Перейти до вмісту

Кардмейкінг та скрапбукінг

Повідомлень в темі: 132

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.02.2012 – 21:28

Перегляд дописуБоривітер (13.02.2012 – 21:14) писав:

візерунки в сердечках сподобались. дуже))) постійно полюю за фактурним/з тисненням/з візерунками папером.
тут я викоритала набір від Docraft Papermania. 30 дизайнів в зеленій гамі.Дорогуватий набір був, але дуже дизайни власне такі треба було.
http://www.docrafts....PK-VERDE/p78869
  • 0

#62 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.02.2012 – 10:44

Трішки дитячого настрою й національного колориту. :) (фотографувала на телефон, пардон :)).

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення
  • 2

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 13:31

в останніх щось мені не подобається поєднання стрічки і паперу...якось негармонійно воно...Маківко, спробуй якісь інші техніки кардмейкінгу, в тебе більшість робіт одно типажу. Побався техніками, думаю результати будуть цікаві

Повідомлення відредагував Kassandra: 15.02.2012 – 13:32

• 2

#64 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 13:42

Ага, дякую. Спробую. :)
  • 2

#65 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 16.02.2012 – 06:24

Мені дуже сподобалась з віночком і вишивкою, а також та "Кохаю" така свіженька і миенька, як цукерочка :)

Цитата

Комп"ютерний скраббукінг :)
(мій блог на оверклокерсах)
Жартівник Ви, Катоде :)
  • 2

#66 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 17.02.2012 – 11:46

Ось іще кілька листівок у звичному для мене стилі. Далі шукатиму щось нове. :)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
  • 3

#67 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.02.2012 – 20:14

Перегляд дописуМаківка (17.02.2012 – 11:46) писав:

Ось іще кілька листівок у звичному для мене стилі. Далі шукатиму щось нове. :)
зерна рисочкою до нас. клейовий пістолет? :cool2:
  • 1

#68 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.02.2012 – 21:04

Маківко, я вже боюсь писати компліменти, щоб то не виглядало нав*язливо-підлизливо, але що правда - то не гріх. Листівки - лялі-лялюсі, хочеться з*їсти :)
Треба завести з Тобою ближче знайомство і колись, може, отримати таку карточку ;)
  • 2

#69 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 18.02.2012 – 16:11

Перегляд дописуБоривітер (17.02.2012 – 20:14) писав:

зерна рисочкою до нас. клейовий пістолет? :cool2:
Руцями, пане, руцями. :wink2:

Перегляд дописуAquarius-ka (17.02.2012 – 21:04) писав:

Маківко, я вже боюсь писати компліменти, щоб то не виглядало нав*язливо-підлизливо, але що правда - то не гріх. Листівки - лялі-лялюсі, хочеться з*їсти :)
Треба завести з Тобою ближче знайомство і колись, може, отримати таку карточку ;)
Та ну! Можу й зараз надіслати. Без проблем. Головне - від душі і щиро. )
  • 3

#70 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 09:39

Зображення
  • 1

#71 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 14:48

Касю, мила поштівочка. :) А там що, козацькі вуса закручені? ))
Троянди, я так розумію, - це квілінг. Так?
  • 1

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 18:00

Перегляд дописуМаківка (19.02.2012 – 14:48) писав:

Касю, мила поштівочка. :) А там що, козацькі вуса закручені? ))
Троянди, я так розумію, - це квілінг. Так?
скорше французькі вуса...
а троянди зроблені таки в квілінговій техніці, лише смуги вирізані спіраллю по колу і нерівні.
  • 0

#73 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 10:05

Ідея з ґудзиками мені сподобалася. Ой, скільки ж то я маю такого барахла! Варто спробувати. :)
  • 2

#74 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 11:46

Бавилася в суботу зі штампом і чорнилом - вирішила зробити фоновий папір
Зображення
решта - тут
  • 1

#75 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 11:52

Оригінально. Хоча такі речі я роблю на компі. Потім роздруковую на звичайному дизайнерському картоні.

Думаю спробувати поекспериментувати зі спеціями: гвоздичкою, корицею.. От тільки ідею ще ловлю.
  • 2

#76 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.02.2012 – 23:30

до речі, тему варто перейменувати в "кардмейкінг" ))
  • 1

#77 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 22.02.2012 – 10:18

Гм... Ви маєте рацію. Детально дослідивши походження цих двох назв, дізналася, що scrapbooking (скрапбукінг) – це оформлення фотографій у сторінки та альбоми. А cardmaking (кардмейкінг) – створення листівок ручної роботи.
Скрапбукінг - від англ. scraps – дрібні папірчики, записочки, білетики, та book – книжка.
Кардмейкінг - від англ. card – листівка та making – робити.

Та сподіваюся, що в цій темі ми будемо виготовляти не лише поштівки, а й альбоми. Тож прошу модераторів відкоригувати тему так:

Кардмейкінг та скрапбукінг :)
  • 1

#78 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 23.02.2012 – 17:15

Написала в свому блозі невеличку(ггг) статтю. Сподіваюся що пригодиться..

Висновки зроблені на основі власних спостережень, та відгуків з мережі.

1. Папір. Неодноразово писали вже, що краще для початку брати набори - в них гарно компонується папір. Абсолютно з тим згодна. Але зроблю ще одне зауваження до цієї тези. Краще брати невеликі набори, листів на 24 або й 12. Свого часу купила набір з 50 листів, де було по 5 листів кожного дизайну. Тепер розумію, що цього мені забагато. Краще набір з більшою кількістю дизайнів, і листів по 2 кожного дизайну. Не раджу брати великі набори на 64 листів, просто не бачу в цьому сенсу. Ціна велика на такий набір, краще взяти два-три менших і різних. І дизайнів більше,а отже ширше поле для ідей, і просто приємніше.

2. Чорнила. Тут думки різні чула. З власних спостережень, краще брати набори невеликих подушечок на 4-6 кольорів - можна знайти набори до душі, з різними кольорами, або гамами. В цьому плані мені подобаються набори від Clear Snap та Tsukineko.

3.Штампи. Штампів мало не буває. Є силіконові штампи, які клеяться до акрилового блоку на час роботи, є резинові, які мертво приклеєні до дерев"яної основи, є клінги, які є резинові, але клеяться як силіконові до акрилового блоку. Штампів дуже великий вибір, до вибору до кольору(як каже моя мама). Не варто купувати перші ліпші, як тільки сподобалася картинка.! Подумайте, а чи знадобиться вам такий штамп. Якщо вже є ідея в якійсь відкритці його використати - то так. Раджу придбати штампи-алфавіти. Як кириличний, так і латинський. Непогано, якщо є алфавіт "серйозного" шрифту, так і веселенького. По різному скомпонувавши букви, можна виштампувати оригінальні фрази, а то й цілий текст. Знадобляться ще мабуть не раз, штампи-завитки, штампи-фрази на зразок "З днем народження!" "Запрошення", "Щасливого Різдва" абощо.
Дуже важливо доглядати за штампами, якщо хочете щоб вони довго вам прослужити. Не забувайте мити їх після використання.

4.Ножиці. Тут я б сказала, спочатку знадобляться просто хороші довгі ножиці і короткі(непотрібні манікюрні теж підійдуть). Всілякі фігурні можуть як активно використовуватися, так і пилюкою припадати. Тому краще з цим почекати, а з часом вже стане ясно, який вам найбільше треба. Якщо вже аж дуже хочеться, то в продажу є багато коротких фігурних ножиць по 10-15 гривень(а там вже побачите, треба їх вам, чи ні). А якщо у вас є діти, то їм для творчості точно знадобляться.

5.Діроколи. Ходить одна мудра фраза в колах скраперів - краще один хороший, хоч і дорогий, ніж купа дешевих китайських. Тут вприципі зрозуміло, китайські можуть бути погано заточені, погано діроколять товстий папір тощо. А хороші діроколи таки недешеві. Тому тут треба підходити теж з розумом. Добре подумати, а чи використовуватимете його, і щоб не було щось на зразок: "Ой, які він гарні листочки робить!", а потім не знаєте де ті листочки втулити. І як результат, дірокол активно не діроколить, а переважно лежить без діла.
Хороша річ бордерний дірокол. Коштують недешево, тому тут теж треба підбирати малюнок з розумом. Не варто брати своїм першим бордерним дірокол з гарбузами в рядочок наприклад.

6.Брадси і стрази/півперлинки. В принципі, рано чи пізно, але виникне потреба чи бажання зробити ніжну листівку, і тут знадобляться півперлинки (які б я радила для початку взяти кремові і різних розмірів) та стрази(оптимальним рішенням, я вважаю, є прозорі). Брадси варто підбирати, дивлячись який папір використаєте. В принципі є набори різнокольорових однотонних - теж підійдуть.

7. Стрічки. Стрічки впринципі не є дорогі, то ж тут сильно потратитися важко. Але купувати варто все-таки під конкретну ідею. Хіба що можна прикупити білу та кремову стрічки. Пасують майже до всього.

8.Квіточки. Тут теж треба підбирати уважно за розміром та гамою. Хорошим варіантом є набори квітів різних відтінків кольору( червоні-рожеві, білі-кремові і т.д.)

9.Ембосингові прибамбаси. Ембосинг - річ захоплива, і цікава. Не спішіть за нього братися. Відчуйте чи вам то подобається. Забавки з штампами вам то покажуть. Все-таки це річ недешева: фен в середньому коштує близько 200 гривень (хоча наші умілиці обходяться будівельними фенами, плойками для завивки, просто прасками та навіть тостерами!), усілякі пудри(раджу починати з просто білої), всілякі антимагнітні подушечки(які можна зробити з тканини і наповнити дитячим тальком).

10. Клей і не тільки. Тут теж важливо вибрати надійний клей - адже ж не хочеться щоб квіточка чи ще щось відвалилося від листівки. Радять Glossy Accents, я ж іще в пошуках "свого" клею. Ще хороша річ клеєві квадратики, або клейка стрічка на вспіненій основі. Додадуть об"єму в листівці і не є дорогими.

11.Всяке різне. До всяке різне я відношу акриловий блок, який в принципі потрібний при штампуванні силіконовими штампами, коврики, модні лінійки, великі різаки, встановлювачі люверсів, і ще не знаю які й навіть прибамбаси.Коврик - штука мабуть зручна, але не настільки потрібна, як і модний різак. Мені залишився від маминої колишньої роботи хороший добротний фото-різак. Попитатеся у знайомих, родичів. Може в когось теж таке чудо є. Ріже просто чудово, і це може вам закономити гроші.
  • 1

#79 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 23.02.2012 – 17:48

Гм... :)
Папір – основа нашої ручної забаганки. І якість його не на останньому місці. Дехто вважає, що варто купувати тонший і дешевший (задля тих самих пробивачів). Однак така поштівка не матиме цупкої основи і за будь-якої нагоди буде падати.
Ножиці маю. Фігурні. Ще не встигли припорошитися.))
Пробивачі – це казка. Які тільки візерунки вони не виробляють! Це моя слабість. Звісно, якісні пробивачі недешеві. Ті, що беруть папір «250-ку», коштують від 200 грн і вище. Дешевші ледве пробивають «160-ку» - відразу ламаються. Тож економити тут таки не варто.
Стрічки є у будь-якому магазині, що торгує тканинами. По кишені не луплять. )
Квіточки – це ті ж самі пробивачі. Не купую.
Клей, глітер і все інше придбаваю також у крамниці. Наразі користуюся PLASTI-CA (ціанакрилатний клей середньої в’язкості).
Скотч беру двосторонній гладкий і вспінений. Чудова річ.

Повідомлення відредагував Маківка: 23.02.2012 – 18:05

• 2

#80 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 23.02.2012 – 17:59

Маківко, квіточки звісно можна зробити й самій. Але іноді хочеться, що на листівці були отакі квіточки

Зображення
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних