Перейти до вмісту

Розблокування забанених

Повідомлень в темі: 109

Опитування: розблокування і бани. (30 користувачів проголосувало)

Ви за розблокування тепер, чим чекати теревень 2.0?

1. Так (за винятком спамботів, зрозуміло) (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Чи Ви за знесенням довічного бану (за винятком спамботів, звісно)?

1. Так (19 голосів [63.33%])

Процент голосів: 63.33%

2. Ні (11 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 28.04.2013 – 18:42

Перегляд дописуКрихітка (28.04.2013 – 18:30) писав:

не знаю, чи висловлю думку більшості юзерів, але для мене Теревені завжди були форумом нумбер 1 (а я була зареєстрована на багатьох подібних, які згодом все рівно залишала) в першу чергу через українську мову. Після "ua.нету", в якому уа - це лише дві букви в домені, який під зав’язку набитий російськомовними користувачами цей сайт був ну прямо ковток свіжого повітря, без усяких росіян. Картинки, тексти, посилання на російські ресурси - це все фігня, це інформація, яку можна зрозуміти і без перекладу, але саме спілкування тут йде українською і я думаю, це не мене одну тішить.
Якщо в теревенях і є якась "специфіка", то це саме воно. не хочу драматизувати, але з російськомовними користувачами, хай би вони були хоч ейнштейнами, це вже буде не те.
Я не скажу за всі Теревені, але Максим Стюфляєв із тобою 100% солідарний. Зняття мовного пункту з часом призведе до того, що форум стане переважно російськомовним. Це, звісно, не заважає персонально мені далі писати українською, але хочеться бути в україномовному середовищі хоча б віртуально.
  • 1

#102 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 19:05

нєнєнє, ніякої російської. людина має право у своїй країні флудити на виключно україномовному форумі, чи ні, в кінці то кінців?
  • 0

#103 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 19:08

Я хочу розмовляти флудити українською! (с)
  • 0

#104 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.04.2013 – 19:16

Перегляд дописуКрихітка (28.04.2013 – 18:25) писав:

пан говорить про утопію. і чому це є таким важливим? особисто для мене - ніразу. через 20 років цей сайт навряд чи існуватиме, чому не зайнятись сьогоденням, якщо майбутнє таке непевне?
Якщо хтось за щось береться і вкладає у справу свої зусилля, свій талант і т.п. то такі люди варті того щоби їх зусилля не пропали даремно. І таких людей потрібно підтримувати а не влаштовувати передчасні "похорони" їх затії. Я думаю що засновники форуму, "теревені", (незнаю хто вони, це не важливо) зробили велику справу. І навряд чи їм хотілось би щоб їх замисел загинув навіть через 100 років..., не кажучи про 20. Інакше, якби відразу після народження "теревень" усі вважали що :

Цитата

через 20 років цей сайт навряд чи існуватиме
то ти б, сьогодні, вже не змогла б висловити цю думку по тій простій причині що сайт не існував би.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.04.2013 – 19:17

• 1

#105 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.04.2013 – 19:37

мені здається, у цій темі вже просто чекають чуда :)Відповіді адміна.(-ів)
  • 0

#106 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 28.04.2013 – 19:39

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (28.04.2013 – 18:42) писав:

Я не скажу за всі Теревені, але Максим Стюфляєв із тобою 100% солідарний. Зняття мовного пункту з часом призведе до того, що форум стане переважно російськомовним. Це, звісно, не заважає персонально мені далі писати українською, але хочеться бути в україномовному середовищі хоча б віртуально.
Ну ніхто ж не говорить, що це є бажаним чи популярним заходом, чи панацеєю. Але за нинішнього стану форуму побоювання, що відбудеться навала російськомовних - теж якісь наївні (як у анекдоті про нарика і черепах «І тут вони як ломануться»:)).
ЗІ. Але ж який оживляж уже від самого обговорення пропозиції
  • 1

#107 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.04.2013 – 19:44

Є у нас для пропозицій тема, до речі, навіть назва у неї гарна й звучна - Побажання і пропозиції Теревеням
http://tereveni.org/topic/28119/
  • 0

#108 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2563 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 28.04.2013 – 19:53

дик, розбаньте усіх, за клони нехай уведуть піврічний бан, а довічний нехай знесуть. зникне проблема.
  • 0

#109 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.04.2013 – 06:50

категорично проти введення рос.мови. Цей сайт створений був саме з метою виключно україномовності. Пане Безбожнику, не потрібно на мене тюкати, бо маю друзів рос.мовних, але їм досить добре виходило (при бажанні:) ) спілкуватись укр. Для прикладу: один - корінний киянин, інший - вчений з Пітера, один - пригадував, що вчив і чув, інший - вивчав нашу мову, включно з галицьким діалектом, що потім в реалі допомагало спілкуватись на Заході Укр.
По темі: в даному випадку доцільніше модераторам та адмінам розглянути список бажаючих розбанення - поіменно. Раніше як було? До річниці Теревень сворювалась тема про амністію, зголошувались ті, хто мав більше 50%. Якщо хтось мав більше 50 і був в бані, то вони через ПП, або на прохання любого користувача писали у відповідній темі. Відсотки знімали. Довічного бану не було, як такого. Просто хтось стільки порушував правила, або йому ставили стільки відсотків, що той бан виглядав вічним. І я категорично проти, заради спокою на форумі, щоб розбанити Маківку
  • 0

#110 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 29.04.2013 – 07:01

якщо дозволиться російська то Теревені перестануть бути Теревенями.
саме через українську мову я тут і зареєструвався, бо більшість форумів укр нету же кієвскіє (іф ю ноу вот ай мін)
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних