Перейти до вмісту

Енергетичний вектор людини

Повідомлень в темі: 83

#21 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 21.11.2011 – 12:15

Перегляд дописуОнук Велеса (21.11.2011 13:13) писав:

Добре, я напишу ще раз. Енергетичний вектор людини - це напрямок закручування його біополя. В західної людини - проти годинникової стрілки, в східної - за годинниковою стрілкою.

Залишилось тільки вияснити, що таке біополе та як воно закручується?!
  • 0

#22 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 21.11.2011 – 13:57

Перегляд дописуManfred (21.11.2011 13:38) писав:

Знімаю капелюха! А як в оригіналі пишеться термін, який росіяни переклали, як "точка сборки"?

На згадку, здається "assemblage point", але треба ще раз гортати книги, щоб бути впевненим.

Проблема у тому, що саме поняття біополя не визнається офіційною наукою, тому, коли говорити про нього у науковому дискурсі, то коректніше, мабуть, як про гіпотетичне поняття або тоді вже перевести дискурс у філософську або езотеричну площину:

Офіційна наука, це, звичайно, добре, але вона має змогу тільки реєструвати ті процеси, які відбуваються на фізичному проявленому рівні.

Першу знайшов на рутрекері.

А є ще якісь книги там Бухтоярова?
  • 0

#23 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2011 – 18:00

Перегляд дописуОнук Велеса (21.11.2011 12:13) писав:

Добре, я напишу ще раз. Енергетичний вектор людини - це напрямок закручування його біополя. В західної людини - проти годинникової стрілки, в східної - за годинниковою стрілкою.
а земля за якою стрілкою крутиться?

і ще цікаво, антиподи мають яку закрученість? І чим викликана закрученість в Східних і Західних?

Перегляд дописуВасиль (21.11.2011 12:15) писав:

Залишилось тільки вияснити, що таке біополе та як воно закручується?!
я думаю, воно бере собі і закручується, як кіт який грається клубком, от питання, східний кіт він напевне закручується за годинниковою стрілкою, а захидний проти, ще питання куди дивитись коту, в хвіст чи в морду :(

Проблема у тому, що саме поняття біополя не визнається офіційною наукою, тому, коли говорити про нього у науковому дискурсі, то коректніше, мабуть, як про гіпотетичне поняття або тоді вже перевести дискурс у філософську або езотеричну площину:
не не визначається, а не визнається і не оперується, а це трішки важливіше

Перегляд дописуОнук Велеса (21.11.2011 13:57) писав:

Офіційна наука, це, звичайно, добре, але вона має змогу тільки реєструвати ті процеси, які відбуваються на фізичному проявленому рівні.
а ти можеш реєструвати процеси які відбуваються на нефізичному рівні?
ну ну
  • 0

#24 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.11.2011 – 18:13

Перегляд дописуManfred (21.11.2011 14:38) писав:

Я б просто сказав би, що біополе не визнається наукою, бо "неофіційна наука" просто не є наукою. Питання не в тім, чи визнається біополе чи не визнається, а в тім, що це поняття є беззмістовним і нічого фізично воно не означає. В фізиці є декілька видів полів: сильне, слабке, електромагнітне та гравітаційне. Ніякого біополя фізиками не зареєстровано!
  • 0

#25 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 13:19

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 14:05) писав:

Теоретично багато що має місце бути, проте, з різних причин, не всі ці теорії можуть пройти перевірку дослідом.
До того ж, є науки, де дослід просто є неможливим, ми не можемо поставити дослід, який би показав, чи справді існував стародавній Рим, як нам його описують історики, чи ні?

Перш за все, теорія має орієнтуватись на досвід, як це буває завжди з фізичними теоріями. Саме тому історія є лише історією, а не теорією. Називати історію теорією - невідповідність назви поняттю теорії. А поняття біополя взагалі ніякої теорії не позначає, бо воно є беззмістовним. Що таке біополе? Ніщо!
  • 0

#26 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 14:42

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 14:35) писав:

Біополе зафіксоване кірліановськими знімками, проте наукове співтовариство все одно не визнає його існування. Але це инша тема, скористайтесь пошуком, вже говорили десь про це. Тут говоримо про Кастанеду, ви читали його книжки?

Кірліанівські знімки фіксують електромагнітне випромінювання, а не біополе! Кастанеду я не читав. Я багато чого не читав...
  • 0

#27 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 15:50

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 16:18) писав:

Як ви можете стверджувати, що щось не є біополем, коли заперечуєте його існування?
Погано, що не читали, бо тоді вам робити немає чого у цій темі ;-)

Я в цій темі з приводу закрученого поля. Я можу чітко стверджувати, що електромагніте випромінювання не є біополем, бо воно є саме електромагнітним випромінюванням, яке є відомо чим, і, очевидно, що воно не є біополем, яке є поняттям без змісту.
  • 0

#28 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 20:13

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 20:47) писав:

Ви плутаєте поняття без змісту з недостатньо-вивченими поняттями на сьогодні, подібно до того, як колись науковцям ідея того, що Земля ні на яких черепахах не стоїть, видавалася абсурдною. Час лікує. Але, до чого це у темі про Кастанеду, він щось писав про біополе? )

Я не знаю, до чого, ось звідки все почалось:

Перегляд дописуВасиль (28.10.2011 14:10) писав:

Перегляд дописуОнук Велеса (28.10.2011 11:03) писав:

Семіти належать до східного типу, в них енергетичний вектор направлений за годинниковою стрілкою, в орійців - західний тип - енергетичний вектор направлений проти годинникової стрілки.

Що за вектор такий? Енергія є скалярною величиною!

Я просто запитав і мені відповіли:

Перегляд дописуОнук Велеса (18.11.2011 10:50) писав:

Тут не йде мова про енергію, як про матерію, а про енергетичний вектор людини. Біополе людини орійського типу починає закручування з області тім"я проти годинникової стрілки і закінчується в області живота. Ви в існування людського біополя хоч вірите?

Ось так в тему зайшло біополе! Так що я лише намагаюсь вияснити, про що пишуть люди...
  • 0

#29 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 21:55

[quote name='Manfred' post='733383' date='23.11.2011 21:34']До теми:

[/quote]

Дякую! Але я не зрозумів, до чого тут енергетичний вектор людини?! На мою думку, нідочого.
  • 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 10:32

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 13:05) писав:

Це дефекти мовлення чи читання?
це такий жарт, напевне

мені нагадався старий принцип "Бритва Оккама", про те що непотрібно створювати нові поняття без необхідності. Тобто саме поняття енергетичного вектора це самовиключаючий параграф, енергія - величина скалярна, тобто це не вектор, а сама назва вже являється оксюмороном

можна привести приклад струмів які виникають в живих організмах, назвати це біострумами, але вони будуть все тими ж струмами, тобто впорядкованим рухом зарядів, я думаю, в деяких колах така термінологія прийнятна. Тобто в даному випадку відома природа струмів. З енергетичним вектором такої конкретності немає

домаю, в психології таки термін можна булоб ввести, можна було б так називати бажання і зацікавленість до певної галузі людської діяльності, але по справі це була б чиста абстракція, і її можна було б узнати хіба що тестами і інтерв"ю з людиною в якої хочуть узнати цей вектор інтенції, такий термін був би правильніший
  • 0

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 12:30

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 19:47) писав:

Ви плутаєте поняття без змісту з недостатньо-вивченими поняттями на сьогодні, подібно до того, як колись науковцям ідея того, що Земля ні на яких черепахах не стоїть, видавалася абсурдною. Час лікує. Але, до чого це у темі про Кастанеду, він щось писав про біополе? )
я так розумію, поняття вивчають лінгвісти, експериментальна натуралістична наука, наприклад фізика, вивчає явища
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.11.2011 – 14:03

Перегляд дописуManfred (23.11.2011 20:47) писав:

Ви плутаєте поняття без змісту з недостатньо-вивченими поняттями на сьогодні, подібно до того, як колись науковцям ідея того, що Земля ні на яких черепахах не стоїть, видавалася абсурдною. Час лікує.

Я нічого не плутаю, бо я знаю, що ніякого біополя немає. Тому неможливо вивчати те, чого немає. Крім того, що ніякого біополя немає, саме придумане поняття біополя є беззмістовним. Ви не сказали, що таке біополе, тому й для Вас воно є теж беззмістовним!
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 19:31

Manfred, власне, я вже писав в схожій темі, про те, що струми біологічного походження можна назвати біострумами, але вони залишаться струмами, а біополе, в тому значенні в якому писали виже, це щось з незрозумілою природою, тому такий підхід якраз віжкидався
а ці посилання, які ти навів, то там все чітко написано, що саме хочуть зафіксувати, і що вони мають наувазі під біополем, все те що випромінює людина
  • 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.12.2011 – 20:30

енергетичний вектор у філософії? навіщо використовувати терміни точної науки?
як розуміти цей вектор?
вектор має значення (X1,X2,X3....Xn)? де n - мірність простору. а якщо цей вектор енергетичний, то куди тут приліпити Джоулі?
  • 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 22:24

Перегляд дописуManfred (13.12.2011 15:59) писав:

Тоді, опінії науковців вам у поміч:

Це нікому нічим не допоможе, наведені цитати повністю беззмістовні. В них не стверджується, що таке біополе.
  • 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.12.2011 – 22:40

Перегляд дописуВасиль (13.12.2011 22:24) писав:

Це нікому нічим не допоможе, наведені цитати повністю беззмістовні. В них не стверджується, що таке біополе.

А ось це : E=mc², що таке ?...питання, в обговоренні "що таке біополе ", зрозуміле ?...окрім тОго що це формула, чим ця туфта ЩЕ, є у фізиці ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.12.2011 – 22:41

• 0

#37 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.12.2011 – 23:05

Перегляд дописуБезбожник (13.12.2011 22:40) писав:

А ось це : E=mc², що таке ?...питання, в обговоренні "що таке біополе ", зрозуміле ?...окрім тОго що це формула, чим ця туфта ЩЕ, є у фізиці ?
я так розімію, що тебе цікавить фізичний зміст формули
для точності правильніше було б написати E=Δmc², дельта (Δ) тобто зміна маси, ця формула показує зв"язок між енергією і масою системи
  • 0

#38 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 13.12.2011 – 23:38

Перегляд дописуKatod (13.12.2011 23:05) писав:

я так розімію, що тебе цікавить фізичний зміст формули

Ні. Мене не цікавить її фізичний зміст. Я вклав у своє питання поняття : постулат , а ще, поняття, тоталітарності наукової парадигми. Відповідно цього, мене цікавить, яке відношення може мати словесний постулат, вкупі з науковою парадигмою, до природніх явищ/факторів, як то, біополе, наприклад ?.... єсстно, стало цікаво також, як можна сприймати на віру, одне, і, не маючи жодних аргументів, заперечувати інше ?. Багатолітнє, традиційне наукове заскорузле сєктанство, і не більше тОго.

Цитата

для точності правильніше було б написати E=Δmc², дельта (Δ) тобто зміна маси, ця формула показує зв"язок між енергією і масою системи

Це, деталі котрі немають ніякого значення.
  • 0

#39 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.12.2011 – 00:08

Перегляд дописуБезбожник (13.12.2011 23:40) писав:

...питання, в обговоренні "що таке біополе ", зрозуміле ?...

Нажаль, я не зрозумів сенсу цієї фрази! Ніяке питання мені не зрозуміле.

Перегляд дописуБезбожник (14.12.2011 00:38) писав:

Ні. Мене не цікавить її фізичний зміст. Я вклав у своє питання поняття : постулат , а ще, поняття, тоталітарності наукової парадигми. Відповідно цього, мене цікавить, яке відношення може мати словесний постулат, вкупі з науковою парадигмою, до природніх явищ/факторів, як то, біополе, наприклад ?.... єсстно, стало цікаво також, як можна сприймати на віру, одне, і, не маючи жодних аргументів, заперечувати інше ?. Багатолітнє, традиційне наукове заскорузле сєктанство, і не більше тОго.

Нічого подібного! Постулат Айнштайна приводить до висновків, які повністю підтверджені дослідами, а вигадане поняття біополя досліду не стосується ніяк! Вловлюєте відмінність?
  • 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.12.2011 – 07:27

Перегляд дописуОнук Велеса (28.10.2011 10:03) писав:

Семіти належать до східного типу, в них енергетичний вектор направлений за годинниковою стрілкою, в орійців - західний тип - енергетичний вектор направлений проти годинникової стрілки.
обертальний вектор? може краще було сказати спін? бо відразщу видно, що люди використовують дивні незрозумілі їм слова в своєму лівому значенні
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних