.
ми віддаємо свій вільний час шоб вам було кого пообговорювати

Перегляд дописуІ Цвях (27.04.2013 – 21:39) писав:

давай на День взяття Бастилії
він знову впусту пройде
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних