Перейти до вмісту

Шлюбні переживання чоловіків ;-)

Повідомлень в темі: 52

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.11.2011 – 09:30

Перегляд дописуБоБриК (15.11.2011 23:52) писав:

Взагаліто навпаки тре. Але панти дароже дєнєг.

Був на різних весілях. Ті що не достатньо забезпечені, позичають купу грошей, орендують лімузини, купують плаття за 10-15 к грн., запрошують більше 100 гостей. А потім ще дружно всією сім'єю 2 роки працюють щоб розрахуватися за оті понти. Тошнить від того рагулізму українсього.

А от люди які навпаки більш забезпечені, за умови що здобули щось за допомогою своєї голови, а не рук, чи батьківської 100% підтримки, на весілля витрачають мінімум коштів. Тому що це не головне. Набагато важливіше втримати цей союз, що обмивається бідонави горівки за вечір
Я в Притути про весілля: бідне весілля - 300 чол, багате весілля - 200 чол, весілля олігархів - 100 чол...
Панти-не панти, але я би на такому "рагульському" весіллі в шалаші зі справжніми музиками ще би хотіла побувати...ех...
  • 0

#42 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 23.11.2011 – 13:40

Мій найкращий друг змушений одружуватись по-зальоту :cool2: Все ішло до женячки але не такими темпами як зараз :rolleyes:
Я ше його попереджав шоб не залетів і заодно підбивав на женячку :ggggg: Зрештою шоб він так дуже переживав за сімейне життя - то нє, скорше за організацію весілля. Йому 26 років, свою хату має, тож якшо посваряться з жінкою - має куда іти(в неї жити також є можливість). Їй 29 років.
  • 0

#43 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 20:01

Перегляд дописуTopper (23.11.2011 13:40) писав:

Йому 26 років, свою хату має, тож якшо посваряться з жінкою - має куда іти(в неї жити також є можливість). Їй 29 років.
якщо бере старшу за себе жінку на 3 чи більше років то це значить, що він жениться виключно через її бабло, або він справжній невдаха. :rolleyes:
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 20:14

Не сваріться. Кожен вибирає те, що хоче. Тому і нарікати повинен в результаті лише на себе (якщо щось не так йде).

Мені здається, що якщо брати сам процес одруження, то чоловіки більше переймаються тим, як запропонувати одружитись, чи не відмовить і теде. Пройшла епоха гарбузів...))

i 

Флуд видалено

• 0

#45 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 23.11.2011 – 20:52

Перегляд дописуПацюк (23.11.2011 20:01) писав:

якщо бере старшу за себе жінку на 3 чи більше років то це значить, що він жениться виключно через її бабло, або він справжній невдаха. :cool2:
Ото кумедність сказали :rolleyes: !

Перегляд дописуОлеська (23.11.2011 20:14) писав:

Мені здається, що якщо брати сам процес одруження, то чоловіки більше переймаються тим, як запропонувати одружитись, чи не відмовить і теде. Пройшла епоха гарбузів...))
Маю кілька знайомих, що мають вишиванки для наречених, котрі хочуть традиційно подарувати хлопцю на сватання. До того кілька вже мали традиційні для регіону сватання з рушниками-гарбузами та першим знайомством з батьками нареченої.

До теми: не переношу дурнуваті питання "Станеш моєю...?" *блює* - на таке окрім як "ні" нічого й не відповіси. Значно привабливіше пропозиція "Стань моєю....!". А ще іноді дратує коли хлопці вважають, що якщо заручилися, то вже через місяць-три має бути весілля. Це просто капець. Чому не пожити у цивільному не "хлопцем-дівчиною", а "нареченими"? Серед моїх знайомих дівок всі із задоволенням довше побули б нареченими, аніж довго "дівчиною". Ну і знову ж з досвіду близьких знайомих - цивільна дружина (дівчина) часто не може дочекатися пропозиції через дурні страхи хлопця. Врешті знаходить хто розчехляється швидше, навіть якщо у цивільному (нареченими) змушені прожити довше.

Повідомлення відредагував Тітонька ÈMMY: 23.11.2011 – 20:54

• 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 21:02

Згадала давню історію про одну знайому пару, вірніше колишню пару, бо все ж таки розійшлись.
Так от, зустрічались хлопець з дівчиною не те, щоби аж дуже серйозно, але в компанії часто разом були, батьки одне одного знали. Так от, дівчина завагітніла. Незаплановано, але треба було щось вирішувати в плані одруження - ну бо аборт не могла робити (проблеми зі здоров"ям, через що лікарі пророкували 50-на-50, що завагітніє). Так от, прийшов цей хлопець до дівчини додому. Її матір почала "вокруг да около", що мовляв чи любиш її, чи готовий ти сім"ю з нею створити і теде в такому плані. Хлопець мовчить. Матір і так, і сяк, а той мовчить. Так з годину. Дівчина не витримує і до нього: "Ти женишся зі мною, чи нє?!" Той перелякано: "Ага.."
  • 0

#47 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.11.2011 – 21:49

Перегляд дописуОлеська (23.11.2011 21:02) писав:

Згадала давню історію про одну знайому пару, вірніше колишню пару, бо все ж таки розійшлись.
Так от, зустрічались хлопець з дівчиною не те, щоби аж дуже серйозно, але в компанії часто разом були, батьки одне одного знали. Так от, дівчина завагітніла. Незаплановано, але треба було щось вирішувати в плані одруження - ну бо аборт не могла робити (проблеми зі здоров"ям, через що лікарі пророкували 50-на-50, що завагітніє). Так от, прийшов цей хлопець до дівчини додому. Її матір почала "вокруг да около", що мовляв чи любиш її, чи готовий ти сім"ю з нею створити і теде в такому плані. Хлопець мовчить. Матір і так, і сяк, а той мовчить. Так з годину. Дівчина не витримує і до нього: "Ти женишся зі мною, чи нє?!" Той перелякано: "Ага.."

Операція "Ага" пройшла успішною. Це один щасливий шлюб.
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 22:44

Перегляд дописуБоБриК (23.11.2011 21:49) писав:

Операція "Ага" пройшла успішною. Це один щасливий шлюб.
та нє, щастям в тому шлюбові була хіба дитинка.
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.12.2011 – 12:06

Перегляд дописуManfred (14.11.2011 13:41) писав:

Як гадаєте, чому з двох наречених найчастіше чоловік так париться на тему свого "довічного ґендерного ув'язнення"?

Жінок змалку навчають специфіці сімейного життя, орієнтуючи на створення сім'ї
Аналогічне виховання чоловіків було втрачено через історичні особливості і тепер цим ніхто не займається.
От так і виходить - жінки вже знають хоча б теоретично, що воно таке, а чоловіки - як діти в дитсадку.
  • 0

#50 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 05.12.2011 – 15:34

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (23.11.2011 19:52) писав:

До теми: не переношу дурнуваті питання "Станеш моєю...?" *блює* - на таке окрім як "ні" нічого й не відповіси. Значно привабливіше пропозиція "Стань моєю....!". А ще іноді дратує коли хлопці вважають, що якщо заручилися, то вже через місяць-три має бути весілля. Це просто капець. Чому не пожити у цивільному не "хлопцем-дівчиною", а "нареченими"? Серед моїх знайомих дівок всі із задоволенням довше побули б нареченими, аніж довго "дівчиною". Ну і знову ж з досвіду близьких знайомих - цивільна дружина (дівчина) часто не може дочекатися пропозиції через дурні страхи хлопця. Врешті знаходить хто розчехляється швидше, навіть якщо у цивільному (нареченими) змушені прожити довше.
А я от не люблю, коли пропозиція руки та серця робиться не у формі питання, а у формі..хз чого..ну, власне, пропозиції, але відповісти-то як?) Ліпше вже " Ти вийдеш за мене?" коли можна сказати всіма бажане "Так!" а не "Виходь за мене" і тут такання не проканає, можна сказати "ок" або "ладно"))

Про нареченість - найшли на чому заморочуватись) Я в наречених ходжу з літа і ходитиму ще рік-два, точно не знаю. А може і півроку. Але мені це якось побоку) Ці всі статуси і тп..В мене є свої причини заміж вийти, але це точно не тому що я так хочу стосунки більше скріпити, про мене - так я би жила і без шлюбів і розписів і непотрібних гулянь. Думаю, не варто на своєму статусі "дівчина" чи "наречена" чи й "дружина" так зациклюватись, головне ж стосунки, а яку вже роль в них виконувати, тільки від вас і залежить і ніяк ярлики вищеназвані цього не змінять.

Перегляд допису-=VJ=- (5.12.2011 11:06) писав:

Жінок змалку навчають специфіці сімейного життя, орієнтуючи на створення сім'ї
Аналогічне виховання чоловіків було втрачено через історичні особливості і тепер цим ніхто не займається.
От так і виходить - жінки вже знають хоча б теоретично, що воно таке, а чоловіки - як діти в дитсадку.
гм тоді я мала б шлюбу стрьоматись, в садок не ходила і відповідної науки не отримувала, ні від батьків ні від ще когось крім наявниї прикладів. Але ті ж приклади і хлопці перед собою все життя бачать)
  • 0

#51 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 06.12.2011 – 22:54

Перегляд дописуКрихітка (5.12.2011 15:34) писав:

можна сказати "ок" або "ладно"))
Ну так, як на будь-яку іншу пропозицію. Кожному своє до вподоби :D

Цитата

Думаю, не варто на своєму статусі "дівчина" чи "наречена" чи й "дружина" так зациклюватись, головне ж стосунки, а яку вже роль в них виконувати, тільки від вас і залежить і ніяк ярлики вищеназвані цього не змінять.
Погоджусь. Може невдало акцентувала, проте в першу чергу говорила про хлопців\чоловіків, у котрих при статусі "наречений" вже починається паніка, що стануть одруженим і якогось дива поспішають побратися. Наче "одружений" легше переноситься, аніж "заручений", тю.
  • 0

#52 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.12.2011 – 23:03

треба одразу попереджати, що мозги будуть пилятись однаково при обох варіантах :D
шютка звісно, насправді ми хороші)
  • 0

#53 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 07.12.2011 – 00:28

Мені здаться, шо те все просто перебільшено рекламами, стереотипами, анекдотами, тощо. Сформувався такий тип поведінки і люди вірять, що так і має бути: дівчина завжди хоче заміж, а хлопець - ніколи, чи що теща завжди зла відьма, і так далі. Таке собі штучне гіперболізування проблеми.
Звичайно, що не всім щастить у шлюбі. Та й дівчата не завжди хочуть заміж виходити ))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних