Перейти до вмісту

Розблокування забанених

Повідомлень в темі: 109

Опитування: розблокування і бани. (30 користувачів проголосувало)

Ви за розблокування тепер, чим чекати теревень 2.0?

1. Так (за винятком спамботів, зрозуміло) (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Чи Ви за знесенням довічного бану (за винятком спамботів, звісно)?

1. Так (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 08.02.2012 – 09:43

Манфреде, ну, чому ж так жорстко? ) Користувачеві можна дати шанс однозначно. Як він його використає - інша справа. Захоче тут мешкати - матиме клепку й іронічні закиди не перетворюватиме в тупий жорсткий сарказм. Коли ж знову візьметься за старе (а я більш ніж переконана, що Сергійка тут іншим не сприймуть, гидоцтво - це його фішка), тоді адміністратори мають повне право (вони його, звісно, й не втрачали) вчинити із цим ніком так, як забажає їхня свята душа. :)
  • 2

#22 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.02.2012 – 12:27

Перегляд дописуManfred (08.02.2012 – 08:24) писав:

Цілком згоден. Як на мене, каву пити таки нормальніше у кав'ярні, а не у кльозеті, проте, коли людина наполегливо прагне з усіх кав'ярень неодмінно зробити найбрудніші туалети, тільки ненормальні господарі кав'ярні не попросять його піти пропагувати свої ідеї десь в иншому місці.
естет дофіга?)
  • 2

#23 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 09.02.2012 – 06:15

Перегляд дописуМаківка (08.02.2012 – 09:43) писав:

Манфреде, ну, чому ж так жорстко? ) Користувачеві можна дати шанс однозначно. Як він його використає - інша справа. Захоче тут мешкати - матиме клепку й іронічні закиди не перетворюватиме в тупий жорсткий сарказм. Коли ж знову візьметься за старе (а я більш ніж переконана, що Сергійка тут іншим не сприймуть, гидоцтво - це його фішка), тоді адміністратори мають повне право (вони його, звісно, й не втрачали) вчинити із цим ніком так, як забажає їхня свята душа. :)
а оцінку напряму руху помилуваного користувача даватимуть поважні члени суспільства...
тобто підкилимно стурбовані скиглитимуть і скарижитимуться,Ю випрошуватимуть кари якщо вивяиться шо сарказм був в їхній бік, ой, тобто був жортсоким і тупим, а не мяким і гострим як минулого разу, коли направленим був в бік якогось такого нічкеми який тіке й заслуговував шо такого. :D
для порушень правил є %. пощення геніталій напр. - це порушення. він там той сірьоженька тіке того й порушував, шо постив пісюни і піськи... :lol:
дали %, видалили зобр. геніталій і все. так працює закон. а сидіти і мудртсвувати хто там шо має і хтио там як має шо робити - це суєта на букву хе. не треба бути такими стурбованими. от мені не подобається сенся :lol: її безмежна самзакоханість, як вона себе носе, всьо а сібє да асвойом прікраснам і унікальнам імєні, і я хотів би щоб її забанили, але я не видумую причин і не лащусь до алмінів шоб вони це зробили. це ж принизливо, це підло, це просто зайве. бо якшо вам хтось не подобається - уникайте звертати увагу на нього і буде вам щастя. форум складається з багатьох людей, тож акцентуйте свою увагу на тому хто вам подобається.
ЗІ. важливе уточнення. про сенсю тут в основному правда, але ясно ж що перебільшення. ні, про її самозакоханість не перебільшив, перебільшив про бажання бану. :yes: треба для ефекту. і для статістіки, яку даже сама сенся веде ну принаймні приблизну оцінку має.)))
  • 4

#24 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 11:32

Для того щоб вівці були цілі (ніжні бентежні користувачі які не доганяють флудерських приколів) і вовки ситі (зобанені флудери і флеймери) - давайте запилимо під форум (розділ) з блекджеком і лярвами - Флейм. І там будем собі тусити. А розблокованим на всі інші дати рід онлі і нііпьот.

Повідомлення відредагував Dr. Zlo: 09.02.2012 – 11:36

• 0

#25 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 12:03

з дураком та баришнями кажеш? дик навряд чи таке хтось зробить, ібо це як анекдот про нєуловімого джо, який ммм не потрібен нікому, так сказать
розбанених тому і розбанили, що серед них є користувачі, одна поява яких на форумі приводить до аншлагу
он сірьога - люблять його не люблять, але про нього балакають навіть коли його немає, а коли він буде он лайн - зрівняємо тоді к-сть відвідувань форуму користувачами

забанених тому і розбанили - фікс
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.02.2012 – 12:03

Teo Про Сірьогу балакають лише ті, хто хотів би разом з ним хуліганити, а наодинці не наважується ;) Сірожа може створити нову аку і відписувати без хуліганства, якщо захоче. Але навряд чи він хоче.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 09.02.2012 – 12:04

• 0

#27 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 09.02.2012 – 12:07

Перегляд дописуБлискавиця (09.02.2012 – 12:03) писав:

[name='Teo']
[/name] Про Сірьогу балакають лише ті, хто хотів би разом з ним хуліганити, а наодинці не наважується ;) Сірожа може створити нову аку і відписувати без хуліганства, якщо захоче. Але навряд чи він хоче.
нова акка - фігня, вся фішка саме в появі Sergiy_K
дик і яке там хуліганство, я вас прошу, чогось мені він не грубив і т.д)) може проблема у вас самих, м? в тому, що ви не можете протиставити себе ньому наприклад.
  • 0

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 15:12

А все-таки чи можна розбанити Танатоса?
  • 1

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.04.2013 – 15:51

я вже й забула про існування цієї теми
здається, цього року про амністію "забули"?
  • 0

#30 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 16:38

значить, я її проморгала, бо не помітила ні теми, ні розбанених
  • 0

#31 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 26.04.2013 – 17:16

Питання до адмінів, як вони вирішать, так і буде. Я особисто нічого проти Танатоса не маю, але з точки зору формальних правил він вчинив таке саме порушення, як і Маківка чи Шпіц. Тому розблокувати одного і тримати заблокованими інших - це було б не за буквою закону.
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 17:55

тю, та випустіть маківку в якусь окрему тему. і шпіца. і всіх взагалі.
от була така тема на одному сайті - "бан-блог". сторіночка така, де міг дописувати будь-хто. А забанений міг дописувати тільки там.
у кожного забаненого своя сторіночка. дуже мило, правда. можна зайти квіточки на могилку покласти поговорити.

тут правда таке прикрутити до форуму буде проблематично мабуть.
  • 0

#33 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 18:04

Перегляд дописуNeorlandina (26.04.2013 – 17:55) писав:

тю, та випустіть маківку в якусь окрему тему. і шпіца. і всіх взагалі.
от була така тема на одному сайті - "бан-блог". сторіночка така, де міг дописувати будь-хто. А забанений міг дописувати тільки там.
у кожного забаненого своя сторіночка. дуже мило, правда. можна зайти квіточки на могилку покласти поговорити.

тут правда таке прикрутити до форуму буде проблематично мабуть.
подібне вже доктор зло радив вище, але безрезультатно
  • 0

#34 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 18:14

та я вже давно про флеймівку мрію. але не судьба.
  • 0

#35 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 21:35

Перегляд дописуtaraBooka (26.04.2013 – 15:12) писав:

А все-таки чи можна розбанити Танатоса?
а все таки, чого лише танатоса? Чого не всіх? Бо вам хтось не подобається? Ну і шо, хіба це достатній привід для такого виділення? Як ви собі це уявляєте? Розблокують танатоса, скажуть: бо цього возжелала тарабока, а інших не возжелала, того йдуть вони лісом. А чи не забагато честі для таких уродських вибіркових законів? Хто ви така і чим ви з вашим набором вподобань і антипатій краща за інших шоб навіть претендувати на винесення таких пропозицій? Мене мяко кажучи дивують такі якості в людях. Ясно шо ви не хочете шоб маківку розблокували, ну то йдіть і мовчіть собі в тряпочку, бо за всієї і логіки й справедливости, розбанювати можна або всіх або нікого.
Моя пропозиція - розблокувати всіх. Якшо тут хтось мішає - найліпший солюшн звалити самому а не влаштовувати парад жлобізму.
  • 0

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 21:41

ніщо вже не поверне тих, хто добровільно пішов
це найгірше
  • 2

#37 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 21:44

Перегляд допису------ (26.04.2013 – 21:41) писав:

ніщо вже не поверне тих, хто добровільно пішов
це найгірше
це прозвучало як витяжка з надгробного спічу, але з думкою погоджуюсь, тих найбільше не вистачає.
  • 0

#38 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 21:51

Перегляд дописуКрихітка (26.04.2013 – 21:44) писав:

це прозвучало як витяжка з надгробного спічу, але з думкою погоджуюсь, тих найбільше не вистачає.
от халепа, спочатку Катод про нуар у флуді, тепер-от ти, - піду напишу фатальне оповіданнячко, у мене всі передумови й вміння:D
  • 0

#39 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.04.2013 – 21:54

може я надто черства, але мені нікого не "не вистачає".
  • 1

#40 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 26.04.2013 – 22:22

Перегляд дописуСенсоріка (26.04.2013 – 21:54) писав:

може я надто черства, але мені нікого не "не вистачає".
ти просто не вїхала в призначення цієї ностальгічої фігні - забалакать актуальну тему. Найкращий спосіб сказати ні не кажучи. От так ох ах, які дівки колись були, і вже ніхто не баче щоб хтось когось хотів розбанити, навіть канатоса.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних