Перейти до вмісту

Енергетичний вектор людини

Повідомлень в темі: 83

#41 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 14.12.2011 – 08:12

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 08:34) писав:

Ви можете зробити для себе беззмістовним будь-яку цитату, це справа вашої волі, меж, які ви собі (своєму інтелекту) самі встановили, бо те, що ми сприймаємо відрізняється від того, що ми бачимо і навпаки.

Навпаки, справа тут не в мені, бо Ви так і не сказали, що таке біополе, і в наведених Вами цитатах це також не сказано. Так що не звинувачуйте мене в своїх проблемах. Відтак, сприйняття тут нідочого, коли нема чого сприймати!
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.12.2011 – 08:28

i 

Офтоп видалила

• 0

#43 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 10:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (13.12.2011 20:30) писав:

енергетичний вектор у філософії? навіщо використовувати терміни точної науки?
як розуміти цей вектор?
вектор має значення (X1,X2,X3....Xn)? де n - мірність простору. а якщо цей вектор енергетичний, то куди тут приліпити Джоулі?

Для розуміння, про що йде мова, коли ми говоримо про біополе, подаю уривки з книги "Еніологія", яку дуже раджу всім прочитати.

"Как уже говорилось, понятия энергии, поля и т. д. в классической физике являются абстракцией, помогающей лишь в той или иной мере воспринимать и познавать окружающий нас мир. Тем более это касается области феноменологии. Понятия "биополе, экстрасенс, аура..." являются лишь попыткой довести многомерную информацию до уровня общего восприятия.

В самом начале эзотерической практики автор довольно часто пользовался маятником при работе с пациентами. Постепенно сложилось представление о том, что у людей наблюдается два типа энергетики: восточный и западный. Западный, или европейский, тип - энергоинформационный поток условно проходит сверху вниз от Абсолюта через все уровни Информационных Полей в тело планеты. Восточный - от Земли энергоинформационный поток уходит в Абсолют. Физическое тело человека при этом выполняет роль антенны в определенном энергоинформационном спектре.

Любой поток в инородной среде для сохранения своей устойчивости вынужденно закручивается. Все это натолкнуло на следующее рассуждение: условный энергоинформационный канал, проходящий через человека, обязательно должен вращаться. Это и было наглядно продемонстрировано при помощи маятника: у людей с западным типом энергоинформационного обмена маятник вращался против хода, а у "восточников" - по ходу часовой стрелки"

Не знаю, чи допоможе цей текст, бо він викличе купу супутніх питань, що таке Інформаційні Поля, як це все практично перевірити і т.д. То щоб уникнути цього, ось вам будь ласка посилання на сайт, там є книга, ознайомтесь. http://www.eniology.org/home.html
  • 0

#44 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 11:33

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 11:15) писав:

Щоб я не сказав про біополе, ви завжди можете сказати, що я ніц про нього не сказав, тому справа таки у вас, у вашому небажанні сприймати чиюсь відповідь, коли вона не на ваших умовах, це банальна психологічна маніпуляція ;-) Просто відповіжте собі щиро на наступне питання, чи дійсно ви хочете щось з'ясувати стосовно біополя, чи ви просто хочете за будь-яку ціну заперечити його існування?

Відповідь дуже проста: Ви не сказали, що таке біополе і ніхто інший цього не сказав. Тому нема чого з'ясовувати. Проблема не в мені, а в беззмістовності тези, яку Ви відстоюєте.
  • 0

#45 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2011 – 13:02

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 07:23) писав:

Все колись було "з незрозумілою природою", у тому і полягає задача науки зробити все незрозуміле — зрозумілим, а не затролити, як це вона зараз робить.
незнаю інститутів тролінгу:P
а серйозно, в тому і штука, що те що ти ивше написав, природа полів і випромінювань, які фіксують прилади, зрозуміла. А хлопці які пимують всякі дурниці якраз азймаються придумуванням того що непотрібно, надлишковим теоретизуванням, без експериментальних підтверджень
  • 0

#46 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 13:48

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 13:30) писав:

По-перше, я не відстоюю ніякої тези у цій темі, це ви так хибно тлумачите мої дописи. По-друге, а яке вам потрібне визначення, коли це ненаукова концепція? У вас же фільтри парадигми стоять і вони відсіюють все, що не входить у її межі, тому справа таки у вас.

Ви читніть цитатку вище, та вуйко з АН СРСР нівроку про це вповів ;-)
так я і про те, я бачу різницю в підходах між цим енергетичним вектором і тим "біополем" що в цитаті. В цитаті пі дбіополем бачаться всі поля, які випромінює людський організм, та і будьякий.
тобто, для тебе струми, поля, енергія, це поняття загальні, для наукового підходу, загальне застосування цих слів неприпустиме, бо зануди, вони такі
  • 0

#47 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 14:15

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 14:03) писав:

Наука це лише невеличкий сектор загальнолюдських знань, тому кому яке діло, що там їм неприпустимо ;-)
ну тоді взагалі нафіщо писати?
ця тема знаходиться в розділі філософія, а філософія це наука, та і енергетичний вектор притендує на науковість, тобто що його модна досліджувати і все інше, якщо ця вся писанина про енергетичний вектор не містить ніякого фектичного і експериментального підгрунтя, то треба розділ перенести в літературу :P

власне, добре, ми дійшли до того, що ця тема не є науковою і не містить експериментальних підтведжень
  • 0

#48 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 14:50

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 14:42) писав:

Ви вкотре сплутали тепле з м'яким: філософія ніяка не наука, а особлива форма пізнання світу:

Так що тема у потрібному розділі, а ви не в темі ;-)
вкурсі, але енергетичний вектор придендує на науковість, а її немає, от і все

значить енергетичний вектор це поняття яке ніхто не хоче використовувати :P
  • 0

#49 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 14:51

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 14:30) писав:

По-перше, я не відстоюю ніякої тези у цій темі, це ви так хибно тлумачите мої дописи. По-друге, а яке вам потрібне визначення, коли це ненаукова концепція? У вас же фільтри парадигми стоять і вони відсіюють все, що не входить у її межі, тому справа таки у вас.

Ніяких фільтрів у мене немає, але ніхто й досі не сказав, що таке біополе, тому й нема про що дискутувати. Товчемо воду в ступі...
  • 0

#50 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 15:12

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 16:08) писав:

Дик, у тому й проблема, що є і вони відфільтровують будь-яку інфу, що не пролізає у вашу парадигму, тому, ви, можна сказати застраховані і убезпечені від будь-яких визначень біополя колишніх та наступних у цій темі та будь-де, коли не вірите, зайдіть гляньте у Віку, але припускаю, що ваші фільтри і там спрацюють і покажуть вам усуціль одну лиш "беззмістовність" ;-)

Ви скажете, що таке біополе чи ні? Поки не скажете, розмова залишається беззмістовною!
  • 0

#51 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 15:19

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 16:16) писав:

• Коли я скажу, що таке біополе — розмова залишиться беззмістовною!
  • Коли я не скажу, що таке біополе — розмова залишиться беззмістовною!
Ви ж уже все наперед вирішили, щоб я не сказав, то навіщо?

Навпаки, я ще нічого не вирішив, бо нема чого вирішувати, а Ви вже вирішили, що я вже все вирішив, тому й, справді, пора кінчати пустопорожні теревені розводити!
  • 0

#52 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 15:37

Перегляд дописуKatod (14.12.2011 14:50) писав:

вкурсі, але енергетичний вектор придендує на науковість, а її немає, от і все

значить енергетичний вектор це поняття яке ніхто не хоче використовувати :P

Поняття енергетичного вектору було сформульовано нещодавно і воно є лише однією з безкінечної кількості складових енергетичної Світобудови, які поки-що відкрито не вивчаються ортодоксальною наукою. Бо серйозні вчені, з думкою яких хтось рахувавсь би, не будуть вивчати щось "псевдонаукове", а серйозні дослідження таємних лабораторій недоступні загалу. До того ж, відсутня загальноузгоджена база термінів, і може виникнути елементарна плутанина з-за назв.
  • 0

#53 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 15:37

Перегляд дописуManfred (14.12.2011 16:25) писав:

Той, хто вважає теревені пустопорожніми не мав би їх підтримувати ;-)

Я теревені не підтримую, а спростовую Вашу хибну тезу про моє ставлення до беззмістовних понять. Ви не сказали, що таке біополе, тому воно залишиться беззмістовним поняттям до тих пір, поки Ви не скажете, що таке біополе. І я тут абсолютно нідочого! Моє рішення буде вже після того, як Ви наповните змістом поки що беззмістовне поняття. Так що облиште Ваші роздуми про те, що я вже вирішив, бо я ще нічого не вирішував - поки що нема чого вирішувати!
  • 0

#54 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 15:45

Перегляд дописуВасиль (14.12.2011 15:37) писав:

Я теревені не підтримую, а спростовую Вашу хибну тезу про моє ставлення до беззмістовних понять. Ви не сказали, що таке біополе, тому воно залишиться беззмістовним поняттям до тих пір, поки Ви не скажете, що таке біополе. І я тут абсолютно нідочого! Моє рішення буде вже після того, як Ви наповните змістом поки що беззмістовне поняття. Так що облиште Ваші роздуми про те, що я вже вирішив, бо я ще нічого не вирішував - поки що нема чого вирішувати!

В мене таке враження, ніби Манфред особисто має вам повідомити, що таке біополе. Якщо вже на те пішло, можете й самі в пошукових сайтах подивитись визначення біополя або аури за східним трактуванням.
  • 0

#55 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 16:11

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 15:37) писав:

Поняття енергетичного вектору було сформульовано нещодавно і воно є лише однією з безкінечної кількості складових енергетичної Світобудови, які поки-що відкрито не вивчаються ортодоксальною наукою. Бо серйозні вчені, з думкою яких хтось рахувавсь би, не будуть вивчати щось "псевдонаукове", а серйозні дослідження таємних лабораторій недоступні загалу. До того ж, відсутня загальноузгоджена база термінів, і може виникнути елементарна плутанина з-за назв.
як було сказано вище, наука використовує математичний апарат, саме поняття енергетичного вектору є самовиключаючий параграф, тому що енергія величина не векторна
смішно, є таємні лабораторії, в яких намагаються зробити енергію векторною величиною, поділити на нуль, взяти ротор дівіргєнциї :P

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 15:37) писав:

В мене таке враження, ніби Манфред особисто має вам повідомити, що таке біополе. Якщо вже на те пішло, можете й самі в пошукових сайтах подивитись визначення біополя або аури за східним трактуванням.
хай скаже власне тлумачення терміну, от вище було вказано на джерело, в якомусь писалось про те що біополя, це поля що породжені живими організмами, але там ніяких енергетичних векторів не було, було електромагнітне випромінбвання і маханічні коливання, все
  • 0

#56 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 16:25

Перегляд дописуKatod (14.12.2011 16:11) писав:

як було сказано вище, наука використовує математичний апарат, саме поняття енергетичного вектору є самовиключаючий параграф, тому що енергія величина не векторна
смішно, є таємні лабораторії, в яких намагаються зробити енергію векторною величиною, поділити на нуль, взяти ротор дівіргєнциї :P

хай скаже власне тлумачення терміну, от вище було вказано на джерело, в якомусь писалось про те що біополя, це поля що породжені живими організмами, але там ніяких енергетичних векторів не було, було електромагнітне випромінбвання і маханічні коливання, все

Я маю величезну повагу до людей з математичним складом мислення, бо це ніколи не було моєю цариною. Проте сучасна наука просуває технократичний підхід до розвитку цивілізації і це є самогубством, тому що всі наукові досягнення використовуються у військових цілях на знищення людей. В деяких таємних організаціях вже давно ведуться дослідження роботи мозку, експерименти над мозковими хвилями, психікою. Посилання на ці джерела вже давались в якійсь темі.
Щодо біополя і енергетичного вектору, то це абсолютно різні поняття і у визначенні одного не може бути іншого. Ці теми якось перетнулись і це викликало плутанину. Це все елементи Світобудови, з якими люди працюють так само практично, як і лаборанти в фізичних лабораторіях з осцилографами та омметрами. А питання, чи визнана ця робота в "наукових колах" зовсім другорядне.
  • 0

#57 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 14.12.2011 – 17:35

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 16:25) писав:

Я маю величезну повагу до людей з математичним складом мислення, бо це ніколи не було моєю цариною. Проте сучасна наука просуває технократичний підхід до розвитку цивілізації і це є самогубством, тому що всі наукові досягнення використовуються у військових цілях на знищення людей. В деяких таємних організаціях вже давно ведуться дослідження роботи мозку, експерименти над мозковими хвилями, психікою. Посилання на ці джерела вже давались в якійсь темі.
Щодо біополя і енергетичного вектору, то це абсолютно різні поняття і у визначенні одного не може бути іншого. Ці теми якось перетнулись і це викликало плутанину. Це все елементи Світобудови, з якими люди працюють так само практично, як і лаборанти в фізичних лабораторіях з осцилографами та омметрами. А питання, чи визнана ця робота в "наукових колах" зовсім другорядне.
Ну так якщо математика та фізика не ваша царина, то нашо ж вживати поняття "поле", "вектор" чи "енергія" чітко не усвідомлюючи, що ви хочете донести до співрозмовника?
Якщо говорити про експерименти, які начебто проводяться якимось організаціями, то вони мають суто "технократичний характер", який ви так недолюблюєте. Бо як можна щось досліджувати, якщо навіть його поміряти жодним відомим пристроєм поміряти. А якщо можна, то треба впевнитись, що міряється те, що треба(валідність вимірів). А то злоовили на аналоговий(це важливо) вольтемтр радіовипрмінювання від сусідньої телевишки і кажуть, що то "мозкові хвилі":P
  • 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 17:48

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 16:25) писав:

да, точні науки це не твоя царина
не плутай, хто куди веде людство, неосвідченість це те що шкодить людству, а не технократичний підхід. Останнє це вагалі щось надумане, і неіснуюче, людстов зажди себе нищило, в той чи інший спосіб, але ніколи не було технократичного мотиву
  • 0

#59 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 18:52

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 16:45) писав:

Якщо вже на те пішло, то про біополе писали Ви, а не я, тому й Ви ж повинні сказати, що таке біополе, бо в цій темі йде дискусія про біополе. Неможливо в темі обговорювати тезу, яка відсутня! Це Ваша теза, а не моя, Вам і писати про біополе!
  • 0

#60 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 19:28

Вигадки про природу людини

Перегляд дописуОнук Велеса (14.12.2011 11:15) писав:

Для розуміння, про що йде мова, коли ми говоримо про біополе, подаю уривки з книги "Еніологія", яку дуже раджу всім прочитати.

Дякую, але те, що Ви подали, не є зрозумілим...

"Как уже говорилось, понятия энергии, поля и т. д. в классической физике являются абстракцией, помогающей лишь в той или иной мере воспринимать и познавать окружающий нас мир. Тем более это касается области феноменологии. Понятия "биополе, экстрасенс, аура..." являются лишь попыткой довести многомерную информацию до уровня общего восприятия.

Навпаки, поняття енергії та поля не є абстракціями, а конкретними фізичними величинами. Тоді як поняття біополя не є таким. Відтак, некоректно переносити з одного на інше.

В самом начале эзотерической практики автор довольно часто пользовался маятником при работе с пациентами. Постепенно сложилось представление о том, что у людей наблюдается два типа энергетики: восточный и западный. Западный, или европейский, тип - энергоинформационный поток условно проходит сверху вниз от Абсолюта через все уровни Информационных Полей в тело планеты. Восточный - от Земли энергоинформационный поток уходит в Абсолют. Физическое тело человека при этом выполняет роль антенны в определенном энергоинформационном спектре.

Що за енергоінформаційний потік? Що за інформаційні поля? Таких в природі немає. В природі існують лише фізичні поля, які переносять інформацію. Однозначно, у автора повна каша в голові!

Любой поток в инородной среде для сохранения своей устойчивости вынужденно закручивается. Все это натолкнуло на следующее рассуждение: условный энергоинформационный канал, проходящий через человека, обязательно должен вращаться. Это и было наглядно продемонстрировано при помощи маятника: у людей с западным типом энергоинформационного обмена маятник вращался против хода, а у "восточников" - по ходу часовой стрелки"

Якщо немає інформації без фізичного поля, то немає й ніякого енергоінформаційного потоку, який буцім-то закручується. Уся концепція є вигадкою, яка природи людини не стосується!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних