Перейти до вмісту

Система Репутації Vs Кнопка Дякую

Повідомлень в темі: 90

Опитування: Система репутації vs кнопка Дякую (48 користувачів проголосувало)

Який мод краще поставити?

1. Систему репутації користувачів (25 голосів [51.02%])

Процент голосів: 51.02%

2. Кнопку "Дякую" (15 голосів [30.61%])

Процент голосів: 30.61%

3. Які моди? Розділ кохання кермує!!! (9 голосів [18.37%])

Процент голосів: 18.37%

Голосувати

#21 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.11.2006 – 23:30

Перегляд дописуblack_voron (6.11.2006 23:14) писав:

Кнопка "дякую" буде доречною лише на тематичних форумах, де люди задають запитання, а їм відповідають, за що і отримують подяку. А на теревенях, я думаю, репутація буде саме те, але обов"язково додати таку функцію, як обгрунтоване пояснення чому саме ти вирішив підвищити або понизити репутацію юзера за даний пост.
уявляєш, якщо комусь не сподобається, що йому понизили рейтинг, то він буде звертатися до адміністрації, начебто необгрунтоване пояснення, і що адміністрація повинна все з'ясовувати: чи правильно хтось комусь понизив рейтинг чи просто так захотілось?

та й на теревенях багато "тематичних форумів" за відповідь у яких можна сказати "спасибі", але багато й не "тематичних", як наприклад "кохання", тому там будуть підвищувати репутацію тим, чиї пости комусь сподобаються, а понижувати будуть ті, кому не сподобалися чиїсь пости. в таких розділах просто не існує єдиного "правильного" рішення. тоді вже краще, на мою думку, нічого взагалі не вводити.

Повідомлення відредагував Evol: 06.11.2006 – 23:36

• 0

#22 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 06.11.2006 – 23:49

Перегляд дописуEvol (6.11.2006 23:30) писав:

уявляєш, якщо комусь не сподобається, що йому понизили рейтинг, то він буде звертатися до адміністрації, начебто необгрунтоване пояснення, і що адміністрація повинна все з'ясовувати: чи правильно хтось комусь понизив рейтинг чи просто так захотілось?

та й на теревенях багато "тематичних форумів" за відповідь у яких можна сказати "спасибі", але багато й не "тематичних", як наприклад "кохання", тому там будуть підвищувати репутацію тим, чиї пости комусь сподобаються, а понижувати будуть ті, кому не сподобалися чиїсь пости. в таких розділах просто не існує єдиного "правильного" рішення. тоді вже краще, на мою думку, нічого взагалі не вводити.
Про це я й писав трохи вище, й саме для цього треба вводити обмеження на зміну репутації.
  • 0

#23 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 00:01

Перегляд дописуblack_voron (6.11.2006 23:49) писав:

Про це я й писав трохи вище, й саме для цього треба вводити обмеження на зміну репутації.
так. наприклад на 0day не можна змінювати репутацію одному й тому ж користувачу більше одного разу на тиждень. можна й тут так зробити.
  • 0

#24 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 07.11.2006 – 09:29

Перегляд дописуblack_voron (6.11.2006 23:14) писав:

Кнопка "дякую" буде доречною лише на тематичних форумах, де люди задають запитання, а їм відповідають, за що і отримують подяку.

Так, у розділі кохання багато таких тем. І у філософії. І у інших розділах. Ми ж все одно ставимо питання. То чому б і не подякувати? :8:
  • 0

#25 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.11.2006 – 10:41

Перегляд дописуEvol (6.11.2006 23:30) писав:

а при чому тут адміністрація ? Зниження/підвищення рейтингу це виключно суб"єктивне рішення

Перегляд дописуEvol (6.11.2006 21:26) писав:

я за кнопку "дякую". бо є моменти коли хочеш це сказати людині, але не потрібно просто флудити. а понижувати репутацію будь-хто зможе, для цього не потрібно розуму. отже рейтинг - це й буде кількість натискань на кнопку "дякую".
а для того що підвищити репутацію розум значить потрібний ? :8:
  • 0

#26 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 13:39

IMHO:

"Дякую" -- це піськомір. Бо якщо пост гавняний, то це ніяк не повпливає на рейтинг користувача. Тобто один хароший пост користувача робить картину, а не вагони флуду, які він несе після поста.

Репутація або як її ще звуть карма -- відображатиме більш-менш об.яктивну інформацію. Тобто якщо хтось зафлудився, то общєство дасть йому про це знати. І на форумі вашим лицем є ваші пости, а їм можна давати як позитивну так і негативну оцінку.

Перегляд дописуОлесік (7.11.2006 09:29) писав:

Так, у розділі кохання багато таких тем. І у філософії. І у інших розділах. Ми ж все одно ставимо питання. То чому б і не подякувати? :8:

Ржав дуже голосно. В коханні давно потрібно зробити тему, опис якої я подав тут. а ше за то дякувати... ідіотизм кароче.
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 15:29

Перегляд дописуhobit (7.11.2006 13:39) писав:

IMHO:

"Дякую" -- це піськомір. Бо якщо пост гавняний, то це ніяк не повпливає на рейтинг користувача. Тобто один хароший пост користувача робить картину, а не вагони флуду, які він несе після поста.

о ! я за це вже б тобі плюс поставив!
  • 0

#28 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 07.11.2006 – 16:29

За систему репутацій! Так (на відміну від кнопки "дякую") буде видно, в кого скільки балів репутації, тобто скільки від даного користувача інші отримали користі:8:
Оскільки з цією системою добре знайомий, то розкажу, які умови на зміну репутації накладаються:
1) Підвищити/понизити репутацію може адміністратор, модератор та користувач, рівень репутаціїї якого не менше +5. (Це прекрасно захищає користувачів від психів, в яких репутація в мінусах, і вони починають понижати її всім ("шоб знали, як воно мені!!!"))
2) Не можна підвищити/понизити репутацію одному користувачеві 2 і більше разів підряд. Між підвищеннями/пониженнями репутації одному користувачеві, ви повинні підвищити/понизити її як мінімум 10 користувачам. (Прекрасно захищає від користувачів, в котрих виникло бажання набити один одному побільше репутації).
3) Ця система зменшує кількість флуду. Адже не доведеться писати повідомлення типу "ги-ги", " :8: ", "лол", "ржунеможу", "дякую", "жжош", "боян", і т. п. Цю фігню можна буде написати в "відгуці". Адже відгук пишеться до кожного балу репутаціїї, тобто ти повинен будеш обов"язково написати, чому ти додав/відняв бал.
4) Окрім красивого статусу і місця в "ТОП20" по кількості повідомлень, у вас з"явиться кількість репутації!!!! І ми на головній сторінці будемо бачити не тих, хто дофіга флудить, а тих, хто пише КОРИСНІ повідомлення!!!

Так що я ЗА репутацію!!! Усіма чотирма кінцівками, і всим остальним, що зміг підняти вгору :8: !!!
  • 0

#29 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 16:32

Перегляд дописуMarcos (7.11.2006 15:29) писав:

о ! я за це вже б тобі плюс поставив!
а я б мінус вліпив: 1) не подобається мені слово "піськомір" :8: 2) друга частина речення якась недоречна :8:
ось тобі й рейтинг :8:

Перегляд дописуDeimos (7.11.2006 16:29) писав:

4) Окрім красивого статусу і місця в "ТОП20" по кількості повідомлень, у вас з"явиться кількість репутації!!!! І ми на головній сторінці будемо бачити не тих, хто дофіга флудить, а тих, хто пише КОРИСНІ повідомлення!!!

а оце трішки радує :8:
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 16:36

Перегляд дописуEvol (7.11.2006 16:32) писав:

а я б мінус вліпив: 1) не подобається мені слово "піськомір" :8: 2) друга частина речення якась недоречна :8:
ось тобі й рейтинг :8:

ТОбі не подобається, а мені подобається . За системую " дякую" я можу виразити своє ставлення до " піськоміра" , а ти ні :8: От недолік "дякую"
  • 0

#31 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 07.11.2006 – 18:11

Перегляд дописуDeimos (7.11.2006 16:29) писав:

За систему репутацій! Так (на відміну від кнопки "дякую") буде видно, в кого скільки балів репутації, тобто скільки від даного користувача інші отримали користі:8:
Оскільки з цією системою добре знайомий, то розкажу, які умови на зміну репутації накладаються:
1) Підвищити/понизити репутацію може адміністратор, модератор та користувач, рівень репутаціїї якого не менше +5. (Це прекрасно захищає користувачів від психів, в яких репутація в мінусах, і вони починають понижати її всім ("шоб знали, як воно мені!!!"))
2) Не можна підвищити/понизити репутацію одному користувачеві 2 і більше разів підряд. Між підвищеннями/пониженнями репутації одному користувачеві, ви повинні підвищити/понизити її як мінімум 10 користувачам. (Прекрасно захищає від користувачів, в котрих виникло бажання набити один одному побільше репутації).
3) Ця система зменшує кількість флуду. Адже не доведеться писати повідомлення типу "ги-ги", " :cool1: ", "лол", "ржунеможу", "дякую", "жжош", "боян", і т. п. Цю фігню можна буде написати в "відгуці". Адже відгук пишеться до кожного балу репутаціїї, тобто ти повинен будеш обов"язково написати, чому ти додав/відняв бал.

Так що я ЗА репутацію!!! Усіма чотирма кінцівками, і всим остальним, що зміг підняти вгору :8: !!!

ось уже і вимальовуються правила користування репутацією :8: :8:
Щось мені більше подобаюься коментарі за репутацію :8:

Повідомлення відредагував CeKaHc: 07.11.2006 – 18:13

• 0

#32 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 18:16

не подобається піськомір, то напишу тобі оригінала -- хрєнамєр.

здається зараз всі получать по +10 і гордо підуть спочивати в режимі рід онлі :8:
  • 0

#33 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 19:36

Перегляд дописуhobit (7.11.2006 18:16) писав:

не подобається піськомір, то напишу тобі оригінала -- хрєнамєр.

здається зараз всі получать по +10 і гордо підуть спочивати в режимі рід онлі :8:
хз :8: поживем побачим, а це слово теж якось не дуже. -1 тобі :cool1: (за використання російських слів... фе... :8:)

Перегляд дописуMarcos (7.11.2006 16:36) писав:

ТОбі не подобається, а мені подобається . За системую " дякую" я можу виразити своє ставлення до " піськоміра" , а ти ні :8: От недолік "дякую"
от і добре, буде рейтинг по задоволених користувачах а не по невдоволених.. хоча мені всеодно.. привикну і до репутації.. заодно й флудери будуть флудити в коментарях.. якщо вже репутація то тільки з коментарями :8:
  • 0

#34 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.11.2006 – 21:21

бачили ми до чого приводить репутація.. люди жеруться, з форума йдуть :8: не раз бачив :8:
але проголосував за репутацію.
так буде цікавіше і веселіше :8:
  • 0

#35 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 21:23

Перегляд дописуEvol (7.11.2006 19:36) писав:

хз :8: поживем побачим, а це слово теж якось не дуже. -1 тобі :8: (за використання російських слів... фе... :8:)
ти дивися який він нацвирканий. Кади я в оригіналі пишу слово російською, то вже -1, а коли англійською то пох. Ти шось маєш проти угро-фінів (по-вашому москалів)? а проти англічан ніц? капедз кокойдо. Запахло якимось національними упередженнями..... :8:
  • 0

#36 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.11.2006 – 21:45

Перегляд дописуhobit (7.11.2006 21:23) писав:

ти дивися який він нацвирканий. Кади я в оригіналі пишу слово російською, то вже -1, а коли англійською то пох. Ти шось маєш проти угро-фінів (по-вашому москалів)? а проти англічан ніц? капедз кокойдо. Запахло якимось національними упередженнями..... :8:
забудь... закінчуєм цей базар, а по нашому - флуд :8:
  • 0

#37 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 08.11.2006 – 22:39

Нарешті закінчився базар і почалося голосування :8:
Поки 8:8
Люди, голосуйте активніше, в разі нічиї оберу 3й варіант :8:
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 23:12

Перегляд дописуMrGALL (8.11.2006 22:39) писав:

Люди, голосуйте активніше, в разі нічиї оберу 3й варіант :8:
Чудово! Я за нього голосував.
p.s. От абломъ... +1 репутаціям дали.

Повідомлення відредагував zav: 08.11.2006 – 23:13

• 0

#39 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.11.2006 – 12:42

Вважаю, що краще буде "Дякую"
  • 0

#40 Fanta

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень
  • Місто:Сарни

Відправлено 09.11.2006 – 13:37

ИМХО "Дякую" тут взагалі не катить! Це більше підходить до всіляких варезних/софтових форумів де кнопкою "Дякую" можна віддячити за корисний реліз/анонс/ін.! На теревенях теж інколи щось подібне виложується але це рідкість! Тому голосую за Репутацію!

Головне шоб вона була гарно налаштована!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних