Перейти до вмісту

Українське весілля

Повідомлень в темі: 152

#121 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.01.2013 – 16:02

Перегляд дописуkitty_bon (15.01.2013 – 16:01) писав:

ХЗ, але то дууууууже сумне видовисько...
Писок в салаті?

Мало просто заводити, треба дивувати, треба бути всюди одночасно, влучно відповідати особливо "розумним гостям")))
Згодна.

В нашому місті розцінки дуууже різні, хтось згоден за 600 грн провести весілля, а хтось менше 5 000 не допускає, я особисто не завищую ціни)) А от в Дніпрі, наприклад, вже стартують з 2 000 і там досягає 8 000. От так! Хто на шо гаразд)
У нас за 600 грн крутять носом.
  • 0

#122 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.01.2013 – 16:04

В нашому місті розцінки дуууже різні, хтось згоден за 600 грн провести весілля, а хтось менше 5 000 не допускає, я особисто не завищую ціни)) А от в Дніпрі, наприклад, вже стартують з 2 000 і там досягає 8 000. От так! Хто на шо гаразд)
так і думала, що залежить від регіону ще) треба буде поцікавитись, скільки в Франківській області зазвичай за такі послуги беруть…Ну і подумати, чи варто) А ти як гадаєш, можна весілля провести без тамади, якщо серед родичів є всякі "заводіли"?
  • 0

#123 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.01.2013 – 16:09

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2013 – 15:58) писав:

це вже дуже ідеалізовано) якби ж у нас всюди професіонали працювали…а з іншого боку, є такі люди, що й без спецпідготовки таке весілля проведуть, що ніякого тамади не треба кликати) професія не завжди рішає) ще є покликання і талант)
Я ж кажу професіонал, а не дипломований спеціяліст. :-)) Твоя правда.

Перегляд дописуМаківка (15.01.2013 – 16:00) писав:

Нині професіонали - це щойно закінчений "культпрасвєт" (не в образу для Кіті, звісно). А справжній тамада - це талант, покликання. То мистецтво бути потрібним усім. Людина, яка створює навколо себе свято, допомагає людям відпочити й повеселитися. :)
Ну так. ))

Мало просто заводити, треба дивувати, треба бути всюди одночасно, влучно відповідати особливо "розумним гостям")))
Вразити. ))
  • 1

#124 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.01.2013 – 16:09

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2013 – 16:04) писав:

так і думала, що залежить від регіону ще) треба буде поцікавитись, скільки в Франківській області зазвичай за такі послуги беруть…Ну і подумати, чи варто) А ти як гадаєш, можна весілля провести без тамади, якщо серед родичів є всякі "заводіли"?
Можна, якщо музики нормальні... Та й в кожній родині є свій "заводіла", а якщо їх декілька, то буде огого яке весілля)
  • 1

#125 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:10

А ти як гадаєш, можна весілля провести без тамади, якщо серед родичів є всякі "заводіли"?
Навряд чи. Рідня втомиться постійно заводити гостей. Та й чарку-дві захоче випити за здоров’я молодят.

Повідомлення відредагував Маківка: 15.01.2013 – 16:11

• 0

#126 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 15.01.2013 – 16:12

Перегляд дописуМаківка (15.01.2013 – 16:02) писав:

Писок в салаті?

Згодна.

У нас за 600 грн крутять носом.

На щастя не в салаті, але він просто некерований стає, роздягається, влаштовує топлес))

Все залежить від того, чого ти жадаєш від весілля. Якщо ти хочеш щоб все було "красіво", без неприємних сюрпризів та незрозумілих конкурсів, то краще не ризикувати з тамадою-родичем. Професіональна тамада має план весілля і веде дійство по ньому. Вже є чуття коли що і з ким робити, ну і до того ж обрядові частини, такі як зустріч молодих, зняття фати проста людина, навіть дуже креативна не проведе як слід.

Ну і на останок уяви себе гостем, чкого попросили провести свято, це весело, але складно навіть фізично. Я втомлююсь страшенно і на наступний день маю безсилля та головний біль))) так мені за то гроші платять, а гостям воно тре?

А як особа, що має веселити набухається і піде? Це ризик. Я
  • 1

#127 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:16

Треба буде ще з родиною це все обговорити. Взагалі, мабуть рано ще трохи) Мої досі не вірять, що я збираюсь заміж, та й я коли питають про дату весілля тушуюсь і спішу зайняти рот якимись салатиками, щоб не довелось відповідати на той допит)

Перегляд дописуkitty_bon (15.01.2013 – 16:12) писав:

Все залежить від того, чого ти жадаєш від весілля. Якщо ти хочеш щоб все було "красіво", без неприємних сюрпризів та незрозумілих конкурсів, то краще не ризикувати з тамадою-родичем. Професіональна тамада має план весілля і веде дійство по ньому. Вже є чуття коли що і з ким робити, ну і до того ж обрядові частини, такі як зустріч молодих, зняття фати проста людина, навіть дуже креативна не проведе як слід.

Ну і на останок уяви себе гостем, чкого попросили провести свято, це весело, але складно навіть фізично. Я втомлююсь страшенно і на наступний день маю безсилля та головний біль))) так мені за то гроші платять, а гостям воно тре?

А як особа, що має веселити набухається і піде? Це ризик. Я
Мабуть маєш рацію. Точніше навіть точно)) Мені весілля відсидіти важко, а що вже так провести…Сили треба фізичні, емоційні, приліпити усмішку на лице на 12 годин це мабуть не фіглі-міглі. Звісно я хочу щоб "красіво" і без п’яних інцидентів, хто ж не хоче)
  • 0

#128 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2013 – 16:17

вставлю і я своє "до теми"

от думаю, що якщо я коли-небудь вийду заміж, то не влаштовуватиму весілля в такому традиційному стилі. повно гостей, половину більшу не знаєш, і тамада, і ті українські пісні, загалом - народна гулянка не моє.
набагато краще в колі друзів-приятелів, з якоюсь рок-групою, замість народних музикантів і без дурних традицій)
  • 0

#129 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:21

Перегляд дописуЧортеня (15.01.2013 – 16:17) писав:

набагато краще в колі друзів-приятелів, з якоюсь рок-групою, замість народних музикантів і без дурних традицій)
Ось так зникає українська культурна спадщина.
  • 0

#130 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:21

от думаю, що якщо я коли-небудь вийду заміж, то не влаштовуватиму весілля в такому традиційному стилі. повно гостей, половину більшу не знаєш, і тамада, і ті українські пісні, загалом - народна гулянка не моє.
Мабуть, спершу усі так думають. Ми коли ще минулого-позаминулого року складали список, хотіли обмежити до 100 людей (правда, з моєю численною родиною це буде складно, усіх знаю, усіх люблю), щось таке і вийшло, трохи більше ніж 100. Але з часом розумієш, що гостей, музику, місце, все-все вибирати не лише молодятам, хіба що вони самі повністю оплачують весілля собі. Якщо батьки допомагають (що частіше) то вони, як то кажуть і музику замовляють. Так що, якщо мої тато з мамою складуться до того весілля і потім захочуть запросити якихось своїх друзів, я вже не матиму права сказати "ні, не хочу їх там бачити, хто вони мені такі?". Тому радила б молодятам, якщо є можливість самим нашкребти грошей і тоді вже робити хоч виїзд з шашликами у традиційних вбраннях)
  • 0

#131 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 15.01.2013 – 16:22

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2013 – 16:16) писав:

Треба буде ще з родиною це все обговорити. Взагалі, мабуть рано ще трохи) Мої досі не вірять, що я збираюсь заміж, та й я коли питають про дату весілля тушуюсь і спішу зайняти рот якимись салатиками, щоб не довелось відповідати на той допит)

Мабуть маєш рацію. Точніше навіть точно)) Мені весілля відсидіти важко, а що вже так провести…Сили треба фізичні, емоційні, приліпити усмішку на лице на 12 годин це мабуть не фіглі-міглі. Звісно я хочу щоб "красіво" і без п’яних інцидентів, хто ж не хоче)

Тож як в будь-якій справі - краще нехай профі робить, ми ж коли хворієм не йдемо до чувака, який дохтора Хауса дивився, а до лікаря звертаємось))

То на ваше вподобання, весілля має приносити радість молодятам, то найголовніше, вони мають отримати задоволення!
  • 0

#132 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:23

Перегляд дописуNameless One (15.01.2013 – 16:21) писав:

Насправді, провести весілля в українськом стилі набагато важче, ніж в західному. Це ж не просто собі вдіти українські костюми (а вони ще й в кожному регіоні свої), там стільки деталей, обрядів, які в кожному селі-місті свої, якщо котресь пропустити - буде вже не автентично. Молодь зараз воліє провести весілля "просто". А я ще не знаю, але схилюсь мабуть до американського варіанту, хотіла б церемонію вінчання провести під відкритим небом (створювала вже десь тему про це), хоча не впевнена, що у нас таке можливо, навряд чи священики виконують обряд вінчання "на виїзд". А шкода.
  • 0

#133 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:24

Перегляд дописуkitty_bon (15.01.2013 – 16:22) писав:

То на ваше вподобання, весілля має приносити радість молодятам, то найголовніше, вони мають отримати задоволення!
згадала, як колись Нео писала щось типу "коли вам кажуть, що весілля - найщасливіший день вашого життя - не вірте!")
по-моєму, це крім свята ще велика-велика тягомотіна)
  • 0

#134 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:26

Зараз модно святкувати весілля або на островах у стилі а-ля "папуаси", або в горах у палатках і з комариськами. Маєш вибір.

Перегляд дописуxTANATOSx (15.01.2013 – 16:24) писав:

Всім чмокі в цьому чаті.
І Боброві?))
  • 0

#135 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:26

замість народних музикантів і без дурних традицій)
а я люблю народних музикантів (якщо грають гарно, бо були випадки розчарування) і "дурні традиції", тільки якщо українські, а не перекочування яйця з штанини в штанину і лазання під спідницями дівчат)
  • 0

#136 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:28

Перегляд дописуkitty_bon (15.01.2013 – 16:12) писав:

На щастя не в салаті, але він просто некерований стає, роздягається, влаштовує топлес))
А потім, переглядаючи весільне відео, робить квадратні очиська, мовляв, що це, де це. :)
  • 0

#137 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:28

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2013 – 16:23) писав:

Насправді, провести весілля в українськом стилі набагато важче, ніж в західному. Це ж не просто собі вдіти українські костюми (а вони ще й в кожному регіоні свої), там стільки деталей, обрядів, які в кожному селі-місті свої, якщо котресь пропустити - буде вже не автентично. Молодь зараз воліє провести весілля "просто". А я ще не знаю, але схилюсь мабуть до американського варіанту, хотіла б церемонію вінчання провести під відкритим небом (створювала вже десь тему про це), хоча не впевнена, що у нас таке можливо, навряд чи священики виконують обряд вінчання "на виїзд". А шкода.
Думаю, з ними завжди можна "домовитися".

Насправді українське весілля виродилося в якийсь страхітливий гібрид давніх традицій, і сучасних деталей. І чим далі, тим частіше на весіллях звучить Сердючка, а не сороміцькі коломийки. Це прикро.
  • 0

#138 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:29

Перегляд дописуNameless One (15.01.2013 – 16:21) писав:

Ти достеменно знаєш традиції своєї місцини, щоб передати її у весільній обрядовості?
  • 0

#139 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 16:31

Перегляд дописуNameless One (15.01.2013 – 16:28) писав:

Насправді українське весілля виродилося в якийсь страхітливий гібрид давніх традицій, і сучасних деталей. І чим далі, тим частіше на весіллях звучить Сердючка, а не сороміцькі коломийки. Це прикро.
Не всюди. Приміром, Західнополіський регіон підтримує свої традиції.

Перегляд дописуxTANATOSx (15.01.2013 – 16:29) писав:

Я теж на це надіюся.
А коли буде відомий результат? Треба здєлати Саляму з Цвяхом.
Ти про конкурс?
  • 0

#140 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2013 – 16:33

Перегляд дописуМаківка (15.01.2013 – 16:26) писав:

Зараз модно святкувати весілля або на островах у стилі а-ля "папуаси", або в горах у палатках і з комариськами. Маєш вибір.

до чого тут "модно"? я з дитинства не люблю чомусь українські весілля, от нуджуся і все. і чомусь мене мало тішать танці-польки і п"яні гості на різноманітних не надто пристойних конкурсах. Просто останнє весілля, на якому я побувала було 15 грудня - старшого брата хлопця) а так, як він рокер - весілля було у відповідному стилі. і чудові емоції залишились

Перегляд дописуКрихітка (15.01.2013 – 16:26) писав:

а я люблю народних музикантів (якщо грають гарно, бо були випадки розчарування) і "дурні традиції", тільки якщо українські, а не перекочування яйця з штанини в штанину і лазання під спідницями дівчат)
саме про такі конкурси-ігри я й казала)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних