Перейти до вмісту

Шлюбні переживання чоловіків ;-)

Повідомлень в темі: 52

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2011 – 16:14

Перегляд дописучорно-біла (14.11.2011 15:45) писав:

ні, не вважаю. але думаю, багато хто так робить, бо боїться, що іншої нагоди не буде. та й лінь починати все заново з кимось іншим.
І це більше стосується жінок 30+ які вже були заміжні по-дівочій наївності :happy1:

А зрештою, які ж лицемірні бувають люди!
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.11.2011 – 16:30

Перегляд дописуDynkan 113 (14.11.2011 15:38) писав:

осіню було, ночі досить прохолодні,а літом і справді багато не випєш, в тему : колись гуляв літом в центрі, підійшли дружки років по 16 просити цигарки для молодого, якому на вигляд років стількиж, кажуть молодого трусить слова сказати не може))))
напередодні видно перепив)))
  • 0

#23 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 16:34

Перегляд дописуФабрегас (14.11.2011 16:30) писав:

напередодні видно перепив)))
хто молодий з історії? чи я? якщо перше то хлопець просто перехвилювався, в його віці мене мабуть нашатиром відкачували б.
  • 0

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 16:57

Перегляд дописуDynkan 113 (14.11.2011 16:34) писав:

хто молодий з історії? чи я? якщо перше то хлопець просто перехвилювався, в його віці мене мабуть нашатиром відкачували б.
молодий з історії)

в його віці треба було думати гольовов а не чимось іншим) а то в 18 літ і вже під вінець, не так просто. Видно натворив справ)))
  • 0

#25 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 14.11.2011 – 17:00

Особисто в мене ніякий переживань не було - встав, поголився, вдягнувся і спокійний як удав поїхав вінчатися )
  • 0

#26 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 14.11.2011 – 17:06

Перегляд дописуПластун (14.11.2011 17:00) писав:

Особисто в мене ніякий переживань не було - встав, поголився, вдягнувся і спокійний як удав поїхав вінчатися )
Напічкали валер’яною чи накололи димедролом? :happy1:
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.11.2011 – 17:15

Перегляд дописуManfred (14.11.2011 13:41) писав:

Як гадаєте, чому з двох наречених найчастіше чоловік так париться на тему свого "довічного ґендерного ув'язнення"?

Манфреде, тобі не спадало на думку, що на матінці Землі зявились якісь кумедно-чудернацькі християни?... до прикладу, особисто, ти. Нє ? Адже для тебе, в питанні шлюбу, все давно написано. А все що поза написаним, є від лукавого, і згідно керівного документу, копирсання, уточнення, намагання зрозуміти волю твого всевишнього, є не чим іншим, як фуфлом...перепрошую, гріхом. Вже не кажу що

Цитата

Тварини не беруть шлюбу, а людина бере.
порівняння людини (я про подобу божу) з твариною, є гріхом суперовим. З чим тебе і вітаю. Чухрай до церкви і кайся, Манфреде. Ну це так, по ходу.
Загалом же, ніякого переживання чоловіків щодо втрати якоїсь ефімерної свободи, не існує. Звісно ж, я кажу про чоловіків "бєз страха, упрьока і сомненій". Причина тут в іншому. Саме по собі обєднання жінки і чоловіка є природнім процесом. А от шлюб...його правила, його закони, вимоги, його стереотипи і таке інше, є процесом соціальним. Цей процес, вигаданий частиною людей-представників мирських та релігійних організацій, відшліфований, (час від часу змінюється), практично на сто відсотків відірваний від природніх факторів. В ньому існують багато...я назву це ,"авторитарно-зобовязуючі моменти", (не претендую на абсолютну правильність терміну) котрі часто-густо не під силу для усвідомлення багатьом чоловікам. Правильні вони, ці "моменти", чи ні, обговорювати немає сенсу, але те що вони не всім чоловікам під силу, є фактом. І ось цей факт, помилково, називають боязню чоловіка втратити якусь там ефімерну свободу.
  • 0

#28 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 14.11.2011 – 17:29

Перегляд дописуМаківка (14.11.2011 17:06) писав:

Напічкали валер’яною чи накололи димедролом? :ggggg:

Нє
просто одружувався з ким хотів і коли вважав за потрібне :happy1:
  • 0

#29 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 17:44

Та якось не задумувався, одружилися і класно.
Переживання - це якщо є якась невпевненість.
  • 0

#30 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 17:44

Перегляд дописуПластун (14.11.2011 17:29) писав:

Нє
просто одружувався з ким хотів і коли вважав за потрібне :happy1:
Вітаю. А от є чоловіки, яких танком не затягнеш до Палацу урочистих подій. Для них простіше жити "на довіру". Хоча ліпше жити з тією довірою, аніж без неї... І до біса той формальний штамп.
  • 0

#31 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 17:59

Знову ж таки: кожен чоловік знає шо хоче!
  • 0

#32 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 18:05

Перегляд дописуФабрегас (14.11.2011 16:57) писав:

Видно натворив справ)))
Натворити справ можна й після вінця. Питання в іншому. Коли чоловік дійсно відчуває, що ще не готовий до узаконених стосунків, хай не сунеться. А то зіпсує потім життя і собі, і своїй половині.

Повідомлення відредагував Маківка: 14.11.2011 – 18:05

• 0

#33 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 18:13

Перегляд дописуМаківка (14.11.2011 18:05) писав:

Натворити справ можна й після вінця. Питання в іншому. Коли чоловік дійсно відчуває, що ще не готовий до узаконених стосунків, хай не сунеться. А то зіпсує потім життя і собі, і своїй половині.
а що робити коли хлопчик натворив "ділов" але відчуває що не готовий до узаконених стосунків? ))
  • 0

#34 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 09:37

Перегляд дописуManfred (15.11.2011 08:47) писав:

Послухати вас, так чоловік це якась просто брила кам'яна, що все знає, все відчуває і ніц ніколи у ньому не змінюється. Нє, ну я в курсі, що в інеті самі Бетмени та супермени тусують, але ж не настільки ;-)))
:happy1: Розчарую тебе, Манфреде. Зазвичай в інеті трапляються самі блазні. Справжні чоловіки повинні бути не тільки за віртуальною ширмою, а й у реалі.

Пригадалася історія моєї подруги. Вона вісім літ жила з одним чоловіком, поважним євреєм, на довіру. Статковитий, виважений, педантний - ну нічого йому не бракувало. Але ніяк не хотів чоловік узаконити з моєю товаришкою стосунки. Причин мав вагон: то ремонт у квартирі, то бізнес, то інфляція, то ще якась там -ація. А як з’ясувалося пізніше, він був звичайнісіньким маминим синочком (у свої 45(!) років) і без настанов "мами Рими" не міг і кроку ступити. Так би тривало довіку, якби мама Рима не віддала Богові душу. Відтак наш великий інфантильний мужчина не міг дати задню. Вони одружилися цієї осені...
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2011 – 14:16

Переживати перед шлюбом можуть як і чоловіки,так і жінки. Якшо,звісно, є причина для переживань.
Якшо існує якась невпевненість, то нащо взагалі той шлюб?

Завжди казала, шо перед тим,як одружуватися, треба спочатку разом пожити. Люди,які разом живуть,настільки один до одного притираються, що їм на той шлюб взагалі чхати- це всього лише формальність, для когось "ще одне свято". Але ні в якому разі не буде чимось катастрофічним. Бо,зрештою, якшо ти не хочеш бути з цією людиною все життя, то що ви взагалі разом робите?

Та й в нас прийнято, що зазвичай освідчується чоловік жінці, ну не в плані "я тебе кохаю", а саме пропозиції одружитися. І якшо вже чоловік щось робить, то має робити це впевнено і не псіхувати. Так шо оті "шлюбні переживання" розумію лише у жінок(вибір сукні це ж така важлива річ омг. ну і тд), коли чоловік такий сопливо-емоційний,це якось не тойво.

Картинка в першому дописі мені не зрозуміла. особисто я на ній бачу, що чоловіки шось не дуже раді одруженню, а це шось геть не в.яжеться у мене з одруженням узагалі. та ще й чоловіки ті не інакше як ідіоти безвольні в.являються.
  • 0

#36 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.11.2011 – 15:57

У нас прийнято що достатньою і обовязковою причиною для шлюбу є зальот.

Не обовязково любити один одного. Можна завести хомячка і любити його разом.
Не обовязково перед цим пожити разом. Поживете в процесі.
Не обовязково щоб цей шлюб тривав довго і щасливо, достатньо і пару місяців навіть, головне факт одруження.
Не обовязково щоб жінка була повнолітньою, зваженою та морально зрілою особою. Вона може з пузом пити ягу у підїзді і лупати сємки, обговорюючи яка "Лєнка сука" і яка у " Колі машина".
Не обовязково чогось досягати у житті перед весіллям, Вона цілком може бути студенткою першокурсницею, з коефіцієнтом вживання слова "Бля@ь" 12/хв яка перед початком кожної сесії шкаляє у батьків гроші, а Він, з радістю метнеться з гуртожитку в магазин на 500 метрів, якщо йому за це наллють 50 грам.
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.11.2011 – 18:48

Шлюбні переживання чоловіків бачила не раз зблизька - коли була старшою дружкою. (Ну це якщо обговорювати самий процес одруження). Більшість чоловіків не люблять отой весь понт з весіллям, білим платтям, купою родичів та дьорганням: станьте так, подивіться туди, скажіть те, а головне: не пий! Наречені (особливо молоденькі хлопці) просто задьоргані настільки, що реально в першу шлюбну ніч хіба гроші рахувати - кого на що вистачить.)

А якщо брати переживання чоловіків в плані стати чоловіком, то думаю, що переймаються чоловіки дійсно хіба тоді, коли відчувають, як на їх шиї затягується петля - варіанти зальоту, з розрахунку тощо.
  • 0

#38 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2011 – 18:51

я б теж переживала через той бал-маскарад
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.11.2011 – 19:11

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2011 18:51) писав:

я б теж переживала через той бал-маскарад
щодо балу (весілля), то чомусь молодята більше переймається весіллям, аніж майбутнім сімейним життям.
  • 0

#40 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.11.2011 – 23:52

Перегляд дописуОлеська (15.11.2011 19:11) писав:

щодо балу (весілля), то чомусь молодята більше переймається весіллям, аніж майбутнім сімейним життям.
Взагаліто навпаки тре. Але панти дароже дєнєг.

Був на різних весілях. Ті що не достатньо забезпечені, позичають купу грошей, орендують лімузини, купують плаття за 10-15 к грн., запрошують більше 100 гостей. А потім ще дружно всією сім'єю 2 роки працюють щоб розрахуватися за оті понти. Тошнить від того рагулізму українсього.

А от люди які навпаки більш забезпечені, за умови що здобули щось за допомогою своєї голови, а не рук, чи батьківської 100% підтримки, на весілля витрачають мінімум коштів. Тому що це не головне. Набагато важливіше втримати цей союз, що обмивається бідонави горівки за вечір
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних